Malaga C.F.

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la zeljocity » 04 avg 2012, 00:27

Jesu i ispali vise?? :mrgreen:
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la Adi_Zepce » 04 avg 2012, 00:57

zeljocity je napisao/la:Jesu i ispali vise?? :mrgreen:
Nece ni ispasti.Ostaju ljudi u ligi sigurno.Dugove ce rijesiti prodajom Cazorele,Rondona,Monreala,Isca i Toulalana.I da dodam da će vjerovatno ostati i bez Joaquina koji pregovara s Betisom.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la zeljocity » 04 avg 2012, 03:23

Adi_Zepce je napisao/la:
zeljocity je napisao/la:Jesu i ispali vise?? :mrgreen:
Nece ni ispasti.Ostaju ljudi u ligi sigurno.Dugove ce rijesiti prodajom Cazorele,Rondona,Monreala,Isca i Toulalana.I da dodam da će vjerovatno ostati i bez Joaquina koji pregovara s Betisom.
Pa sta je sa mjestom i ligi prvaka??
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la Omerbavarac » 04 avg 2012, 03:30

Smijesno je sta su im Arapi uradili. :lol:
A i neka su, bili su se pohasili, samo je steta sto ce prokockati ligu prvaka a bas sam mislio da bi mogli biti jedno od iznenadjenja.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la Johny » 04 avg 2012, 12:12

Nece valjda nastupati u Evropi :?

Nadam se da ce patetico dobiti to mjesto jer Malaga ga apsolutno ne zasluzuje ;)
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la Adi_Zepce » 04 avg 2012, 13:46

zeljocity je napisao/la:
Adi_Zepce je napisao/la:
zeljocity je napisao/la:Jesu i ispali vise?? :mrgreen:
Nece ni ispasti.Ostaju ljudi u ligi sigurno.Dugove ce rijesiti prodajom Cazorele,Rondona,Monreala,Isca i Toulalana.I da dodam da će vjerovatno ostati i bez Joaquina koji pregovara s Betisom.
Pa sta je sa mjestom i ligi prvaka??
Kako sada stvari stoje izgleda ce nastupati u LP :roll: :roll:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la raul-zakon » 04 avg 2012, 18:35

Nastupiti će u LP, a bez ponajboljih igrača koji će biti prodani... :roll:

Na taj način će se ponoviti priča Villarreal, zagarantovana 0.

Obrukat će i Španiju i Špansku Primeru, te će istoj sniziti koeficient...smiješno. :lol:
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la zeljocity » 04 avg 2012, 23:58

Pa do kada imaju roka da rijese te probleme?? Turcima je uefa rokala zabrane pa kontam mogli bi i njima.
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Avatar
Federer
Postovi: 376
Pridružen/a: 31 maj 2012, 20:37
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la Federer » 05 avg 2012, 13:45

Rondon u Rubinu, nastavljena rasprodaja.

Nisam u toku, šta se desilo sa Malagom, otkud problemi sa finansijama, ako imaju šeika za vlasnika, šta, kako? :roll:
30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
ALESSANDRO DEL PIERO #10

Vivo Per Lei - Juventus
AHHHHHHHH come gioca DEL PIERO!!!

Avatar
DonVito
Postovi: 470
Pridružen/a: 28 jul 2012, 08:25
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la DonVito » 06 avg 2012, 10:28

Jesu ispali iz PD :?
Bolje biti Zebra nego simpatizer Juventusa.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la juznjak> » 06 avg 2012, 11:56

[youtube][/youtube]
Nedavno sam citao u nekim novinama da je , pored Malage ,Al thani je trebao da izgradi neke hotele na Marbelli, sportski centar ,te novi stadion za Malagu koji bi se zvao Qatar Stadium . Navodno,gradske vlasti su ga u zadnji cas ispalile (iako je sve bilo dogovoreno)i nisu mu dali licencu za sve te projetke ,na sta se ovaj normalno uvrijedio i zbog toga odlucio prodati Malagu . Nadam se da ce ih kupiti neki drugi milijarder i koliko-toliko pojacati za LP u protivnom ne gine im Segunda . Naravno ,sada ni krivi, ni duzni, najvise pate navijaci kojima se najljepsi san pretvorio u najgoru nocnu moru .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
Saurman
Postovi: 29576
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la Saurman » 06 avg 2012, 13:10

Kupovina klubova od strane raznih tajkuna je mač sa dvije oštrice, primjeri Liverpoola,Man Utd,Portsmoutha itd.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
DonVito
Postovi: 470
Pridružen/a: 28 jul 2012, 08:25
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la DonVito » 06 avg 2012, 14:36

Saurman je napisao/la:Kupovina klubova od strane raznih tajkuna je mač sa dvije oštrice, primjeri Liverpoola,Man Utd,Portsmoutha itd.
:lol: :roll:
Bolje biti Zebra nego simpatizer Juventusa.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la juznjak> » 06 avg 2012, 14:43

raul-zakon je napisao/la:
Bertrand je napisao/la:
raul-zakon je napisao/la: Nema još ništa zvanično, šuti se, ali najvjerovatnije da će Patetico u LP a oni(Malaga) bi čak mogli i u drugu ligu, kako čujem...
;)
To bi bila lijepa nagrada Atleticu sto su od svih najozbiljnije shvatali ELu, iako je novac mizeran.
Ma nije EL ni izbliza bitna, kao što je recimo jedan UEFA cup nekad bio. ;)

Na papiru je to kao i dalje UEFA Kup, samo ime drugo, ali nije to to...

