FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Dragan-BL » 10 jun 2009, 22:22

$ " " тренер &.
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la el-fighter » 10 jun 2009, 23:01

Dragan-BL je napisao/la:$ " " тренер &.
Kako sad nije. Pa do prije par dana je bio i po forumu se pisalo da je produžio ugovor sa klubom.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Dragan-BL » 11 jun 2009, 11:19

Управа је & ? & " $ је $ " " него % су ' " $ " $ је ту $ $ & ".& % " & $ ? ",$ разноразне $,праве ? $,а ' ? " $ $ за тренера " $ " ?!'! :evil:
За $ је ? ? % ?," тренер &.
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

Avatar
Dragan-BL
Postovi: 401
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:22
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Dragan-BL » 11 jun 2009, 13:02

? " " % ¥ % &,$ тренер " $.? $ је ово " " потез јер " & $ познаје стање у ?,за ? $ & " " ?," " "," су се ? & - %.
' ": ' $ " " ' $ $ $ је " ? &...


Е ' '...

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la el-fighter » 11 jun 2009, 13:35

Dragan-BL je napisao/la:Управа је & ? & " $ је $ " " него % су ' " $ " $ је ту $ $ & ".& % " & $ ? ",$ разноразне $,праве ? $,а ' ? " $ $ за тренера " $ " ?!'! :evil:
За $ је ? ? % ?," тренер &.
Mislim stvarno su grozni. Čovjek im donio odličan rezultat u prošloj sezoni a oni tako. Ev čitam novi trener je Velimir Stojnić. Mislim da on neće moći ponoviti ovaj uspjeh Borca.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Sova » 14 jun 2009, 10:24

Nešto mi zapinje oko ovog evropskog Borca...

---
Trener Borca Velimir Stojnić u problemima: Osipa se igrački kadar
Datum: 12.06.2009 21:00
Autor: Slavko Basara

BANjA LUKA - Velika je nepoznanica ko će od igrača ostati na Gradskom stadionu i naredne sezone nositi "crveno-plavi" dres Borca. Mnogi prvotimci nezadovoljni su statusom i najavljenim smanjivanjem ugovora i najavili su odlazak.

Bojan Puzigaća, Bojan Petrić i Nikola Kolarov su već obavijestili direktora Damira Špicu da imaju inostrane ponude i da žele da idu. Napadač Miroslav Rikanović će se vratiti u Srbiju, a na izlaznim vratima su još Zoran Deket i Dejan Rašević, o odlasku razmišlja i Stojan Vranješ. Samo je Milan Stupar produžio ugovor.

Novom treneru Velimiru Stojniću nimalo nije lako. Već na startu suočava se s određenim problemima.

- Pred nama je deset jako važnih dana u kojima moramo da riješimo određene stvari. Svim snagama moramo da pokušamo da zadržimo igrače koji su pokazali kvalitet u minuloj sezoni. Prije svega tu mislim da Puzigaću, Petrića i Kolarova, ali naravno sve u skladu s klupskim mogućnostima i realnim razgovorima i dogovorima - istakao je novi šef stručnog štaba Borca Velimir Stojnić.

Pojačanja će biti angažovana u skladu sa odlascima, a s obzirom da prema igračima ima određenih dugovanja, veliko je pitanje ko će željeti da ostane u Borcu.

- Naša želja je da u svim linijama tima pojačamo konkurenciju. Do sada se pokazivalo u Premijer ligi BiH da ko je ima "dužu klupu" postizao je bolje rezultate. U narednom periodu ići ćemo u pravcu stvaranja mladih igrača i tima na duge staze. Imamo problem na golu, Siniša Marčetić je duže vremena povrijeđen i tu ćemo morati da reagujemo - kazao je Stojnić.

Kada je u pitanju plan priprema, prozivka ostaje zakazana za 20. jun, a 28. ovog mjeseca putuje se na Zlatibor na petnaestodnevne pripreme.
Pomoćnici Malbašić i Gajić

Velimir Stojnić je sastavio stručni štab. Njegov prvi pomoćnik biće Stojan Malbašić, a trener golmana je Radovan Gajić.

- Svi smo u službi Borca i tako će da bude i dalje. Odlično se poznajemo, dobro smo sarađivali i u prethodnom periodu. Naše želje se podudaraju - rekao je Stojnić.
I ko se nad'o ale...

