NK Široki Brijeg (opće diskusije)

miki651
Postovi: 1702
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la miki651 » 11 mar 2016, 21:00

ljutinar je napisao/la:E ovako, da je obrnuti slucaj slucajno od preokreta u Mostaru, utakmice na proljece i sada propuntala bi se i preokrenila zemlja od pocetka do kraja od reakcija. I nemojmo se lagati da ne bi tako bilo, cak sam i obziran bio. Da ne govorim za sve ostalo. :bih: :bih:
Ok je tvoj post. Samo želim bez vrijeđanja i generaliziranja.

Avatar
MMM
Postovi: 957
Pridružen/a: 15 jan 2016, 20:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la MMM » 12 mar 2016, 11:47

Imp je napisao/la:Rjetko ovdje piše, jer ovu ligu gotovo da i ne pratim, baš radi ovih sudačkih "pogrešaka". Ali kad se digne ovaka "bura", onda ne možeš pobjeći od tih vijesti. Pa sam uletio da vidim i šta se ovdje piše, zapravo kad vidim upise ovih navijača Zrinjskog shvatim zašto je ovako stanje u državi.
Jer navijčai Zrinjskog otvoreno podržavaju kriminal.Pa vaš klub je trenutno sramota za sport općenito, najmanje ima veze sa sportom. Radi se o političkom projektu druga Dragana, i više vam je on bodova osigurao nego igrači na terenu. A svak s parom zdravih očiju vidi koliko su "pogreške" u vašu korist a vi ste slijepi ili se samo pravite?! Ako vas takvi uspijesi vesele, ok, uživaj te. Al ne znam kako vam moral dozvoljava, da pišete ovakve gluposti? Ili se možda vodite onom, na forumu sam anoniman, mogu pisat što god hoću a da se ne crvenim? Baš me zanima koliko bi vas bilo spremno stati imenom i prezimenom u javnosti iza tih svojih ridikuloznih, nemoralnih, političarskih izjava.

Srdačan pozdrav, Imp.
Meni se čini inp da si se samo ti predstavio imenom i prezimenom. :crazy:
Nigdje glasnijih 2,5 % antifašista ko u Bosni!

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Imp » 12 mar 2016, 13:22

miki651 je napisao/la:Pa ispade da ti sramotiš Široki doduše rijetko ali naravno anonimno..
Obrazloži, i budi malo konstruktivan, ili nemaš šta reći i samo trolaš?
MMM je napisao/la: Meni se čini inp da si se samo ti predstavio imenom i prezimenom. :crazy:
Kralju, nauči se čitati s razumijevanjem, nemoj biti nepismen.

Nitko ne očekuje da se netko na forum registrira s imenom i prezimenom, to je nadasve debilno. Pricam o situaciji kako bi ste postupili negdje u drustvu, na kavi, gdje naš identitet nije anoniman, bili i tad rekli da sudac nije natezao za Zrinjski?! Radim u Mostaru, i naravno, pričalo se o utakmici, nitko od mostaraca nije imao obraza reći, "nije široki oštećen", svi slegnu ramenima i kažu, "kakva država takva liga". Jer nitko ne želi kaljati svoj osobni ugled i moralni integritet radi nogometa, Zrinjsko i Širokog. Ipak je nogomet samo sporedna stvar, i svakom je bitnije ostati čovjek u očima radnih kolega. Ukoliko bi netko od vas stvarno imao obraza i u društvu reći, "sudac nije navlačio za Zrinjski", poštujem njegove postove i na forumu, onda piše samo ono što misli. Ali mu je onda moralni kompas **** poremećen.

Avatar
Lillard
Postovi: 26339
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Odg: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Lillard » 12 mar 2016, 13:31

Sudac je sudio penal za vas i oprostio vam 2 crvena kartona. A navlacio za Zrinjski :rol:

Naravno, spominjem samo greske u vasu korist jer je tema rasprave navlacenje nama.
Sudac je bio los i zato je kaznjen.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Evolve
Postovi: 4370
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: Odg: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Evolve » 12 mar 2016, 13:47

Lillard je napisao/la:Sudac je sudio penal za vas i oprostio vam 2 crvena kartona. A navlacio za Zrinjski :rol:

Naravno, spominjem samo greske u vasu korist jer je tema rasprave navlacenje nama.
Sudac je bio los i zato je kaznjen.
Vidi onaj gore sve. Sve ce se ovo vratit, ako ima Boga i pravde. Nekazem protiv vas, ali sta je nama sve sudjeno i dosudjeno na Pecari ove godine vi to Nikad niste dozivjeli na BB.

