Athletic Club de Bilbao

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Avatar
Goldy
Postovi: 550
Pridružen/a: 04 sep 2011, 09:15
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Goldy » 17 okt 2011, 10:34

Kakva je situacija pred vecerasnju utakmicu, ima li povredjenih?

Igraju protiv interesantne osasune, majstora za remi, koja je izgubila samo jednu utakmicu dosad -ona osmica protiv Barce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...bice interesantan mec...
"...but the football is very strange." - R. Mancini
http://www.youtube.com/watch?v=lh8zUroNItw

Avatar
Goldy
Postovi: 550
Pridružen/a: 04 sep 2011, 09:15
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Goldy » 17 okt 2011, 22:44

nista od osasune.... slomise ih sa 3 gola u prvom poluvremenu
"...but the football is very strange." - R. Mancini
http://www.youtube.com/watch?v=lh8zUroNItw

Avatar
Javier
Postovi: 115
Pridružen/a: 14 okt 2011, 20:45
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Javier » 06 nov 2011, 20:26

Athleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetic, Athleeeeeeeeeeeeeeeeeeetic, EUP!

Viva el Athletic, viva el Ander!
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la DesimaL » 06 nov 2011, 20:26

Javier je napisao/la:Athleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetic, Athleeeeeeeeeeeeeeeeeeetic, EUP!

Viva el Athletic, viva el Ander!
Tvoje snove unistava fabregas.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Javier
Postovi: 115
Pridružen/a: 14 okt 2011, 20:45
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Javier » 06 nov 2011, 20:28

Nije jos. Meni valja i remi :D
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la DesimaL » 06 nov 2011, 20:32

Javier je napisao/la:Nije jos. Meni valja i remi :D
aBd,i taj remi ce te pokvariti. :D
Inace Herrera ce biti igracina slika
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 08 dec 2011, 22:06

Vamos Omiedo slika
Oviedo Lledo; Juanpa, Negredo, Juanma, Alvaro; Jandrín, Pelayo, Aitor, Nano; Rubiato y Diop

Athletic Iraizoz; Iraola, Javi Martinez, Amorebieta, Aurtenetxe; Iturraspe, Herrera, De Marcos; Susaeta, Toquero y Muniain

Athletic u gotovo najjacem sastavu ,kod Ovieda treba obratiti paznju na Diopa 8-) na Tartiereu koji je fino popunjen ,ponovo se osjeca smek Prcimere . Inace Asturijski velikan dobro gura u svojoj grupi u okviru segunde b trenutno su 4 .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 16 dec 2011, 17:38

Tezak protivnik za rodju iz Bilbaa ,ali sigurno da je Athletic favorit . Ako prodju idu na United ili Ajax .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
black071
Postovi: 103
Pridružen/a: 07 nov 2011, 13:17
Lokacija: Ilidža
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la black071 » 20 dec 2011, 18:36

juznjak> je napisao/la:Tezak protivnik za rodju iz Bilbaa ,ali sigurno da je Athletic favorit . Ako prodju idu na United ili Ajax .
rodjo!?


zar nije Atletico nastao kada se odvojio od Athletica, najveceg spanskog kluba?

Malo blizi rod je to od rodje :mrgreen:
Wir sind Borussia!

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 18 jan 2012, 22:22

Athletic - Mallorca 2:0 (Llorente 35, Muniain 59)

Zbog velicine kluba ,ali i odlicnim partijama koje pruzaju ove sezone ,ne pise se o ovom klubu onoliko koliko bi trebalo . Uspjesno guraju u sva tri takmicenja , upravo u Athleticu vidim najvecu pretnju za tu 4 poziciju kada je Atletico u pitanju . Bez obzira na Levante,Sevillu i Malagu . Jos jedna sjajna pobjeda,ovog puta u Cupu . Mallorca moze biti zadovoljna i sa ovih 2-0 ,obzirom da je Bilbao ostecen za cisti pogodak . Doduse, i Mallorca je ima neke dobre prilike . Athletic u zadnjih 6 meceva nije primio gola ! Bas me zanima kako ce proci u nedelju kada gostuju na SB ,mislim da bi posteno trebali namuciti Real,igraju fino i tecno . Koliko primjetih ,dosta cesto napadaju preko bokova,iz odbrane cesto se ubacuju Inigo Perez i susaeta koji dugim loptama traze Lorentea i Munaina . Upravo su na taj nacin savladali Mallorcu veceras .