Avatar
Schlager
Postovi: 2764
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 14 jun 2009, 10:40

Ma kakav evropski Borac sa Janjetovicem,pa nije valjda neko povjerovao u to!

Nema ovdje hljeba sve do privatizacije,kad Borac postane AD,i kada se bude znalo ko je vlasnik,ko je za sta odgovoran i u krajnjem slucaju kome ide profit,tada ce se moci nesto ocekivati,sve do tada ce biti lazna obecanja za naivne i tavorenje,a pojedinci tipa Janjetovic ce samo gledati da sto veci dio od milion-dva km koliko daje grad,stave u svoj dzep,a ne daj boze da ulazu u tim ili stadion....
Pa evo primjera ove godine,Borac je na tabeli bio iznad Sirokog,ali naravno nije dobio licencu jer u stadion nije ulozena ni marka vec 30 godina....
Evo jedna pikanterija za one sto nisu bili na nasem stadionu zadnjih godina.Naime,mi nemamo nikakav sat a kamoli semafor na stadionu,tako da je tragikomicno gledati igrace kako pokazuju prema klupi na svoju ruku tamo gdje stoji rucni sat i pitaju kloiko ima do kraja!!!???

Svaku utakmicu vec 5 godina ja se pitam kako sudija uopste dozvoli da pocne bez barem nekog sata,bilo kakvog...

Da ne govorim o dugovima iz prethodnih sezona,to vise niko ne zna kome se i koliko duzno,racun je blokiran godinama,a igraci se isplacuju preko racuna SFP Borac koji je privatni racun i nema veze sa klupskim,ma strasno.....

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Sova » 14 jun 2009, 15:57

? " ово са ? о " с &? Па % ' " &? ?, све " &, ? ' "... & " све то...
I ko se nad'o ale...

Avatar
Schlager
Postovi: 2764
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 14 jun 2009, 18:54

Nisi dobro razumio,Borac ce ostati Borac,a Bsk ce navodno postati BSK Borac....

Ali sve je to sviranje qrcu,kao Partizan Igokea,suplja prica za jednu sezonu i od svega toga nece biti nista iz jednostavnog razloga sto ljudi koji pregovaraju o tome nemaju nikakvu viziju a uz to su grmalji i krkani!

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Sova » 14 jun 2009, 20:12

Schlager je napisao/la:Nisi dobro razumio,Borac ce ostati Borac,a Bsk ce navodno postati BSK Borac....

Ali sve je to sviranje qrcu,kao Partizan Igokea,suplja prica za jednu sezonu i od svega toga nece biti nista iz jednostavnog razloga sto ljudi koji pregovaraju o tome nemaju nikakvu viziju a uz to su grmalji i krkani!
Зато " " јасно $ ? & $ $ у РС - $ не ' $ " " $ ?, а " & - ?.
? је у " - & % - $ у " " $ ", $ &, ' %, $ ¥... $ ? ? ? $ оне $ " у - " ¥ ?. " &, $ се не зна " & " " & ?, ' ту /. ? & у ?, " ?, па ?, ? " ? ?... а не &, не зна се " & га је $, ? не $ & $ ' је тата " ?.
" ? " " " ? $ се & ' " " а не ' '.
I ko se nad'o ale...

Avatar
Schlager
Postovi: 2764
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 14 jun 2009, 20:41

Sve sto si rekao je pametno i potpisujem,osim zadnje recenice koju ne razumijem....

Bio sam na svim utakmicama i bas na svakoj je bilo "Uprava napolje",a ni jednom nisam cuo neko skandiranje ili bilo sta protiv Slavije,osim ako ne mislis na ono utrcavanje u teren,to je bilo zbog onog sudije iz Sarajeva koji nas je pokrao.

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Sova » 14 jun 2009, 22:49

Koliko se ja sjećam, maltene nikad Slavija ili FAMOS ranije nisu igrali protiv Borca da nije bilo nekog naboja, incidenta, ako ništa grube igre i kartona...
I ko se nad'o ale...

