Miami Heat

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,kad_kako,Pasha

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la LBJ MVP » 24 dec 2010, 15:08

Sexmachineboy je napisao/la:Iako mi je James najdraži igrač, nema šanse da ove sezone Miami osvoji titulu, bar ja tako mislim. Po meni su 4. favoriti, poslije San Antonia, Lakers-a i Bostona.. ;)
Mada bi bilo lijepo da i James napokon osvoji titulu, ali ako to želi uraditi, morat će preći u SAS 8-)
Jbt i ja imam isto mišljenje :mrgreen:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Sexmachineboy
Postovi: 2506
Pridružen/a: 20 sep 2010, 00:20
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la Sexmachineboy » 24 dec 2010, 15:47

LBJ MVP je napisao/la:
Sexmachineboy je napisao/la:Iako mi je James najdraži igrač, nema šanse da ove sezone Miami osvoji titulu, bar ja tako mislim. Po meni su 4. favoriti, poslije San Antonia, Lakers-a i Bostona.. ;)
Mada bi bilo lijepo da i James napokon osvoji titulu, ali ako to želi uraditi, morat će preći u SAS 8-)
Jbt i ja imam isto mišljenje :mrgreen:
De ba nemoj se više slagt ni u čemu sa mnom, zaljubit ću se. <3
:oops: :P :P :P
Ryan Giggs' wife Stacy Cooke has walked out on him and been given half of everything he's got. She now has 6 more premier league winners medals than Steven Gerrard.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14918
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la BernardBarnjak » 27 dec 2010, 08:27

velika pobjeda heata i jos bolja odbrana na kobe bryantu!

slika

mr. triple double!

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14918
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la BernardBarnjak » 29 dec 2010, 08:56

New York at Miami 98:106
D. Wade 40p, 9s.
A. Stoudemire 30p.


slika
slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la Blue_He4rt » 30 dec 2010, 01:03

Prvi potez sinoc na NBA parketima djelo je Stoudemira koji je imao odlicno zakucavanje nad Jamesom!



[youtube][/youtube]
Chelsea F.C.

malta071
Postovi: 919
Pridružen/a: 24 avg 2010, 00:05
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la malta071 » 04 jan 2011, 04:18

Zar je moguce da niko u Bosni ne navija za buduceg sampiona?Ili ce svi da se prikljuce kada Miami ovjeri titulu?
Samo je jedan, grijeha je vrijedan.

Avatar
Sexmachineboy
Postovi: 2506
Pridružen/a: 20 sep 2010, 00:20
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la Sexmachineboy » 04 jan 2011, 04:28

malta071 je napisao/la:Zar je moguce da niko u Bosni ne navija za buduceg sampiona?Ili ce svi da se prikljuce kada Miami ovjeri titulu?
Poslije Spursa moj omiljeni tim. Naravno zbog Jamesa 8-)
Ryan Giggs' wife Stacy Cooke has walked out on him and been given half of everything he's got. She now has 6 more premier league winners medals than Steven Gerrard.

lbj06miami
Postovi: 206
Pridružen/a: 28 sep 2010, 19:02
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la lbj06miami » 04 jan 2011, 08:38

malta071 je napisao/la:Zar je moguce da niko u Bosni ne navija za buduceg sampiona?Ili ce svi da se prikljuce kada Miami ovjeri titulu?
ma jok ba ima ih (citaj nas) kolliko hoces samo su dominanti u pisanju ovi cikagovci tako da nece ljudi da se svadjaju vec kada dodje vrijeme onda i pisati!!!
sta reci jos jedna predstava u Kingovom prosjeku, doduse malo je asistencija bilo manje ali nadolazi ovo polahko!!!

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la Ted Mosby » 04 jan 2011, 08:54

Poslije Sunsa moj najdraži tim, dižu se u formi i pokazuju svoj pravi potencijal
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

lbj06miami
Postovi: 206
Pridružen/a: 28 sep 2010, 19:02
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la lbj06miami » 04 jan 2011, 22:03

veceras za ocekivati jos jednu laganu pobjedu!!!
mozda jos jedan triple-double King-a ili mozda da se odmori pa da wade eventualno dobije priliku kada King igra pod rucnom!!!!

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la Blue_He4rt » 05 jan 2011, 03:36

Gusto zasad`,gusto.Mog`o bi vam Milwaukee iznenaditi American Airlines Arenu.



EDIT:Ipak Miami uzeo stvari pod kontrolu i slomio otpor gostiju.
Chelsea F.C.

lbj06miami
Postovi: 206
Pridružen/a: 28 sep 2010, 19:02
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la lbj06miami » 05 jan 2011, 11:05

Blue_He4rt je napisao/la:Gusto zasad`,gusto.Mog`o bi vam Milwaukee iznenaditi American Airlines Arenu.



EDIT:Ipak Miami uzeo stvari pod kontrolu i slomio otpor gostiju.
pa to je rqzlika izmedu miamia i ostalih igraju igraju i onda ubace u brzinu ili dvije vise i onda papa svima
sinoc wade i King najbolji i ako je ovo ono da se ne trose u opste mogu puno bolje!!!!
interesantno da m miller nije dao nijedan kos iz igre do sada iako je vec proso nekoiko utakmica kako se vratio , zamsilite dok on jos proradi kako ce to da izgleda!!!!

Avatar
L_blancos
Postovi: 3439
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la L_blancos » 05 jan 2011, 11:07

lbj06miami je napisao/la:
Blue_He4rt je napisao/la:Gusto zasad`,gusto.Mog`o bi vam Milwaukee iznenaditi American Airlines Arenu.



