Champions League 2023/24

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Tko osvaja?

Real Madrid
31
60%
Borussia Dortmund
21
40%
 
Ukupno glasova: 52

Avatar
dscile
Postovi: 6175
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la dscile » 08 avg 2023, 11:34

Znaci otici u stranu drzavu, bez mogucnosti da gledas utakmicu, sa iskljucivim ciljem da udaras narod za koji mislis da navija za AEK.. I pri tome nositi noz i izbosti nekog momka.

Pa iskreno se nadam da ce svih tih 90 sto je uhapseno zavrsiti u grckom zatvoru na vise godina. Za bolje od tucanja kamena i nisu.


I sto kazete, danas sutra ce neko na grckom moru naj*bati samo zato sto nosi npr. dres Dinama, zbog ovakih lobanja. Ili neko normalan ko bi otisao na evro gostovanje samo da gleda klub i ko nije iz te price.

aqarius
Postovi: 3953
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la aqarius » 08 avg 2023, 12:09

Realno godinama BBB prave phizdarije..i malo,malo pane mrtva glava.To treba po hitnom postupku..zabrana i na domaće i na gostujuće tekme...Ne mogu vjerovati da Dinamo kao klub ne može bar mrvu uticati na to divljaštvo..jer to više nije izolovano...spucaj brate i modrima 2-3 godine kazne bez učešća u Evropi pa da vidimo...

Avatar
Rosicky
Postovi: 8439
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Rosicky » 08 avg 2023, 12:21

aqarius je napisao/la:
08 avg 2023, 12:09
Realno godinama BBB prave phizdarije..i malo,malo pane mrtva glava.To treba po hitnom postupku..zabrana i na domaće i na gostujuće tekme...Ne mogu vjerovati da Dinamo kao klub ne može bar mrvu uticati na to divljaštvo..jer to više nije izolovano...spucaj brate i modrima 2-3 godine kazne bez učešća u Evropi pa da vidimo...
Pa probao je Zdravko utjecati.
Pa su se BBB okrenuli se protiv dinama i cijela država je stala uz njih jer im je počelo smetati ono sto im je godinama bilo ok i s tim su pokrili pravi razlog

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la lisander » 08 avg 2023, 12:26

Dinamo se mora izbaciti iz lige prvaka, a ove morone treba ostaviti u grckom zatvoru, ok idi tuci se, ali ne moras cipelati izbodenog covjeka na zemlji. Ali ovi Grci ce cekati da ovo vrate.

Avatar
CROtorious
Postovi: 1542
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la CROtorious » 08 avg 2023, 12:29

Nemojte bit smjesni, kakvo izbacivanje iz europe. Zakazala grcka policija i jedino su i iskljucivo oni krivci. U grckoj na autocesti nepostoje kamere koje snimaju tablice? Nije sumnjivo sto ide konvoj od 10 auta ili koliko natrpan samo s mladim celavim momcima? Pise da ih je grcka policija pratila, ali su im ovi uspjeli izmaknit tako sto su se rasirili i podjelili na manje skupine. A tek ovi sto su im dali oruzje, navijaci Panathinaikosa, oce i njih kaznit? Dinamo je najmanje odgovoran za ovo tim vise sto nisu karte ni kupljene preko kluba. Ima tko mora odgovarat, a to su samo i jedino ACAB.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

Avatar
Rosicky
Postovi: 8439
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Rosicky » 08 avg 2023, 12:31

lisander je napisao/la:
08 avg 2023, 12:26
Dinamo se mora izbaciti iz lige prvaka, a ove morone treba ostaviti u grckom zatvoru, ok idi tuci se, ali ne moras cipelati izbodenog covjeka na zemlji. Ali ovi Grci ce cekati da ovo vrate.
Zašto dinamo?

Nit su pozvali navijače da ih podrže u grčkoj niti su im omogućili dolazak,ogradili su se odma i osudili događaj.

Ovdje najveću krivicu snosi grčka policija koja je napravila amaterske propuste.
Oni su sami dali priopćenje da prate skupinu navijača koja je došla u Grčku i onda su im "pobjegli" tačno kada su se sukobili..ma da :D

Avatar
Tritolone
Postovi: 12339
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Tritolone » 08 avg 2023, 12:31

aqarius je napisao/la:
08 avg 2023, 12:09
Realno godinama BBB prave phizdarije..i malo,malo pane mrtva glava.To treba po hitnom postupku..zabrana i na domaće i na gostujuće tekme...Ne mogu vjerovati da Dinamo kao klub ne može bar mrvu uticati na to divljaštvo..jer to više nije izolovano...spucaj brate i modrima 2-3 godine kazne bez učešća u Evropi pa da vidimo...
Kad se ovo desilo evo molim te napisi argumentirano. Mogu se kladit da je ovo djelo nekoga iz Gate13 koji su u prijateljskim odnosima sa BBB i koji su im vjerojatno pruzili pomoc, logistiku i slicno. Evo ja pratim Dinamo 25+ godina i ne sjecam se kad su Boysi nekoga nasmrt izboli nozem.

