Balkanska Liga

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: insider,ribery,rio_Ferdy88

Avatar
Cisco
Postovi: 93
Pridružen/a: 01 dec 2012, 12:11
Lokacija: Na tebi
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Cisco » 02 dec 2012, 15:00

Dubravko je napisao/la:đole

Napraviti ligu u kojoj ruku na srce nema jedne Vojvodine koja je jača i od Vardara,Rabotničkog,Olimpije,Sutjeske,Budućnosti,Sarajeva,Želje nebi mnogo na kvalitativnom smislu donijela....

A i svi zagovornici zajedničke lige spominju nekakvu hrpu velikih sponzora!!! Pa gdju su ljudi ti sponzori u ovom modernom dobu??? Što se ne ulaže barem 50% onoga što bi se navodno ulagalo u nekoj regionalnoj ligi u klubove!!! A isti mahom u gadnim finansijskim problemima....

Nemojte više davit o Jugi,Juga da je valjala nebi propala,95% tadašnjih giganata je propalo dolaskom kapitalizma,o čemu mi tu pričamo....
:lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
S' ljudima ljudski , s' lopovima lopovski.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Devil » 02 dec 2012, 15:17

Smes se kladiti da nije tako ?
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
KSIVLE
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 okt 2012, 16:01
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la KSIVLE » 02 dec 2012, 15:28

djoleprijedor je napisao/la:Jedna stvar je kristalno jasna,od raspada SFRJ,samim tim i fudbalske lige naš fudbal(ex yu) je na sve nižim i nižim granama,kvalitet je sve više u opadanju i nema tendencija da će biti bolje..Džaba infrastruktura i šminka,kad nema kvalitetnih igrača i lijepog fudbala..lige su nam seljačko-amaterske,zato nam i "najbolji" klubovi u Evropi prolaze kao bosi po trnju i zadovoljavaju se plasmanom u grupe LŠ i EL(što je ekstra uspjeh za sadašnjost),a neki i ne prismrde 2.kolu kvalifikacija...A nekada smo bili neko i nešto,i naši klubovi nisu bili požejni u euro-utakmicama...A polako postajemo topovsko meso.....
Klupski nogomet je u padu, ali reprezentativni uopće nije. Hrvatska je već postala konstanta u europskom vrhu, BiH i CG su poprilično napredovale, Slovenija i Srbija znaju bljesnuti, Makedonija zna ugodno iznenaditi, Kosovo se još nije ni pokazalo da bi mu sudili. Klupski nogomet bi pak oslabio i da se zadnjih 20g igrala yu-liga. Ona granica od 28g bi se ionako morala ukinuti, a Bosmanovo pravilo je ukinulo ograničenja stranaca, tako da bi i yu-liga bila osuđena na iste probleme kao i današnje lige s ovih prostora.
djoleprijedor je napisao/la:U interesu fudbala i sporta,mora se nešto mjenjati...Po meni regionalna liga kao što je ABA u košarci je rješenje...iz kvalitetne konkurencije dolazi kvalitet i to je to...
Mora. Recimo ne bi bilo loše mijenjati neradnički i muljatorski mentalitet. A super bi bilo uvesti zakonsku regulativu koja bi regulirala poslovanje klubova koji su danas poligon za bogaćenje i muljanje raznih drkadžija.
djoleprijedor je napisao/la:Napraviti ligu za početak od 12 klubova(po 2 iz SLO,HRV,BIH,SRB,MKD,CG)
A zašto bi npr. Hrvatska pristala na isti broj klubova u toj ligi sa i po 3 puta slabijim ligama? Zašto bi Hrvatska žrtvovala jednu bogatu Rijeku, tradicionalni rasadnik odličnih mladih nogometaša Osijek ili stabilne Istru, Split i Belupo da bi Dinamo i Hajduk mogli "jačati" u mečevima protiv neke Zete ili Vardara koje bi i drugoligaš Rudeš naguzio? Isto razmišljanje bi vjerovatno imali i Srbi.
djoleprijedor je napisao/la:Za prvu sezonu bi se na osnovu istorije i uspješnosti timova formirala ta liga,a svake naredne po plasmanu u nacionalnoj...
Ovdje već pokazuješ da si neozbiljan sugovornik. Jedino mjerilo je rezultat.
djoleprijedor je napisao/la:Tako da bi u svom prvom izdanju izgledala ovako:Maribor,Olimpija,Dinamo,Hajduk,Željezničar,Sarajevo,Partizan,Crvena Zvezda,Budućnost,Sutjeska,Vardar,Rabotnički.......
Ovakva liga nije nešto bolja od HNL-a. Rijeka je za sve osim Dinama i Partizana po trenutnim mogućnostima PSG.
djoleprijedor je napisao/la:I našao bi se dobar sponzor lige,jak koji bi adekvatno novčano nagradio prvaka te vicešampiona i trećeplasirani tim..
Naravno, i to takav koji bi odmah dao 5mil eura samo da mu ime bude uz ovu megasuperultra ligu. How yes no.
djoleprijedor je napisao/la:Što se tiče navijača,sve se to može regulisati ako se ozbiljno pristupi organizaciji utakmice....
Naravno da bi, i to tolikim osiguranjem koje bi koštalo za jednu utakmicu visokog napona više nego 5 utakmica CL.
"Zanimanje tako velikih klubova godi, ali ja neću napustiti Dortmund. Ovdje nogomet nikada nije bio sporedna stvar; oduvijek je bio glavna!"

