Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
delinjo
Postovi: 24133
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la delinjo » 04 jan 2018, 16:14

ali sta kaze zvezdina srbenda ...kako se iznanadjenje kaze kod vas hahahahhahahahahhahaa ....apsurdistan :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Pantelija
Postovi: 12982
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Pantelija » 04 jan 2018, 16:15

Gdje je Durmitorski maag i amawow radnik aka nea
Nema para, more bit bidne, ali nema.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la KenoRob » 04 jan 2018, 16:18

Ma nije Amar nikad bio realan kandidat. Savez trolo ili bolje receno testirao vodu. Vidili/culi reakcije I odlucili. Kakav bola Amar I repka... To je spustanje na nivo Branka Karacica, Husrefa Musemica, Nermina Hadziahmetovica, Ibrahima Zukanovica ili Vinka Marinkovica iako Vinko ima potencijala...ima i Amar potencijala ali prvo visoko iskustvo!
Zadnja izmjena: KenoRob, dana/u 04 jan 2018, 16:20, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11258
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 04 jan 2018, 16:19

Amar moze preuzeti U19 reprezentaciju i tu moze gurati svoju domacu filozofiju. Nek se tu prvo dokaze.

Avatar
samocelik
Postovi: 6094
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samocelik » 04 jan 2018, 16:20

Pa Vinko je već sada 3. puta bolji trener od Amara.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la KenoRob » 04 jan 2018, 16:22

samocelik je napisao/la:Pa Vinko je već sada 3. puta bolji trener od Amara.
Guro bi ga i ja prije Amara ali prvo internacionalno iskustvo kad vec nema jaku igracko pozadinu kao Robi...

caffetin
Postovi: 386
Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la caffetin » 04 jan 2018, 16:24

ugasi imse klub oni ocjenjuju trenere bogati svasta kaki strucnjaci
menstrual

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37678
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 04 jan 2018, 16:24

samocelik je napisao/la:Pa Vinko je već sada 3. puta bolji trener od Amara.
Sto se tice umjerenosti i ljudskog pristupa sigurno bolji. Bilo bi interesantno vidjeti ga sa prekaljenim igracima u nekoj inostranoj ekipi i kako bi se tu snasao, da se vidi to kako moze kontrolisati ljudske odnose unutar ekipe i koliko dugo. Kada bi taj test polozio bio bi spreman za A rep BIH.
Trofeji uopste nisu bitni vec to kako jedan nas trener moze podici ekipu i koliko je moze u klubu drzati na nivou.

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 04 jan 2018, 16:44

Nekima ce ovdje pozliti nocas :o

Helem, sad kad smo konacno zatvorili ovu ocajnu dramaturgiju, i kad su se i guzonje konacno najele, idemo o ozbiljnim stvarima pricati - testiranje premijerligasa protiv Murike i Mehika :bih: :bih: :bih:

Avatar
Rimes87
Postovi: 2018
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rimes87 » 04 jan 2018, 16:53

Zasto ova tema sa svim sranjima unutar iste nije jos uvijek uklonjena?

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la wobly92 » 04 jan 2018, 17:02

Rimes87 je napisao/la:Zasto ova tema sa svim sranjima unutar iste nije jos uvijek uklonjena?

Sent from my D6603 using Tapatalk
Ne čitaj ako ti smeta. :kafa:
Ja lično uživam u baljezganju amarovaca :kafa:
Čekam i one malo elokventnije i pronicljivije s nekim "logičnim" objašnjenjima zašto se desilo nemoguće. :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
hurem
Postovi: 8668
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 04 jan 2018, 17:07

