Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Kako vam djeluje ovaj sistem ?

Dobar
48
21%
Los
34
15%
Prva liga sa 12 klubova
127
57%
Prva liga sa 16 klubova
15
7%
 
Ukupno glasova: 224

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la badblueboylivno » 30 maj 2014, 21:15

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Nije losa ni liga 12 koja je bila kod hrvata. Prvo svak sa svakim onda liga za prvaka i za opstanak. Krvi do koljena pogotovo medju onih 6 za opstanak :lol: :lol: :lol:
To, to, šest egal klubova za naslov i titulu (recimo sarajevski dvojac, mostarski dvojac, Široki, Sloboda/Čelik), šest za izbjegavanje zadnja dva mjesta, uz prepolavljanje bodova iz prvog kruga. :D

@rodjak
Playoff bi mogao, ali s jednim mjestom, a opet, tko god ga igrao, bio bi apsolutni favorit protiv kluba iz prve lige jer je razlika nebo i zemlja. Ne mijenjaju prvoligaši više od pola postave kad uđu u Premijeršip.
Zadnja izmjena: badblueboylivno, dana/u 30 maj 2014, 21:20, ukupno mijenjano 1 put.
Hayley <3

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 30 maj 2014, 21:19

badblueboylivno je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Nije losa ni liga 12 koja je bila kod hrvata. Prvo svak sa svakim onda liga za prvaka i za opstanak. Krvi do koljena pogotovo medju onih 6 za opstanak :lol: :lol: :lol:
To, to, šest egal klubova za naslov i titulu (recimo sarajevski dvojac, mostarski dvojac, Široki, Sloboda/Čelik), šest za izbjegavanje zadnja dva mjesta, uz prepolavljanje bodova iz prvog kruga. :D
Meni je onaj sistem dobar. Prvo svi igraju 22 kola. Kasnije se liga dijeli na 2 dijela i svi igraju jos po 10 kola. To znaci 32 utakmice za svaki klub pregrst derbija u grupi za prvaka i rat u ligi za opstanak :D
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
ASD
Postovi: 26252
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la ASD » 30 maj 2014, 21:25

badblueboylivno je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Nije losa ni liga 12 koja je bila kod hrvata. Prvo svak sa svakim onda liga za prvaka i za opstanak. Krvi do koljena pogotovo medju onih 6 za opstanak :lol: :lol: :lol:
To, to, šest egal klubova za naslov i titulu (recimo sarajevski dvojac, mostarski dvojac, Široki, Sloboda/Čelik), šest za izbjegavanje zadnja dva mjesta, uz prepolavljanje bodova iz prvog kruga. :D

@rodjak
Playoff bi mogao, ali s jednim mjestom, a opet, tko god ga igrao, bio bi apsolutni favorit protiv kluba iz prve lige jer je razlika nebo i zemlja. Ne mijenjaju prvoligaši više od pola postave kad uđu u Premijeršip.
Ne znam da li je igdje veca razlika u kvaliteti izmedju prvog i drugog ranga takmicenja kao kod nas.

Avatar
Bistrik
Postovi: 1480
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la Bistrik » 30 maj 2014, 21:39

kaze nego porpast ce fudbal u manjim mjestima. ali sta sada imamo od travnik i zvijdezde koje se vjecito bore za opstanak i nikakvog naprtka nema barem prema sredini tabele ne prema vrhu. Rudar prijedor je ispao iz lige koji je njihov najbolji rezultat u pl bih 10ti. dake uvijek je bila borba za opstanak. pa primjer leotara koliko su propali a igraju od pocetka u ovoj ligi plus je trebinje drugi najveci ekonomski centar u hercegovini

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la slobodnjak » 30 maj 2014, 23:03