EDIT:Ipak Miami uzeo stvari pod kontrolu i slomio otpor gostiju.
pa to je rqzlika izmedu miamia i ostalih igraju igraju i onda ubace u brzinu ili dvije vise i onda papa svima
sinoc wade i King najbolji i ako je ovo ono da se ne trose u opste mogu puno bolje!!!!
interesantno da m miller nije dao nijedan kos iz igre do sada iako je vec proso nekoiko utakmica kako se vratio , zamsilite dok on jos proradi kako ce to da izgleda!!!!
Uh.. I jos drugi kapiten da se vrati.. Bice pakleno

Avatar
Raul_64
Postovi: 14901
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la Raul_64 » 05 jan 2011, 11:12

Stvarno strašno izgleda..još kako se doziraju jednu noć Wade drugu James,a i Bosh je stalno tu...a oni što su govorili da Miami nema playmakera :roll: pa James je najbolji play u ligi jbt..Aroyo je kao Fisher u Lakersima,ne učestvuje previše u organizaciji napada nego samo čeka svoje otvorene šuteve,a pogađa ih,prvi je po procentu trojki u ligi...
pored Milera dodaj i Haslema koji je imao nekih 9,5 skokova po meču e onda stvarno neznam..
19 pobjeda u zadnjih 20 utakmica..
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
L_blancos
Postovi: 3439
Pridružen/a: 15 maj 2010, 11:30
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la L_blancos » 05 jan 2011, 11:36

Raul_64 je napisao/la:Stvarno strašno izgleda..još kako se doziraju jednu noć Wade drugu James,a i Bosh je stalno tu...a oni što su govorili da Miami nema playmakera :roll: pa James je najbolji play u ligi jbt..Aroyo je kao Fisher u Lakersima,ne učestvuje previše u organizaciji napada nego samo čeka svoje otvorene šuteve,a pogađa ih,prvi je po procentu trojki u ligi...
pored Milera dodaj i Haslema koji je imao nekih 9,5 skokova po meču e onda stvarno neznam..
19 pobjeda u zadnjih 20 utakmica..
Pa za drugog kapitena ti i govorim,cuj nemamo play-a a onakav Chalmers ..
TcTc.. :D

Avatar
Raul_64
Postovi: 14901
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la Raul_64 » 05 jan 2011, 11:40

L_blancos je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:Stvarno strašno izgleda..još kako se doziraju jednu noć Wade drugu James,a i Bosh je stalno tu...a oni što su govorili da Miami nema playmakera :roll: pa James je najbolji play u ligi jbt..Aroyo je kao Fisher u Lakersima,ne učestvuje previše u organizaciji napada nego samo čeka svoje otvorene šuteve,a pogađa ih,prvi je po procentu trojki u ligi...
pored Milera dodaj i Haslema koji je imao nekih 9,5 skokova po meču e onda stvarno neznam..
19 pobjeda u zadnjih 20 utakmica..
Pa za drugog kapitena ti i govorim,cuj nemamo play-a a onakav Chalmers ..
TcTc.. :D
Ma znam da si govorio za Haslema ali samo komentirao post od LBJ...jest vala zaboravio sam Chalmersa...a i Ilgauskasa i Howarda,malo ko ima tako dobre,mlade,pokretne centre :)
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la LBJ MVP » 05 jan 2011, 14:09

Strašno jbt :o
Glavni kandidati za naslov i pored lošeg starta najbolja odbrana lige,a u napadu jbg kad LBJ,Wade u Bosh naprave nekih svojih 15 asista po tekmi i dadnu svoje poene teško je izgubit.Samo ne znam da li imaju trenera dovoljno dobrog no izgleda da im ne treba trener 8-)
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la Ted Mosby » 05 jan 2011, 19:09

Heat izgleda sve bolje i bolje. Od zadnjih 19 utakmica 18 pobjeda. Momci su se uigrali i zaista sjajno izgledaju na terenu.
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

lbj06miami
Postovi: 206
Pridružen/a: 28 sep 2010, 19:02
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la lbj06miami » 05 jan 2011, 21:10

Ted Mosby je napisao/la:Heat izgleda sve bolje i bolje. Od zadnjih 19 utakmica 18 pobjeda. Momci su se uigrali i zaista sjajno izgledaju na terenu.
Za one sto navijaju za Heat, a i one druge,, jedno anketno pitanje: Sta mislite kada ce Heat izgubiti utakmicu evo recimo protivnika u narednih 10:
1.Bucks
2.POR
3.LAC
4.DEN
5.CHI

6.ATL
7.TOR
8.NYK
9.DET
10.OKC
Crvene su utakmice u gostima!!!

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la dema » 05 jan 2011, 21:13

lbj06miami je napisao/la:
Ted Mosby je napisao/la:Heat izgleda sve bolje i bolje. Od zadnjih 19 utakmica 18 pobjeda. Momci su se uigrali i zaista sjajno izgledaju na terenu.
Za one sto navijaju za Heat, a i oe druge,, jedno anketno pitanje: Sta mislite kada ce Heat izgubiti utakmicu evo recimo protivnika u narednih utakmica:
1.Bucks
2.POR
3.LAC
4.DEN
5.CHI

6.ATL
7.TOR
8.NYK
9.DET
10.OKC
Crvene su utakmice u gostima!!!
e a sto ti nisi nista pisao kad ste gubili vec posta veliki navijac poslije serije od nekoliko pobjeda,tad si znao bit online ali si sutio,mi pisemo i kad naam ekipe gube a ne sam kad dobijaju

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: dark44 i 2 gosta.