FK "BSK" Banjaluka

Avatar
Шајин
Postovi: 585
Pridružen/a: 28 sep 2009, 21:47
Lokacija: " $ на " - & ? !
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la Шајин » 01 mar 2010, 19:43

% је ово? ' ? " па ? ' &? :D

% се $ у &-у, & је стање & су ¥? - ? " $ $ $ сезоне? :D 8-)
"" ПУТ ""

opustenoBL
Postovi: 75
Pridružen/a: 24 feb 2010, 14:04
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la opustenoBL » 01 mar 2010, 20:06

zli mrkvić je napisao/la:Trener Špica, onda igrači: Miloš Babić, Ognjen Damjanović, Siniša Marčetić, Nikša Dimitrijević, Slaviša Tepić, Savo Milojević, Ognjen Kremenović, Vladimir Gračanin, Danijel Đurić i Dario Urukalo. Mislim da sam neke i zaboravio ali ako se sjetim dodaću.

Ekipa koja je osvojila 2 mjesto: Oleg Damjanić, Bojan Sladojević, Siniša Radoja, Dragan Benić, Milenko Devušić, Dejan Đudurović, Perica Ivetić, Žarko Bakić, Nenad Jorgić, Nemanja Diljkan, Nenad Bereta, Slobodan Bobar, Miroslav Šteković i Vladimir Strika, golmani: Milan Bijelić i Bojan Dobrijević.

Ekipa z sredinu tabele pl. Benić je sigurno jedan od kvalitetnijih igrača u BiH. Sjećaš ga se sigurno još iz borca, bio najbolji strelac PL.
moglo bi se poceti ici i na BSKa,,gledati malo fudbala za promjenu ;)
inace nisam ih gledao ima...tacno me sramota,a od stadiona sam na 5min
DUPLA MAJSTORE

Avatar
EastStand
Postovi: 427
Pridružen/a: 11 nov 2009, 19:55
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la EastStand » 20 mar 2010, 11:51

? & " на $ ? на " $?
"" ПУТ ""

Avatar
Шајин
Postovi: 585
Pridružen/a: 28 sep 2009, 21:47
Lokacija: " $ на " - & ? !
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la Шајин » 21 mar 2010, 11:08

EastStand je napisao/la:? & " на $ ? на " $?
Не ' $ су ? ? ? је $ су ? ', & & наставе % " у " ?, па - " $ $ :D
% % у $ " ' ? " на ', јер је он " $ " " у " &-а, а " $ ? " ова '. јест $ ја " $ " " " у &-у, ? не $ " се & " са " :)

" за & ево $ " $ " " " се & $ :lol:
zli mrkvić je napisao/la:
EastStand je napisao/la:$ " је $ " у &-у $ на /. А за & " ? " " " на & " се $ ? " о " " за ?, " """ ? је " а то је у 21. " $ ' за & ? " ".
Upravu si! Nadam se da će to uprava prepoznati i da će BSK uskoro imati svoj kutak na globalnoj mreži. Inače stvari stvarno idu na bolje i po svoj prilici imaćemo gradski derbi u sljedećoj sezoni. To mi je stvarno želja i nadam se da će tako i biti. Još nešto mi je drago što između naša dva kluba nema rivaliteta u to "huliganskom" smislu tako da sam ubijeđen da će lešinari i mi kojima je bsk drag zajedno navijati za naše klubove. Imaćemo svake sedmice u Banjaluci po jednu premijerligašku utakmicu i to je super! Nadam se da i vi mislite isto???????

Ljeto gospodnje 2010.

Srbija - Afrika
Borac-Evropa i
BSK- Premijer liga (BSK-Sarajevo 3-0)
:D
"" ПУТ ""

Avatar
EastStand
Postovi: 427
Pridružen/a: 11 nov 2009, 19:55
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la EastStand » 21 mar 2010, 11:31

$ ' ја прво ?, / " $ &. $ " & $, % су " ?, " је $ ?. ? " & $ је $ ? ? % ?, & вјетар је " ¥ па је " то $ ? ". У & ? & је ево $ на ? са $ $ & ? " " ' у $ на &.

