NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13871
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 12 avg 2021, 19:37

Pasha je napisao/la:
12 avg 2021, 18:01
Nisu zainteresovani. Čak šta više Bolić od prvog dana priča kako socios model je glupost. Dok Hibić ismijava momke u klubu. Seljaci od udaranja lopte zaradili novac, al društvena svijest nije razvijena...
Za Hibica pojma nemam ali znam sigurno da Bolic nikoga ne ismijava nego bi podrzao ovo sigurno isto kao Tarik. Ima tu jos ljudi jako utjecajnih poput Tuke, Burine pa i Marjana Mihajlovića koji bi nas reklamirao besplatno iz ljubavi..da dalje ne nabrajam...polahko docice sve na svoje ja mislim samo posteno raditi sve se primjeti iskren castan i posten odnos.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6050
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 12 avg 2021, 19:47

Nisam ni napisao da Bolić ismijava, nego da je govorio da je socios model glupost...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
avenija
Postovi: 13871
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 12 avg 2021, 20:26

Pasha je napisao/la:
12 avg 2021, 19:47
Nisam ni napisao da Bolić ismijava, nego da je govorio da je socios model glupost...
Ja mu onda pisao prvi put kad smo karte prodavali, prvi put bez publike u kantonu napisa covjek hvala ti sto si javio nisam znao ali cu otici kupiti karte i spreman sam uvijek da pomognem u ovakvim akcijama našem Čeliku..ako se ne varam uzeo 50 ulaznica..ja sam siguran iako misli da je socios glupost i ako je to istina da bi se opet odazvao na bilo kakav poziv..

Evo Velež nam ukrade Tuku :mrgreen: dres mu poklonise. Ali posto znam Tuku znam koliki je Čelikovac tako da bez brige.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 12 avg 2021, 23:03

Hibić iz Janjića je za mene jedno veliko razočarenje. Ne znam da li je taj ikad kroz svoja usta pomenuo ime Čelikovo. Bola bar uvijek s ponosom naglašava gdje je počeo karijeru. Mislim da bi se odazvao nekom promo spotu.
Npr. bilo bi dobro na našem yt kanalu tako napraviti neke intervjue sa arhivskm isječcima i statistikom nekih Čelikovih starih legendi koji su još uvijek živi. To bi kod raje probudilo sjećanja na stare dane i sigurno da bi se polako počeli vraćati na tribine.

Kad nam se Avdija vraća završiti karijeru? :) Možda je već i 35-u prefurao.

Avatar
avenija
Postovi: 13871
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 13 avg 2021, 00:02

Neki dan Fudo na N1 o Čeliku sad Jaganjac o Čeliku opet na N1 u 3 dana...I ovaj N1 zna gdje je stadion, klub, uprava, direktor, PR a ne da svakakav polusvijet u udarnim terminima prebija politiku preko ledja Čelika

06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
bambus
Postovi: 4306
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 13 avg 2021, 00:07

avenija je napisao/la:
12 avg 2021, 19:37


Za Hibica pojma nemam ali znam sigurno da Bolic nikoga ne ismijava nego bi podrzao ovo sigurno isto kao Tarik. Ima tu jos ljudi jako utjecajnih poput Tuke, Burine pa i Marjana Mihajlovića koji bi nas reklamirao besplatno iz ljubavi..da dalje ne nabrajam...polahko docice sve na svoje ja mislim samo posteno raditi sve se primjeti iskren castan i posten odnos.
Bolic u vise navrata odbio pomoci. ;)
!