Liga 10-12.Ali kao je napraviti.Svi mi nećemo da shvatimo neke stvari.
Prvo nema šanse da takva liga bude bez 3 kluba iz RS a,i to minimalno..Da se ne zamajavam sad i pričam zašto ,i budali je jasno da je ta liga utopija bez toga i da je glupo i spominjati ovo ako tako ne bude.I ko će je igrati .Borac,Slavija i Radnik.Onda idu 3 Hrvatska jer drukčije ne može.Znači jedino moguće,Zrinjski,Široki Vitez.I šta onda ostaje za Bošnjačke klubove.Sarajevo ,Zeljo, Čelik ,Velež,Sloboda,Olimpik,Zvjezda ,Travnik koga izabrati.Znači nemoguća misija je liga 10.
Liga 12 -Sve se diže za jedan klub i onda bi je i Mladost VO morala igrati.Svi znamo da bi klubovi iz RS tražili 4 svoja kluba minimalno.
Jedino pravo rješenje po meni je Igrati ovakvu ligu sa nekom vrstom pley off završnice ,jer koliko mi to god željeli skraćenje NIJE MOGUĆE zbog gore navedenog.Puno ideja ima kako to rješiti jer je zadnjih par kola godinama već smješno .Pola lige igra rekreativno.Evo i Hrvati imaju KRATKU ligu i ja realno ne vidim nikakav napredak.
S druge stane kada bi i htjeli ligu s 10 klubova s IZDIKTIRANIM imenima,svi znamo da se takva liga ne može uspostaviti.Npr ono kao Sarajevo, Zeljo,Velež,Čelik,Sloboda,Borac,Zrinjski ,Široki,Olimpik i Vitez .
Iz prostog razloga što takva liga ,ako protiv njenog uspostavljanja bude i jedan premijerligaš koji bi bio izbačen iz nje bespravno kao ta Mladost ili Travnik npr. ,nebi bila priznata od strane UEFE i FIFE.
Znači skraćenje lige mora biti najavljeno odredjena sezona koja je kvalifikaciona za ligu 10-12-14 nije bitno.Svi premijerligaši morali bi igati sezonu prije i izboriti mjesto na terenu njoj.A protiv toga bi odmah bili u savezu RS ,a bez njih je ova priča nemoguća misija.
E zato je to ZAČARAN KRUG , ova liga je namoguća,i zato se godinama kao i u državi ništa promjeniti ne može.
Samo nam ostaje taj pley off i pley aut i uzmimo ili ostavimao.Jbg ali tako je... ;)

Alipasino
Postovi: 7920
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la Alipasino » 30 maj 2014, 23:05

Liga 10 druga liga 10 2 ispadaju 2 ulaze stim da se spoji ova 2 liga u jednu.

Avatar
SamoTZ
Postovi: 346
Pridružen/a: 14 apr 2011, 21:54
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la SamoTZ » 31 maj 2014, 06:06

@slobodnjak

Kad je jedan od mojih predaka bio među osnivačima RSD Sloboda, nije ga zamišljao kao bošnjački klub kako ti navodiš. Naprotiv, takav klub (u to vrijeme Muslimanski) je postojao u Tuzli i zvao se Bura, baš kao i jevrejski (Makabi), srpski (Obilić) i hrvatski (Zrinjski). Sloboda je utemeljena na potpuno drugačijim principima kao Radničko Sportsko Društvo i kao klub otvoren za sve ljude. Nisam upoznat da je u međuvremenu Sloboda postala bošnjački klub. Vjerujem da isto važi i za Željezničar, Sarajevo, Velež, Čelik. Drugo su klubovi koji imaju u svom nazivu prefiks "Hrvatski". Njih možeš zvati hrvatskim.

Tako da ne pripisuješ Slobodu nijednom narodu čak ni za praktične svrhe. Hvala.