? су нову " за тв, на овој " $ су """, $ & % $ се $.
"" ПУТ ""

Avatar
Шајин
Postovi: 585
Pridružen/a: 28 sep 2009, 21:47
Lokacija: " $ на " - & ? !
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la Шајин » 21 mar 2010, 12:03

" ? " стварно $ $ & $ сезоне у " ? :)
"" ПУТ ""

Avatar
EastStand
Postovi: 427
Pridružen/a: 11 nov 2009, 19:55
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la EastStand » 21 mar 2010, 12:08

Ја ' ¥ $ " то у овој " " ", првенствено & ", е $ ? је то ¥ остаје $ се $. :?
"" ПУТ ""

Avatar
Шајин
Postovi: 585
Pridružen/a: 28 sep 2009, 21:47
Lokacija: " $ на " - & ? !
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la Шајин » 21 mar 2010, 14:48

% &, & уђу у " ? " - " " " спонзора, ? опет $ " управа / зна & - " % - :D
"" ПУТ ""

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 24 mar 2010, 17:52

FK Romanija Pale- BSK 0-1.

Napokon Prvi! Replika kolegi koji je nave da nam nije cilj ulazak u PL.

Iz predhodnih razgovora na forumu je vidljivo šta je cilj FK BSK-a u ovoj sezoni a to je PL!

Nije me bilo dosta vremena na forumu (opravdano) ali obećavam u skorije vrijeme izvještaje vezane za BSK. Od Famosa preko romanije itd........

Samo za Šaina:

Ljeto gospodnje 2010.

Srbija - Afrika
Borac-Evropa i
BSK- Premijer liga

BIće fudbala na ljeto u našoj Banjaluci!

Pozdrav
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 28 mar 2010, 21:10

BSK-Ljubić 1:0

Go smo dali u Borac time :D

Po crveni karton na obe strane. Utakmica teška i gruba, ali zaslužena pobjeda lidera.
Drago mi je što se i pored utakmice na Gradskom, okupio veliki broj gledalaca i na Čairama. Gledalaca 400-800 (Moja procjena). Nisam neki procjenitelj!
Ovom pobjedom smo ovjerili prvo mjesto uz utakmicu manje koju igramo sa Mladosti- u slučaju pobjede ili nerješenog
rezultata otvara se put prema PL. Trenutno imamo 3 boda više od Drine iz Zvornika.
Svi naši pratioci nam dolaze na Čaire (Sutjeska, Drina ZV).

Sljedeća utakmica protiv Kozare u Gradišci.

NAPRIJED PLAVI!!!!!!!!!!!!!
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

Avatar
Шајин
Postovi: 585
Pridružen/a: 28 sep 2009, 21:47
Lokacija: " $ на " - & ? !
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la Шајин » 28 mar 2010, 22:29

" је $ " ? &-а у " ? " ' & за &, ? " & " на то 10 пута - " " $ $ & у " ? ' $
"" ПУТ ""

borcev_navijac
Postovi: 933
Pridružen/a: 20 feb 2010, 17:45
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la borcev_navijac » 28 mar 2010, 22:45

zli mrkvić je napisao/la:BSK-Ljubić 1:0

Go smo dali u Borac time :D

Po crveni karton na obe strane. Utakmica teška i gruba, ali zaslužena pobjeda lidera.
Drago mi je što se i pored utakmice na Gradskom, okupio veliki broj gledalaca i na Čairama. Gledalaca 400-800 (Moja procjena). Nisam neki procjenitelj!
Ovom pobjedom smo ovjerili prvo mjesto uz utakmicu manje koju igramo sa Mladosti- u slučaju pobjede ili nerješenog
rezultata otvara se put prema PL. Trenutno imamo 3 boda više od Drine iz Zvornika.
Svi naši pratioci nam dolaze na Čaire (Sutjeska, Drina ZV).

Sljedeća utakmica protiv Kozare u Gradišci.

NAPRIJED PLAVI!!!!!!!!!!!!!
Čestitam manjem gradskom klubu, vidimo se sledeće godine u premijer ligi :) svake sedmice utakmica u Banjaluci:)

nego šta je to bilo sa damjanovićem i špicom, koji je razlog zna li se i dokle je to sad?
TREĆI PUT ČASTIMO !

