VFL Wolfsburg

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la amerosm » 26 apr 2009, 18:50

Sada ekipe od jucer imaju malu psiholisku prednost. Pogotovo Bayern jer su oni iskusni.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Pauk » 26 apr 2009, 18:51

Misimovic ok danas a ostala ekpia kanta pogotovo sam razocaran Dzekom i Grafiteom.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la 19TM87 » 26 apr 2009, 18:57

ma jbg nakon 10 pobjeda morao je dovc i ovakav dan...posteno su se isfulali...nista mogu reci da je energi ucinio sam prvenstvo zanimljivijim :evil:
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la NoName » 26 apr 2009, 18:58

Traljavo do bola! Na terenu totalno nezainteresovano, Miske se trudio a ostali katastrofa! Posebno bih tu izdvojio Dejagaha, Grafitea ali bogami i Džeku. Izgleda da je pritisak uradio svoje, umjesto da danas ovjere titulu bogami su sebi pravo zakomplikovali. Ono čega sam se nekako i pribojavao, još prije 4-5 kola, je to da bi Štutgart mogao da mnogima pomrsi račune jer imaju sve u svojim nogama, igraju sa konkurentima a forma im je u usponu.

Odavno nisam gledao očajnije izdanje Wolfsa! Umjesto 2-3 gola razlike oni izgubiše! ccc
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la ribery » 26 apr 2009, 19:00

19TM87 je napisao/la:joooj druga sansa za djeku samo da se ovo ne osveti
19TM87 je napisao/la:jaooo djekooooo...jbg mora past taj go
19TM87 je napisao/la:jao sta misketu odbrani golman...fuj
Molim vas, ubuduce bez ovakvih komentara. Necemo praviti live-tekstualni prenos od ove teme.
Vukovi su propustili veliku sansu danas, ovako je jos uvijek sve otvoreno. Dosta su se ispromasivali, nisu imali srece i kao i obicno uslijedio je poraz. Vidjet cemo kako ce ovaj poraz uticati na njih (psihicki), ipak je prekinuta jedna velika serija.

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la NoName » 26 apr 2009, 19:02

Ribery je izgleda pravo aktivan na temi Wolfsa :D Al hajd, praštamo mu, to mu je i "posao"
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

dzenidm
Postovi: 703
Pridružen/a: 16 mar 2009, 23:14
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la dzenidm » 26 apr 2009, 19:05

sta reci, u prvih 15 min grafite moze da rijesi utakmicu medutim on masi, nakon njega i dzeko masi 100% priliku, magath pomalo isfrustriran igrom svojih krila izbaca ih, ali ubaca dvojicu jos losijih igraca posebno dejagah, koji nije ni za nase premier lige, sudije katastrofa, ni u nasoj lizi ne mogu suditi, na kraju jedini krivac po mom misljenju bio je magath sa svojim izmjenama, mislim da je imao igru koja je mirisala pobjedi, medutim ulaskom ova 2 igraca katastrofa

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la NoName » 26 apr 2009, 19:09

Ovu utakmicu treba što prije zaboraviti. Međutim, ono čega se ja još bojim je činjenica da je, kao što smo već ovdje diskutirali, apsolutno nestalo timskog duha u igri Wolfsa, ponajprije zbog sebičnosti Grafitea a bogami i Džeko izgleda kreće istim putem. Također, kako je došlo vrijeme za prekid "bijele" serije Wolfsa, veliko je pitanje da li je došlo vrijeme i za prekid "crne" serije Hoffenheima. Opasno je naredno kolo!
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Pauk » 26 apr 2009, 19:12

Dejagah je se barem puno trudio i neznam zasto bas njega napadate jer je bio jedan od 'boljih' ako se to moze reci danas u ekipi Wolfsburga.
Krivci danas za poraz su naravno svi ali veliku odgovornost za to imaju Dzeko i Grafite sto nisu iskoristili i jedan i drugi po dvije 100% sanse koje su imali.
Isto odbrana Wolfsburga je vrlo nesigurna bila pogotovo u drugom poluvremenu.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 26 apr 2009, 19:16