Kaka
Postovi: 49
Pridružen/a: 14 jun 2009, 21:30
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Kaka » 14 jun 2009, 23:12

Sova je napisao/la:Koliko se ja sjećam, maltene nikad Slavija ili FAMOS ranije nisu igrali protiv Borca da nije bilo nekog naboja, incidenta, ako ništa grube igre i kartona...
ajde ba suti kad ne znas.....sjeti se malo kupa i utakmice kad su nas oni kamenovali sa istoka kralju na nasem stadionu kad smo mi krenuli prema njima i jos ih murija prebila.....znaci suti!!!A uvjek je bio naboj izmedju Srpskog Sarajeva i Banjaluke...jer ni oni kao ni mi nisu dobrodosli
Miloš Krasić !!!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14594
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la alan_kardec » 14 jun 2009, 23:39

Sova je napisao/la:Koliko se ja sjećam, maltene nikad Slavija ili FAMOS ranije nisu igrali protiv Borca da nije bilo nekog naboja, incidenta, ako ništa grube igre i kartona...
Sjećam se jedne sezone,da li je bila 2002-ga ili 2003-ća nebitno,tada sam se furao na navijanje i bio sam jako aktivan kao navijač Slavije.

Igralo se polufinale Kupa BiH,Slavija-Borac.U Lukavici Borac pobijedio 1:0 nekim šugavim golom.Na revanš u Banja Luku išao jedan autobus naših navijača.Zakasnili smo na utakmicu jedno 15-ak minuta,a čim smo ušli na stadion ljudi na zapadnoj tribini su počeli da nam psuju sve i svašta ko da smo Kurdi.Kad smo se smjestili tamo u ćošak zapadne tribine,one **** banjalučke,koji sebe zovu"lešinari" ili tako nešto,su izašli sa istočne tribine prišli našem dijelu tribine i počeli nas gađati kamenjem i na taj način pokazali da su seljačine,ali one ortodoksne.Tri-četiri momka su popušili kamen u glavu samo zato što su došli navijat za svoj klub.Ej kamenovanje!Pa to se više ne radi ni u trećoj albanskoj ligi.

A u Lukavici su dočekani,ako ništa,kao ljudi.

Svaka čast "vultures",vi ste dokaz da seljaka i krkana najviše ima tamo gdje bi ih najmanje trebalo biti.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Sova
Postovi: 310
Pridružen/a: 19 apr 2009, 00:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Sova » 15 jun 2009, 00:56

Kaka je napisao/la: ajde ba suti kad ne znas.....sjeti se malo kupa i utakmice kad su nas oni kamenovali sa istoka kralju na nasem stadionu kad smo mi krenuli prema njima i jos ih murija prebila.....znaci suti!!!A uvjek je bio naboj izmedju Srpskog Sarajeva i Banjaluke...jer ni oni kao ni mi nisu dobrodosli
Prvo, Indijanac, ja stvarno ne znam koja ti je pamet da dođeš na forum i nekom govoriš "šuti, šuti znači šuti".

Drugo, Kako, ja sam taj naboj puno više primjetio i osjetio u Banjaluci, i da ga više ima, a vidi se i iz postova samo na ovom forumu, da iza njega ne stoji obično sportsko rivalstvo, već neka bolesna i primitivna mržnja, koja je meni prilično neshvatljiva. Štaviše, pričali su i momci koji su služili vojsku po Krajini da su bili izloženi priličnoj mržnji, ja nisam služio u Krajini, ali su pola momaka iz Krajine koji su služili sa mnom bili ok, a pola ih je bilo toliko divlje i na neki divljački način pokvareno i puno mržnje da ja to kao normalna osoba iz gradske sredine nisam mogao da shvatim. Ni dan danas ne mogu baš najbolje da shvatim, i čast izuzecima, pitam se kakvih ljudi to ima da žive gore.

Treće, obično mržnja postoji u manjim gradovima prema većim, recimo u Zenici protiv Sarajeva, u Splitu protiv Zagreba, u Novom Sadu protiv Beograda... ali tolika mržnja u većem gradu, Banjaluci, prema jednom malom mjestu kakvo je Istočno Sarajevo, meni je to neobjašnjivo. Izgleda da je nekim ljudima sve to Sarajevo - što je meni neshvatljivo. Štaviše imam utisak da neuporedivo više mrzite Istočno Sarajevo nego Sarajevo.
alan_kardec je napisao/la: Svaka čast "vultures",vi ste dokaz da seljaka i krkana najviše ima tamo gdje bi ih najmanje trebalo biti.
Ne znam, kao što rekoh, ima tu nekog divljaštva koje meni nije jasno. To je izgleda onaj tipičan srpski sindrom - svi stranci pričaju kako su Srbi ljubazni i gostoprimljivi, i jesu, al prema strancima. A prema svojima, Bože ubrani.
Druga stvar, Banjaluka je imala veliki priliv seoskog stanovništva, pa izgleda da je to nadvladalo. Al opet, imamo i mi seljačije Bogu hvala, pa opet nije tako... nešto tu ne štima. Prije rata je u gradu BL živjelo 50% Srba, pa možda fale ti ljudi koji su otišli, možda su oni bili pitomiji.