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la NeshaFCB » 01 jun 2014, 12:15

slobodnjak je napisao/la:Liga 10-12.Ali kao je napraviti.Svi mi nećemo da shvatimo neke stvari.
Prvo nema šanse da takva liga bude bez 3 kluba iz RS a,i to minimalno..Da se ne zamajavam sad i pričam zašto ,i budali je jasno da je ta liga utopija bez toga i da je glupo i spominjati ovo ako tako ne bude.I ko će je igrati .Borac,Slavija i Radnik.Onda idu 3 Hrvatska jer drukčije ne može.Znači jedino moguće,Zrinjski,Široki Vitez.I šta onda ostaje za Bošnjačke klubove.Sarajevo ,Zeljo, Čelik ,Velež,Sloboda,Olimpik,Zvjezda ,Travnik koga izabrati.Znači nemoguća misija je liga 10.
Liga 12 -Sve se diže za jedan klub i onda bi je i Mladost VO morala igrati.Svi znamo da bi klubovi iz RS tražili 4 svoja kluba minimalno.
Jedino pravo rješenje po meni je Igrati ovakvu ligu sa nekom vrstom pley off završnice ,jer koliko mi to god željeli skraćenje NIJE MOGUĆE zbog gore navedenog.Puno ideja ima kako to rješiti jer je zadnjih par kola godinama već smješno .Pola lige igra rekreativno.Evo i Hrvati imaju KRATKU ligu i ja realno ne vidim nikakav napredak.
S druge stane kada bi i htjeli ligu s 10 klubova s IZDIKTIRANIM imenima,svi znamo da se takva liga ne može uspostaviti.Npr ono kao Sarajevo, Zeljo,Velež,Čelik,Sloboda,Borac,Zrinjski ,Široki,Olimpik i Vitez .
Iz prostog razloga što takva liga ,ako protiv njenog uspostavljanja bude i jedan premijerligaš koji bi bio izbačen iz nje bespravno kao ta Mladost ili Travnik npr. ,nebi bila priznata od strane UEFE i FIFE.
Znači skraćenje lige mora biti najavljeno odredjena sezona koja je kvalifikaciona za ligu 10-12-14 nije bitno.Svi premijerligaši morali bi igati sezonu prije i izboriti mjesto na terenu njoj.A protiv toga bi odmah bili u savezu RS ,a bez njih je ova priča nemoguća misija.
E zato je to ZAČARAN KRUG , ova liga je namoguća,i zato se godinama kao i u državi ništa promjeniti ne može.
Samo nam ostaje taj pley off i pley aut i uzmimo ili ostavimao.Jbg ali tako je... ;)

Najbolje bez klubova iz RS-a? Mislim da bi se dekretom trebalo reći nek se igra bez klubova iz Republike Srpske, to bi umnogome podiglo kvalitet, a fudbalske veličine poput Olimpika, Zvijezde, Budućnosti iz Banovića, Viteza bi napravile timove za grupnu fazu Lige Evrope...

Imamo li u vidu da su tu i velikani bez trofeja u jednom ovakvom takmičenju poput Veleža, Slobode, Travnika, Čelika onda bi poduhvat bio potpun.. A to što je Modriča, Slavija i Leotar uradili pojedinačno više od zajedničke lige od svih nabrojanih je drugi par opanaka.

FSRS će pristati isključivo o i samo ukoliko se bude realno sagledavala situacija.
A ona nikako ne može biti odnos 8:2! Niti 7:3.

Ali kako imam u vidu da uglavnom dječurlija prave selekciju i nabrajaju timove, ništa me ne čudi.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la bagrcavi » 01 jun 2014, 12:18

Burazeru tu nema odnosa. Neka tabela kroji skraćenje lige. Prvih 10 i izvoli. Pa bilo svih 10 iz takozvane RS, ili iz drugog BH entiteta, svejedno je. Uglavnom, neka se liga kroji kvalitetom, a ne politikom na uštrb kvaliteta.
DRUG NEBI TI PUNCA


NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la NeshaFCB » 01 jun 2014, 12:27

PerryFred je napisao/la:@NeshaFCB

5:5 ? :urnebes:
Borac, Leotar,Slavija, Modriča svakako su ispred i Čelika i Veleža i Slobode kada se govori o rezultatima prethodnih godina, o onim manjim poput Olimpica, Zvijezde, Travnika da i ne govorim. To su činjenice. Dakle u najmanju ruku 4. Dodaš tu Zrinjski i Široki, ostaje 4. Pa nek se dogovore o toj ligi 10. Jbg računamo od osnivanja zajedničke, inače bi i Boksit tu bio prije Slobode :)..