Spominjes dva crvena kartona koja su dosla POSLJE svega sta nam je dosudio sudac, pitanje je da je pol zavrsilo 2:0 kako bi utakmica se nastavila. Al dobro, to je opet nagadjanje.

Sve ce se ovo nastavit ovako, dokle god nedodje jedan kao onaj Husic sinoc, i da kaze Imenom I Prezimenom ko sta kako gdje. Iako i on nije izricito rekao, al dobro.
NK Široki Brijeg

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: Odg: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Imp » 12 mar 2016, 19:31

Lillard je napisao/la:Sudac je sudio penal za vas i oprostio vam 2 crvena kartona. A navlacio za Zrinjski :rol:

Naravno, spominjem samo greske u vasu korist jer je tema rasprave navlacenje nama.
Sudac je bio los i zato je kaznjen.
Pa dobro, jel treniraš ili si prirodno? Ili samo mene zajebaješ?

Kakave veze ima što je sudac svirao penal za nas? Sudac je svirao penal za nas, regularan, i trebao je svirati još jedan penal za nas. Dok je za vas svirao ne postojeći penal. Dakle, sudac je oduzeo 1 gol Širokom, a 1 poklonio Zrinjskom. Te crvene kartone više nije mogao od bruke svirati za nas, a i morao je nekako pokušati "zamaskirati" krađu, i greškama na štedu Zrinjskog. No bitno je to da je onemogućio da utakmica ne bude gotova do 60. minute, cijelo vrijeme je držao Zrinjski u igri.

Vidim i danas u Zenici Jakupović opet "pogrješio" i svirao ne postojeći penal za Zrinjski. Opet "slučajna pogreška". :rol: :rol: :rol:
Kralju, pothitno: get some dignity, nemoj biti ljudska mizerija i pravdati nešto neporavdivo, i braniti kriminal.

Deniro
Postovi: 270
Pridružen/a: 22 avg 2011, 02:28
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Deniro » 12 mar 2016, 20:13

:guz:
[youtube][/youtube]

:mrgreen: :bih:
Tužno je bilo one noći,
kad sam saznao za njih..
sto šezdeset grobova u Liska ulici..

Tu sam ostao,
od suza brišući lice..
gledajući grobove iz Liska ulice..


MUSVDG

Avatar
primasquadra
Postovi: 556
Pridružen/a: 31 mar 2014, 19:31
Kontakt:

Re: Odg: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la primasquadra » 12 mar 2016, 20:21

Imp je napisao/la: Pa dobro, jel treniraš ili si prirodno? Ili samo mene zajebaješ?

Kakave veze ima što je sudac svirao penal za nas? Sudac je svirao penal za nas, regularan, i trebao je svirati još jedan penal za nas. Dok je za vas svirao ne postojeći penal. Dakle, sudac je oduzeo 1 gol Širokom, a 1 poklonio Zrinjskom. Te crvene kartone više nije mogao od bruke svirati za nas, a i morao je nekako pokušati "zamaskirati" krađu, i greškama na štedu Zrinjskog. No bitno je to da je onemogućio da utakmica ne bude gotova do 60. minute, cijelo vrijeme je držao Zrinjski u igri.

Vidim i danas u Zenici Jakupović opet "pogrješio" i svirao ne postojeći penal za Zrinjski. Opet "slučajna pogreška". :rol: :rol: :rol:
Kralju, pothitno: get some dignity, nemoj biti ljudska mizerija i pravdati nešto neporavdivo, i braniti kriminal.
smiri se studentu evo ti

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: Odg: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la maxmore » 12 mar 2016, 20:34

primasquadra je napisao/la:
Imp je napisao/la: Pa dobro, jel treniraš ili si prirodno? Ili samo mene zajebaješ?

Kakave veze ima što je sudac svirao penal za nas? Sudac je svirao penal za nas, regularan, i trebao je svirati još jedan penal za nas. Dok je za vas svirao ne postojeći penal. Dakle, sudac je oduzeo 1 gol Širokom, a 1 poklonio Zrinjskom. Te crvene kartone više nije mogao od bruke svirati za nas, a i morao je nekako pokušati "zamaskirati" krađu, i greškama na štedu Zrinjskog. No bitno je to da je onemogućio da utakmica ne bude gotova do 60. minute, cijelo vrijeme je držao Zrinjski u igri.

