FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
165
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
211
39%
 
Ukupno glasova: 542

MojaMalenkost
Postovi: 2342
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 16 maj 2024, 10:56

Ova ide tacno uz jug.
https://www.klix.ba/biznis/stambeno-pos ... /240515114

Al ce nam nadzidzati ovih zgradurina uz stadion
slika

Ostvaruje se izgled one makete, bar sa istocne strane.
Pročepit će negdje.

Hansestadt
Postovi: 2571
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 16 maj 2024, 11:03

mamonelafo je napisao/la:
16 maj 2024, 10:09
Hansestadt je napisao/la:
16 maj 2024, 09:47
Ima li neko informacije vezano za investitora? Moramo biti svjesni da bez godisnjeg budzeta od 9-10 mio eura, tesko da se ima stabilan klub, da budes konkurentan za vodece pozicije...
Da to nije možda previše para a da budemo "samo konkurentni"?
to ti je budzet da kazes, imamo ambicije da budemo prvi. ne mozes reci da moras osvojiti titulu prvu sezonu sa tim budzetom, jer neke ekipe vec imaju sistem i zdrave navike. ali kroz koju sezonu sa ovim budzetom bi trebao da osvojis titulu.

Pablo11
Postovi: 1322
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 16 maj 2024, 11:22

Hansestadt je napisao/la:
16 maj 2024, 09:47
Ima li neko informacije vezano za investitora? Moramo biti svjesni da bez godisnjeg budzeta od 9-10 mio eura, tesko da se ima stabilan klub, da budes konkurentan za vodece pozicije...
Suska se nesto za zadnju tekmu, protiv borca.

Hansestadt
Postovi: 2571
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 16 maj 2024, 11:23

"Blue Dreams inspiririsan je mišlju o izgradnji ne samo stambenog objekta, nego izgradnju cjelokupnog urbanog kompleksa koji bi ponudio sve uslove neophodne za potpuni mir i idilu porodičnog života. Upravo zahvaljujući spoju dva navedena segmenta, smatramo da je Blue Dreams uistinu potpuno novi koncept stanovanja, a time i sjajna lokacija za poslovne korisnike", kaže Begić.

Putpuni mir i idila za porodice, a odma pored tribine. Yebo ti ja pleme Begicu.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 514
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 16 maj 2024, 12:26

Hansestadt je napisao/la:
16 maj 2024, 11:23
"Blue Dreams inspiririsan je mišlju o izgradnji ne samo stambenog objekta, nego izgradnju cjelokupnog urbanog kompleksa koji bi ponudio sve uslove neophodne za potpuni mir i idilu porodičnog života. Upravo zahvaljujući spoju dva navedena segmenta, smatramo da je Blue Dreams uistinu potpuno novi koncept stanovanja, a time i sjajna lokacija za poslovne korisnike", kaže Begić.

Putpuni mir i idila za porodice, a odma pored tribine. Yebo ti ja pleme Begicu.
E zamisli imaš dijete, uspavaš ga tamam, uzmeš kafu da piješ a ovamo derbi. :rol: :rol: :rol:
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

upohaluhizugnimda
Postovi: 469
Pridružen/a: 07 apr 2024, 00:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la upohaluhizugnimda » 16 maj 2024, 12:34

Kupe ljudi privatne posjede i grade, sta mi tu mozemo? Ovo sto Hanestadt pise je tacno, bez takvog budzeta se nemas cemu nadati. U frizirane izvjestaje pitara, Veleza, Borca ni oni sami ne vjeruju. Trose oni puno vise nego sto izbace na papiru. Samo investitor/partner, nista drugo. Bez toga smo osudjeni na borbu za Europu ili opstanak, kako se zalomi, dakle prosjek lige u najboljem slucaju.
ZBOGOM i HVALA VJEČNIM BORD LEGENDE

Avatar
jointunija
Postovi: 672
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 16 maj 2024, 12:35

braco je napisao/la:
15 maj 2024, 20:12
slika

Na slici se nalaze igrače koji su pod ugovorom i sljedeću sezonu.

Na njoj nema igrača kojim ovo ljeto ističe ugovor, dakle hajmo reći hipotetički da niko od njih neće produžiti ugovor, onda bi ovako izgledao roster.

Igrači kojim ističe ugovor ovog ljeta su Dujmović, Ovčina, Cocalić, Mijić, Bilal, Mekić, Štilić, Amoah i Haračić, dok posudbe ističu Mahmiću i Bismarku.

