TSV Bayer 04 Leverkusen

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Avatar
Saurman
Postovi: 29578
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la Saurman » 17 sep 2013, 21:41

BavaracZenica je napisao/la:Mozemo reci da je nas Spaha odigrao dobro, i Kissling zaista se nije ni vidio a ni cuo.

Nekako mozda ja njega potcjenjujem al nidje gaa.. treba ovoj ekipi napadac kao sto je bio Berbatov kakav Kissling kakvi Kissevi
Može se reći da snosi dio krivice kod gola uopšte nije pratio Rooneya koji je ostao sam.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Pale_Companion
Postovi: 4372
Pridružen/a: 04 maj 2011, 17:30
Lokacija: Blashyrkh
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la Pale_Companion » 17 sep 2013, 21:56

Bravo Bayer 8-)


EDIT

Leno :roll:
Agieren statt reagieren

Neutral
Postovi: 37964
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la Neutral » 17 sep 2013, 22:37

Ne zna se ko je bio gori, Emir Spahić ili Bernd Leno. Na ovakvim mečevima možeš samo iznenaditi ako ti golman ima odlično izdanje, baš kao i odbrana, a ovo večeras je veliki šamar Bayer-u.

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la Hare_BvB » 17 sep 2013, 22:44

Odbrana na celu s Lenom kriminalna. Takticki prenaivno. Ne mozes ti dopustiti toliko prostora protivniku koji je za klasu kvalitetniji. Va bank igranje u Europi je tezak sindrom njemackih ekipa.

Pod muss je dobiti narednu, a baskijci su klasicna kontraska ekipa.

Generalno, suplji su pozada :mrgreen: , prenisko se brane, lose udvajaju bokove. Naprijed su isuvise staticni, nemaju znanje u nogama, a klasican cener im itekako fali. Uzdati se u Kislonjine vratolomije i Samove kontre je premalo za nesto ozbiljnije u Europi.
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
Saurman
Postovi: 29578
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la Saurman » 17 sep 2013, 22:54

Emir Spahić flop of the match.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la adnan24 » 17 sep 2013, 23:06

Hare_BvB je napisao/la:Takticki prenaivno.
Standardna prica za 90% utakmica Bundesligasa u europskim takmicenjima(izuzev Bayerna i BvB-a prosle sezone).

Leverkusen nema sta traziti u ovoj grupi ako ce igrati kao veceras...uzet ce oni nekoliko bodova ali ovako se ne prolazi grupa ove tezine.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7524
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la effe_sa » 17 sep 2013, 23:33

Leverkusen i nije bio toliko loš, ali na momente su se amaterski postavljali totalno. Spaha definitivno nije imao svoje veče, upratio sam bar dva njegova kiksa (valjda sam dobro pohvatao, jer više sam na Bayu bio skoncentrisan).
Teško će njima biti u ovoj grupi, jer sve ekipe su nezgodne i nekako nije baš da im leže.
Ali ako im se dosta toga poklopi mogu ipak proći. ManU-a uz jedan ozbiljniji pristup i maksimalni napor mogu isto kući dobit....
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5243
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la FRANK RIBERY » 18 sep 2013, 00:24

Njihova odbrana je uzasna. Spahicu je igrač pobjegao kod prvog, nije pratio Persia kod drugog, direktan je krivac kod treceg i opet lose postavljanje kod cetvrtog. Definitivno uzasna partija igrača koji je navodno trebao donijeti sigurnost odbrani. Ova odbrana je puno slabija nego prosle godine. BAyer sigurno nece proci grupu sa ovakvom odbranom,a u Bundesligi LP nece vidjeti.

Dao Bog da ispadnu zbog skrtosti, nisu se pojacali, dovodili su istrosene igrača, medju kojima je Spahic, ljutio se neko ili ne. Krilnog napadaca mjenjaju klasicnim, potpuni promasaj u prelaznom roku, ne zovu se dzaba Luzerkusen.
Zadnja izmjena: FRANK RIBERY, dana/u 18 sep 2013, 00:42, ukupno mijenjano 1 put.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la samo_lijevo » 18 sep 2013, 00:37

