Atletika

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la DukeOfWellington » 04 jul 2013, 10:51

Samo se ti keslaj k'o što si jučer za Murraya. Gay je u puno boljoj formi trenutno, Gatlin također, i Bolt će ako misli do zlata morati da trči u rangu 9.7, a koliko je spreman za to vidjećemo. Na 200 metara ne vidim da može imati problema.

Avatar
KiaKaha
Postovi: 592
Pridružen/a: 01 jul 2013, 18:55
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la KiaKaha » 04 jul 2013, 20:03

Gatlin nije u stanju da pobijedi Usaina u nekom dijapazonu rezultata 9,60-75,jer jednostavno nije spreman za tako nesto...Dok bi sirova snaga Gaya mogla prouzrokovat ludu noc,te otpuhat nedovoljno oporavljenog i pripremljenog Bolta... :roll:

Na 100m se ta pripremljenost najvise primijeti,jer je jednostavno premalo vremena za ispravljanje neke eventualne greske kod starta,ili propadanju prilikom maksimalnog ubrzanja... :idea:

Na 200m ga apsolutno niko ne moze skinut osim Blakea,a ako uzmemo da isti kumuje sa povredama i da ove sezone trci debelo preko 20s,i da osim njega u top formi niko ne moze ici ispod 19,60,onda nam to govori sve.Samo prestup moze Bolta sprijeciti od zlatne medalje... 8-)


Sto se tice ostalih,najvise mi je zao Asafe Powella,koji se opet zajebavao ove godine,te je ispao vec na jamajcanskim trialsima,te potvrdio da ga vec neko vrijeme boli ona stvar za atletikom...Stvarno steta da tako talentovan i nadaren covjek,koji je jedini(od cetvorice) imao potencijal da u svojoj karijeri ide ispod 9,7 debelo,koji nije to uspio...Ostala trojica su Blake,Gay i Bolt,koja su dakako ispunila ocekivanja te magicne granice. ;)
Jos jedan dokaz,kako mentalna slabost nadvladava cak i savrsene fizikalije... ;)


Povrede koje su zadesile Jamajcane,otvaraju vrata americkoj stafeti da nakon dugo vremena uzmu to zlato...
Zadnja izmjena: KiaKaha, dana/u 04 jul 2013, 20:41, ukupno mijenjano 2 puta.
" Vise je dobrih ljudi na svijetu nego zlih. Mnogo vise. Samo se zli dalje cuju i teze osjecaju. Dobri cute." M. Selimovic

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la DukeOfWellington » 04 jul 2013, 20:15

Misliš jedan od te četvorice, ne jedini? Ta trojica su već išla ispod 9.7, a Bolt i ispod 9.6, to je jasno.

Avatar
KiaKaha
Postovi: 592
Pridružen/a: 01 jul 2013, 18:55
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la KiaKaha » 04 jul 2013, 20:31

jedini(od cetvorice) imao potencijal da u svojoj karijeri ide ispod 9,7 debelo,a nije to uspio...
Podrazumijeva se da su ostala trojica uspjela ;)
" Vise je dobrih ljudi na svijetu nego zlih. Mnogo vise. Samo se zli dalje cuju i teze osjecaju. Dobri cute." M. Selimovic

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la DukeOfWellington » 04 jul 2013, 20:32

KiaKaha je napisao/la:
jedini(od cetvorice) imao potencijal da u svojoj karijeri ide ispod 9,7 debelo,a nije to uspio...
Podrazumijeva se da su ostala trojica uspjela ;)
Na ovo sam mislio.

Avatar
KiaKaha
Postovi: 592
Pridružen/a: 01 jul 2013, 18:55
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la KiaKaha » 04 jul 2013, 20:37

DukeOfWellington je napisao/la:
KiaKaha je napisao/la:
jedini(od cetvorice) imao potencijal da u svojoj karijeri ide ispod 9,7 debelo,a nije to uspio...
Podrazumijeva se da su ostala trojica uspjela ;)
Na ovo sam mislio.
Ne vidim nista nejasno :oops:

4 sprintera sa potencijalom da istrce dionicu ispod 9,7,a on jedini nije uspio... :| :arrow:
" Vise je dobrih ljudi na svijetu nego zlih. Mnogo vise. Samo se zli dalje cuju i teze osjecaju. Dobri cute." M. Selimovic

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la DukeOfWellington » 04 jul 2013, 20:39

Moraš stavit zarez...

jedini,blablabla,koji to nije uspio. Ovako izgleda da niko od njih nije uspio a jedini je on imao šansu za to.

