Club Atletico de Madrid

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Avatar
Google
Postovi: 1043
Pridružen/a: 30 jan 2009, 19:54
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Google » 13 maj 2010, 01:47

Cestitke na osvajanju E.L...obijektivno ste zasluzili!!!!

Zasto A.Madrid zovu jorgandzije?...ako sam ja dobro obavijesten!!!!!

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 13 maj 2010, 10:45

Google je napisao/la:Cestitke na osvajanju E.L...obijektivno ste zasluzili!!!!

Zasto A.Madrid zovu jorgandzije?...ako sam ja dobro obavijesten!!!!!
zbog jorgana :lol: 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la -Paja » 13 maj 2010, 12:39

drop je napisao/la:
-Paja je napisao/la:
drop je napisao/la:Ne znam šta ovaj pominje Arsenal kojem je 3 mjesto u domacem prvenstvu maximalan domet i 1/4 finala u LP.
Skoro deceniju ne znaju šta znaci podici neki trofej i opet ubacuje Arsenal u pricu kao neki relevantan faktor.
Ono što su cinjenice jeste da španci dominiraju kao sportska naciju i bilo kojem sportu.
U fudbalu totalna dominacija ,kako klupska tako i reprezentativna, u košarci ista prica (prvaci Evrope Barcelona kao klub, prvak Evrope kao reprezentacija Španija, u rukometu ista slika)
Prema tome, dominacija mocnih španskih sportskih kolektiva ne cudi nimalo.
Atletico je veceras samo potvrdio dominaciju :!: i na tome im još jednom cestitam.
Nisam znao da je decenija pet godina ali dobro ti si samo slika i prilika navijaca Barcelone tako da ti oprastam. Kao i svaki kompleksas i na ovoj temi ne mozes bez Arsenala, ali ga simpatises ono najvise volim takve beskicmenjake i kad maske padnu.

Trener Atletica mora daje Chuck Norris sa 2 pobjede u 15 utakmica uzeti i ovaj slabasni kup je uspjeh
Ti si ubacio svjesno Arsenal u pricu na ovoj temi, nisam ga ja pominjao nikako.
I simpatišem Arsenal naravno- to mi ne možeš zabraniti ;) ,ali su ovo što sam naveo su cinjenice u vezi njega.
Uostalom pogledaj potpis ispod mog nicka i sve ce ti biti jasno kakve su notorne gluposti lupao a nastavljaš i dalje.
Teško si opterecen španskom dominacijom a posebno Barcelonom.
Ne mozes ti nikakve cinjenice beskicmenjaku da pricas o Arsenaleu kad si ti samo jedan ljubomorni navijac spanskih klubova. Nego reci mi ako je decenija pet godina je li stoljece/vijek 50. godina? Kakvom spanskom dominacijom to i Barcelona ne ide u istu recenicu jedino mozda sudijska dominacija koliki su levati dokazali su to ove godine kad ni uz obilnu pomoc nisu uspjeli proci Inter. Nego da se vratim na Patetico vidim da je ovo vrhunac historije tog malo kluba pa da im cestitam i zazelim da svake godine igraju ovu Evropa ligu i da su stalno u zavrsnici ovog jakog takmicenja.
Dio Arsenala

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 13 maj 2010, 13:26

barci je presudio gol iz ocitog offsajda milita kakva sudijska pomoc ? jedini mali klubic je Arsenal sa 1 kup kupova :roll: Atletico je gigant koji se lagano budi i bio je na 12 mjestu kada je izbacio liverpool koji se tada borio za ligu prvaka i to veoma lahko 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la -Paja » 13 maj 2010, 13:33

juznjak> je napisao/la:barci je presudio gol iz ocitog offsajda milita kakva sudijska pomoc ? jedini mali klubic je Arsenal sa 1 kup kupova :roll: Atletico je gigant koji se lagano budi i bio je na 12 mjestu kada je izbacio liverpool koji se tada borio za ligu prvaka i to veoma lahko 8-)
Mozes se praviti lud ali sve je jasno, Patetico nije nikakav gigant mozes li mi pomoci koliko ono godina bez pobjede nad najvecim rivalom? I Liverpoola ste pobjedili prvu sa cistim ponistenim golom Benayunu ej 2 pobjede u evropi pa toliko je imala ona Unirea :mrgreen:

Arsenal svake godine u eliti zavrsnica Lige Prvaka a o ucestvovanju u istoj ne zelim da pricam jer je to za sve velike klubove normalna stvar i to se podrazumjeva a tvoj mali klub u 15 godina dva puta udje u grupu LŠ i on je nekakav gigant pa Villareal je uspjesniji od Patetica.
Dio Arsenala

Avatar
catalonia
Postovi: 673
Pridružen/a: 09 maj 2010, 00:39
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la catalonia » 13 maj 2010, 13:58

hahaha ovaj paja je bas smjesan lik kao da je dosao sa druge planete pa očigledno je da je spanski fudbal puno bolji od engleskog a to je sinoc atletiko i dokazao i usput im cestitam na zasluzenoj pobjedi pozz
.

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Chologol » 13 maj 2010, 14:43

Paja, kako se ti na majstorski nacin sramotis :D

IFHHS je proglasio: Atletico je na 11. na vjecnoj listi, 7,8 mjesta ispred Arsenala 8-) I cuj Atletico nije nikakav gigant, kako se ti mali provaljujes.

Iii, da vidim spominjes daj gol Benyouna, a ne spominjes da je prije toga sviran nepostojeci ofsajd Forlanu koji je trebao ici 1-1 sa Reinom, bas zanimljivo...

Dalje, ta ucesca u LP... Od samih pocetaka pa sve do 98-me Atletico je sakupio nastupa u Ligi prvaka koliko Arsenal nece jos za 10 godina. I cuj Villareal uspjesniji od Atletica, aahaahahahahahhahhahahahahahhaa, sad si se obruko posteno mali moj. Atletico ima 5 polufinala LP i jedno finale za tvoju informaciju 8-)
Rey de la furia española...

Avatar
sin3x
Postovi: 489
Pridružen/a: 25 okt 2009, 17:12
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la sin3x » 13 maj 2010, 14:47

igrao 9. klub u spaniji protiv 12. u epl i pobjedio i ovi kazu bolja odma liga.. ma nista svaka cast ..
It's not easy being Arsenal fan... but it's hard not to love this team

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la -Paja » 13 maj 2010, 15:00

Samo da napomenem to je onaj IFHHS gdje je Shakhtar trenutno treci klub u evropi a sa njim Werder i jos par anonimusa u top 10. Postoji samo jedna oficijelna lista i priznata a to je ona Uefina koja kaze da je Arsenal nosilac u Ligi Prvaka a inace ima osam takvih tvoj patetico je dole negdje u trecem cetvrtom sesiru sa gigantima poput Apoela iz Nicosie i BATE Borisova.
Dio Arsenala

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 13 maj 2010, 16:13

jel ko kriv Arsenalu sto izgubi finale od Galate ? i jako mi je drago sto je Atletico osvojio Kup Uefa do sada ubjedljivo najjaci !! 8-) i konacno Madrid obojen u Atleticove boje 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la -Paja » 13 maj 2010, 16:18

juznjak> je napisao/la:jel ko kriv Arsenalu sto izgubi finale od Galate ? i jako mi je drago sto je Atletico osvojio Kup Uefa do sada ubjedljivo najjaci !! 8-)
Meni je jedino krivo sto smo igrali to finale to jest sto smo bili losi u grupnoj fazi Lige Prvaka i zavrsili sa samo 8 bodova.
Dio Arsenala

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Chologol » 13 maj 2010, 16:18

-Paja je napisao/la:Samo da napomenem to je onaj IFHHS gdje je Shakhtar trenutno treci klub u evropi a sa njim Werder i jos par anonimusa u top 10. Postoji samo jedna oficijelna lista i priznata a to je ona Uefina koja kaze da je Arsenal nosilac u Ligi Prvaka a inace ima osam takvih tvoj patetico je dole negdje u trecem cetvrtom sesiru sa gigantima poput Apoela iz Nicosie i BATE Borisova.
Bravo, bravo, vidi se da se majstorski razumijes u nogomet/fudbal.

