GNK Dinamo Zagreb

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Tko je najbolji igrač Dinama

- Livakovic
3
9%
- Ademi
9
27%
- Ivanusec
4
12%
- Majer
0
Nema glasova.
- Orsic
15
45%
- Petkovic
2
6%
 
Ukupno glasova: 33

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8237
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la geronimo » 03 jan 2009, 23:47

ZIVIO HAJDUK :D :D :D
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la Valencia » 03 jan 2009, 23:53

CelticFan je napisao/la:Vidim puno gluposti napisano na ovoj temi, ljudi ako nemate pojma o nogometu idite na neke druge stranice i tamo baljezgajte, pogotovo onaj debil što napiše da Dinamo ima navijača kao Cibona. Za Dinamo navija pola Hrvatske i on je za većinu Hrvata puno više od kluba. U nogometnom svijetu se Dinamo može uspoređivati jedino sa Glasgow Celticom, svi znaju što tim ljudima znači taj klub, slično je i sa Dinamom. Zna se koja je utakmica bila početak rata u Hrvatskoj i što su BBB dali u obrani zemlje i zato je taj klub svetinja i nema mu ravna na planeti. Svaka čast Hajduku i Torcidi i njihovoj strasti, ali Dinamo je ipak puno nacionalističkiji i hrvatskiji klub. Mogu reći samo...Dinamo, moj Dinamo, ja volim tebe jakoo!
Meni vise slicnosti sa Dinamom ima Zvezda, nego sto ima Celtic. I za Zvezdu navija pola Srbije, i Zvezda ima veze sa pocetkom rata, i Delije su ucestvovale u ratu... Znaci, sve sto mozes prisit Dinamu, mozes i Zvezdi. Ne moras ici tako daleko u trazenju kluba za usporedbu. Zato bi vam najbolje bilo da se zbratimite jer ste jako slicni. Sta mislis o mome prijedlogu?
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la calcio » 04 jan 2009, 00:14

Dinamo i Zvezda, dva oka u glavi ;)

CelticFan
Postovi: 27
Pridružen/a: 01 jan 2009, 14:24
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la CelticFan » 04 jan 2009, 00:23

Valencia je napisao/la:
CelticFan je napisao/la:Vidim puno gluposti napisano na ovoj temi, ljudi ako nemate pojma o nogometu idite na neke druge stranice i tamo baljezgajte, pogotovo onaj debil što napiše da Dinamo ima navijača kao Cibona. Za Dinamo navija pola Hrvatske i on je za većinu Hrvata puno više od kluba. U nogometnom svijetu se Dinamo može uspoređivati jedino sa Glasgow Celticom, svi znaju što tim ljudima znači taj klub, slično je i sa Dinamom. Zna se koja je utakmica bila početak rata u Hrvatskoj i što su BBB dali u obrani zemlje i zato je taj klub svetinja i nema mu ravna na planeti. Svaka čast Hajduku i Torcidi i njihovoj strasti, ali Dinamo je ipak puno nacionalističkiji i hrvatskiji klub. Mogu reći samo...Dinamo, moj Dinamo, ja volim tebe jakoo!
Meni vise slicnosti sa Dinamom ima Zvezda, nego sto ima Celtic. I za Zvezdu navija pola Srbije, i Zvezda ima veze sa pocetkom rata, i Delije su ucestvovale u ratu... Znaci, sve sto mozes prisit Dinamu, mozes i Zvezdi. Ne moras ici tako daleko u trazenju kluba za usporedbu. Zato bi vam najbolje bilo da se zbratimite jer ste jako slicni. Sta mislis o mome prijedlogu?
Valencia vidim da si pravi nogometni znalac, a volim i ljude koji ne navijaju za Real ili Barcu. Celtic je Dinamov bratski klub, kao što je Oly Zvezdin, pa sam zato to uzeo za usporedbu. Poštujem i njihovu ljubav prema klubu, ali bih rekao da je ovo za nijansu veće. Isto kao što će jedan Škot ili Irac više voliti domovinu od Engleza. Što se tiče bratimljenja sa Ganima, ne znam samo kako to još nije nikom palo na pamet, haha
Muku muče da nas spriječe, spriječiti nas nitko neće! Dinamo-BBB-Zagreb