Mene lično boli k za Banjaluku, želim im svako dobro, ali kao moj glavni grad me jako razočaravaju. Ne mrzim ih, ne interesuju me dovoljno da ih mrzim, ali kad vidim da oni mrze nas, vraćam im. Moj glavni grad će i dalje biti na Palama, da ne spominjem neke druge istočnije :)
I ko se nad'o ale...

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9953
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 15 jun 2009, 01:10

prestanimo sa omiljenom igrom ovdje,igrom gradova i sela,dok nije otislo u daljnja politicka prepucavanja,vratimo se temi
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14594
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la alan_kardec » 15 jun 2009, 01:35

Sova je napisao/la:Mene lično boli k za Banjaluku, želim im svako dobro, ali kao moj glavni grad me jako razočaravaju. Ne mrzim ih, ne interesuju me dovoljno da ih mrzim, ali kad vidim da oni mrze nas, vraćam im. Moj glavni grad će i dalje biti na Palama, da ne spominjem neke druge istočnije :)
Potpis.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

RBA 1987
Postovi: 1852
Pridružen/a: 08 maj 2009, 09:56
Lokacija: Borik Banja Luka R.S.
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RBA 1987 » 15 jun 2009, 10:15

Evo dugo nisam bio na forumu, a vidim da se nakupilo dosta komentara o mom BORCU. Kao prvo hocu da kazem par rijeci o razlozima smjene trenera Jagodica. Trazio je novi ugovor na dvije godine u kom finansijski dio ostaje nepromjenjen stim da u slucaju otkaza mora biti isplacen cijeli iznos iz ugovora, a to znaci da je bio zasticen kao Igmanski medvjed, tj u slucaju losih rezultata otkaz bi bio nemoguc bez isplate nemalih sredstava. Svima mora biti jasno da je Jagodic na mjesto trenera dosao sa mjesta sportskog direktora tako sto je svojim spletkarenjima u ekipi stvorio klanove i na taj nacin otjerao Milomira Odovica sjajnog trenera, a po mom misljenju najboljeg trenera u novijoj istoriji BORCA. Isto tako svi treba da se sjete kako je Jagodic otisao iz Laktasa i ko mu je tada pruzio ruku.
Sada hocu da napisem koju rijec o novinarima koji se motaju oko BORCA i pišu kojekakve clanke u novinama. Novinar Glasa Srpske ( pašalic, neznam kako mu je ime) je do prije tri ili cetri mjeseca u klubu obavljao posao portparola kluba i tada je stanje u klubu bilo sjajno i bajno ali sve se promjenilo onog momenta kada je on dobio otkaz tamo pa je od tog momenta u novinama poceo da pise samo clanke koji unose nemor u navijace Borca, a afirmativno o klubu nije napisao ni jednu jedinu rijec. Svim dobronamjernim ljudima je odavno bilojasno da je svojim idiotskim ponasanjem i lapsusima kao spiker na stadionu BORCU nanio toliko sramote da je to cudo jedno, a zaboravi sam reci da je on taj posao radio volonterski :lol: (kad bi se lagali) te mu je zbog toga taj otkaz tako tesko pao, a ubijedjen sam da nikada nije kupio ulaznicu da bi na taj nacin pomogao svom klubu. Jako dobar je u pisanju clanaka i stvaranja krize u FK BORAC ("OSIPA SE IGRACKI KADAR", "NOVI TRENER NA MUKAMA"). Pa zar je loše nesto u tome da neko od igraca ko ima mogucnost, ode u inostranstvo i tamo rijesi pitanje svoje egzistencije to i uradi(PUZA, PETRA), zar je to kriza, pa citam da iz Slavije odlazi onaj mali Jovanovic, pa jel to kriza, ma nije, pa ljudi idu da zarade neke pare tamo, a ovdje ce ih neko zamijeniti ,mozda i bolji zasto da ne? Takvim ljudima treba trajno zabraniti dolazak na stadion jer nama ne treba niko koce zbog svojih malih i sitnih interesa da stvara krizu u klubu. Zasto niko nije objavio da su čelnici Borca u srijedu bili u Splitu i tamo posjetili Hajduk te razgovarali o nacinu na koji je izvrsena privatizaciaj kluba u Splitu. Tamo su ih docekali direktori velikana sa Poljuda Fredi Fiorentini i Iko Buljan i na taj nacin ukazali na respek ipoštovanje koje imaju prema mom Borcu. Nazalost takvih novinara ima jos kod nas i bice ih uvijek ali BORAC ce uvijek biti veci bolji i od njih i od svih predsjednika zajedno, a da je BORAC na pravom putu pokazuje i to da se publika vraca na stadion i da nas je svakim danom sve vise. To je BORAC, a mi smo samo njegovi mali vojnici koji Ga volimo vise nego sto to iko moze i da zamisli.
"a kako ste vi njima stoku"
"TREĆI PUT ČASTIMO"