Avatar
KSIVLE
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 okt 2012, 16:01
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la KSIVLE » 02 dec 2012, 15:33

KSIVLE je napisao/la:
djoleprijedor je napisao/la:Jedna stvar je kristalno jasna,od raspada SFRJ,samim tim i fudbalske lige naš fudbal(ex yu) je na sve nižim i nižim granama,kvalitet je sve više u opadanju i nema tendencija da će biti bolje..Džaba infrastruktura i šminka,kad nema kvalitetnih igrača i lijepog fudbala..lige su nam seljačko-amaterske,zato nam i "najbolji" klubovi u Evropi prolaze kao bosi po trnju i zadovoljavaju se plasmanom u grupe LŠ i EL(što je ekstra uspjeh za sadašnjost),a neki i ne prismrde 2.kolu kvalifikacija...A nekada smo bili neko i nešto,i naši klubovi nisu bili požejni u euro-utakmicama...A polako postajemo topovsko meso.....
Klupski nogomet je u padu, ali reprezentativni uopće nije. Hrvatska je već postala konstanta u europskom vrhu, BiH i CG su poprilično napredovale, Slovenija i Srbija znaju bljesnuti, Makedonija zna ugodno iznenaditi, Kosovo se još nije ni pokazalo da bi mu sudili. Klupski nogomet bi pak oslabio i da se zadnjih 20g igrala yu-liga. Ona granica od 28g bi se ionako morala ukinuti, a Bosmanovo pravilo je ukinulo ograničenja stranaca, tako da bi i yu-liga bila osuđena na iste probleme kao i današnje lige s ovih prostora.
djoleprijedor je napisao/la:U interesu fudbala i sporta,mora se nešto mjenjati...Po meni regionalna liga kao što je ABA u košarci je rješenje...iz kvalitetne konkurencije dolazi kvalitet i to je to...
Mora. Recimo ne bi bilo loše mijenjati neradnički i muljatorski mentalitet. A super bi bilo uvesti zakonsku regulativu koja bi regulirala poslovanje klubova koji su danas poligon za bogaćenje i muljanje raznih drkadžija.
djoleprijedor je napisao/la:Napraviti ligu za početak od 12 klubova(po 2 iz SLO,HRV,BIH,SRB,MKD,CG)
A zašto bi npr. Hrvatska pristala na isti broj klubova u toj ligi sa i po 3 puta slabijim ligama? Zašto bi Hrvatska žrtvovala jednu bogatu Rijeku, tradicionalni rasadnik odličnih mladih nogometaša Osijek ili stabilne Istru, Split i Belupo da bi Dinamo i Hajduk mogli "jačati" u mečevima protiv neke Zete ili Vardara koje bi i drugoligaš Rudeš naguzio? Isto razmišljanje bi vjerovatno imali i Srbi.
djoleprijedor je napisao/la:Za prvu sezonu bi se na osnovu istorije i uspješnosti timova formirala ta liga,a svake naredne po plasmanu u nacionalnoj...
Ovdje već pokazuješ da si neozbiljan sugovornik. Jedino mjerilo je rezultat.
djoleprijedor je napisao/la:Tako da bi u svom prvom izdanju izgledala ovako:Maribor,Olimpija,Dinamo,Hajduk,Željezničar,Sarajevo,Partizan,Crvena Zvezda,Budućnost,Sutjeska,Vardar,Rabotnički.......
Ovakva liga nije nešto bolja od HNL-a. Rijeka je za sve osim Dinama i Partizana po trenutnim mogućnostima PSG. Split i Belupo su bolji od pola ovih navedenih.
djoleprijedor je napisao/la:I našao bi se dobar sponzor lige,jak koji bi adekvatno novčano nagradio prvaka te vicešampiona i trećeplasirani tim..
Naravno, i to takav koji bi odmah dao 5mil eura samo da mu ime bude uz ovu megasuperultra ligu. How yes no.
djoleprijedor je napisao/la:Što se tiče navijača,sve se to može regulisati ako se ozbiljno pristupi organizaciji utakmice....
Naravno da bi, i to tolikim osiguranjem koje bi koštalo za jednu utakmicu visokog napona više nego 5 utakmica CL.
"Zanimanje tako velikih klubova godi, ali ja neću napustiti Dortmund. Ovdje nogomet nikada nije bio sporedna stvar; oduvijek je bio glavna!"