Upitnici su stavljeni pored Mulalića i Selimović jer im je nejasan status, tj. da li će ostati i pored toga što im ne ističe ugovor ovog ljeta. @jointunion reče da postoji i mogućnost da nas i Vahid napusti, što znači da bi ostali samo na Drini i Cavniću od štopera, a koliko sam shvatio Štilić i Cocalić bi također mogli da odu/penzionišu se ovog ljeta. Možda sam mogao upitnik i dodat i pored Pavića s obzirom na njegove povrede.

Dakle u tom scenariju ovo sa slike je roster koji imamo za sljedeću sezonu, uz mogućnost da su Selimović i Mulalić suvišni na slici, plus eventualna prodaja Muftića.
To bi značilo da faktički ostajemo bez kompletne rotacije na svim pozicijama.

Na sliku nisam dodao ove juniore/kadete tipa Šabić, Babaluk, Fočo jer sam se isključivo fokusirao na seniore, a i tek ćemo na ljeto vidjeti na koga se računa od tih mlađih za sljedeću sezonu.

Uz to, Drina, Drljo i Karić sljedeće sezone neće se računati kao U-21 igrači, tako da na slici nemamo nijednog U-21 igrača.
@cobra,moramo uzeti u obzir da par igrača koji su pod ugovorom želi i mogli bi da idu.Tako da bi moglo biti jako prometno na ljeto.
Nadam se da će se što prije riješti stvari oko UO i SŠ.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
braco
Postovi: 8755
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 16 maj 2024, 13:17

jointunija je napisao/la:
16 maj 2024, 12:35
braco je napisao/la:
15 maj 2024, 20:12
slika

Na slici se nalaze igrače koji su pod ugovorom i sljedeću sezonu.

Na njoj nema igrača kojim ovo ljeto ističe ugovor, dakle hajmo reći hipotetički da niko od njih neće produžiti ugovor, onda bi ovako izgledao roster.

Igrači kojim ističe ugovor ovog ljeta su Dujmović, Ovčina, Cocalić, Mijić, Bilal, Mekić, Štilić, Amoah i Haračić, dok posudbe ističu Mahmiću i Bismarku.

Upitnici su stavljeni pored Mulalića i Selimović jer im je nejasan status, tj. da li će ostati i pored toga što im ne ističe ugovor ovog ljeta. @jointunion reče da postoji i mogućnost da nas i Vahid napusti, što znači da bi ostali samo na Drini i Cavniću od štopera, a koliko sam shvatio Štilić i Cocalić bi također mogli da odu/penzionišu se ovog ljeta. Možda sam mogao upitnik i dodat i pored Pavića s obzirom na njegove povrede.

Dakle u tom scenariju ovo sa slike je roster koji imamo za sljedeću sezonu, uz mogućnost da su Selimović i Mulalić suvišni na slici, plus eventualna prodaja Muftića.
To bi značilo da faktički ostajemo bez kompletne rotacije na svim pozicijama.

Na sliku nisam dodao ove juniore/kadete tipa Šabić, Babaluk, Fočo jer sam se isključivo fokusirao na seniore, a i tek ćemo na ljeto vidjeti na koga se računa od tih mlađih za sljedeću sezonu.

Uz to, Drina, Drljo i Karić sljedeće sezone neće se računati kao U-21 igrači, tako da na slici nemamo nijednog U-21 igrača.
@cobra,moramo uzeti u obzir da par igrača koji su pod ugovorom želi i mogli bi da idu.Tako da bi moglo biti jako prometno na ljeto.
Nadam se da će se što prije riješti stvari oko UO i SŠ.
To bi bio onda veliki broj igrača koji bi mogli otići/doći. Samim tim i mogućnost promašaja pri ulaznim transferima je veća jer ako budeš morao dovesti 10 igrača lupam, jako su male šanse da ćeš sa svima pogoditi.

MoSaZeLjo1921
Postovi: 273
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 16 maj 2024, 13:22

Krenulo je polahko Bismark prvi,idemo next ...