Борац БЛ
Postovi: 237
Pridružen/a: 06 feb 2010, 18:41
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la Борац БЛ » 01 apr 2010, 20:53

posto vidim da zli mrkvic prati BSK imam jedno pitanje za njega.Cuo sam da je ovaj Kremenovic talentovan igrac i da zna sa loptom,pa ako nije problem da napisese je li stvarno talente i kakave partije pruza

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 02 apr 2010, 00:06

& ? je napisao/la:posto vidim da zli mrkvic prati BSK imam jedno pitanje za njega.Cuo sam da je ovaj Kremenovic talentovan igrac i da zna sa loptom,pa ako nije problem da napisese je li stvarno talente i kakave partije pruza
Ogi-Igračina! Odličan za njega samo riječi hvale. Bio sam na tekmi protiv Famosa kada je zabio go. Meni se sviđa kao igrač. Ja ga vidim u borcu u dogledno vrijeme ako mi ne uđemo u PL. Inače ima dosta dobrih fudbalera koji su produkt bskove škole. naprimer aleksić koji se meni lično sviđa kao igrač. inteligentno igra, sad je napravio sr.. protiv Ljubića dobio crveni. Bena se još uvijek drži, još uvijek je brz. Predlažem ti da se sam uvjeriš! Dođi na Čaire 10.04. igramo protiv Drine ZV. To je derbi, ako to dobijemo, uz povoljan rez iz Gacka, jednom nogom smo već u PL.
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

Борац БЛ
Postovi: 237
Pridružen/a: 06 feb 2010, 18:41
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la Борац БЛ » 02 apr 2010, 09:20

zli mrkvić je napisao/la:
& ? je napisao/la:posto vidim da zli mrkvic prati BSK imam jedno pitanje za njega.Cuo sam da je ovaj Kremenovic talentovan igrac i da zna sa loptom,pa ako nije problem da napisese je li stvarno talente i kakave partije pruza
Ogi-Igračina! Odličan za njega samo riječi hvale. Bio sam na tekmi protiv Famosa kada je zabio go. Meni se sviđa kao igrač. Ja ga vidim u borcu u dogledno vrijeme ako mi ne uđemo u PL. Inače ima dosta dobrih fudbalera koji su produkt bskove škole. naprimer aleksić koji se meni lično sviđa kao igrač. inteligentno igra, sad je napravio sr.. protiv Ljubića dobio crveni. Bena se još uvijek drži, još uvijek je brz. Predlažem ti da se sam uvjeriš! Dođi na Čaire 10.04. igramo protiv Drine ZV. To je derbi, ako to dobijemo, uz povoljan rez iz Gacka, jednom nogom smo već u
PL.


hvala...mozda i dodjem na utakmicu ako termini Borca i BSK-a budu razliciti

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 03 apr 2010, 21:15

KOZARA-BSK 3-0 :cry:

Sljedeće kolo derbi sa Drinom iz Zvornika koja je kod kuće igrala 0-0 tako da je uspijela smanjiti razliku za bod. Razlika sad imeđu ekipa je dva boda.

Bsk i dalje prvi (32).

Pozivam sve navijače i simpatizere Bsk-a kao i braću Lešinare i borčrvce da podrže Bsk u subotu u derbiju protiv Drine.
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 04 apr 2010, 00:12

SVIM NAVIJAČIMA, SIMPATIZERIMA FK BSK pravoslavne vjeroispovjesti HRISTOS VASKRSE, a katolicima sretan uskrs!!!!
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

Avatar
zli mrkvić
Postovi: 172
Pridružen/a: 14 okt 2009, 10:00
Lokacija: Hiseta
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la zli mrkvić » 08 apr 2010, 11:02

Mladost - BSK 1-0 :cry:

U zaostaloj utakmici prvog kola proljećnog dijela, koje je odigrano 07.04. BSK je poražen u Gacku od mladosti sa minimalnih 1:0.

Ovim porazom se vrćamo na drugu poziciju sa 32 boda jednim manje od Drine iz Zvornika koja nam u subotu dolazi na čaire!

Nadam se da ćemo brzo vratiti prvo mjesto tj. da ćemo u subotu već biti tamo gdje nam je i mjesto zato svi

BSKOVCI U SUBOTU OD 15 i 30 NA Č A I R E
da podržimo naš BSK na putu ka PL!
GRB GRADA GRB KLUBA- B-anjalučki S-portski K-lub

opustenoBL
Postovi: 75
Pridružen/a: 24 feb 2010, 14:04
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la opustenoBL » 08 apr 2010, 11:14

u ljijepog termina taman u pola 4 na BSK-a i onda u 7 preseliti se na gradski,a miline.
jos kad sljedece sezone bude svake sedmice premijer liga u BL uffff :mrgreen:
DUPLA MAJSTORE

Avatar
Шајин
Postovi: 585
Pridružen/a: 28 sep 2009, 21:47
Lokacija: " $ на " - & ? !
Kontakt:

Re: FK "BSK" Banjaluka

Post Postao/la Шајин » 09 apr 2010, 22:21

? ' $ ' ? - " $ $ сутра ове " " 8-)
"" ПУТ ""

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.