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la HOS » 04 jan 2009, 04:11

Postoje naravno i neke velike razlike izmedju Celtica i Dinama. Sto se tice navijaca naprimjer, Celtic-ovi navijaci su ljevicari dok su BBB desnicari, tu nema apsolutno nikakve slicnosti. Sto se tice "bratstva", navijaci Celtica su inace u odlicnim odnosima s ljevicarima iz St.Pauli-a odavno(u Celtic Shop se prodaju dresovi St.Pauli-a a u Hamburgu je svake godine odrzan festival St.Pauli-Celtic) i naravno takodje s Hapoel Tel Aviv koji je poznat po svojim antifa navijacima.
U inat svima.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la Valencia » 04 jan 2009, 12:43

Celtic, ne bih se bas slozio sa tobom. Na cemu ti temeljis prijateljstvo Celtica i Dinama? Je l' to sluzbeno prijateljstvo, prijateljstvo izmedju klubova ili je to prijateljstvo pjedinaca iz Glasgowa i Zagreba!? Znam da su momci iz ZCB (valjda znas ko su oni, donedavno su vam bili glavni na tribini) isli na neke tekme Celtica I da imaju prijateljstva sa nekim navijacima Celtica. Ali, to je sve pojedinacno, u globalu nebitno... Tako da imam osjecaj da je to prijateljstvo vise potencirano sa vase strane, a da ljudi iz uprave Celtica i njihovi navijaci nemaju pojma ko su BBB i ko je Dinamo. Jedina veze izmedju ta dva kluba je ta sto su izrazito katolicki klubovi. Celtic u posljednje vrijeme ima dosta Skota i drugih 'ne katolika' u ekipi tako da malo gube na katolicanstvu. Rengers je puno vise protestantski, nego Celtic katolicki klub. HOS je naveo da su navijaci Celtica ljevicari sto je takodje ogromna, rek'o bih, nepremostiva razlika izmedju vas i njih. Moje je misljenje da bi prijateljstvo Boysima sa navijacima Celtica (ni ime im ne znam) bila bruka za vas. Nemju nikakvu huligansku reputaciju i uz to su ljevicari. BBB su neuporedivo bolji navijaci tako da bi bratimljenje sa njima bio korak unazad. Mislim, idite vi zajedno u crkvu, ali stadion ostavite navijacima :mrgreen: . Prijateljstvo Delija i Gate 7 (navijaci Olya) je cisto prijateljstvo huliganski ekipa, a ne prijateljstvo klubova. To je pravo prijateljstvo dokazano milion puta i tu nema nikakve zamjerke. Grijesis da je Dinamo veca svetinja Hrvatima nego Zvezda Srbima. To je glupo poredit, ali opet cu ispalit koju recenicu. Za Zvezdu navija vecina Srba u Srbiji, a u dijaspori 90% Srba navija za Zvezdu. Imas npr. Knin koji je prije rata bio iskljucivo ciganski grad. Hrvatski navijaci su uvijek imali problema kada su prolazili kroz Knin. Isto je vazilo za ostatak Hrvatske gdje su zivjeli Srbi. Isti vazi i za BiH. U Sarajevu je bilo dobra ciganska ekipa i jos uvijek se pamti njihova tuca sa HZ. Iako im sa grba petokraka blista, oni su ortodoksni srpski klub :mrgreen: . Ako je odnos u navijacima Zvezda - Partizan uvelko na strani Zvezde, mislim da Dinamo nema prednost u odnosu na Hajduk. Ja ti mogu garantovat da u BiH vecina Hrvata navija za Hajduk. Ako mi ne vjerujes pogledaj transparente na Poljudu, pa ces vidjet da nema hercegovackog grada iz kojeg nema Toricde. Jedino Dinamo podrsku ima u Sirokom Brijegu. Moje iskustvo govori da su Splice puno veci nacionalisti (i sovinisti posebno) od vas Purgera. To je moje misljenje i moj utisak, sto ne znaci da je tako.