I samo nemojte o publici, važnosti i ostalom. Mladost iz Mrkonjić Grada ima bolji stadion i od Olimpica i od Veleža i od Travnika, pa će igrati PL u 22. vijeku...


Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la samo_lijevo » 01 jun 2014, 12:29

NeshaFCB je napisao/la:
PerryFred je napisao/la:@NeshaFCB

5:5 ? :urnebes:
Borac, Leotar,Slavija, Modriča svakako su ispred i Čelika i Veleža i Slobode kada se govori o rezultatima prethodnih godina, o onim manjim poput Olimpica, Zvijezde, Travnika da i ne govorim. To su činjenice. Dakle u najmanju ruku 4. Dodaš tu Zrinjski i Široki, ostaje 4. Pa nek se dogovore o toj ligi 10. Jbg računamo od osnivanja zajedničke, inače bi i Boksit tu bio prije Slobode :)..

I samo nemojte o publici, važnosti i ostalom. Mladost iz Mrkonjić Grada ima bolji stadion i od Olimpica i od Veleža i od Travnika, pa će igrati PL u 22. vijeku...
je li to onaj stadion sto ima pad?
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 01 jun 2014, 12:32

samo_lijevo je napisao/la:
NeshaFCB je napisao/la:
PerryFred je napisao/la:@NeshaFCB

5:5 ? :urnebes:
Borac, Leotar,Slavija, Modriča svakako su ispred i Čelika i Veleža i Slobode kada se govori o rezultatima prethodnih godina, o onim manjim poput Olimpica, Zvijezde, Travnika da i ne govorim. To su činjenice. Dakle u najmanju ruku 4. Dodaš tu Zrinjski i Široki, ostaje 4. Pa nek se dogovore o toj ligi 10. Jbg računamo od osnivanja zajedničke, inače bi i Boksit tu bio prije Slobode :)..

I samo nemojte o publici, važnosti i ostalom. Mladost iz Mrkonjić Grada ima bolji stadion i od Olimpica i od Veleža i od Travnika, pa će igrati PL u 22. vijeku...
je li to onaj stadion sto ima pad?
Kazu najbolja drenaza uradjena od svih stadiona u BiH :lol: :lol: :lol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la bagrcavi » 01 jun 2014, 12:34

Ispunjava sve zahtjeve UEFA-e
slika
DRUG NEBI TI PUNCA

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la fedeltafrotta » 01 jun 2014, 12:37

ja sam za ligu 12 pa ako i to bude lose onda u krajnjem slucaju liga 10...

Željo, sarajevo, velež, zrinjski, široki, borac, čelik, sloboda, zvijezda, vitez, jedinstvo i olimpic

trokruzni sistem uvesti, zavesti pravila sto se tice stadiona i terena... sigurno da bi gledali kvalitetniji fudbal...

a jos kad bi se uveo zakon o sportu i sprijecio rani odlazak mladih igraca, ili bar da to bude odlazak za solidne cifre... gdje bi nam bio kraj :D
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la anel81m » 01 jun 2014, 12:38