BrigateBL
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 maj 2008, 17:10
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la BrigateBL » 15 jun 2009, 10:44

VB 1987
Jagodic se morao zastiti jer je bilo jasno da ce u slucaju kiksa odmah da leti. Kakva je uprava Borca dovoljno govori da su tokom sezone i to kad je Borac ostvario nekoliko vezanih pobjeda trazili trenera po Srbiji. Sto ne napises da je Jagodic pristao na smanjenje ugovora, plus otpisao im je ranije dugove, a oni su mu stalno radili iza ledja..
Igra Borca pod Jagodicem i Odovicem je dva svijeta. Puno bolje su igrali pod Jagodicem koji je okupio sve banjalucane, pruzio sansu mladima. Ko je dao Bilbiji, Petrovicu da igra....
Pasalic jeste bio portparol, ali ni ovaj novi nije nista bolji.... Po njemu je u klubu sve sjajno i bajno i to pise u novinama Fokusu ciji je vladnik predsjednik kluba Janjetovic...A situacija je daleko od bajne , borac ima dugovanja preko dva miliona maraka...A odgovor zasto nisu objavili pa mozda ih portparol nije obavjestio vec ima informacije samo za svoj list, koji jedini donosi sliku sa potpisa ugovora sa Stojnicem... drugi listovi nisu obavjesteni, to mi je rekao novinar Pressa
NISU NAS SLOMILE OVE TESKE GODINE...

Avatar
Schlager
Postovi: 2764
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 15 jun 2009, 10:58

Na ove gore primjedbe iz Ist Sarajeva necu se ni truditi da odgovaram jer jednostavno nema ni grama tacnosti u njima,neko se na silu trudi da nametne neki ogroman rivalitet izmedju Slavije i Borca,koga nikad nije bilo,nema ga i nece ga ni biti,Slavija i Ist Sarajevo su za nas kao bilo koji drugi klub (Zeljo,Celik,Sloboda),mozda samo za nijansu simpaticniji jer su srpski klub i to je prava istina,a sve ostalo su neciji kompleksi koje ja ne bih da lijecim,i o tome se moze razglabati tri dana po principu moj tata je jaci od tvog.Prije godinu dana su nas pobjedili u finalu Kupa Republike Srpske u Banjaluci sa 3-2 i dobili su aplauz jer su bili bolji,ove godine su nas u saradnji sa Erminom Pilavom pokrali i dobili su batine kao sto bi bilo koji drugi klub na njihovom mjestu prosao,nista licno...jedino zelim da dematujem netacnu cinjenicu da je Banjaluka glavni grad bilo cega a na ostale supljake se ne bih osvrtao.

Mnogo mi je teze pao ovaj post naseg clana koji velica stanje u nasem klubu,cak sumnjam i da je na neki nacin rodbinski ili interesno povezan sa upravom,jer ne vidim drugi razlog zasto bi ovako pisao. Molim kratak odgovor na par pitanja:
1-Zasto nismo dobili licencu i umjesto Sirokog igrali Euroligu?
2-Zasto nam je klupski racun blokiran godinama?
3-Zasto nemamo nikakav sat na stadionu,da ne kazem semafor?
4-Zasto nam je direktor Spica u klasicnom sukobu interesa jer ima i Fifa licencu za managera a u klub dovodi svoje igrace tipa Babic,Maksimovic....?
5-Koliki nam je ukupan dug prethodnih godina?

Ovo pitam samo iz tog razloga jer je svakome dobronamjernom jasno da Borac moze biti i prvak BiH,ali Evropu nece vidjeti dok ne rijesi sve i jedan od ovih problema,a ima ih jos dosta,vjerujte.

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.