NK GOŠK Gabela

Avatar
scorpion
Postovi: 939
Pridružen/a: 25 okt 2009, 16:19
Lokacija: Na vrhu tabele
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la scorpion » 08 apr 2011, 19:40

ŠB.TRN je napisao/la:Vrijeme je vise i da jedan Hrvatski klub uđe u Premijer ligu.Samo se nadam da ce skupiti pare da se pojacaju!!!
Zalosno kakve izjave dajes. A i ako udju, ceka ih sudbina Drine i Buducnosti. Zaseok velicine kao jedna manja mahala u Sarajevu da ima premijerligasa, zalosno.
...ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam,vi to vrlo dobro znate,al ako ništa drugo i ono što je jedino što mogu da učinim za taj grad,pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava!!!

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la ŠB.TRN » 08 apr 2011, 19:50

Eto zanima me velicina sela,grada kako hoces.Selo ih ne bi moglo financirati,znaci nekoga imaju iza sebe.Znam da je to Široki,jednim djelom,na prednjoj strani dresa pise Mepas!!! :)

sony_91
Postovi: 2136
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la sony_91 » 08 apr 2011, 20:26

ŠB.TRN je napisao/la:Eto zanima me velicina sela,grada kako hoces.Selo ih ne bi moglo financirati,znaci nekoga imaju iza sebe.Znam da je to Široki,jednim djelom,na prednjoj strani dresa pise Mepas!!! :)
neznam baš za Mepas, mislim da ih on ne finansira, dresovi koje trenutno nose su od Širokog Brijega od prošle sezone, Nike. Široki im je dao te dresove jer više ne igraju u Nike-u i odatle im ono Mepas ;) . A znam da im finu svotu novca šalje jedna Zagrebačka firma kojoj je na čelu jedan čovjek rodom iz Gabele.

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la ŠB.TRN » 08 apr 2011, 20:32

sony_91 je napisao/la:
ŠB.TRN je napisao/la:Eto zanima me velicina sela,grada kako hoces.Selo ih ne bi moglo financirati,znaci nekoga imaju iza sebe.Znam da je to Široki,jednim djelom,na prednjoj strani dresa pise Mepas!!! :)
neznam baš za Mepas, mislim da ih on ne finansira, dresovi koje trenutno nose su od Širokog Brijega od prošle sezone, Nike. Široki im je dao te dresove jer više ne igraju u Nike-u i odatle im ono Mepas ;) . A znam da im finu svotu novca šalje jedna Zagrebačka firma kojoj je na čelu jedan čovjek rodom iz Gabele.
Znam i ja za njega.Dali smi im lani Zlomislica,Odavno igraju i Tomic,igrao i Pinjuh,sada jos Grgić,mislim i jedan Argentinac.A za tog covjeka znam,pun je ko brod :D :D :D .Zna li netko od kada je Tomic dole u Gabeli,jel mu ovo druga sezona???

sony_91
Postovi: 2136
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la sony_91 » 08 apr 2011, 20:35

ŠB.TRN je napisao/la:
sony_91 je napisao/la:
ŠB.TRN je napisao/la:Eto zanima me velicina sela,grada kako hoces.Selo ih ne bi moglo financirati,znaci nekoga imaju iza sebe.Znam da je to Široki,jednim djelom,na prednjoj strani dresa pise Mepas!!! :)
neznam baš za Mepas, mislim da ih on ne finansira, dresovi koje trenutno nose su od Širokog Brijega od prošle sezone, Nike. Široki im je dao te dresove jer više ne igraju u Nike-u i odatle im ono Mepas ;) . A znam da im finu svotu novca šalje jedna Zagrebačka firma kojoj je na čelu jedan čovjek rodom iz Gabele.
Znam i ja za njega.Dali smi im lani Zlomislica,Odavno igraju i Tomic,igrao i Pinjuh,sada jos Grgić,mislim i jedan Argentinac.A za tog covjeka znam,pun je ko brod :D :D :D .Zna li netko od kada je Tomic dole u Gabeli,jel mu ovo druga sezona???
drugi dio prošle sezone jest nastupao za GOŠK a za prvi nisam siguran

Avatar
anti_komunizam
Postovi: 37
Pridružen/a: 08 apr 2011, 09:46
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la anti_komunizam » 08 apr 2011, 20:51

scorpion je napisao/la:
ŠB.TRN je napisao/la:Vrijeme je vise i da jedan Hrvatski klub uđe u Premijer ligu.Samo se nadam da ce skupiti pare da se pojacaju!!!
Zalosno kakve izjave dajes. A i ako udju, ceka ih sudbina Drine i Buducnosti. Zaseok velicine kao jedna manja mahala u Sarajevu da ima premijerligasa, zalosno.