Avatar
Vamos
Postovi: 527
Pridružen/a: 13 mar 2012, 19:08
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Vamos » 02 dec 2012, 20:31

Devil je napisao/la:Smes se kladiti da nije tako ?
A ti mislis da se napravi ta zajednicka liga, da bi Sarajevo i Zeljenicar ostali na ovom igrackom kadru i da nebi bilo dodatne mobilizacije da se sve to pojaca uz vece sponzore iz BiH???

I ne mozes zbog zadnje sezone, ili zbog sinocnjeg vaseg poraza na Marakani od Vojvodine, Vojvodinu toliko favorizovati.

Recimo, sta je Vojvodina uradila poslije rata u Evropskim okvirima, i koje sve klubove pobjedila?

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Devil » 02 dec 2012, 20:37

A ja sam negde pisao sta ja mislim ?
Pitam samo momka je li sme da se kladi u to,da znam na cija cu vrata da pokucam kada bude bilo vreme za tu opkladu.

Mnogo puta sam pisao na ovome forumu o odnosu fudbalskih liga u regionu,i mnogo se puta opekao jer mi se sto bi rek'o nas drug sa foruma svakakva ojebina naklatila na vrat jer misle da su pobrali svu pamet sveta a u stvari ne poznaju niti igrace fudbalskih klubova u regionu a kamoli sta vise.A to je prvi preduslov da mozes da se upustis u diskusiju.Tako da ovaj put necu nista govoriti,praticu iz prikrajka,koga zanima imaju na par tema moji postovi o ovome.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la FliX » 02 dec 2012, 21:05

Posto vidim ovdje mnogi favorizuju Hrvatsku i Srbiju, ovako bi se trebala igrat "nazovi balkanska liga"..
Liga da ima 10 klubova i to:
5 hrvatski
5 srpski
Naredne sezone prvak crnogorske lige igra baraz za ulazak i to je to..

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la dubrava » 02 dec 2012, 21:07

Ako se ikad i oformi bila bi to domaćinska liga, slično kao što je bila i bivša 1. liga Juge, pa je i bespredmetno uspoređivati pojedine klubove.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Dubravko
Postovi: 346
Pridružen/a: 20 sep 2012, 14:23
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Dubravko » 02 dec 2012, 21:20

Cisco je napisao/la:
Dubravko je napisao/la:đole

Napraviti ligu u kojoj ruku na srce nema jedne Vojvodine koja je jača i od Vardara,Rabotničkog,Olimpije,Sutjeske,Budućnosti,Sarajeva,Želje nebi mnogo na kvalitativnom smislu donijela....