Ne znam jel ko primjetio ,ali'' ludjak'' je od Javi Martineza napravio stopera :?
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Reuf
Postovi: 641
Pridružen/a: 28 okt 2011, 15:09
Lokacija: Sicilia ; Siracusa
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la Reuf » 19 jan 2012, 03:11

Fantasticna utakmica je to bila.Atletico djeluje jako zrelo i zelim njihov plasman u prva 4.Oni zasluzuju to.Uz ostanak ovog kadra i 1 do 2 nova imena ovo bi mogao biti super jak tim.
Imaju nerealan potencijal.

Muniain je najbolji mladi igrac na Svijetu , ovaj momak ima ne-limitiran potencijal a vec sada je dovoljno iskusan i ima dovoljno utakmica u nogamak,cak previse za svoje godine.
Odigrao je maestralno protiv Mallorce.Fantastican pogodak i asistencija "ala Messi" za gol koji je neopravdano ponisten.
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 22 jan 2012, 14:28

Real v Athletic ,jedan od Classica lige . Real ima dosta problema sa odbranom ,nece biti Pepea i Carvalja ,njih ce mjenjati mladi Varane i Ramos .Navodno ni atmosfera u svlacionici nije bas najbolja. Po meni ,to je odlicna sansa za Athletic. Misljenja sam da Varane ni u ludilu ne moze cuvati Lorentea ili Munaina . Vidim Bielsa izjavio da ce igrati napadacki na Cuernabeu 8-) .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

mma_hz
Postovi: 10747
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la mma_hz » 22 jan 2012, 22:07

Veceras prvi put gledam A.BBilbao ove sezone i mogu slobodno reci da su me prijatno iznenadili..pgt napad i de marcos il kako vec ..odlican igrac.. ;) ;)
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la DesimaL » 22 jan 2012, 22:10

Strasna igra atletica,nadam se da ce se vratiti kuci sa 1bodom ili sto ne sa 3 boda :D
Llorente :?
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 23 jan 2012, 00:41

Kada se pogleda rezultat,covjek bi pomislio jos jedna razvaljotika :? kako da ne .
Athletic je odlicno odigrao prvo poluvrijeme ,poveli su nakon odlicne akcije koju je Lorente na maestralni nacin zavrsio . Inace jedan od najtezih udaraca u nogometu,onako uhvatiti loptu :o lik je dokazao jos jednom klasu .
Par minuta kasnije ,cini mi se De Marcos ,nakon odbitka nije uspio zahvatiti loptu kako treba...Da jeste ,to bi bila ogromna prednost koju bi tesko Real dostigao . Ali nije. Nesto kasnije penal za Real ,za koji nisam bas siguran da je bio, zbog nacina na koji je Kaka pao, valjda bi trebao pasti unazad ako ga je ovaj vukao za dres :? . U nastavku crveni za Athletic sto je samo znacilo jos koju loptu u njihovoj mrezi .

Inace lose sudjenje ,''propustio '' je iskljuciti Lassa,zatim cisti penal za Athletic kojeg je skrivio Ramos itd .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
L-Train
Postovi: 18723
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la L-Train » 23 jan 2012, 00:51

Da se primjetiti da navijas za Patetico 8-)
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la gruezi » 25 jan 2012, 06:07

athleticu fali jos jedno dobro krilo pored muniana...susaeta nije taj kvalitet...mozda onaj prieto iz sociedada ,ja mislim da je on baskijac....

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 26 jan 2012, 12:44

Po meni je Susaeta sasvim dobar igrac . Sto se tice Prieta , on ti je vise igrac sredine terena ,uostalom nedavno je produzio ugovor do 2017 ,tako da ce ostati do kraja karijere na Anoeti .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la madridist » 28 jan 2012, 22:13

Llorente 3 komada uvali
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Athletic Club Bilbao

Post Postao/la juznjak> » 29 jan 2012, 00:19

Moram priznati da sam se nadao njihovom kiksu :cry: eto ,Lorente proslo kolo Realu zabi onu golcinu ,sada hat-trick . U odlicnoj je formi a tek se nedavno oporavio od povrede.
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.