AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4328
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Mirza_Hordas » 04 jul 2009, 12:56

Ambrosini: Ljuti me ovakav rastreseni Milan

Massimo Ambrosini, 32-godišnji talijanski reprezentativac, novi je kapetan Milana, nakon što je dugogodišnju karijeru zaključila ikona ovog kluba Paolo Maldini...

Kapetansku ulogu Ambrosini je vrlo dobro shvatio odmah na početku, te je za talijanske medije kritizirao politku kluba tijekom aktualnog prijelaznog roka.

- Prodaja Kake je iznimno loš potez. Sve se dogodilo tako brzo i što je najgore, klub nije imao nikakav plan B, odnosno rješenje što napraviti kada proda Kaku, našeg uvjerljivo najboljeg igrača. Ljuti me takav rastreseni i neplanski Milan - rekao je Ambrosini i nastavio:

- Sada smo u problemima, jer ne možemo dovesti adekvatnu zamjenu.

Ambrosini je dodao i sljedeće, a odnosi se na novog vođu na travnjaku Milana.

- Mnogi govore da će to biti Ronaldinho, a ja mislim da on ne može ponijeti takvu ulogu. Ronaldinho je bio genijalan nogometaš, najbolji na svijetu. Ali, ta su vremena bila prije dvije-tri godine, danas on nije isti nogometaš.
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Torres_9
Postovi: 13493
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Torres_9 » 16 jul 2009, 13:21

MA milan je **** od ekipe sve dok im je na celu lopov berluskoni

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la 19TM87 » 16 jul 2009, 13:26

ne mogu vjeroovat da se ovo desava milanu od jednog najorganizovanijeg kluba u evropi, koji je u 3 godine igro 2 puta finala LP i bio uvjek nekako svjetlao obraz talijanskog fudbala
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
Harrison
Postovi: 2371
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Harrison » 30 jul 2009, 09:17

Tezak poraz sinoc od Bayerna 1:4, ne mogu da vjerujem da Milan ima onoliko losu odbranu. Raduje me povratak Neste, jer puno znaci za ekipu. Vidjelo se to sinoc da dok je on igrao da je odbrana bar na nesto licila iako nije spreman 100% i vidi se da mu fali snage. Kako je on izasao odbrana Milana se raspala. Pirlo po meni najbolji, ostali onako ili ispod prosjeka, Ronaldinho najgori ubjedljivo.
Leonardo ipak nije dorastao da bude trener takvog kluba i renomea kao sto je Milan, ali eto vidjet cemo, ovo je jos smo pocetak i Milan se pod hitno mora pojacati na svim pozicijama.
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
bayern4ever
Postovi: 522
Pridružen/a: 28 jun 2009, 15:28
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la bayern4ever » 30 jul 2009, 09:53

Harrison je napisao/la:Postao/la Harrison dana 30 jul 2009, 09:17
Tezak poraz sinoc od Bayerna 1:4, ne mogu da vjerujem da Milan ima onoliko losu odbranu. Raduje me povratak Neste, jer puno znaci za ekipu. Vidjelo se to sinoc da dok je on igrao da je odbrana bar na nesto licila iako nije spreman 100% i vidi se da mu fali snage. Kako je on izasao odbrana Milana se raspala. Pirlo po meni najbolji, ostali onako ili ispod prosjeka, Ronaldinho najgori ubjedljivo.
Leonardo ipak nije dorastao da bude trener takvog kluba i renomea kao sto je Milan, ali eto vidjet cemo, ovo je jos smo pocetak i Milan se pod hitno mora pojacati na svim pozicijama.
potpisujem samo da dodam da je sinoc bilo unistavanje a moglo je biti i gore za milan :lol: :lol:
OoOo can tell me nothing now , baby I know how to fly OoOo can nothing hold me down I'm gonna touch the sky!