A i svi zagovornici zajedničke lige spominju nekakvu hrpu velikih sponzora!!! Pa gdju su ljudi ti sponzori u ovom modernom dobu??? Što se ne ulaže barem 50% onoga što bi se navodno ulagalo u nekoj regionalnoj ligi u klubove!!! A isti mahom u gadnim finansijskim problemima....

Nemojte više davit o Jugi,Juga da je valjala nebi propala,95% tadašnjih giganata je propalo dolaskom kapitalizma,o čemu mi tu pričamo....
:lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Ne znam što se kreveljiš... :roll:
Dakle Vojvodina je kvalitetniji tim od svih navedenih,dakle ne veći,nego KVALITETNIJI! Ne ove godine,već poslednjih 10 godina!
" & $ ? на $ него Црвена $ у "!

Avatar
KSIVLE
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 okt 2012, 16:01
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la KSIVLE » 02 dec 2012, 23:50

Dubravko je napisao/la:
Ne znam što se kreveljiš... :roll:
Dakle Vojvodina je kvalitetniji tim od svih navedenih,dakle ne veći,nego KVALITETNIJI! Ne ove godine,već poslednjih 10 godina!
Istina.
"Zanimanje tako velikih klubova godi, ali ja neću napustiti Dortmund. Ovdje nogomet nikada nije bio sporedna stvar; oduvijek je bio glavna!"

Avatar
dijalog
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 okt 2012, 19:57
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la dijalog » 03 dec 2012, 00:01

ako ćemo po kvalitetu

1.dinamo
2.maribor
3.partizan
4.zvezda
5.hajduk
6.slaven belupo
7.split
8.vojvodina
9.željezničar
10.sarajevo

Avatar
Dubravko
Postovi: 346
Pridružen/a: 20 sep 2012, 14:23
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Dubravko » 03 dec 2012, 00:02

dijalog je napisao/la:ako ćemo po kvalitetu

1.dinamo
2.maribor
3.partizan
4.zvezda
5.hajduk
6.slaven belupo
7.split
8.vojvodina
9.željezničar
10.sarajevo
:lol: :lol: :lol:
" & $ ? на $ него Црвена $ у "!

Avatar
Cisco
Postovi: 93
Pridružen/a: 01 dec 2012, 12:11
Lokacija: Na tebi
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Cisco » 03 dec 2012, 01:25

Dubravko je napisao/la:
Cisco je napisao/la:
Dubravko je napisao/la:đole

Napraviti ligu u kojoj ruku na srce nema jedne Vojvodine koja je jača i od Vardara,Rabotničkog,Olimpije,Sutjeske,Budućnosti,Sarajeva,Želje nebi mnogo na kvalitativnom smislu donijela....

A i svi zagovornici zajedničke lige spominju nekakvu hrpu velikih sponzora!!! Pa gdju su ljudi ti sponzori u ovom modernom dobu??? Što se ne ulaže barem 50% onoga što bi se navodno ulagalo u nekoj regionalnoj ligi u klubove!!! A isti mahom u gadnim finansijskim problemima....