Pozdrav tebi!
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la ribery » 04 jan 2009, 13:25

Slazem se sa svim, osim sa ovom pretposljednjom recenicom:
Valencia je napisao/la: Moje iskustvo govori da su Splice puno veci nacionalisti (i sovinisti posebno) od vas Purgera. To je moje misljenje i moj utisak, sto ne znaci da je tako.

Pozdrav tebi!
Kakvo je to tvoje iskustvo? Nije sad da pratim hr. navijacku scenu, ali kad god su neki ispadi, uglavnom su to BBB, vrlo cesta slika sa uzdignutom desnicom, povici poput "za dom spremni", "u boj u boj"... Pjevaju li to i navijaci Hajduka (nije retoricko pitanje, nego fkt. pitam zato sto ne znam).

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la Eagles » 04 jan 2009, 16:03

Dinamo je jutros predstavio tri pojačanja pristigla u Maksimirsku 128 ove zime. Adrian Calello, pristigao iz argentinskog Independientea te Ilija Sivonjić, doveden iz zaprešićkog Intera, potpisali su ugovore na 5,5 godina. Bivši napadač praške Sparte, Miroslav Slepička, stavio je potpis na ugovor u trajanju od 3,5 godine.

Trojac će svoju klasu moći pokazati već 22. veljače kad Dinamu najvećem hrvatskom derbiju gostuje na Poljudu.

"Protutnjat ćemo kroz Split, dosta je bilo njihovog podcjenjivanja", kazao je jutros samouvjereno sportski direktor Zoran Mamić.
Dinamo ni ove zime u svojim pripremama neće zaobići Hercegovinu. Brojni navijači zagrebačkog kluba 'Modre' će na djelu moći vidjeti i na memorijalu "Andrija Anković", koji će se 23. i 24. siječnja igrati u Gabeli.

Podsjetimo, osim Dinama sudjelovat će i domaći GOŠK te Osijek i Zrinjski.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la Valencia » 04 jan 2009, 16:10

ribery je napisao/la:Slazem se sa svim, osim sa ovom pretposljednjom recenicom:
Valencia je napisao/la: Moje iskustvo govori da su Splice puno veci nacionalisti (i sovinisti posebno) od vas Purgera. To je moje misljenje i moj utisak, sto ne znaci da je tako.

Pozdrav tebi!
Kakvo je to tvoje iskustvo? Nije sad da pratim hr. navijacku scenu, ali kad god su neki ispadi, uglavnom su to BBB, vrlo cesta slika sa uzdignutom desnicom, povici poput "za dom spremni", "u boj u boj"... Pjevaju li to i navijaci Hajduka (nije retoricko pitanje, nego fkt. pitam zato sto ne znam).
Rek'o sam da je to moje misljenje i moj utisak. Poznajem (povrsno) neke huligane iz redova BBB i Torcide i moj je utisak da su Splice puno vise sovinisticki orjentisane. Ali, ne moze se na osnovu par ljudi donosit neki zakljucak. Sto se tice Splicana i Zagrepcana, opet imam utisak da su Splice vise neprijateljski orjentisane prema strancima nego Purgeri. Govorim iz licnog iskustva, jednom prilikom je bilo jako zabavno :mrgreen: :twisted: . U ZG opet nikad nismo (ja i moji kompanjoni) imali nikakvih problema. Nekako se u ST osjecas nelagodno sto nisi njihov, cudno se ophode i konstantno postoji nekakva tenzija. Naravno, ima i onih sradcnih, ali su tema 'negativci' :mrgreen: . U ZG zivi puno stranaca, pa su oni mozda naviknuti na njih za razliku od ST. Uglavnom, cisto moje misljenje dobijeno na osnovu manjeg broja ljudi, ne uzimajte previse za ozbiljno.