Vidim i danas u Zenici Jakupović opet "pogrješio" i svirao ne postojeći penal za Zrinjski. Opet "slučajna pogreška". :rol: :rol: :rol:
Kralju, pothitno: get some dignity, nemoj biti ljudska mizerija i pravdati nešto neporavdivo, i braniti kriminal.
smiri se studentu evo ti
Rekao bih da je penal čist. Loš je snimak.

EDIT

Jako upitna odluka Jakupovića. Vidi se na boljem snimku da je teatralan pad, ako ima kontakta minimalan je.
Zadnja izmjena: maxmore, dana/u 13 mar 2016, 00:10, ukupno mijenjano 1 put.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Imp
Postovi: 930
Pridružen/a: 02 nov 2009, 16:41
Lokacija: tamo gdje sunce sja
Kontakt:

Re: Odg: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Imp » 12 mar 2016, 21:17

primasquadra je napisao/la:
smiri se studentu evo ti
Hvala na laskanju :D

Evo mi šta, dokaz da nije bio penal što već svi znamo :lol:

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la HNKBranitelj » 13 mar 2016, 19:42

"Šutio sam puno, ali sada sam se otvorio. Protiv Širokog u Kupu nam je dosudio penal iako je igrač pao izvan 16 metara", ističe Rahimić.

Ma zar je moguće ?
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
Evolve
Postovi: 4370
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Evolve » 13 mar 2016, 19:51

HNKBranitelj je napisao/la:"Šutio sam puno, ali sada sam se otvorio. Protiv Širokog u Kupu nam je dosudio penal iako je igrač pao izvan 16 metara", ističe Rahimić.

Ma zar je moguće ?
Tako treba. Ucimo od najboljih kako se prolazi u ovoj ligi.

Pffffff
NK Široki Brijeg

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 15 mar 2016, 14:45

Ko prenosi za vikend? Vi ili mojatv?

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la maxmore » 15 mar 2016, 18:18

KenoRob je napisao/la:Ko prenosi za vikend? Vi ili mojatv?

Mislim da naši prenose sve domaće utakmice tako da nema brige biti će signal... nije ovo Sarajevo :urnebes: :urnebes:
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Android » 20 mar 2016, 00:17

Potvrdjeno je, prijenos na NKSBTV
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

titi14oldschool
Postovi: 594
Pridružen/a: 20 feb 2015, 00:10
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la titi14oldschool » 20 mar 2016, 14:58

Pozdrav,ako moze neki link za nas iz Zenice,bice dobra tekma,siguran sam...

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Android » 20 mar 2016, 15:01

http://nk-sirokibrijeg.com/youtube/nksbtv.html

Tu ce biti :)

Biti ce dobra sigurno, travnjak je u poprilicno dobrom stanju koliko sam ja uspio vidjeti, lijepo vrijeme, a biti ce i fina atmosfera na tribinama
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

titi14oldschool
Postovi: 594
Pridružen/a: 20 feb 2015, 00:10
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la titi14oldschool » 20 mar 2016, 15:08

Android je napisao/la:http://nk-sirokibrijeg.com/youtube/nksbtv.html

Tu ce biti :)

Biti ce dobra sigurno, travnjak je u poprilicno dobrom stanju koliko sam ja uspio vidjeti, lijepo vrijeme, a biti ce i fina atmosfera na tribinama
Hvala druze,ako bude kao zadnjih tekmi uzivacemo svi :D

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la Crni gavran » 20 mar 2016, 21:02

Pozdrav, imam jedno pitanje.
Siroki Brijeg je mozda jedini klub koji posluje bez ikakvih dugova i gubitaka(svaka cas), solidno finansijski potkovan.

Pa kad cete vise jednom kad ste takvi da dovedete trenera a da to nije Musa, Sliskovic, Karacic, Mladina, Istuk. Imam osjecaj da ove osobe kruze kao orlovi oko Pecare :D
Nemojte se ljuditi, mislim da je kod vas krajnje vrijeme da dovdete za trenera nekog koji nije bio vec vas trener.

Pozdrav iz Zenice
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg (opće diskusije)

Post Postao/la KenoRob » 20 mar 2016, 21:06

Hvala na stream-u.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 16 gostiju.