Avatar
Harrison
Postovi: 2371
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Harrison » 30 jul 2009, 10:05

bayern4ever je napisao/la:
Harrison je napisao/la:Postao/la Harrison dana 30 jul 2009, 09:17
Tezak poraz sinoc od Bayerna 1:4, ne mogu da vjerujem da Milan ima onoliko losu odbranu. Raduje me povratak Neste, jer puno znaci za ekipu. Vidjelo se to sinoc da dok je on igrao da je odbrana bar na nesto licila iako nije spreman 100% i vidi se da mu fali snage. Kako je on izasao odbrana Milana se raspala. Pirlo po meni najbolji, ostali onako ili ispod prosjeka, Ronaldinho najgori ubjedljivo.
Leonardo ipak nije dorastao da bude trener takvog kluba i renomea kao sto je Milan, ali eto vidjet cemo, ovo je jos smo pocetak i Milan se pod hitno mora pojacati na svim pozicijama.
potpisujem samo da dodam da je sinoc bilo unistavanje a moglo je biti i gore za milan :lol: :lol:
Ma to je samo prijateljska utakmica i vidi se ascare da Milan nije utakmicu shvatio ozbiljno, da je ovo bila utakmica LP mislim da bi utakmica bila ravnopravna, jer zna se kako Milan igra u LP bez obzir na sastav ekipe, ali sve u svemu Bayern je bio bolji, ali ipak ne mozda toliko da pobijedi sa 3 razlike.
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la JameS » 30 jul 2009, 11:10

Milan je trenutno u rangu sa Kaljarijem :mrgreen:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4328
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Mirza_Hordas » 05 avg 2009, 21:28

Ronaldinho opet uživao u čarima noćnog života

Milanov brazilski nogometni as Ronaldinho viđen je u sitnim satima u jednom malom disko klubu u Barceloni, piše katalonski sportski dnevnik Sport.

Iako je nedavno Milanovom predsjedniku Silviju Berlusconiju dao obećanje da će se u sljedećoj sezoni vratiti nogometu igrački i fizički na svojoj najvišoj razini, Ronaldinho, očito, nije mogao odoljeti zovu slatkog noćnog života. Istina da je u čarima tulumarenja uživao tokom slobodnog vremena kojeg je Milanov nogometaš dobio od trenera Leonarda.

''U velikom društvu prijatelja i prijateljica, od kojih su neki također iz Brazila, Ronaldinho je viđen usred noći u Casanova Beach Club Castelidefelsu'', piše Sport, dodajući da je bio ležerno odjeven.
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4328
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Mirza_Hordas » 08 avg 2009, 15:53

Navijači Milana u akciji
Potjerali Ronaldinha i Didu na spavanje

Iako je Milanov brazilski as Ronaldinho predsjedniku ''rossonera'' Silviju Berlusconiju obećao da će u novoj sezoni biti uzoran profesionalac, očito je da se bivši najbolji igrač svijeta teško može odreći čari noćnog života.

Ronaldinho je nedavno bio primjećen u jednom disko klubu u Barseloni usred noći, ali tada je koristio slobodno vrijeme koje je dobio od trenera Leonarda. No, isto se ne može reći i za događaj koji se zbio u ranim jutarnjim satima četvrtka u Milanu, kada je Ronaldinho, kako izvještava La Gazzetta dello Sport, viđen zajedno sa sunarodnjakom i vratarom Milana Didom na festivalu latinoameričke muzike.

Dvojica su Milanovih Brazilaca uživali u sambi koju je izvodio njihov popularni sunarodnjak i pjevač Neguinho, a nakon završetka šoua su se Ronaldinho i Dida zadržali na mjestu događaja i dobro se zabavljali uz muziku i ples, u jedan sat i 30 minuta iza ponoći.

Primjetili su ih Milanovi navijači koji su različito reagirali. Neki su tražili autograme, no, neki su bili vrlo ljuti na svoje ljubimce što u sitne sate ''tulumare'' umjesto da spavaju u svojim kućama, te su ih žućno počeli uvjeravati da je vrijeme za krevet!

Ronaldinho i Dida su ih i poslušali, ne želeći riskirati neugodnosti na javnom mjestu. Za par sati ih je ionako čekao jutarnji trening.


eeee na šta su oni spali :roll: :roll:
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Tata
Postovi: 237
Pridružen/a: 06 avg 2009, 13:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Tata » 10 avg 2009, 16:28

Ipak nece igrati protiv Reala i Kake na Santiago Bernabeu kupu

http://www.realmadrid-club.--- SPAM ---/po ... 42784.aspx
Jedna duša, jedno tilo..di god išli, šta god bilo..kada umrem sav u bilo...na Poljud metnite mi tilo...