Nema više da jedan Real gine isto i u LP i u Kupu UEFA, to je prošlost. Sada se u tom takmičenju izvede 4 sastav, pa Bayern, Man Utd. i slični giganti gube od ekipa kao što su Zenit, Atl.Madrid...

Msm, ko je sljedeći ? Slovan Bratislava, ili pak Dudelange? :roll:
Pa eto ,kada vec umanjujes uspjeh Atletica,ja cu Realov . Zato su je Real u finalima pobjedjivao Viedeotoe Kolnove ,mozes si misliti koliko je Cup Uefa tada bio ozbiljnije akmicenje u odnosu na danasnju Evropa ligu .
Strasni Cup Uefa nekada su osvajali giganti poput Ipswicha ,Geteborga,Eintrachta ,Galate . Zaista patim za tim vremenima . To da svi izvode mjesanje sastave je obicna vadiona pojedinih fanova odredjenih liga . Istina je da dosta timova(ukljucujuci Atleti) u grupnim fazama izvede sarolik sastav ,no u knock.out fazi svi igraju u najjacem sastavu . United je bio nadigran u svakom segmentu fudbalske igre od strane Athletica. Jel igrao Ronney ? Jeste . Dakle ,igrali su u najjacem sastavu ,to sto mozda mozda i nisu shvatili najozbilnije Evropa ligu mogu razumjeti jel se radi o gigantu koji moze osvajati i bitnije trofeje . Ali da nekakvi Udineseovi ,Lazio i slicno timovi ne shvataju ozbiljno takmicenje u kojem nesto mogu i napraviti je najveca glupost. Stojim iza toga da je Evropa ligu mnogo teze osvojiti nego li nekada Uefa Cup . Zato sto sada pored timova iz liga petice , imas nikad jace ukrainske i ruske timove ,tu su jos timovi iz Turske koji imaju love do neba .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
raul-zakon
Postovi: 2645
Pridružen/a: 25 jun 2009, 17:07
Lokacija: Field of dreams
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la raul-zakon » 06 avg 2012, 15:00

"juznjak"


Pa eto ,kada vec umanjujes uspjeh Atletica,ja cu Realov . Zato su je Real u finalima pobjedjivao Viedeotoe Kolnove ,mozes si misliti koliko je Cup Uefa tada bio ozbiljnije akmicenje u odnosu na danasnju Evropa ligu .
Strasni Cup Uefa nekada su osvajali giganti poput Ipswicha ,Geteborga,Eintrachta ,Galate . Zaista patim za tim vremenima . To da svi izvode mjesanje sastave je obicna vadiona pojedinih fanova odredjenih liga . Istina je da dosta timova(ukljucujuci Atleti) u grupnim fazama izvede sarolik sastav ,no u knock.out fazi svi igraju u najjacem sastavu . United je bio nadigran u svakom segmentu fudbalske igre od strane Athletica. Jel igrao Ronney ? Jeste . Dakle ,igrali su u najjacem sastavu ,to sto mozda mozda i nisu shvatili najozbilnije Evropa ligu mogu razumjeti jel se radi o gigantu koji moze osvajati i bitnije trofeje . Ali da nekakvi Udineseovi ,Lazio i slicno timovi ne shvataju ozbiljno takmicenje u kojem nesto mogu i napraviti je najveca glupost. Stojim iza toga da je Evropa ligu mnogo teze osvojiti nego li nekada Uefa Cup . Zato sto sada pored timova iz liga petice , imas nikad jace ukrainske i ruske timove ,tu su jos timovi iz Turske koji imaju love do neba .
Why so serious? :P

Kažem ne shvata se EL više kao nekad, ni od strane klubova, ni od strane navijača, a Bgm ni od strane same UEFA-e(pogledaj nagradni fond EL). To su činjenice.

A i zašto bi neki velikan shvatao EL ozbiljno, kada je situacija takva da maltene za ulazak u grupnu fazu LP dobijaš kao i za osvajanje EL.