Kad si se vec dotako te UEFA-ine liste, da ti fino objasnim posto vidim da ne znas nista o tome. Dakle, u prvom sesiru nalaze se klubovi koji su u zadnjih 5 godina pravili velike uspjehe u Europi (tu je cak i Sevilla koja je dva puta dolazila do titule Kupa Uefa i jednom osmine finala i cetvrtfinala), u drugom sesiru se nalaze klubovi nesto slabijeg ranga od gore pomenutih (Real Madrid :oops: ) Dalje, Atletico nije u cetvrtom sesiru nego u trecem, a nakon osvajanja Europa lige je u 2. Znaci dosli smo do zakljucka: UEFA prema sesirima rasporedjuje klubove na osnovu njihovog petogodisnjeg uspijeha u Europi. Ali pogledaj ti da sam ja napisao VJECNOJ LISTI: Atletico je 11 na njoj! A Arsenal ? :oops:

Al dobro, vidim da ti nisu sve na mjestu, pa ti ne mozes normalno raspravljat, dakle ti me podsjecas na one konje koji imaju ono na ocima i vide samo u jednom smjeru - sto tebi omogucuje samo nerealnu raspravu.
Rey de la furia española...

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la -Paja » 13 maj 2010, 16:32

Vjecnoj listi IFHHS koje njih ovlastio da prave listu glupa firma dosla i pravi listu po svojim nekim bodovanjima po tome i ss.ba moze svoju listu napraviti. Nema sanse da ce PAtetico uci u drugi sesir pogotovo zbog toga sto imaju 2 pobjede a i 1/4 finale CSKA vise vrijedi nego osvajanje Europa lige je je rusiji upravo to cetvrtfinale donijelo jos jednog predstavnika u LŠ. A sad kad skontam i ne mogu uci ni u cetvrti sesir jer ih i nema u ligi prvaka kao i obicno.
Dio Arsenala

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Chologol » 13 maj 2010, 16:37

-Paja je napisao/la:Vjecnoj listi IFHHS koje njih ovlastio da prave listu glupa firma dosla i pravi listu po svojim nekim bodovanjima po tome i ss.ba moze svoju listu napraviti. Nema sanse da ce PAtetico uci u drugi sesir pogotovo zbog toga sto imaju 2 pobjede a i 1/4 finale CSKA vise vrijedi nego osvajanje Europa lige je je rusiji upravo to cetvrtfinale donijelo jos jednog predstavnika u LŠ. A sad kad skontam i ne mogu uci ni u cetvrti sesir jer ih i nema u ligi prvaka kao i obicno.
Jesil ti ikada cito ijedan clanak na Marci, AS-u, Goalu, Tribialu, pa i na nasim portalima kada pise "sluzbeni zavod za nogometnu statistiku IFHHS". Uostalom boli mene dando sta ces ti reci, bitno je da je Atletico klub sa vecom tradiciom od jadnog Arsenala kojeg pobjedi jedan Messi :oops:

Sto se tice sesira, Atletico i onako ne ide u LP, nego ponovo osvaja Euroligu :roll:
Rey de la furia española...

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 13 maj 2010, 17:42

Prema još uvijek nezvaničnim informacijama reprezentativac Bosne i Hercegovine Zvjezdan Misimović, odnosno njegovi predstavnici, počeli su pregovore sa madridskim Atleticom oko njegovog transfera u Španiju.
Naime, prema neslužbenim infomacijama, jučer su predstavnici Atletica boravili u Njemačkoj, gdje su Madriđani igrali finale Evropske lige u kojem su sa 2:1 savladali Fulham. Međutim, tokom posjete Njemačkoj obavljeni su i pregovori sa predstavnicima Zvjezdana Misimovića, za kojeg se Atletico interesuje već duže vrijeme.

Misimović je ranije u izjavama za njemačke medije izrazio zadovoljstvo činjenicom da se Atletico interesuje za njega, što je ohrabrilo Madriđane u nastojanju da ga pokušaju dovesti na Vicente Calderon.