oni ce ti biti nesto kao olimpic vidjet ces....
a taj" zaseok" ce dobivati zelju i sarajeva
ZRINJSKI JE ZIVOT I VISE OD TOGA

HSKZ 1905

PROUD TO BE CROAT

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Rosas7 » 10 apr 2011, 16:28

koliko je danas igro gosk
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la L' Imperator » 10 apr 2011, 19:24

Rosas7 je napisao/la:koliko je danas igro gosk
GOŠK - Rudar 0:0
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Rosas7 » 12 apr 2011, 11:49


NK ''GOŠK'' Gabela - FK ''Rudar'' Kakanj 0:0




U okviru XXI. kola Prve nogometne lige Federacije BiH nogometaši NK ''GOŠK'' Gabela na domaćem su terenu ugostili FK ''Rudar'' iz Kaknja.


ako je konačan ishod utakmice bio 0:0 GOŠK je povećao prednost nad drugoplasiranom Čapljinom za jedan bod, čemu je pogodovao poraz Čapljine od FK ''Omladinac'' u Mionici rezultatom 1:0.
Domaća ekipa odlično je otvorila utakmicu i u prvom minutama susreta stalno imala inicijativu. Prvi udarac na gol GOŠK je imao u 6. minuti, no lopta odlazi pokraj gola. U 8 minuti odličan udarac uputio je Rako, no golman Rudara, koji se kasnije pokazao najzaslužnijim što je gosti na Podavali ostaju neporaženi, bilježi odličnu obranu.

Napadi GOŠK-a se nastavljaju, pa se odlične akcije i udarci po golu realiziraju u 11. , 14. , i 20. minuti, no mreža gostiju ostaje netaknuta. U 23. minuti prvi ozbiljniji napad gostiju, no lopta odlazi visoko preko gola.

Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 0:0.

Drugo poluvrijeme nastavlja se dominacija GOŠK-a, no sve ostaje samo na napadima i udarcima prema golu. U prvoj minuti drugog poluvremena gostujući golman brani udarac sa 3 metra, a lopta se odbija i udara u prečki odlazi u gol aut. Ovo je bila najbolja prilika GOŠK-a u cijeloj utakmici da dođe do vodstva.

U 5. minuti gosti iz kontra napada postižu pogodak, koji glavni sudac Peljto poništava zbog zaleđa, te zbog burne reakcije pomoćnog trenera rudara isključuje s terena.

GOŠK propušta još jednu odličnu priliku za postizanje zgoditka u 30. minuti, a do kraja utakmice bilježimo samo još par udaraca prema golu, koji nisu ozbiljnije ugrozili mrežu gostiju.

Zanimljivo je istaknuti kako je utakmicu sa tribina pratio i Nenad Pralija, predsjednik RNK ''Split'' iz Splita.

XXI. kolo Prve nogometne lige FBIH

NK ''GOŠK'' Gabela - FK ''Rudar'' Kakanj 0:0

Mjesto: stadion ''Podavala'' Gabela

Suci: Peljto Irfan, Bogilović Muhamed , Đozić Enes i Kećo Tarik.

Delegat: Pašalić Božo

Kontrolor: Ribić Emir

NK ''GOŠK'' Gabela: Soldo, Marković, Raičković, Kojić, Šabotić, Kadrić, Grgić, Jelčić, Rako, Šabanović, Raguž, Jurković, Brajković, Tomić, Raič, Begić, Filipović i Jaime Diego.
Trener: Borovac Damir

FK ''Rudar'' Kakanj: Šabić, Prkić Vuković, Imamović, Turudija, Kubat, Topalović, Gafurović, Koljenović, Pavlović, Trivković, Strika, Kovač, Ćehajić Spahić, Hrustanović, Matović, Hrustanović A.
Trener: Husić Ramiz
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

sony_91
Postovi: 2136
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la sony_91 » 12 apr 2011, 19:25

[youtube][/youtube]

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Frutek » 12 apr 2011, 20:48

ŠB.TRN je napisao/la:Vrijeme je vise i da jedan Hrvatski klub uđe u Premijer ligu.Samo se nadam da ce skupiti pare da se pojacaju!!!
Žalosno majkem, nemam ništa protiv da ljudi uđu ako dobro igraju, ali da uđu samo zato što su "hrvatski" klub :roll:
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la ŠB.TRN » 12 apr 2011, 21:39

Frutek je napisao/la:
ŠB.TRN je napisao/la:Vrijeme je vise i da jedan Hrvatski klub uđe u Premijer ligu.Samo se nadam da ce skupiti pare da se pojacaju!!!
Žalosno majkem, nemam ništa protiv da ljudi uđu ako dobro igraju, ali da uđu samo zato što su "hrvatski" klub :roll:
I da vidim,sta tu tebi smeta.Normalno da vise volim Gosk nego neko Jedinstvo,Bosnu.....Sta glumis bezveze!!??? ;) ;) ;)