FRANK RIBERY je napisao/la:Njihova odbrana je uzasna. Spahicu je igrač pobjegao kod prvog, nije pratio Persia kod drugog, direktan je krivac kod treceg i opet lose postavljanje kod cetvrtog. Definitivno uzasna partija igrača koji je navodno trebao donijeti sigurnost odbrani. Ova odbrana je puno slabija nego prosle godine. BAyer sigurno nece proci grupu sa ovakvom odbranom,a u Bundesligi LP nece vidjeti.
Hajde ako smijes napisi to na temi Spahica. :mrgreen:

Da ne bude off,trebaju oni jos puno pure pojesti da bi bili konkurentni na ovom nivou.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5243
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la FRANK RIBERY » 18 sep 2013, 00:44

samo_lijevo je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Njihova odbrana je uzasna. Spahicu je igrač pobjegao kod prvog, nije pratio Persia kod drugog, direktan je krivac kod treceg i opet lose postavljanje kod cetvrtog. Definitivno uzasna partija igrača koji je navodno trebao donijeti sigurnost odbrani. Ova odbrana je puno slabija nego prosle godine. BAyer sigurno nece proci grupu sa ovakvom odbranom,a u Bundesligi LP nece vidjeti.
Hajde ako smijes napisi to na temi Spahica. :mrgreen:

Da ne bude off,trebaju oni jos puno pure pojesti da bi bili konkurentni na ovom nivou.
ZAsto, pa moj stav o Spahicu je poznat, napuhan igrač, izvikan od medija, kiksa uvijek u kljucnim tekmama.Momak za deset, kao osoba odlican, a kao igrač ja nisam zaslijepljen patriotizmom i reprezentacijom, cesto je znao kiksati i u klubovima i u repci. SMeta mi sto mediji pisu, u nasoj repreznetaciji postoje 4 igrača svijetske klase medju kojima je i SPahic. Budimo realni, on je daleko od neke klase, solidan igrača najbolje receno. Znam da ce se naci pojedinci koji ce trolovati kako ja ne volim ovog, onog, kako sam heretik je ne volim repku jer sam iskritikovao SPahica, ali da malo bolje analizirate njegove igre u zadnji par godina, skupilo se dosta kikseva koji se ne mogu presutiti. BAyer me iznenadio njegovim dovodjenjem, ocekivao sam mladjeg , dokazanog igrača.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la samo_lijevo » 18 sep 2013, 00:54

Zato sto bi dobio etiketu drzavnog izdajnika.Znas vec tu pricu da ti ja ne govorim,sam si napisao.
Slazem se sa tvojom ocjenom oko njegovih gresaka ali hajde ti to objasni onim sto pisu na temi o Spahicu da je odigrao dobar mec,da nije kriv za golove,da je bio offside Evra sto valjda treba opravdati Emira kod prvog gola itd.
Mada kada bolje sagledam zasto se zamarati i nekome nesto objasnjavati sto je toliko ocito.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la Klare » 18 sep 2013, 01:08

Pod prvo i prvo odvadi i to dobrano. ;)
FRANK RIBERY je napisao/la:Njihova odbrana je uzasna.
Ne samo odbrana nego čitava taktika protiv Manchestera.
FRANK RIBERY je napisao/la:Spahicu je igrač pobjegao kod prvog
Ma da. Spahić je krivac, pa ko bi drugi bio :? ,
možda Emir kriv što Persi gore voda Donatija kako hoće? :?
FRANK RIBERY je napisao/la:nije pratio Persia kod drugog
Ma da, on nije pratio Persija, ali zato Beniš i još neko jesu Valenciju koji pretrča dobrih 30m i još mu dopustiše da između njih i centrira, Leno jednoruka intervencija je posebna priča.
FRANK RIBERY je napisao/la:direktan je krivac kod treceg
Za treći jeste kriv.
FRANK RIBERY je napisao/la:i opet lose postavljanje kod cetvrtog.
I opet lupaš gluposti :oops: ,
Spaha je zatvorio svoje, a Beniš nije išao na svoje da Valenciju pokrije.
FRANK RIBERY je napisao/la:igrača koji je navodno trebao donijeti sigurnost odbrani.
I jeste donio sigurnost, ne znam šta si od početka sezone gledao? :?