Iako još uvijek nije poznat ishod jučerašnjih pregovora, vjeruje se kako bi Misimović i Atletico brzo i lako postigli dogovor, jer postoji obostran interes, ali se mora sačekati i odgovor Wolfsburga, koji za našeg reprezentativca traži 20 miliona eura, dok Madriđani mogu ponuditi 15.

Ipak, transfer Misimovića u Atletico bio bi definitivan u slučaju da Sergio Aguero napusti Madrid. Tada bi madridska ekipa mogla Wolfsburgu platiti traženi iznos. Sve u svemu, pred nama je vrući prelazni period u evropskom fudbalu.

8-) mislim da bi dobro dosao miske fali takav onaj kloc Raul Garcija mi ide na .... :D
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Chologol » 13 maj 2010, 18:09

Sto se mene tice - moze, odobravam transfer Misketa, mislim da bi mogo bit novi Pantic, ipak je to ona 'Jugoslovenska skola fudbala', samo puno je 20 mil. dao bih im 12-15 maximum. Doveo bih jos samo jedno krilo, ipak Simao polako lapi pa zato.
Rey de la furia española...

Avatar
catalonia
Postovi: 673
Pridružen/a: 09 maj 2010, 00:39
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la catalonia » 13 maj 2010, 19:04

Chologol je napisao/la:Sto se mene tice - moze, odobravam transfer Misketa, mislim da bi mogo bit novi Pantic, ipak je to ona 'Jugoslovenska skola fudbala', samo puno je 20 mil. dao bih im 12-15 maximum. Doveo bih jos samo jedno krilo, ipak Simao polako lapi pa zato.
slažem se mislim da bi se Miske savršeno uklopio u tim atletica jer treba neko djeliti lopte onakvim napadačima kao što su forlan i aguero a ne da moraju uvijek sami nešto kombinovati
.

Avatar
Chologol
Postovi: 503
Pridružen/a: 08 maj 2010, 15:27
Lokacija: Fuente de Neptuno (Madrid)
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la Chologol » 13 maj 2010, 19:08

http://www.justin.tv/sinjustin#r=wspOdFY~

Uzivajte ljudi - Uzivo prijenos sa PLAZE DE NEPTUNO gdje Atleti proslavlja svoje trofeje, najezio sam se.
Rey de la furia española...

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la juznjak> » 13 maj 2010, 20:49

Uvijek u sjeni bogatijeg sugrađanina sa Santiago Bernabea, Atletico Madrid je ove sezone, barem nakratko, uspješniji od Real Madrida.
Crveno-bijeli iz Madrida su golovima sjajnog Argentinca Diega Forlana došli do pobjede u produžetku nad Fulhamom, te tako osvojili svoj prvi međunarodni trofej nakon (pre)dugih 48 godina.

Bez obzira što su svijetla medijske pažnje uvijek bila više usmjerena ka Realu, Atletico Madrid jedan je od najuspješnijih španskih klubova. Jorgandžije iz Madrida u devet su navrata bili prvaci svoje zemlje (sezone 1939–40, 1940–41, 1949–50, 1950–51, 1965–66, 1969–70, 1972–73, 1976–77 i 1995–96), a također devet puta su podizali i trofej namijenjen pobjedniku Kupa kralja (sezone 1959–60, 1960–61, 1964–65, 1971–72, 1975–76, 1984–85, 1990–91, 1991–92 i 1995–96).

Pobjednici su Kupa pobjednika kupova iz sezone 1961/1962, a igrali su i jedno finala nekadašnjeg Kupa prvaka. Te 1974. ipak je neprikosnoven bio minhenski Bayern.

Podružnica Athletico Bilbaa i dresovi od jorgana

Atletico Madrid zvanično je osnovan 9. oktobra 1939. godine. Međutim, njegova istorija datira nešto duže. Naime, trojica baskijskih studenata osnovali su Athletic Club de Madrid 1903. godine, a ovaj klub je bio preteča današnjeg Atletica. Osnivači Atletica bili su veliki navijači najslavnijeg baskijskog kluba Athletic Bilbaa. Upravo zbog toga, boje dresova Atletica na početku su bile plavo-bijele, baš kao i njegovom imenjaku iz Bilbaa.