Avatar
reptile
Postovi: 854
Pridružen/a: 08 dec 2010, 17:23
Lokacija: Stari Grad, Sarajevo
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la reptile » 13 apr 2011, 05:40

u Americi navijaju za Celticse gdje igraju skoro sve sami crnci a nikakve veze nemaju sa Ircima iz Bostona (Amerikancima).

poenta je.. **** tim sto je 'bosnjacki' 'hrvatski' 'srpski' 'zidovski' -- nek samo igraju kao kolektiv. zar je nacionalnost klubova zaista vazna? to samo u BiH.
shandrlike-tandrlike

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Frutek » 13 apr 2011, 14:15

ŠB.TRN je napisao/la:
Frutek je napisao/la:
ŠB.TRN je napisao/la:Vrijeme je vise i da jedan Hrvatski klub uđe u Premijer ligu.Samo se nadam da ce skupiti pare da se pojacaju!!!
Žalosno majkem, nemam ništa protiv da ljudi uđu ako dobro igraju, ali da uđu samo zato što su "hrvatski" klub :roll:
I da vidim,sta tu tebi smeta.Normalno da vise volim Gosk nego neko Jedinstvo,Bosnu.....Sta glumis bezveze!!??? ;) ;) ;)

Pa Borac mi je draži od Sarajeva štaš sad :roll:
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la ŠB.TRN » 13 apr 2011, 15:32

Bolan necu ti nista.Ne zanimas me.Samo kazem,imas pravo voljeti koga hoces!!!Samo moris bezveze,rekao sam da volim sto ulazi Hrvatski klub i sta ti tu ima biti nejasno.Znas li da su Bošnjaci trazili da dobiju vece ovlasti jer imaju vise klubova u federaciji(bošnjačkih)nego hrvati.I tu nema nas je klub multi-kulti i ostalo.Zato kad uđu jos nasa 2-3 kluba,mozemo razgovarati!!! :D :D :D Volim i ja vise Travnik nego SAŠK!!! :D :D :D :D sta sad???PO TVOM!!!

sony_91
Postovi: 2136
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la sony_91 » 13 apr 2011, 16:06

E ajmo sad malo "smiriti strasti", dali je tebi draži GOŠK jer je "hrvatski", ili je tebi omraženiji jer je "hrvatski" to nije tema. Tema je NK GOŠK Gabela kao jedan sportski kolektiv koji je godinama u vrhu Prve lige FBiH i koji je na najboljem putu da postane od sljedeće sezone član Premijer lige BiH

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la ŠB.TRN » 13 apr 2011, 16:48

I Omladinac mi je drazi od SAška!!! :D :D :D Nadam se da ulaze u premijer ligu,pa cemo na Pecari gledati utakmicu svaki vikend!!! ;)

necko_gradacac
Postovi: 686
Pridružen/a: 07 jan 2010, 18:23
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la necko_gradacac » 13 apr 2011, 16:54

ŠB.TRN je napisao/la:I Omladinac mi je drazi od SAška!!! :D :D :D Nadam se da ulaze u premijer ligu,pa cemo na Pecari gledati utakmicu svaki vikend!!! ;)
tresla se gora rodio se mis ... vidit ces kad Capljina na kraju udje :lol: :lol:
Volim ZVIJEZDU Volim GRADACAC

Avatar
scorpion
Postovi: 939
Pridružen/a: 25 okt 2009, 16:19
Lokacija: Na vrhu tabele
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la scorpion » 13 apr 2011, 16:59

necko_gradacac je napisao/la:
ŠB.TRN je napisao/la:I Omladinac mi je drazi od SAška!!! :D :D :D Nadam se da ulaze u premijer ligu,pa cemo na Pecari gledati utakmicu svaki vikend!!! ;)
tresla se gora rodio se mis ... vidit ces kad Capljina na kraju udje :lol: :lol:
Amin Boze 8-) Capljina je ipak i grad, nekada su (istina samo jednu sezonu) imali premijerligasa, ali bolje i Capljina i Kozara nego neki Laktasi i Goskovi.
...ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam,vi to vrlo dobro znate,al ako ništa drugo i ono što je jedino što mogu da učinim za taj grad,pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava!!!

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la ŠB.TRN » 13 apr 2011, 16:59

necko_gradacac je napisao/la:
ŠB.TRN je napisao/la:I Omladinac mi je drazi od SAška!!! :D :D :D Nadam se da ulaze u premijer ligu,pa cemo na Pecari gledati utakmicu svaki vikend!!! ;)
tresla se gora rodio se mis ... vidit ces kad Capljina na kraju udje :lol: :lol:
To bi bilo golemo,al ne vole se nesto ova dva kluba!!!Vlasnik Čapljine vlasnik Premijer kladionice!!! :D :D :D

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.