Avatar
rishovski
Postovi: 2732
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rishovski » 13 avg 2021, 02:37

Ma ljudi vi ne shvate da je velika razlika izmedju navijaca i nekih bivsih igraca Celika... Navijaci dolaze na tekme iz ljubavi,ne mozes nista drugo dobiti osim onog sto daš klubu... Pricate o Bolicu i Hibicu,ja se iskreno ne sjecam da sam ih vidio na Bilinom zadnjih 4-5 godina kad je igrao Celik neke derbije premijer lige...
Treba jednostavno iskljucit tu opciju da ce neko tipa Hibica ili Bolica uletiti u klub i pomoci mu da stane na noge... Pa nisu oni jucer zavrsili karijere pa da ih se sad ceka kao neke spasioce... Celik koga interesuje taj i dodje i na stadion i na utakmicu i sjedne s ljudima koji vode i vole klub i pokusa pomoci...
Dovoljno vam je vidjeti Barcelonu koja se nasla u g.ovnima i kako Messi ode nakon 21 godine,ljudi ga od malih nogu tetošili,nije ni pomislio da igra dzaba jednu sezonu, iako se obezbiedio za 10 zivota... To je ta nepostojeca ljubav prema klubu od strane igraca a s druge strane neki bi navijac od bijedne place dao 10 eura za tu Barcu...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
habuba
Postovi: 744
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 13 avg 2021, 03:11

Iluzorno je pricati o tome da oni dodju u klub kao spasioci ili investitori ali makar verbalnu podrsku je bilo normalno ocekivati. Niko ne ocekuje da oni izvaljuju lovu iz svojih novcanika ali je normalno bilo ocekivati da legende kluba, djeca kluba, osobe koje su pocele svoj svjetski put na sljaci pokazu malo vise simpatije prema svom Celiku. Pozitivna prica u privatnim krugovima bi znacila mnogo vise od ismijavanja po trznim centrima ili par gostovanja na tv u svrhu promovisanja kluba bi bilo efektivnije od sutnje ili neslaganja sa socios modelom. Ebe nas malogradjanstina i previse visoko misljenje o samim sebi. Ti ljudi imaju potencijal da pomognu i ubrzaju ove procese bez da marke potrose. Klinac bi se igralo sa Celikom ovako kako se igraju da je 5-6 bivsih legendi izaslo i javno stalo na crtu za klub.

HarisZe
Postovi: 1963
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 13 avg 2021, 06:57

Fudo gostovao na N1 sad Jaganjac vrijeme da se ugosti u uprava NK Čelik Zenica.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
rz88
Postovi: 531
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rz88 » 13 avg 2021, 07:41

BatistutA19 je napisao/la:
12 avg 2021, 17:53
Bravo za Tarika uvjek dokazan Celikovac i nije od onih sto je okreno glavu i kad smo u kantonu bili i ponosno kaze da je Celikovac gdje god da se nalazi.
RZ88 ovo je odlicno za Tarika al de mi reci zasto ne uputite isto ovako poziv Bolicu ,Hibicu i ostalim igracima koji su prepoznatljivi svugdje jer imas igraca starih koji svrate do Zenice kao npr nedavno Ratkovic ili oni jednostavno ne zele zaobilaze.
Steta sto se ove prve dvije utakmice nece igrat na Bilinom a eto kazu da su oni bas prvi favoriti lige.
Zar stvarno misliš da se klub nije javio?
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

Avatar
avenija
Postovi: 13871
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 13 avg 2021, 09:22

rishovski je napisao/la:
13 avg 2021, 02:37
Ma ljudi vi ne shvate da je velika razlika izmedju navijaca i nekih bivsih igraca Celika... Navijaci dolaze na tekme iz ljubavi,ne mozes nista drugo dobiti osim onog sto daš klubu... Pricate o Bolicu i Hibicu,ja se iskreno ne sjecam da sam ih vidio na Bilinom zadnjih 4-5 godina kad je igrao Celik neke derbije premijer lige...
Treba jednostavno iskljucit tu opciju da ce neko tipa Hibica ili Bolica uletiti u klub i pomoci mu da stane na noge... Pa nisu oni jucer zavrsili karijere pa da ih se sad ceka kao neke spasioce... Celik koga interesuje taj i dodje i na stadion i na utakmicu i sjedne s ljudima koji vode i vole klub i pokusa pomoci...
Dovoljno vam je vidjeti Barcelonu koja se nasla u g.ovnima i kako Messi ode nakon 21 godine,ljudi ga od malih nogu tetošili,nije ni pomislio da igra dzaba jednu sezonu, iako se obezbiedio za 10 zivota... To je ta nepostojeca ljubav prema klubu od strane igraca a s druge strane neki bi navijac od bijedne place dao 10 eura za tu Barcu...
Niko od njih ne traze da spasavaju klub, vidi se jasno ko ga je spasio i ko ga spasava ali ako ne mogu doci ovako kao Tarik kupiti koji artikl u fan shopu, dati podršku, uclaniti se, objaviti sve javno da svi vide cijela javnost da su uz Čelik onda ih pišaj. Ne samo njih dvojica ima njih jos ihahaj..
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
rishovski
Postovi: 2732
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rishovski » 13 avg 2021, 11:16