Nemojte više davit o Jugi,Juga da je valjala nebi propala,95% tadašnjih giganata je propalo dolaskom kapitalizma,o čemu mi tu pričamo....
:lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Ne znam što se kreveljiš... :roll:
Dakle Vojvodina je kvalitetniji tim od svih navedenih,dakle ne veći,nego KVALITETNIJI! Ne ove godine,već poslednjih 10 godina!
Kreveljim se jer je smiješno, neznam odakle vam neki parametri i na konto čega donosite takve zaključke, sta kvalitet treba da znači !? po tvom misljenju !? Željo i Vojvodina su igrali 2007. prijateljsku na Grbavici i domaćin je dobio sa 3:1, Vojvodina je zadnjih 4.-5.godina u vrhu Srbijanske lige a ne zadnjih 10.kako ti kažeš :? Srbijanska liga je korak ispred BH. Premijer Lige a Hrvatska dva koraka sa iznimkom da kao i u vrijeme ex. Yu. tu je velika četvorka o kojoj je suvino sta pričati, Željo kao i Sarajevo sada dolaze na svoje i polako ali sigurno se odvajaju od ostatka lige sto dokazuje i tabela i nastupi Sarajeva u Evropi, oba tima bi se ravnopravno mogla nositi i sa Partizanom, i sa Zvezdom kao i Hajdukom druga prica je vec sa Dinamom koji je zadnjih godina postao sila za sve ex. Yu klubove, u prilog svemu tome idu i prijateljske pripremne utakmice bh. timova sa klubovima iz Srbije i Hrvatske, normalno da ne možes porediti velikane Željezničara i Sarajevo sa išprdcima ostatka lige, da i od te Balkanske lige sta i bude u sto sumnjam normalno da igracki kadar dva bh. velikana nece ostati isti, dakle sad bi se mogli nositi sa navedenim timovima a da ne govorim kad bi se max. pojačali ;) zato ne budite smiješni vi sa Pala i ostalih sličnih mjesta jer se znalo da poslije Želje i Sarajeva u ratu pola vas je preslo da navijate za Zvezdu i Partizan i sad ste veci Grobari ili Delije nego oni u BG-u sta ima Grobari Foča ili Delije Višegrad :mrgreen:
S' ljudima ljudski , s' lopovima lopovski.

Avatar
Dubravko
Postovi: 346
Pridružen/a: 20 sep 2012, 14:23
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Dubravko » 03 dec 2012, 10:00

Kreveljim se jer je smiješno
ne vidim stvarno šta je smješno, dakle Vojvodina ima kvalitetniji tim od sarajevskih vječitih,Vojvodina nije veći klub u tom nekom istorijskom smislu,ali zasigurno trenutno ima kvalitetniji sastav,infrastrukturu, omladinsku školu....
Željo i Vojvodina su igrali 2007. prijateljsku na Grbavici i domaćin je dobio sa 3:1
I sad na osnovu te prijateljske ćemo stvarati činjenice :lol: :lol: .Željo je isto tako igrao sa Spartakom iz Subotice prije dvije godine i ladno izgubio,a posle toga sa još jednim manjim klubom iz Srbije i izgubio,to bi trebalo značiti da je slabiji :lol: :lol: ... Pripremne utakmice su totalno nebitan parametar.... Ali pri tom za razliku tebe ja ne mogu reći da je Smederevo veći klub od Sarajeva (jer ga je izbacilo iz Evrope),nisam toliko generalizator.
Vojvodina je zadnjih 4.-5.godina u vrhu Srbijanske lige a ne zadnjih 10.kako ti kažeš
A Željo dominira svih 10 godina u BiH ligi :mrgreen: ,budimo realni barem donekle.... Uostalom još više se nerviram što ti uopšte neke stvari pojašnjavam,bojim se da je uzalud.... pamtim ja Želju na 12 mjestu,borbi za opstanak.....

Poređenjem liga shvatam koliko je tvoje fudbalsko znanje u ovom momentu.
u prilog svemu tome idu i prijateljske pripremne utakmice bh. timova sa klubovima iz Srbije i Hrvatske,
slabo ti pratiš Želju onda,skroz slabo.....
zato ne budite smiješni vi sa Pala i ostalih sličnih mjesta jer se znalo da poslije Želje i Sarajeva u ratu pola vas je preslo da navijate za Zvezdu i Partizan i sad ste veci Grobari ili Delije nego oni u BG-u sta ima Grobari Foča ili Delije Višegrad
Ne ljutim se na tebe,mlad si,što bi se reklo zelen,kad odrasteš shvatićeš neke stvari.... Vjerujem da ima starijih forumaša koji će ti bar neke stvari prenijeti,jer ne vrijedi da se spuštam na tvoj nivo.
" & $ ? на $ него Црвена $ у "!