I kakve veze Dinamo ima sa ovim, prije koji dan je klub objavio da se ulaznice za gostujucu tribinu nece prodavati. Sta je radila Grcka policija ako zna da je ovo utakmica visokog rizika, nije im bilo cudno da su 100+ ljudi u automobilima dosli zajedno u Atenu? Nisu pratili clanove Gate13 za koje se zna kakve odnose imaju sa Boysima i navijacima AEKa.
Kako to da se ovakva sranja nikad ne događaju u Zagrebu?
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16555
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la jestamaji » 08 avg 2023, 12:33

svako treba čistiti pred svojim vratima. koliko god to bilo nepopularno moglo bi biti korisno izbaciti ih. ne bi bilo ni prvi ni zadnji put da se nešto tako uradi

šta je ispravno a šta ne … nemam pojma. gomila nadrogiranih kretena i maloumnika na mentalnom nivou gladnog majmuna koji se na našim prostorima kreću po navijačkim grupama je sve veća i veća. mislim da nikad nije bilo gore. nažalost teško da tu ima rješenja

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la lisander » 08 avg 2023, 12:35

Rosicky je napisao/la:
08 avg 2023, 12:31
lisander je napisao/la:
08 avg 2023, 12:26
Dinamo se mora izbaciti iz lige prvaka, a ove morone treba ostaviti u grckom zatvoru, ok idi tuci se, ali ne moras cipelati izbodenog covjeka na zemlji. Ali ovi Grci ce cekati da ovo vrate.
Zašto dinamo?

Nit su pozvali navijače da ih podrže u grčkoj niti su im omogućili dolazak,ogradili su se odma i osudili događaj.

Ovdje najveću krivicu snosi grčka policija koja je napravila amaterske propuste.
Oni su sami dali priopćenje da prate skupinu navijača koja je došla u Grčku i onda su im "pobjegli" tačno kada su se sukobili..ma da :D
Ok to stoji, ali pazi zbog manjih belaja klubovi au izbacivani. I ne mozes me ubijediti da se po Zagrebu nije znalo da se ovo sprema. Ja da se pitam izbacio bi ih pa eto im neka prate futsal ionako su vlasnici futsal Dinama navijaci

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21431
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Epidaurus » 08 avg 2023, 12:37

Nema se ovdje Dinamo za sta kazniti. Nit su prodavali karte nit su organizovali odlazak navijaca na utakmicu. Krivac je prije svih grcka policija koja je dopustila idiotima da udju u drzavu iako je bila zabrana dolaska gostujucih navijaca pa ih onda jos izgubila. Pored njih je krivac i hrvatska policija koja je uopce dopustila ovim trogloditima da organizovano odu na utakmicu.

Avatar
Arvid
Postovi: 17660
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Arvid » 08 avg 2023, 12:39

Da mi je ući u lobanju prosječnog huligana i ološa, poznatiji kao tzv. navijački ultrasi. Propaliteti i greška prirode.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8439
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Rosicky » 08 avg 2023, 12:40

lisander je napisao/la:
08 avg 2023, 12:35
Rosicky je napisao/la:
08 avg 2023, 12:31
lisander je napisao/la:
08 avg 2023, 12:26
Dinamo se mora izbaciti iz lige prvaka, a ove morone treba ostaviti u grckom zatvoru, ok idi tuci se, ali ne moras cipelati izbodenog covjeka na zemlji. Ali ovi Grci ce cekati da ovo vrate.
Zašto dinamo?

Nit su pozvali navijače da ih podrže u grčkoj niti su im omogućili dolazak,ogradili su se odma i osudili događaj.