Međutim, nešto kasnije, Madriđani su promijenili boje na svojim dresovima u crveno-bijele. Razlog promjene je bio taj što su crveno-bijele boje bile najjeftinije za izradu. Naime, dresovi Atletico Madrida su se izrađivali od ostataka tkanine od koje su se pravili jorgani, koji su bili crveno-bijeli i zbog toga ovaj klub danas nazivaju Jorgandžijama.

Preko Reala i Bayerna nije se moglo

U najsjajnije doba svog postojanja, Atletico je 50-tih godina prošlog vijeka pod trenerskom palicom Helenia Herrere osvojio dva naslova prvaka Španije (1950. i 1951. godine). Međutim, u godinama nakon toga, Real je držao potpunu dominaciju, kako u Španiji, tako i u Evropi.

Madridska je ekipa 1974. godine dogurala i do finala Lige prvaka, a tada su za Atletico igrali današnji treneri Luis Aragonés, Javier Irureta, te José Eulogio Gárate. Međutim, u finalu nisu mogli preko tada nedodirljivog Bayerna, predvođenog "bombarderom" Gerdom Mullerom.

Posebnu eru u istoriji Atletica čini vladavina na mjestu predsjednika kontroverznog biznismena Jesúsa Gila, koji je 1987. godine zasjeo na čelnu poziciju kluba. U prilog katastrofalnom vođenju kluba ide činjenica da je Jesus Gill 1992. godine zatvorio Atleticovu školu fudbala, nazvavši je "neprofitabilnom". Kakvu je grešku tada napravio govori podatak da je u to vrijeme član Atleticove škole bio Raul Gonzales Blanco, danas kapiten i legenda Reala, koji je doslovno, sa ostalom djecom, istjeran iz Atletica.

Na mjesto trenera doveden je Radomir Antić, a među velikim pojačanjima isticali su se José Luis Caminero, Luboslav Penev, Diego Simeone, Milinko Pantić, Juan Manuel López i Kiko, te je ta ekipa 1996. godine osvojila duplu krunu u Španiji. Sezonu poslije, stigla su još dva pojačanja u liku Christiana Vierija i Juninha. Međutim, ubrzo je krenuo pad.

Prvo je otkaz dobio Antić, a na njegovo mjesto je doveden Claudio Ranieri, a onda, krajem 1999. godine, Jesus Gil je uhapšen zbog brojnih nepravilnosti u finansijskom poslovanju, a Atletico je preselio u drugu ligu.

Naredne sezone nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Mirsad Hibić postao je član ekipe sa Vicente Calderona u kojoj je proveo tri godine.
Nakon povratka u Primeru 2002. godine, glavna zvijezda ekipe postao je mladi Fernando Torres, član omladinskog pogona Atletica. Torres kasnije nije odolio zovu novca sa Anfield Roada, a kao njegova zamjena iz Argentine je dovoden mladi i tada nepoznati Sergio Aguero. Legenda kaže da su skauti Atletica Aguera pronašli preko popularne PC igrice Football manager.
Također, iz Villarreala je stigao nekadašnji napadač Manchester Uniteda Diego Forlan, pa onda i nekada prvotimac Reala Juan Antonio Reyes, pa Portugalac Simao Sabrosa, uz domaće Antonia Lopeza i Raula Garciu Atletico je stvorio respektabilnu ekipu, koja, ostane li na okupu, ima velike šanse da i naredne sezone u drugi plan baci prebogate i preskupu plaćene komšije sa Santiago Bernabeua.

Real ove sezone nije osvojio ni jedan trofej, Atletico jeste i po tome su barem u jednoj sezoni bolji od Kraljevskog kluba, a u crveno-bijelom dijelu Madrida slavlje zbog osvojene Evropske lige će dugo trajati.


prekrasan tekst svaka cast autoru !!! ;)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
catalonia
Postovi: 673
Pridružen/a: 09 maj 2010, 00:39
Kontakt:

Re: Club Atletico de Madrid

Post Postao/la catalonia » 13 maj 2010, 21:05

krasan tekst ali forlan nije argentinac :D
.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.