A to što govoriš da umanjujem uspjeh Atletica...nipošto. Atletico je u sezoni iza nas bio jedna iznimno jaka ekipa, koja je vrlo lako mogla, da se takmičila, i od 1/4 finala LP. Da su, recimo, oni bili na mjestu Šišmiša u onoj odlučujućoj tekmi sa Chelsea-jem, pobijedili bi i izbacili Chelsea, siguran sam.

Razlog zašto je Atletico ozbiljno igrao i igra EL, nije taj što su oni mali klub, ili nešto slično, već taj što su, kao ustalom i većina španskih klubova, u finansijskim problemima. Imajući to u vidu, svakako da im je bilo bolje igrati EL, pokušati je osvojiti, te tako dobiti bar neke pare, dok Man.Utd-u, kojem je svejedno hoće li dobiti te pare, ili ne, EL predstavlja samo suvišni teret i gubitak vremena...o tome ti pričam. ;)

Ne znam gdje si pročitao to da Lazio ili Udinese ne igraju EL punom parom,jer ja to nisam nikad rekao/napisao, kao ni to da je lakše osvojiti EL nego nekad Kup UEFA.

Samo sam rekao da je Kup UEFA bio daleko cijenjeniji u očima navijača, timova, a i UEFE... ;)
Ima drugih, ima boljih, ali nebo zna - SAMO TI SI MOJA MALENA ! 4.12.2008 - dan kad je počela čarolija !

Ko kaže da je svijet velik? Ja ga mogu zagrliti s dvije ruke !

* Samo jedan od 18 ljudi vjenča se sa svojom prvom ljubavi.

HALA MADRID !

Avatar
Saurman
Postovi: 29576
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la Saurman » 07 avg 2012, 15:58

DonVito je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Kupovina klubova od strane raznih tajkuna je mač sa dvije oštrice, primjeri Liverpoola,Man Utd,Portsmoutha itd.
:lol: :roll:
Šta se keslaš bezveze.Koliko dobro ameri vode klub pokazuje stanje u kojem se trenutno nalazi Liverpool što se tiče Man Utd Glazeri toliko vole ovaj klub da su mu na leđa stavili 500-600 mil duga.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la juznjak> » 09 avg 2012, 11:28

Izgleda da ce Pele ostati trener Malage . Tako da nije sve crno za Malagu :D 8-) . I pored svih problema ,mislim da ce Pele napraviti solidan sastav . Sastav koji bi, ako ih sreca u zdrijebu pomiluje,mozda mogao dohvatiti LP .
Naravno ,dosta zavisi od toga hoce li se nastaviti rasprodaja igraca . Ako ostanu Isco,Toulalan,Joaquin,Demichelis,Monreal i uz oporavljenog Baptistu nebi to bila nimalo naivna ekipa .
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
DonVito
Postovi: 470
Pridružen/a: 28 jul 2012, 08:25
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la DonVito » 10 avg 2012, 17:59

Panathinaikos vs Malaga jesu se nasli :mrgreen:


Kvazisejk jos nije ni isplatio igrace tvrdi Pellegrini... takodjer kaze dace ostati trener Malage.


Ulazak u grupnu fazu LP donosi i 8,6 mill eura a svaka pobjeda u grupi 1mill eura.. mozda i sejk nesto :mrgreen: :roll:
Bolje biti Zebra nego simpatizer Juventusa.

Avatar
juznjak>
Postovi: 6397
Pridružen/a: 08 maj 2010, 16:49
Lokacija: Benidorm
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la juznjak> » 10 avg 2012, 20:26

DonVito je napisao/la:Panathinaikos vs Malaga jesu se nasli :mrgreen:


Kvazisejk jos nije ni isplatio igrace tvrdi Pellegrini... takodjer kaze dace ostati trener Malage.


Ulazak u grupnu fazu LP donosi i 8,6 mill eura a svaka pobjeda u grupi 1mill eura.. mozda i sejk nesto :mrgreen: :roll:
Nije ih dohvatio Dynamo sto je najbitnije.
Bas me zanima u kakvom ce sastavu Malaga docekati taj mec . Ovako trenutno ,izjednacene ekipe po meni ,cak mi Malaga djeluje jace . Spominje se da bi Sahin i Lukaku mogli doci na posudbu . E ,to bi bilo odlicno za njih,iako sumnjam da je to istina . Uglavnom ,nadam se da ce Primera imati 4 predstavnika u LP- 8-)
El Glorioso vuelve a ser un grande ! Rap sucks. Rap = Retards Attempting Poetry.
Ser del Madrid tiene precio,ser del barsa tiene precio,ser del atleti no tiene precio para todo lo demás ROJIBLANCO FORZA ATLETI!!!♡♥♡ Bosna Prkosna Od Sna !♥♡

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Malaga C.F.

Post Postao/la zizu1991 » 10 avg 2012, 22:33

Jel može neko da mi objasni, zašto Malaga vrši rasprodaju igrača ?
Šta ne valja ?
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.