Ovdje najveću krivicu snosi grčka policija koja je napravila amaterske propuste.
Oni su sami dali priopćenje da prate skupinu navijača koja je došla u Grčku i onda su im "pobjegli" tačno kada su se sukobili..ma da :D
Ok to stoji, ali pazi zbog manjih belaja klubovi au izbacivani. I ne mozes me ubijediti da se po Zagrebu nije znalo da se ovo sprema. Ja da se pitam izbacio bi ih pa eto im neka prate futsal ionako su vlasnici futsal Dinama navijaci
Možda se i znalo u Zagrebu ali Grčka nije domena Zagreba.
Oni su vidjeli, znali i objavili da ih prate tako da je sigurnost u njihovoj državi njihov posao.
To što oni ne prate svoju skupinu koja je uvezana s BBB prije pokazuje da im je bilo svejedno.
Ja sam evidentiran,pretresen i pregledan mi je auto na europskoj utakmici jako niskog rizika igrana u Zagrebu.
Na sjeveru smo ponovno pretreseni i provjeravane su ulaznice i osobne..u 30toj minuti je policija razdvojila gornji sjever u dvije skupine a dole smo imali 50tak oklopnjaka iza leđa :D
Sa stadiona smo pušteni kada su svi navijači druge ekipe vec bili na granici..

I da sada mi kao jedna skupina ulazimo u stranu državu i da nas puštaju iako nas prate da ulazimo u podzemne i da se krećemo u skupinama bez opstrukcije organa

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la lisander » 08 avg 2023, 12:58

Rosicky je napisao/la:
08 avg 2023, 12:40
lisander je napisao/la:
08 avg 2023, 12:35
Rosicky je napisao/la:
08 avg 2023, 12:31


Zašto dinamo?

Nit su pozvali navijače da ih podrže u grčkoj niti su im omogućili dolazak,ogradili su se odma i osudili događaj.

Ovdje najveću krivicu snosi grčka policija koja je napravila amaterske propuste.
Oni su sami dali priopćenje da prate skupinu navijača koja je došla u Grčku i onda su im "pobjegli" tačno kada su se sukobili..ma da :D
Ok to stoji, ali pazi zbog manjih belaja klubovi au izbacivani. I ne mozes me ubijediti da se po Zagrebu nije znalo da se ovo sprema. Ja da se pitam izbacio bi ih pa eto im neka prate futsal ionako su vlasnici futsal Dinama navijaci
Možda se i znalo u Zagrebu ali Grčka nije domena Zagreba.
Oni su vidjeli, znali i objavili da ih prate tako da je sigurnost u njihovoj državi njihov posao.
To što oni ne prate svoju skupinu koja je uvezana s BBB prije pokazuje da im je bilo svejedno.
Ja sam evidentiran,pretresen i pregledan mi je auto na europskoj utakmici jako niskog rizika igrana u Zagrebu.
Na sjeveru smo ponovno pretreseni i provjeravane su ulaznice i osobne..u 30toj minuti je policija razdvojila gornji sjever u dvije skupine a dole smo imali 50tak oklopnjaka iza leđa :D
Sa stadiona smo pušteni kada su svi navijači druge ekipe vec bili na granici..

I da sada mi kao jedna skupina ulazimo u stranu državu i da nas puštaju iako nas prate da ulazimo u podzemne i da se krećemo u skupinama bez opstrukcije organa
Razumijem ja tebe sve, ti navijas za Dinamo, ali mora se drakonski obracunati sa BBB, Hrvatsko sudstvo mora odigrati ulogu da se jezgru hool grupe izrekne zatvor a nakon zatvora zabrana odlaska na utakmice. Ili ako ima jos gore kazne. Ali uefa mora poslati poruku izbacivanjem Dinama sta ce se desavati klubovima.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12339
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Tritolone » 08 avg 2023, 12:58

Grčka policija bila je upoznata s time da dolaze BBB. Ne samo da su joj to javili kolege iz Hrvatske koji su dali informaciju od dvjestotinjak navijača koji kreću prema Grčkoj, nego su dobili i potvrdu policije Crne Gore da su prošli kroz njihov teritorij. Što se dogodilo?
Tako pise na fhru. Znaci ne samo da su ih obavijestili iz HR nego i iz CG ali svejedno su im ovi u koloni putovali autocestom bez da ih je netko zaustavio.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Napoleon1921
Postovi: 785
Pridružen/a: 23 mar 2023, 23:02
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Napoleon1921 » 08 avg 2023, 12:59

Sad se svi zgrazavaju a svi im cuvali ledja i govorili mamic vaki mamic naki , a on je najbolje znao s kakvom bagrom ima posla. Bagrom koja je kocila napredak samog kluba...zaiskali ste ga eto vam ga

Uostalom Dinamo se treba ogradir od ovoga, ali oni ce ih naravno pod pritiskom istih sutra vec pozvat da im budu "12 igrac"....

