NK Brotnjo Čitluk

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la badblueboylivno » 16 avg 2011, 23:07

Ja sam čuo priče da stanje u klubu nije baš bajno nakon nekoliko neuspjeha - odnosno neplasiranja u Prvu ligu. Ali ostali su u ligi.
Hayley <3

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1065
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la slogauskoplje » 17 avg 2011, 12:47

badblueboylivno je napisao/la:Ja sam čuo priče da stanje u klubu nije baš bajno nakon nekoliko neuspjeha - odnosno neplasiranja u Prvu ligu. Ali ostali su u ligi.
dobre vjesti se brzo šire, a loše još i brže :(

Otišli:

Mišić i Simeunović u Travniku
Jackson u Zrinjskom
Batinić u Jedinstvu
Zeko u Iskri
Ilić ???
Kulačić ????

Došo nije niko! :mrgreen:
___________

Prijateljska utakmica Tomislav - Sloga 1 : 1 (Dudu dao gol :mrgreen: :shock: )
ŠB.TRN je napisao/la:Znam stanje i u jednom i u drugom klubu.Lani je Livno bilo u problemima i nisu kune imali,isto kao i Brotnjo na pocetku sezone.Uci ce ekipa koja bude spremna više para uloziti.Znamo kako su ulazili Čapljina,Branitelj,Igman.Svaki put na stetu Sloge iz Uskoplja,kojaje bila pokradena svake godine.Ne zaboravite ni njih,ako su ostali u ovoj ligi.Znam da su namjeravali ici iz ove lige Jug!!!
Ma nismo mi pokradeni, svi oni na lipe oči ušli u prvu ligu.
Sloga Uskoplje

plavobijeli
Postovi: 517
Pridružen/a: 23 nov 2010, 21:49
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la plavobijeli » 17 avg 2011, 18:09

Emoj sokole vidićete prljavštinu ove lige od početka,Brotnjo pokriva suce od početka i to i svoje i Troglavove,a nedjelja će to najbolje pokazati.

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1065
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la slogauskoplje » 17 avg 2011, 18:32

kao da je to bitno, ako ovi kontaju uć može delegirat suce i predsjednik troglava. Činjenica je da Livno (i Mostar) imaju najviše sudaca kao npr. Osijek u RH :lol:
Sloga Uskoplje

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Grdan » 17 avg 2011, 23:11

plavobijeli je napisao/la:Emoj sokole vidićete prljavštinu ove lige od početka,Brotnjo pokriva suce od početka i to i svoje i Troglavove,a nedjelja će to najbolje pokazati.
Znači da Brotnjo ne smije najaviti borbu za 1.ligu,odmah pokupovani suci.Ako Brotnjo u nedjelju dobije Kupres to je zbog očite razlike u kvaliteti.Brotnjo je s pripremama krenulo 15.7 i odmah najavilo kanditaturu za viši rang http://www.dnevni-list.ba/index.php?opt ... t&Itemid=9" onclick="window.open(this.href);return false; ,a Troglav tjedan dana prije početka prvenstva najavilo kandidaturu za 1. ligu Federacije.O čemu mi pričamo. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1065
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la slogauskoplje » 17 avg 2011, 23:27

Grdan je napisao/la:
plavobijeli je napisao/la:Emoj sokole vidićete prljavštinu ove lige od početka,Brotnjo pokriva suce od početka i to i svoje i Troglavove,a nedjelja će to najbolje pokazati.
Znači da Brotnjo ne smije najaviti borbu za 1.ligu,odmah pokupovani suci.Ako Brotnjo u nedjelju dobije Kupres to je zbog očite razlike u kvaliteti.Brotnjo je s pripremama krenulo 15.7 i odmah najavilo kanditaturu za viši rang http://www.dnevni-list.ba/index.php?opt ... t&Itemid=9" onclick="window.open(this.href);return false; ,a Troglav tjedan dana prije početka prvenstva najavilo kandidaturu za 1. ligu Federacije.O čemu mi pričamo. :lol:
Vi budete izgubili na Kupresu sa ili bez sudaca ako troglav tidne unić
Sloga Uskoplje

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Grdan » 17 avg 2011, 23:37

slogauskoplje je napisao/la:
Grdan je napisao/la:
plavobijeli je napisao/la:Emoj sokole vidićete prljavštinu ove lige od početka,Brotnjo pokriva suce od početka i to i svoje i Troglavove,a nedjelja će to najbolje pokazati.
Znači da Brotnjo ne smije najaviti borbu za 1.ligu,odmah pokupovani suci.Ako Brotnjo u nedjelju dobije Kupres to je zbog očite razlike u kvaliteti.Brotnjo je s pripremama krenulo 15.7 i odmah najavilo kanditaturu za viši rang http://www.dnevni-list.ba/index.php?opt ... t&Itemid=9" onclick="window.open(this.href);return false; ,a Troglav tjedan dana prije početka prvenstva najavilo kandidaturu za 1. ligu Federacije.O čemu mi pričamo. :lol:
Vi budete izgubili na Kupresu sa ili bez sudaca ako troglav tidne unić
Ako sudac bude Majstorović,znamo šta nas čeka.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1065
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la slogauskoplje » 17 avg 2011, 23:47

Grdan je napisao/la:
Ako sudac bude Majstorović,znamo šta nas čeka.
pobjeda? on obično sudi za nove prvake :P a kupres to sigurno nije
Sloga Uskoplje

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Grdan » 18 avg 2011, 00:25

slogauskoplje je napisao/la:
Grdan je napisao/la:
Ako sudac bude Majstorović,znamo šta nas čeka.
pobjeda? on obično sudi za nove prvake :P a kupres to sigurno nije
Mislio sam ako ga Troglav stavi da nam sudi.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1065
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la slogauskoplje » 18 avg 2011, 10:18