NeshaFCB je napisao/la:
slobodnjak je napisao/la:Liga 10-12.Ali kao je napraviti.Svi mi nećemo da shvatimo neke stvari.
Prvo nema šanse da takva liga bude bez 3 kluba iz RS a,i to minimalno..Da se ne zamajavam sad i pričam zašto ,i budali je jasno da je ta liga utopija bez toga i da je glupo i spominjati ovo ako tako ne bude.I ko će je igrati .Borac,Slavija i Radnik.Onda idu 3 Hrvatska jer drukčije ne može.Znači jedino moguće,Zrinjski,Široki Vitez.I šta onda ostaje za Bošnjačke klubove.Sarajevo ,Zeljo, Čelik ,Velež,Sloboda,Olimpik,Zvjezda ,Travnik koga izabrati.Znači nemoguća misija je liga 10.
Liga 12 -Sve se diže za jedan klub i onda bi je i Mladost VO morala igrati.Svi znamo da bi klubovi iz RS tražili 4 svoja kluba minimalno.
Jedino pravo rješenje po meni je Igrati ovakvu ligu sa nekom vrstom pley off završnice ,jer koliko mi to god željeli skraćenje NIJE MOGUĆE zbog gore navedenog.Puno ideja ima kako to rješiti jer je zadnjih par kola godinama već smješno .Pola lige igra rekreativno.Evo i Hrvati imaju KRATKU ligu i ja realno ne vidim nikakav napredak.
S druge stane kada bi i htjeli ligu s 10 klubova s IZDIKTIRANIM imenima,svi znamo da se takva liga ne može uspostaviti.Npr ono kao Sarajevo, Zeljo,Velež,Čelik,Sloboda,Borac,Zrinjski ,Široki,Olimpik i Vitez .
Iz prostog razloga što takva liga ,ako protiv njenog uspostavljanja bude i jedan premijerligaš koji bi bio izbačen iz nje bespravno kao ta Mladost ili Travnik npr. ,nebi bila priznata od strane UEFE i FIFE.
Znači skraćenje lige mora biti najavljeno odredjena sezona koja je kvalifikaciona za ligu 10-12-14 nije bitno.Svi premijerligaši morali bi igati sezonu prije i izboriti mjesto na terenu njoj.A protiv toga bi odmah bili u savezu RS ,a bez njih je ova priča nemoguća misija.
E zato je to ZAČARAN KRUG , ova liga je namoguća,i zato se godinama kao i u državi ništa promjeniti ne može.
Samo nam ostaje taj pley off i pley aut i uzmimo ili ostavimao.Jbg ali tako je... ;)

Najbolje bez klubova iz RS-a? Mislim da bi se dekretom trebalo reći nek se igra bez klubova iz Republike Srpske, to bi umnogome podiglo kvalitet, a fudbalske veličine poput Olimpika, Zvijezde, Budućnosti iz Banovića, Viteza bi napravile timove za grupnu fazu Lige Evrope...

Imamo li u vidu da su tu i velikani bez trofeja u jednom ovakvom takmičenju poput Veleža, Slobode, Travnika, Čelika onda bi poduhvat bio potpun.. A to što je Modriča, Slavija i Leotar uradili pojedinačno više od zajedničke lige od svih nabrojanih je drugi par opanaka.

FSRS će pristati isključivo o i samo ukoliko se bude realno sagledavala situacija.
A ona nikako ne može biti odnos 8:2! Niti 7:3.

Ali kako imam u vidu da uglavnom dječurlija prave selekciju i nabrajaju timove, ništa me ne čudi.

Za takve kao ti hrkljuš je dušu dao.Ti se trebaš okaniti praćenja sporta, nije to za takve kao ti.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 01 jun 2014, 12:39

fedeltafrotta je napisao/la:ja sam za ligu 12 pa ako i to bude lose onda u krajnjem slucaju liga 10...

Željo, sarajevo, velež, zrinjski, široki, borac, čelik, sloboda, zvijezda, vitez, jedinstvo i olimpic

trokruzni sistem uvesti, zavesti pravila sto se tice stadiona i terena... sigurno da bi gledali kvalitetniji fudbal...

a jos kad bi se uveo zakon o sportu i sprijecio rani odlazak mladih igraca, ili bar da to bude odlazak za solidne cifre... gdje bi nam bio kraj :D
Ma normala babe ali evo ovaj neki bi tu gurao Mrkonjic Grad i Crvenu zemlju :lol: :lol: :lol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la NeshaFCB » 01 jun 2014, 12:40

PerryFred je napisao/la:slika


:wave:
Ništa do ovoga, kao što je i tema gubljenje vremena.
Apropo stadiona, ironija. Ironija. A razmislite kakav je kokošinjac u Vrapčićima... A potom o gej tribini Olimpica... how yes no...

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: Smanjenje broja klubova Premijer lige BiH

Post Postao/la fedeltafrotta » 01 jun 2014, 12:41

kokošinjac je tebi u glavi kumašine :salut:
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.