avenija je napisao/la:
13 avg 2021, 09:22
rishovski je napisao/la:
13 avg 2021, 02:37
Ma ljudi vi ne shvate da je velika razlika izmedju navijaca i nekih bivsih igraca Celika... Navijaci dolaze na tekme iz ljubavi,ne mozes nista drugo dobiti osim onog sto daš klubu... Pricate o Bolicu i Hibicu,ja se iskreno ne sjecam da sam ih vidio na Bilinom zadnjih 4-5 godina kad je igrao Celik neke derbije premijer lige...
Treba jednostavno iskljucit tu opciju da ce neko tipa Hibica ili Bolica uletiti u klub i pomoci mu da stane na noge... Pa nisu oni jucer zavrsili karijere pa da ih se sad ceka kao neke spasioce... Celik koga interesuje taj i dodje i na stadion i na utakmicu i sjedne s ljudima koji vode i vole klub i pokusa pomoci...
Dovoljno vam je vidjeti Barcelonu koja se nasla u g.ovnima i kako Messi ode nakon 21 godine,ljudi ga od malih nogu tetošili,nije ni pomislio da igra dzaba jednu sezonu, iako se obezbiedio za 10 zivota... To je ta nepostojeca ljubav prema klubu od strane igraca a s druge strane neki bi navijac od bijedne place dao 10 eura za tu Barcu...
Niko od njih ne traze da spasavaju klub, vidi se jasno ko ga je spasio i ko ga spasava ali ako ne mogu doci ovako kao Tarik kupiti koji artikl u fan shopu, dati podršku, uclaniti se, objaviti sve javno da svi vide cijela javnost da su uz Čelik onda ih pišaj. Ne samo njih dvojica ima njih jos ihahaj..
Pa to i kazem,tužno je i žalosno,ali Čelik im nije ni u malom mozgu... Sjete ga se ako ih neki novinar pita i onda kazu ma pratimo Celik,bla bla...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 13 avg 2021, 11:47

Svi po kartu, svi na Čelik ⚠️
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5063
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 avg 2021, 12:20

rz88 je napisao/la:
13 avg 2021, 07:41
BatistutA19 je napisao/la:
12 avg 2021, 17:53
Bravo za Tarika uvjek dokazan Celikovac i nije od onih sto je okreno glavu i kad smo u kantonu bili i ponosno kaze da je Celikovac gdje god da se nalazi.
RZ88 ovo je odlicno za Tarika al de mi reci zasto ne uputite isto ovako poziv Bolicu ,Hibicu i ostalim igracima koji su prepoznatljivi svugdje jer imas igraca starih koji svrate do Zenice kao npr nedavno Ratkovic ili oni jednostavno ne zele zaobilaze.
Steta sto se ove prve dvije utakmice nece igrat na Bilinom a eto kazu da su oni bas prvi favoriti lige.
Zar stvarno misliš da se klub nije javio?
Ma vijerujem da jest se klub javio i pretpostavio sam bas da je tako da jednostavno ne zele al opet sam pito i da vidim jel to tako.Sramota je to od njih njima nista to neznaci a klubu bi puno znacilo al doduse svugdje to u svim klubovima tako se ponasaju tzv bivsi dobri igraci okrecu glavu i nije to samo u Celiku i uvjek nesto nadju da kazu ne.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5063
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 avg 2021, 12:24