Avatar
Mirza_Hordas
Postovi: 4328
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:57
Lokacija: Sjever
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Mirza_Hordas » 24 avg 2009, 13:58

Milan Ronaldinhu nudi produženje ugovora

Prema pisanju talijanskog dnevnika Corriere dello Sporta, uprava talijanskog nogometnog giganta Milana spremna je ponuditi Brazilcu Ronaldinhu (29) novi, poboljšani ugovor.

Razlog tome je prvenstveno njegova sjajna igra u 1. kolu Serije A u kojem je bio pokretač akcije kod oba gola Milana u gostujućoj 2-1 pobjedi nad Sienom.

Unatoč činjenici da je Milan jako pogođen globalnom ekonomskom krizom i da je predsjednik Silvio Berlusconi uoči sezone najavio smanjenje plata svim igračima, očito to ne vrijedi za Ronaldinha, kojem je Milan spreman ponuditi jednogodišnje produženje prema kojem bi zaradio osam miliona eura.

Bivši as PSG-a i Barcelone na San Siro je stigao prošlog ljeta potpisavši trogodišnju saradnju vrijednu 6,5 miliona eura po sezoni, a ukoliko prihvati produženje to bi značilo da će ostati u Milanu do ljeta 2012. godine kada će imati 33 godine.

- Dinho je igrao jako dobro protiv Siene – hvalio je Ronaldinha novi trener Milana Leonardo nakon utakmice sa Sienom u kojoj mu je namijenio ulogu playmakera.
R.I.P. VEDRAN PULJIĆ....Neka danas lišticom odjekuje tvoj krik, neka im se srce zaledi,
jer uzeli su zivot od tebe a tebe od nas! 4.10.

"dok hasetu oduzmu loptu vi slušajte muziku iz našeg studija"

Avatar
Nade
Postovi: 420
Pridružen/a: 02 jul 2009, 04:33
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Nade » 26 avg 2009, 03:20

Sretno u derbiju Rossoneri :P :P
------------------------Cech---------------------
--Bosingwa---Carvalho---Terry---A.Cole-----
---------Essien(Balack)-----Lampard----------
---J.Cole------------------------Malouda(Deco)
-----------Drogba-----Anelka(Kalou)-----------

Avatar
Saurman
Postovi: 29576
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Saurman » 26 avg 2009, 17:48

nadam se da ce Milanezi srusiti arogantnog Murinja
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1870
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la marseille_unique » 28 avg 2009, 08:56

znam da ce te traziti osvetu protiv nas radi 93 ali gubite od nas i ove godine kao i 91 i 93 , marseilleeee en forceeee samo dodite jedva vas cekam na veledromu
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
miky_hz
Postovi: 23210
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la miky_hz » 28 avg 2009, 14:22

marseille_unique je napisao/la:znam da ce te traziti osvetu protiv nas radi 93 ali gubite od nas i ove godine kao i 91 i 93 , marseilleeee en forceeee samo dodite jedva vas cekam na veledromu
Jel to ides na utakmicu :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la harishp » 28 avg 2009, 17:10

Ma kakav Marseille.Mogu se udarati u guzicu ako budu i treci :lol:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 28 avg 2009, 17:55

MIlan aBd sutra dere guzove interu a ovaj sto se lozi na marsej je mnogo smjesan...nemogu bordou nista a milana da pobjede...ccc...

Avatar
steve-o
Postovi: 3187
Pridružen/a: 08 jun 2009, 21:24
Lokacija: 61°14′32″N 7°3′18″E
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la steve-o » 29 avg 2009, 03:02

marseille_unique je napisao/la:znam da ce te traziti osvetu protiv nas radi 93 ali gubite od nas i ove godine kao i 91 i 93 , marseilleeee en forceeee samo dodite jedva vas cekam na veledromu
stvarno ti veze nemas covjece...

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9897
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Nail for Real » 29 avg 2009, 09:25

marseille_unique je napisao/la:znam da ce te traziti osvetu protiv nas radi 93 ali gubite od nas i ove godine kao i 91 i 93 , marseilleeee en forceeee samo dodite jedva vas cekam na veledromu
Pa igras li ti pa da trazi osvetu protiv tebe,smijesan si :D :D :D :D
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1870
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la marseille_unique » 29 avg 2009, 10:24

zivi bili pa vidili, takim povrsinskim znanjima kao vasem kad vidite milan real odmah kontate ma nema sanse da oni ne produ a kad pocnu da se igraju utakmice onda tek skontate da je sve izmedu 22 igraca i da je sve moguce, polako
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.