Grdan je napisao/la:
slogauskoplje je napisao/la:
Grdan je napisao/la:
Ako sudac bude Majstorović,znamo šta nas čeka.
pobjeda? on obično sudi za nove prvake :P a kupres to sigurno nije
Mislio sam ako ga Troglav stavi da nam sudi.
čuvajte se vi Pavića, Podruma, braće Demirović :mrgreen:, Pece i sl.
Sloga Uskoplje

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Grdan » 18 avg 2011, 10:26

Ako se mi iz Kupresa vratimo bez 3 crvena kartona dobro će biti.Troglav će sigurno dobro platiti Kupresu i sucima,ipak se utakmica igra u blizini Livna.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1065
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la slogauskoplje » 18 avg 2011, 10:43

Grdan je napisao/la:Ako se mi iz Kupresa vratimo bez 3 crvena kartona dobro će biti.Troglav će sigurno dobro platiti Kupresu i sucima,ipak se utakmica igra u blizini Livna.
kupres je koliko mi je poznato pobjedio ili igrao nerješeno sa slobodom, nisu oni baš tako loši.
Sloga Uskoplje

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Grdan » 18 avg 2011, 10:48

slogauskoplje je napisao/la:
Grdan je napisao/la:Ako se mi iz Kupresa vratimo bez 3 crvena kartona dobro će biti.Troglav će sigurno dobro platiti Kupresu i sucima,ipak se utakmica igra u blizini Livna.
kupres je koliko mi je poznato pobjedio ili igrao nerješeno sa slobodom, nisu oni baš tako loši.
Tada je u Slobodi igralo više juniora nego sad.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

plavobijeli
Postovi: 517
Pridružen/a: 23 nov 2010, 21:49
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la plavobijeli » 18 avg 2011, 16:01

e moj Grdane,Kupres je dobro dobra ekipa koja je i nas lani isprašila bez primjedbe,pa neznam zašto nebi i Vas,a što se tiče sudaca to je priča za sebe i mislim da ćemo ih i mi i Vi osjetiti na vlastitoj koži, igrački smo daleko iznad Vas što nemora da bude prevaga.

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Grdan » 18 avg 2011, 16:04

plavobijeli je napisao/la:e moj Grdane,Kupres je dobro dobra ekipa koja je i nas lani isprašila bez primjedbe,pa neznam zašto nebi i Vas,a što se tiče sudaca to je priča za sebe i mislim da ćemo ih i mi i Vi osjetiti na vlastitoj koži, igrački smo daleko iznad Vas što nemora da bude prevaga.
Koja provala. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1065
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la slogauskoplje » 18 avg 2011, 18:17

imali kakav poznatiji igrač u brotnju, makar drugoligaški osim Vladića :?:
Sloga Uskoplje

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Grdan » 18 avg 2011, 18:29

slogauskoplje je napisao/la:imali kakav poznatiji igrač u brotnju, makar drugoligaški osim Vladića :?:
Stanislav Vasilj došao iz 2. austrijske lige,Deni Vlaho i Ivan Puljić došli iz Čapljine,Predrag Jurić došao iz Branitelja,Nikica Šego došao iz Jadrana iz Ploča.Stanislav Vasilj će biti veliko pojačanje.Već je zabio 3 gola Čapljini u kup utakmici u pobijedi Brotnja 4:2,2 gola Zrinjskom u porazu 4:2,4 gola Jasenicama u pobjedi 6:0,2 gola Bigestama u pobjedi 3:1.Imat ćemo odličan napadački tandem Stanislav Vasilj i Benjamin Vladić.
Zadnja izmjena: Grdan, dana/u 01 sep 2011, 03:52, ukupno mijenjano 1 put.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Grdan » 18 avg 2011, 18:39

Benjamin Vladić je imao ponude,ali ga je uprava zadržala radi ulaska u 1.ligu Federacije. ;)
Zadnja izmjena: Grdan, dana/u 01 sep 2011, 03:52, ukupno mijenjano 2 puta.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

plavobijeli
Postovi: 517
Pridružen/a: 23 nov 2010, 21:49
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la plavobijeli » 18 avg 2011, 20:46

e sad gledaj širi sastav Troglava od igrača koji su negdje igrali:Vrgoč branio premijer ligu,Crnjak netreba trošit riječi,kao ni za Perajicu koji su prošli sito i rašeto,Vukadin igrao prošli dio za Orašje,Pavić dpšao iz Rudara iz Prijedora,Musli iz VRAŽDINA,Mamić iz SoliA,Semren igrao za Zrinjski,Krivić igrao kod Vas ,pa Dinamo a tu su još Kajić,Ćosić 1i2 i tako dalje.Bit će trka uzbudljiva.

Avatar
neutralan__
Postovi: 4028
Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
Lokacija: Banovići
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la neutralan__ » 18 avg 2011, 20:51

plavobijeli je napisao/la:e sad gledaj širi sastav Troglava od igrača koji su negdje igrali:Vrgoč branio premijer ligu,Crnjak netreba trošit riječi,kao ni za Perajicu koji su prošli sito i rašeto,Vukadin igrao prošli dio za Orašje,Pavić dpšao iz Rudara iz Prijedora,Musli iz VRAŽDINA,Mamić iz SoliA,Semren igrao za Zrinjski,Krivić igrao kod Vas ,pa Dinamo a tu su još Kajić,Ćosić 1i2 i tako dalje.Bit će trka uzbudljiva.
Pa eno i Olimpic ima strašan igrački kadar,a evo u 2 kola imaju tek bod.Još uz to od jednog Travnika kod kuće izgube.
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.