habuba je napisao/la:
13 avg 2021, 03:11
Iluzorno je pricati o tome da oni dodju u klub kao spasioci ili investitori ali makar verbalnu podrsku je bilo normalno ocekivati. Niko ne ocekuje da oni izvaljuju lovu iz svojih novcanika ali je normalno bilo ocekivati da legende kluba, djeca kluba, osobe koje su pocele svoj svjetski put na sljaci pokazu malo vise simpatije prema svom Celiku. Pozitivna prica u privatnim krugovima bi znacila mnogo vise od ismijavanja po trznim centrima ili par gostovanja na tv u svrhu promovisanja kluba bi bilo efektivnije od sutnje ili neslaganja sa socios modelom. Ebe nas malogradjanstina i previse visoko misljenje o samim sebi. Ti ljudi imaju potencijal da pomognu i ubrzaju ove procese bez da marke potrose. Klinac bi se igralo sa Celikom ovako kako se igraju da je 5-6 bivsih legendi izaslo i javno stalo na crtu za klub.
Ma bas tako nko ne trazi od njih njihove pare al moze otic u klub napravit video neki promovisat klub pa cak i pritisnit grad da se ovako ne ponasa .Eto Bolic inekako i nekad karte kupi i nesto kaze al Hibic je totalno razocarenje

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5063
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 avg 2021, 12:28

HarisZe je napisao/la:
13 avg 2021, 06:57
Fudo gostovao na N1 sad Jaganjac vrijeme da se ugosti u uprava NK Čelik Zenica.
Samo dobro je ovaj Jaganjac reko o Fudi za Celik od onog dana kad je on bio predsjednik i dugovi do dovodjenje turcina i ovaj sporazum sto je potpisan i da uvjek obmanjuje javnostu svemu ,itekako je ovo veliki minus za Fudu i moze on rec sta hoce sad al i ovaj je reko bas ono u srce kratko i jasno .

Nulatridva
Postovi: 153
Pridružen/a: 08 dec 2019, 22:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nulatridva » 13 avg 2021, 12:50

Eben vakat došao Mudo i Jaganjac pričaju o poštenju...

Avatar
celik1945tv
Postovi: 469
Pridružen/a: 29 jun 2019, 17:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la celik1945tv » 13 avg 2021, 12:52

45-ta vrijeme je heroja, rodila se ljubav- Čelik Zenica.

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1865
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 13 avg 2021, 15:34

avenija je napisao/la:
12 avg 2021, 10:33
Igrač broj 7 Salkic je najbolji igrač protekle sezone vjerovatno i dalje najbolji igrac iako je dobio sada mnogo jacu konkurenciju prvenstveno mislim na Vardu i Isakovića.

Steta jedino sto na Omladinska škola nikad nije izbacila barem 2 prosjecna beka, hajde valjda i ovi prorade uz bolju ekipu a i vec su se okalili imaju sezonu pogotovo lijevi bek broj 6. Onaj desni malo deblji Sehic cini mi se se ko i Bori trudi..
Igro je Kovac mali beka, i za reprezentaciju kadetsku, al sad ga ovaj gura na krilo
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

Avatar
habuba
Postovi: 744
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 13 avg 2021, 15:49

BatistutA19 je napisao/la:
13 avg 2021, 12:28
HarisZe je napisao/la:
13 avg 2021, 06:57
Fudo gostovao na N1 sad Jaganjac vrijeme da se ugosti u uprava NK Čelik Zenica.
Samo dobro je ovaj Jaganjac reko o Fudi za Celik od onog dana kad je on bio predsjednik i dugovi do dovodjenje turcina i ovaj sporazum sto je potpisan i da uvjek obmanjuje javnostu svemu ,itekako je ovo veliki minus za Fudu i moze on rec sta hoce sad al i ovaj je reko bas ono u srce kratko i jasno .
Jaganjac obicno tele. Mene bi bilo stid izaci na tv i ne biti sposoban dvije smislene recenice sastaviti. Isti je to kos i on i Fudo.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.