Sto se tice BBB i njihovog domoljubnog fasizma... Tu pricu forsira uza jezgra BBB, a ostatak samo slijedi. I Splicani su itekako dizali desnicu i imali na tribini fasisticka obiljezja. Jedne prilike su i kaznjeni od strane UEFAe. Jos u bivsoj Jugi Torcida je isticala fasizam, nerijetko su imali na tribini fasisticke zastave. Sve u svemu, BBB je oduvijek bila komercijalna grupa, pa se radi toga svaki njihov korak gleda pod povecalom. Na Torcidine ispade se nikad ne gleda kao na ispade BBB. Zasto je to tako, razmislite sami, da ne sirim dalje... :mrgreen:
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la HOS » 04 jan 2009, 16:26

Sto se tice Torcide i fasizma, bilo je podosta incidenata u vezi ovoga u Podgorici.
U inat svima.

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la Eagles » 04 jan 2009, 16:52

HOS je napisao/la:Sto se tice Torcide i fasizma, bilo je podosta incidenata u vezi ovoga u Podgorici.
Pa oni to i ne kriju to je svima jasno.

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la HOS » 04 jan 2009, 17:13

Nisam ni rekao da to oni kriju, vec kaze Ribery da ga cudi to pa sam zato napisao.
U inat svima.

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la loptica » 04 jan 2009, 19:30

Pojačali su se od danas tri nova igrača , spremaju se Mamić se potrošio! :P
Fi hajati.
GO Bosno.

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la HOS » 06 jan 2009, 13:36

Citam evo da je Dinamo doveo i mladog Slomica iz Slobode, zna li iko ista o ovome igracu?
U inat svima.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9952
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 06 jan 2009, 13:55

HOS je napisao/la:Citam evo da je Dinamo doveo i mladog Slomica iz Slobode, zna li iko ista o ovome igracu?
20 god.brz,jak igrac,igra slicno kao Said,lijevo-desno krilo i spic..mada je ovaj najbolji u spicu,explozivan drama,ja imam osjecaj da mu treba malo dok odluci sta ce,kako ce sa loptom,al kad odluci onda i obicno uspije ono sto je naumio..potpisao 7,5 godina s tim da ce sad na posudbu,nadam se da ce ostat u Slobodi,u ovoj polusezoni 5 golova postigao,momak ima potencijala al treba radit jos s njim,ima prostora da napreduje
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la HOS » 06 jan 2009, 15:05

Hvala buraz. Nadam se da ce uspjeti u Dinamu.
U inat svima.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9952
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 06 jan 2009, 15:09

I ja se nadam da ce ostat kod nas polusezonu i da smo bar 200.000-300.000 uzeli :D :D
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
HOS
Postovi: 199
Pridružen/a: 28 nov 2008, 23:57
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la HOS » 06 jan 2009, 15:13

ultrasstyle_tz je napisao/la:I ja se nadam da ce ostat kod nas polusezonu i da smo bar 200.000-300.000 uzeli :D :D
Hehe, koliko sto ste dobili za Husejinovica? Citao sam negdje oko 500000.
U inat svima.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9952
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 06 jan 2009, 16:22

ukupna vrijednost transfera je oko 500.000 eura..sad je Slobodi otislo oko 100.000 eura i 10% od narednog transfera,a ostalo menadzeri razgrabili,jer Saidov napredak tako brzo niko nije ocekivao pa je on imao klauzulu 50.000 u ugovoru,al su oni izmajmunisali jos 50-100000 od menadzra..mislim da Slomic nije imao takvih klauzula
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Dinamo i BBB

Post Postao/la loptica » 06 jan 2009, 21:41

Dobar dečko,jaka sad konkurencija sretno mu!
Valjda će ga ovi plavi momci prihvatit! :P
Fi hajati.
GO Bosno.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.