Avatar
KSIVLE
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 okt 2012, 16:01
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la KSIVLE » 03 dec 2012, 10:26

dijalog je napisao/la:ako ćemo po kvalitetu

1.dinamo
2.maribor
3.partizan
4.zvezda
5.hajduk
6.slaven belupo
7.split
8.vojvodina
9.željezničar
10.sarajevo
Dinamo je sigurni br.1, a Partizanu bih ipak dao malu prednost pred Mariborom. Dalje su nijanse u pitanju, s tim da si zaboravio Rijeku koja ima nemjerljivo veći financijski potencijal od skoro svih navedenih, a i danas je vjerovatno bolja od svih ovih ispod vodećeg trojca.
"Zanimanje tako velikih klubova godi, ali ja neću napustiti Dortmund. Ovdje nogomet nikada nije bio sporedna stvar; oduvijek je bio glavna!"

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la England » 03 dec 2012, 10:59

Pravo je ružno vidjeti ovakve tablice, ovaj poredak nikome nije interes, tj.moje je mišljenje da nikom ne bi trebao biti interes, u svim ligama ima potencijala i prostora za vlastiti napredak .Zasto mjesati kruške i jabuke.
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la FliX » 03 dec 2012, 12:43

Posto vecina pise navijacki koje koga bolji, najbolje je to statisticki potkrijepit.
Evo kako klubovi kotiraju (prema euroclubindex-u), a ako neko ima spisak po uefi nek napise.
Dakle, evo prema euroclubindexu ex yu top 500 euro klubova:

125 Partizan
141 Dinamo Zagreb
177 Crvena Zvezda
219 NK Maribor
241 Zeljeznicar
256 FK Sarajevo
278 Vojvodina
292 Siroki Brijeg
318 Borac Banja Luka
334 Hajduk Split
344 Olimpik Sarajevo
347 Olimpia Ljubljana
351 HSK Zrinjski
369 Koper
381 Slaven Belupo
409 Slavija Sarajevo
410 Jagodina
416 Rad
420 Zvijezda Gradacac
423 Javor
424 Domzale
426 NK Celik Zenica
427 Rudar Prijedor
429 Spartak Zlatibor Voda
437 ND Gorica
439 FK Buducnost Podgorica
445 Rijeka
446 OFK Beograd
448 Leotar Trebinje
449 Sloboda Uzice
450 RNK Split
462 Radnik Bijeljina
463 Vardar Skopje
465 NK Osijek
475 Travnik
482 Rudar Velenje
484 NK Celje
485 Rudar
487 Velez Mostar
488 Gosk Gabela
490 Metalurg Skopje
497 Lokomotiva Zagreb

- Znam da je poredak poprilicno cudan, ali tako je kako je.. ko ima uefin nek napise. Ovo je ipak neka statistika a ne pricat samo od sebe "moj je klub bolji od tvog" a nicim ne moze se argumentovat. To mi lici na ono djecije "moj je tata jaci od tvog" :mrgreen:

Avatar
Cisco
Postovi: 93
Pridružen/a: 01 dec 2012, 12:11
Lokacija: Na tebi
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la Cisco » 03 dec 2012, 12:48

@Dubravko nisi mi mjerodavan, lupaš i navijacki se orijentiras prilikom iznosenja misljenja, uglavnom neces da razumijes guras svoje :D uostalom misljenja nekih ljudi po Palama i sličnim mjestima nikome nista ne znaci, a vrhunac gluposti ti je "mlad si još" :mrgreen: hvala sto me podmladjujes, puno mi to znači vjeruj mi, rasprava s tobom nema svrhe, dakle noga, upust nastavi da pratis ss.ba ;)
S' ljudima ljudski , s' lopovima lopovski.

Avatar
dijalog
Postovi: 752
Pridružen/a: 08 okt 2012, 19:57
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la dijalog » 03 dec 2012, 13:03

gledaj uefin koeficijent, a ne ove rang liste nekih amaterskih web sajtova.

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Balkanska Liga

Post Postao/la FliX » 03 dec 2012, 13:14

dijalog je napisao/la:gledaj uefin koeficijent, a ne ove rang liste nekih amaterskih web sajtova.
Daj link..

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.