Avatar
KiaKaha
Postovi: 592
Pridružen/a: 01 jul 2013, 18:55
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la KiaKaha » 04 jul 2013, 20:39

:|

ispravio sam samo radi tebe,lektore ;)
" Vise je dobrih ljudi na svijetu nego zlih. Mnogo vise. Samo se zli dalje cuju i teze osjecaju. Dobri cute." M. Selimovic

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21808
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la Unofficialpage » 04 jul 2013, 22:49

DukeOfWellington je napisao/la:Samo se ti keslaj k'o što si jučer za Murraya. Gay je u puno boljoj formi trenutno, Gatlin također, i Bolt će ako misli do zlata morati da trči u rangu 9.7, a koliko je spreman za to vidjećemo. Na 200 metara ne vidim da može imati problema.
Smijem se recenici. Procitaj ponovo i shvatit ces sto se smijem. Ne pratim atletiku, iksreno i ne zanimame koje u boljoj formi. :mrgreen: Recenica me ascirala na nesto drugo :mrgreen:

P.S. Smijat cu se ja Murrayu sutra :P :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la DukeOfWellington » 04 jul 2013, 22:54

Unofficialpage je napisao/la: Smijem se recenici. Procitaj ponovo i shvatit ces sto se smijem. Ne pratim atletiku, iksreno i ne zanimame koje u boljoj formi. :mrgreen: Recenica me ascirala na nesto drugo :mrgreen:

P.S. Smijat cu se ja Murrayu sutra :P :mrgreen:
Ccc, kakve tebe asocijacije pucaju :mrgreen: Da ne spomenu ne bih nikad ni pomislio na to.

Sutra? Misliš u nedjelju, mada cijenim da ni tad nećeš' imat puno razloga za smijeh :D
KiaKaha je napisao/la::|

ispravio sam samo radi tebe,lektore ;)
Cijenim ;)

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21808
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la Unofficialpage » 04 jul 2013, 22:59

DukeOfWellington je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la: Smijem se recenici. Procitaj ponovo i shvatit ces sto se smijem. Ne pratim atletiku, iksreno i ne zanimame koje u boljoj formi. :mrgreen: Recenica me ascirala na nesto drugo :mrgreen:

P.S. Smijat cu se ja Murrayu sutra :P :mrgreen:
Ccc, kakve tebe asocijacije pucaju :mrgreen: Da ne spomenu ne bih nikad ni pomislio na to.

Sutra? Misliš u nedjelju, mada cijenim da ni tad nećeš' imat puno razloga za smijeh :D
:mrgreen:

Sutra kad Janowicz pbjedi Murraya :D . U nedjelju zavisi, ako prodje Andy i Nole, onda za Murraya navijam a ak Delpo prodje onda za Delpa, s tim da ce Murray 100% proci sutra :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
KiaKaha
Postovi: 592
Pridružen/a: 01 jul 2013, 18:55
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la KiaKaha » 05 jul 2013, 11:54

Samo je l' pratis @DW u kakvoj je samo formi Sandra :o :o :o

nesto sitno ispod 69m je bacala sinoc,i ocekujem u Moskvi preko 70m... 8-) Inace jedna od najopustenijih djevojaka sa ovakvim uspjesima,kad god da joj posaljes neki upit ona ga blagovremeno odgovori.Respect!
" Vise je dobrih ljudi na svijetu nego zlih. Mnogo vise. Samo se zli dalje cuju i teze osjecaju. Dobri cute." M. Selimovic

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la DukeOfWellington » 05 jul 2013, 13:49

KiaKaha je napisao/la:Samo je l' pratis @DW u kakvoj je samo formi Sandra :o :o :o

nesto sitno ispod 69m je bacala sinoc,i ocekujem u Moskvi preko 70m... 8-) Inace jedna od najopustenijih djevojaka sa ovakvim uspjesima,kad god da joj posaljes neki upit ona ga blagovremeno odgovori.Respect!
Pratim DL i šta da ti kažem, potpuna dominacija. Otkako se vratila od one (inače bespotrebne) suspenzije prošle godine ne može joj niko ništa. Prije neki dan sam vidio da je išla i na MI, ni to joj nije bilo mrsko :D Cijenim da je njeno zlato na SP-u izvjesnije nego Boltovo na 200 metara. Ona ima u rukama 70 metara, slažem se da je Moskva momenat da to i pokaže.