dubrovnik je napisao/la:Robert Prosinecki!!! Neka sam I ovo docekao. Prizeljkujem ga na klupi BiH od prvih Safetovih proklizavanja I napokon je doslo I to vrijeme. Kao I uvjek u njegovom zivotu I karijeri u ovim je izborima bio gospodin. Ni jednu ruznu rijec nije izrekao on, njegov PR niti ljudi bliski njemu na racun Amara Osima. Prozivio je salve uvreda na najprizemnije nacine od BiH novinara a vjerujem da ce opet prema njima biti korektan I odgovoran. Da nije bio takav ne bi na sportskom planu ni bio takva legenda. Otpilio je najvece Hrvatsko sportsko mafijasko ime I time svoju trenersku karijeru napravio puno zamrsenijom. Nikad mu nisu sastavljali timove niti ce u buducnosti. Trenutno u BiH postoji nekoliko potentnih igraca u Hercegovackim klubovima I Robijev izbor je koliko got to neki osporavali pozivnica tim momcima u BiH tim. Vjerujem da vecu legendu na klupi nisu mogli ni sanjati. Od prvog dana sam na njegovoj strani I ne mogu opisati svoju radost.
Sto se drugog kandidata tice napisao bih par rijeci. Nikakvu mrznju prema njemu ne osjecam a njegov maticni klub mi je I vise nego drag. Da su Mesi nakon Cipra dali otkaz I odabrali Amara od mene bi bio docekan sa odusevljenjem. Sa Robijem po mom sudu ne moze u istu recenicu ali je vjerujem kudikamo bolji od prethodnika. Nacin izbora je ono sto me toliko odbilo od ovog covjeka da ne vjerujem da cu vise ikad u zivotu moci biti za njega. Da I zaboravim da mu je otac bio u komisiji I dao jedini glas koji ga je odveo u 2. krug gdje su se ljudi Iz saveza tako ruzno obracunali sa Mehom Kodrom ali kako zaboraviti pisanja novinara sklonim njemu u najprljavijoj kampanji za sportskog radnika kojoj sam u zivotu svjedocio. Mislim da je u konacnici sva ta masinerija koja je radila za Amara krivim potezima pomogla izboru Robija. Dovoljno je bilo da se Amar ogradi od svega toga I u ocima neutralnih navijaca bi postao gosodin. Ovako je dobio lekciju iz koje ce nadam se nesto I nauciti. Za svoje dobro. Da je izabran ja bih mu cestitao ali sa velikom gorcinom u dusi.
Ovako ta gorcina ostaje njemu a crvenilo u licu svima koji su bili toliko prosti I neodgovorni prema njegovom suparniku.
Svaka cast!
Dijelim misljenje i po pitanju Robija ali i Amara...pa cak i to da je nakon Kipra naslijedio Mesu...
Amar ce zasigurno nekad u buducnosti biti selektor, ali na nacin da ga momentalno imenuju, kao i Hrvati Dalica, bez kojekakvih konkursa, pravljenja liste kandidata i sl.
I da, promocija Premije lige, u nasem slucaju, se moze vrsiti kroz U-21 reprezentaciju a tesko, maltene nikako kroz A-selekciju, i tu je Amar bio totalno nerealan...Marinkovic dobro radi svoj posao.
Cestitke Robiju i da akoBogda opet gledamo lijep i smislen nogomet na zelenom terenu.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2018
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rimes87 » 04 jan 2018, 17:07

wobly92 je napisao/la:
Rimes87 je napisao/la:Zasto ova tema sa svim sranjima unutar iste nije jos uvijek uklonjena?

Sent from my D6603 using Tapatalk
Ne čitaj ako ti smeta. :kafa:
Ja lično uživam u baljezganju amarovaca :kafa:
Čekam i one malo elokventnije i pronicljivije s nekim "logičnim" objašnjenjima zašto se desilo nemoguće. :kafa:
Iđi biži ba fobli :kafa:

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16120
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 04 jan 2018, 17:08

kakav dan kakav rasplet

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vratnik10 » 04 jan 2018, 17:08

wobly92 je napisao/la:
Rimes87 je napisao/la:Zasto ova tema sa svim sranjima unutar iste nije jos uvijek uklonjena?

Sent from my D6603 using Tapatalk
Ne čitaj ako ti smeta. :kafa:
Ja lično uživam u baljezganju amarovaca :kafa:
Čekam i one malo elokventnije i pronicljivije s nekim "logičnim" objašnjenjima zašto se desilo nemoguće. :kafa:
Haha, vala baš. Mada da imaju obraza Delinjho, Blagoje i kompanija ne bi se ni na jednom forumu mjesec dana pojavili.

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3395
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 04 jan 2018, 17:13

Hoce li sad Amar primat s biroa onu naknadu 6 mjeseci ? Zna li ko koliko ima staza ?
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16120
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 04 jan 2018, 17:13

FliX je napisao/la:Cestitke Robiju na selektorskoj poziciji. Robiiii.. robijasi su uz tebe :-D Joj al se slaze hahaha ... ma uz tebe su i manijaci hahaha bit ce ba morz nekad biti trener makar famosa hahaha
Ovi novinarcici sto su bili protiv njega imaju kad muda sebi trgat. Pocev od pojedini portala da ih sad ne imenujem hahaha.. joj jesam sretan kao da smo se plasirali na EP u cetvrtfinale... :clap: :clap: :clap:
Novinarcici i ostali morzoljupci :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :mrgreen:

slika
imas i ti mahanje od morzoljupca :wave:

Avatar
Vedrana
Postovi: 72
Pridružen/a: 17 nov 2012, 14:32
Lokacija: Dobrinja
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vedrana » 04 jan 2018, 17:16

mostar_mo je napisao/la:Hoce li sad Amar primat s biroa onu naknadu 6 mjeseci ? Zna li ko koliko ima staza ?
Ima Amar više para nego vaša prćija u Vrapčićima zajedno. Hvala Bogu pa ste u drugoj ligi, gdje i pripadate.
? $ - ? " $!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 16120
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 04 jan 2018, 17:16

mostar_mo je napisao/la:Hoce li sad Amar primat s biroa onu naknadu 6 mjeseci ? Zna li ko koliko ima staza ?
nece ima staza u Japanu i Kataru pa nema pravo

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4852
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 04 jan 2018, 17:18

Vedrana je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la:Hoce li sad Amar primat s biroa onu naknadu 6 mjeseci ? Zna li ko koliko ima staza ?
Ima Amar više para nego vaša prćija u Vrapčićima zajedno. Hvala Bogu pa ste u drugoj ligi, gdje i pripadate.
Hvala Bogu Amar je ostao na birou gdje i pripada. :wave:
Zadnja izmjena: Bazinga12345, dana/u 04 jan 2018, 17:20, ukupno mijenjano 1 put.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533, HZbec, jedanjeborac i 37 gostiju.