Fudbalski huliganizam je odavno prevazidjen jer je izgubio smisao...zasto? Pa jednostavno jer je grupa postala vaznija od kluba, pa samim tim se gubi i poenta svega...da ne bude da pljujem po BBB samo, pogledajte torcidu..grupa ljudi koja kako i samo dosta puta isticu ne znaju ni s kim igraju nego je bitno dobit "svoju utakmicu"...o kriminalnim organizacijama iz BG koje sjeku ljude i ubijaju se rafalnom paljbom radi droge i talova ne treba ni pricati

Odavno jedina veza tih grupa i fudbala je jedina u modi...tj nose odjecu klubova
Zadnja izmjena: Napoleon1921, dana/u 08 avg 2023, 13:05, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8439
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Rosicky » 08 avg 2023, 13:04

lisander je napisao/la:
08 avg 2023, 12:58
Rosicky je napisao/la:
08 avg 2023, 12:40
lisander je napisao/la:
08 avg 2023, 12:35


Ok to stoji, ali pazi zbog manjih belaja klubovi au izbacivani. I ne mozes me ubijediti da se po Zagrebu nije znalo da se ovo sprema. Ja da se pitam izbacio bi ih pa eto im neka prate futsal ionako su vlasnici futsal Dinama navijaci
Možda se i znalo u Zagrebu ali Grčka nije domena Zagreba.
Oni su vidjeli, znali i objavili da ih prate tako da je sigurnost u njihovoj državi njihov posao.
To što oni ne prate svoju skupinu koja je uvezana s BBB prije pokazuje da im je bilo svejedno.
Ja sam evidentiran,pretresen i pregledan mi je auto na europskoj utakmici jako niskog rizika igrana u Zagrebu.
Na sjeveru smo ponovno pretreseni i provjeravane su ulaznice i osobne..u 30toj minuti je policija razdvojila gornji sjever u dvije skupine a dole smo imali 50tak oklopnjaka iza leđa :D
Sa stadiona smo pušteni kada su svi navijači druge ekipe vec bili na granici..

I da sada mi kao jedna skupina ulazimo u stranu državu i da nas puštaju iako nas prate da ulazimo u podzemne i da se krećemo u skupinama bez opstrukcije organa
Razumijem ja tebe sve, ti navijas za Dinamo, ali mora se drakonski obracunati sa BBB, Hrvatsko sudstvo mora odigrati ulogu da se jezgru hool grupe izrekne zatvor a nakon zatvora zabrana odlaska na utakmice. Ili ako ima jos gore kazne. Ali uefa mora poslati poruku izbacivanjem Dinama sta ce se desavati klubovima.
Ja sam stajao ma strani Zdravka Mamića kada je počeo njegov obračun upravo sa tim dijelom BBBa ali tada je cijela država,najviše vlada sdpa kojoj je odgovaralo da mamić padne stala na stranu tih huligana i onda su krenule istrage protiv ZMa.

Mamić je kriv za gro stvari ali je jedini htio stati na kraj huliganima koji su u ocima svih postali heroji koji su vratili dinamo

Avatar
Oikamid
Postovi: 3244
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Oikamid » 08 avg 2023, 13:28

Grupice likova koji su svrha sami sebi i nemaju pojma ni ko igra u prvim postavama "njihovih" klubova. Glupo bi bilo da klub ispašta zbog ovakvih, jedina solucija je zatvoriti svih 150 na dugogodišnje robije.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8439
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Rosicky » 08 avg 2023, 13:33

Smjenjeno je 7 visokih pol. Dužnosnika u Grčkoj

Avatar
Shategabri
Postovi: 14933
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la Shategabri » 08 avg 2023, 13:41

Oikamid je napisao/la:
08 avg 2023, 13:28
Grupice likova koji su svrha sami sebi i nemaju pojma ni ko igra u prvim postavama "njihovih" klubova. Glupo bi bilo da klub ispašta zbog ovakvih, jedina solucija je zatvoriti svih 150 na dugogodišnje robije.
Al fakat, likovi ko da su zapeli u onom filmu ZG '80 :D
Koševo Zapad

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14584
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Champions League 2023/24

Post Postao/la alan_kardec » 08 avg 2023, 14:16

Ma realno, Dinamo kao klub u ovoj situaciji, nije kriv ništa.
Najodgovorniji su navijači Dinama koji su otišli dole, grčka policija koja ih je pustila da dođu do Atine i navijači Panate koji su ih dočekali u Atini. Može se smatrati odgovornom i hrvatska policija koja ih je uopšte pustila da izađu iz zemlje.
Dinamo ovdje nema odgovornosti skoro pa nikakve, pod uslovom da nisu organizovati odlazak svojih navijača dole i da im nisu prodavali karte, a izgleda da nisu.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.