Neutral
Postovi: 37952
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la Neutral » 05 jul 2013, 16:43

Doping je doping. Nema izgovora.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la DukeOfWellington » 05 jul 2013, 19:56

Neutral je napisao/la:Doping je doping. Nema izgovora.
Ma vraga nema izgovora. Krajem osamdesetih Marita Koch i ostali istočnonjemački i bugarski drogeri ručali doping svaki dan i njihovi rekordi i sad stoje. Ovo što se desilo Contadoru ili Sandri nema veze sa tim. To je klasična dvoličnost. Ali ti si svoja jednosmjerna stajališta već pokazao. Nije život tako jednostavan kakvim ga ti zamišljaš.

Neutral
Postovi: 37952
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la Neutral » 05 jul 2013, 20:32

Život je vrlo jednostavan, no ljudi vole da se žale oko svega.

I Kolo Toure je dobio također 6 mjeseci za isti doping. Nema ne znam, nisam znao\la. Ako si profesionalan sportaš onda se moraš striktno držati pravila. Ko se god bavio profesionalno sa nekim sportom, zna na što sve mislim.

Šta je bilo, bilo je.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la DukeOfWellington » 05 jul 2013, 20:37

Neutral je napisao/la:Život je vrlo jednostavan, no ljudi vole da se žale oko svega.

I Kolo Toure je dobio također 6 mjeseci za isti doping. Nema ne znam, nisam znao\la. Ako si profesionalan sportaš onda se moraš striktno držati pravila. Ko se god bavio profesionalno sa nekim sportom, zna na što sve mislim.

Šta je bilo, bilo je.
Hajde ti prokomentariši cijeli post, pa onda možemo o tome. Znači tema su istočnonjemački i bugarski drogeri čiji su svjetski rekordi i sad važeći.

Neutral
Postovi: 37952
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la Neutral » 05 jul 2013, 20:45

Kada nešto kažeš, napišeš, onda bi te zamolio da mi daš dokaze.

Ubiješ čovjeka i nisi ubica sve dok se to ne dokaže.

I ja sam poprilično siguran da su se rokali sa svim i svačim, ali opet stoje ti rekordi radi.....DOKAZA koji ne postoje. Ne znam što uopće ulazim u neku raspravu. I mene je Perković draga, kao što je i Blanka, no uvijek ću biti 100% za striktno držanje pravila.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la DukeOfWellington » 05 jul 2013, 21:54

Neutral je napisao/la:Kada nešto kažeš, napišeš, onda bi te zamolio da mi daš dokaze.

Ubiješ čovjeka i nisi ubica sve dok se to ne dokaže.

I ja sam poprilično siguran da su se rokali sa svim i svačim, ali opet stoje ti rekordi radi.....DOKAZA koji ne postoje. Ne znam što uopće ulazim u neku raspravu. I mene je Perković draga, kao što je i Blanka, no uvijek ću biti 100% za striktno držanje pravila.
Vidim sve su se pretrgli da to dokažu. Pa tad je bilo sistemsko dopingovanje sportista iz istočnog bloka, ne moraš dokazat' svakom pojedinačno, dokažeš da se to radilo masovno i poništiš sve. Njen svjetski rekord vrijeđa inteligenciju, ako iko ikad nedopingovan istrči 47.60 u ženskoj konkurenciji ja ću skočit' sa zgrade. Kad nisu Ana Guevara i Sanya Richards uspjele ni da se približe tom rezultatu onda je sve jasno, pa one su jedva po jednom trčale ispod 49, a ova lagano debelo ispod 48, rezultat koji je respektabilan i u muškoj konkurenciji, mnogi londonski olimpijci su trčali slabije od tog rezultata.
Zadnja izmjena: DukeOfWellington, dana/u 06 jul 2013, 03:39, ukupno mijenjano 1 put.

Neutral
Postovi: 37952
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Atletika

Post Postao/la Neutral » 06 jul 2013, 03:04

Takva vremena bila, šta se može. No bolje da se nekad bori protiv toga, nego da se šuti kao u tim slučajevima.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.