Spahić nije ni trunke medijski napuhan, nego dapače sramota da takav world calss nije uspio ostvariti još i bolju karijeru. ;)

A da su nepotrebno škrtarili sa transferima i iste obavili na nedobar način sasvim se slažem, i to sam prije i napominjao. ;)

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5243
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la FRANK RIBERY » 18 sep 2013, 01:17

No Coment na pristrasan post. SVi su krivi samo on nije. On je centralni branic i zaduzen je za napadače, ne za Valensiju. Cijelu tekmu se gubio, gdje je bio kad Runi nije dodao loptu Van PErsiju kad je bio sam?
STa trebamo velicati tragedije. Samo mi i Hrvati to radimo i u porazima trazimo dobre strane. SPahic je veceras zajedno sa kompletnom odbranom bio ocajan, ekipa je dala dva gola i u napadackom smislu je odradila posao, ali propuh u odbrani je debel samar ovoj ekipi. NDam se da ce u zimu krpiti ovu odbranu, inace nemaju sta traziti na bilo kojem frontu.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la samo_lijevo » 18 sep 2013, 01:18

Ma da. Spahić je krivac, pa ko bi drugi bio ,
možda Emir kriv što Persi gore voda Donatija kako hoće?
Koga on ovdje cuva?Jos se okrece i gleda u Runija.Pozicioniranju mu je bilo vrlo lose.

[youtube][/youtube]
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Neutral
Postovi: 37964
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la Neutral » 18 sep 2013, 01:19

Dobro što je ofsajd bio, nego očigledam faul nad golmanom.

Avatar
Blaszczykowski
Postovi: 1535
Pridružen/a: 16 maj 2013, 12:42
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la Blaszczykowski » 18 sep 2013, 08:18

Podrška RIBERYJU koji je jedan od objektivnijih forumaša na BL, osim kad se radi o junge Švabama. :mrgreen: Cijela obrana Bayera uključujući Spahića nije za nivo ozbiljnog participanta u CL. Jedini koga smatram potencijalnom višom klasom u Bayeru je Wollscheid, a on je sad na klupi. Znači, vjerovatno sam i njega precjenio pošto Sami sigurno ne bi radio kontra sebe stavljajući ga bez razloga na klupu. Trebali su malo više potrošiti. Ovako imaju u obrani igrača koji je lani igrao Serie B (Donati), igrača koji je lani jako malo igrao (Spaha) i igrača koji je zbog ozljeda cijelu karijeru jako malo igrao (Boenisch). Nisu ni lani oni bili defanzivno puno jači, ali sa Carvajalom i Kadlecom su barem bili puno jači prema naprijed. Trebalo je tu investirati koji milijunček u Tobyja i Tremoulinasa, koji su na kraju za ukupno 10-ak milja završili u Atleticu i Dynamu.
Hans J. Watzke - HEROJ, A NE ZLOČINAC!

BVB, Liverpool, Atletico, Basel - pozitivna strana nogometa

Buyern, PSG, Shity, Chelsky, Jube, Real M - ružna strana nogometa

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la secer » 18 sep 2013, 11:21

mislim da je ispravnije reci da nisu u pravu oni koji krivicu za leverov poraz traze u jednom ili dvojici igraca.
sinoc je zakazala cijela ekipa, jok samo spaha i toprak.
sta moze uraditi jedan stoper kad ostane sam protiv napadaca runijevog ili persijevog kalibra? nista.
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
Saurman
Postovi: 29578
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la Saurman » 18 sep 2013, 11:26

Kad ti odbranu čine Toprak i Spahić sve ti je jasno.

Bayer je postao neozbiljan klub eh da je tu Calli ova dvojica nikad ne bi zaigrali u Leverkusenu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la secer » 18 sep 2013, 11:34

ala ga sarminjo rasprdjva.
sphic je igracina i kao takav bi imao mjesta u svakom bligasu, osim baye.
nek je humels klasa iako flopa protiv gotovo svake ekipe.
njemo slobodno mozemo dodati boatenga - covjeka koji je samo u prosloj sezoni imo vise gresaka neg spaha u karijeri.
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
Dedy
Postovi: 26
Pridružen/a: 04 apr 2013, 13:27
Kontakt:

Re: TSV Bayer 04 Leverkusen

Post Postao/la Dedy » 02 okt 2013, 18:29

Spaha večeras ne igra, provjerena informacija :)
"Neuspjeh je neuspjeh ma koliko bio blizu uspjeha."

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.