Avatar
Semper
Postovi: 2709
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Semper » 16 maj 2024, 16:23

Ja od Zubanovića očekuje mnogo u sljedecoj sezoni, Dino mu je obecao da se ove dvije utakmice početi od prve....

stendardo
Postovi: 136
Pridružen/a: 15 apr 2022, 21:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la stendardo » 16 maj 2024, 16:46



MI TE VOLIMO NA SVOJ NAČIN!

let3
Postovi: 29258
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 16 maj 2024, 20:28

Da Bog sacuva kakva dominacija Manijaka na tibinama ove sezone :wtf: :tokralju:


Susta supotnost jadnicima na terenu. Smijesno kakvu podrsku ima ta skupina bezmudih bjednika koji nose dres Zelje. Potpuno nezalsuzeno.

Pablo11
Postovi: 1322
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 16 maj 2024, 22:16

Kakav je Da Silva iz Rudara jel ko upratio?

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2583
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 16 maj 2024, 22:26

Pablo11 je napisao/la:
16 maj 2024, 22:16
Kakav je Da Silva iz Rudara jel ko upratio?
16 golova ove sezone, 29g, ima nekakav važeći ugovor.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2395
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 17 maj 2024, 00:34

Nekad nas je u finalu kupa na Grbavici bilo isto koliko i u Konjicu sada na apsolutno 'nebitnoj' utakmici u našoj najlošijoj sezoni.
Mislim da je sve rečeno. Ko želi shvatit će.

BIZMARK66
Postovi: 514
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 17 maj 2024, 08:30

avalPacidoroP je napisao/la:
17 maj 2024, 00:34
Nekad nas je u finalu kupa na Grbavici bilo isto koliko i u Konjicu sada na apsolutno 'nebitnoj' utakmici u našoj najlošijoj sezoni.
Mislim da je sve rečeno. Ko želi shvatit će.
Šta se ima tu shvatiti de nam objasni Nikola Tesla?

Hansestadt
Postovi: 2571
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 17 maj 2024, 11:02

avalPacidoroP je napisao/la:
17 maj 2024, 00:34
Nekad nas je u finalu kupa na Grbavici bilo isto koliko i u Konjicu sada na apsolutno 'nebitnoj' utakmici u našoj najlošijoj sezoni.
Mislim da je sve rečeno. Ko želi shvatit će.
Nazalost nas nema ni na mapi. Evo zadnji spisak selektora reprezentcije BiH je pokazatelj kako smo radili u zadnjem periodu. Osim ovo nesto starijih igraca sto imaju veze za nasih klubom, nasim radom itd, nema nas ni na vidiku. Naredne godine ce izgledati jos losije ako se nesto ne desi, pa nadju investitora. A nisam iskreno optimistican sto se tice investitora, po onom zadnjem planu koji je konkretiziran.

Pablo11
Postovi: 1322
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 17 maj 2024, 13:00

Hansestadt je napisao/la:
17 maj 2024, 11:02
avalPacidoroP je napisao/la:
17 maj 2024, 00:34
Nekad nas je u finalu kupa na Grbavici bilo isto koliko i u Konjicu sada na apsolutno 'nebitnoj' utakmici u našoj najlošijoj sezoni.
Mislim da je sve rečeno. Ko želi shvatit će.
Nazalost nas nema ni na mapi. Evo zadnji spisak selektora reprezentcije BiH je pokazatelj kako smo radili u zadnjem periodu. Osim ovo nesto starijih igraca sto imaju veze za nasih klubom, nasim radom itd, nema nas ni na vidiku. Naredne godine ce izgledati jos losije ako se nesto ne desi, pa nadju investitora. A nisam iskreno optimistican sto se tice investitora, po onom zadnjem planu koji je konkretiziran.
Jeste kad nismo lobirali za repku, realno Muftic je po svemu zasluzio poziv.

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3116
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 17 maj 2024, 13:33

BIZMARK66 je napisao/la:
17 maj 2024, 08:30
avalPacidoroP je napisao/la:
17 maj 2024, 00:34
Nekad nas je u finalu kupa na Grbavici bilo isto koliko i u Konjicu sada na apsolutno 'nebitnoj' utakmici u našoj najlošijoj sezoni.
Mislim da je sve rečeno. Ko želi shvatit će.
Šta se ima tu shvatiti de nam objasni Nikola Tesla?
:rol: :rol: Yebo ti sebe

Avatar
anonimni
Postovi: 10175
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 17 maj 2024, 13:46

Ja sam mislio da će odlaskom Charlesa Bismarka iz kluba i ovaj idiot otići s foruma, ali...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.