Grafite me iznervirao jer svaku akciju upropasti
Baš ga sad gledam i ima loptu vodi je i napravi prekršaj. Ili ne zna dodati ili je upropasti prekršajem :evil:

dzenidm
Postovi: 703
Pridružen/a: 16 mar 2009, 23:14
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la dzenidm » 26 apr 2009, 19:25

Pauk je napisao/la:Dejagah je se barem puno trudio i neznam zasto bas njega napadate jer je bio jedan od 'boljih' ako se to moze reci danas u ekipi Wolfsburga.
Krivci danas za poraz su naravno svi ali veliku odgovornost za to imaju Dzeko i Grafite sto nisu iskoristili i jedan i drugi po dvije 100% sanse koje su imali.
Isto odbrana Wolfsburga je vrlo nesigurna bila pogotovo u drugom poluvremenu.
daba je njemu sto se bori kad nema dvije u glavi, samo garga naprijed, nikoga ne vidi , je li na 16 suta

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la FK Sarajevo » 27 apr 2009, 16:16

onaj poraz im nije trebo nako dobro odigrase protiv bajerna a sad poraz protiv kotbusa
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

dzenidm
Postovi: 703
Pridružen/a: 16 mar 2009, 23:14
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la dzenidm » 03 maj 2009, 11:34

wolfsburg bi sa dva tri pojacanja vrlo lako iduce godine mogao do 4-finala lige prvaka, govori se da bi mogli dovesti mutua i luindulu, bilo bi to sjajno, jos da kupe jenog kvalitetnog stopera i zadnjeg veznog izgledali bi strasno

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la VanBasten » 03 maj 2009, 13:37

Zadnjeg veznog imaju, i odličan je, Joshue.
Jedino nekog da dovedu da mu bude adekvatna zamjena u slučaju povrede.

Stoper je potreban, tu se slažem, Šimunek nije ta klasa.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

dzenidm
Postovi: 703
Pridružen/a: 16 mar 2009, 23:14
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la dzenidm » 03 maj 2009, 14:15

VanBasten je napisao/la:Zadnjeg veznog imaju, i odličan je, Joshue.
Jedino nekog da dovedu da mu bude adekvatna zamjena u slučaju povrede.

Stoper je potreban, tu se slažem, Šimunek nije ta klasa.
josue ima cini mi se 31 i zato bi trebalo traziti nekog mladeg, meni se svida jermaine jones ili kad bi mogli dovesti jednog obi mikela, onda bi to izgledalo fantasticno, a slazem se sa tim da josue igra dobro ovu sezonu... mozda su krilne pozicije i najveci problem, posebno desna strana

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la VanBasten » 03 maj 2009, 14:41

Ma nema veze što ima 31 godinu, za tu pozicijiju možda i idealne godine.
ne znam Jones je dobar al prgav igrač, indijanac pravi, sumnjam da Magath "miriše" takve tipove.
Dejagah je po meni odličan za tu desnu stranu, ne kontam što ga drži na klupi.
Kad ga uvede u igru, malo se pogubi u želji da impresionira pa komplikuje bezveze, slično kao prije Ibišević.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

dzenidm
Postovi: 703
Pridružen/a: 16 mar 2009, 23:14
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la dzenidm » 03 maj 2009, 14:48

VanBasten je napisao/la:Ma nema veze što ima 31 godinu, za tu pozicijiju možda i idealne godine.
ne znam Jones je dobar al prgav igrač, indijanac pravi, sumnjam da Magath "miriše" takve tipove.
Dejagah je po meni odličan za tu desnu stranu, ne kontam što ga drži na klupi.
Kad ga uvede u igru, malo se pogubi u želji da impresionira pa komplikuje bezveze, slično kao prije Ibišević.
upravo to ,previsuje komplikuje, vise volim na toj poziciji nekog igraca koji je prodoran sa dobrim centarsutem, mislim da dejagah nije igrac s kim mozes igrati 4-finale lige prvaka

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la VanBasten » 03 maj 2009, 14:51

dzenidm je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:Ma nema veze što ima 31 godinu, za tu pozicijiju možda i idealne godine.
ne znam Jones je dobar al prgav igrač, indijanac pravi, sumnjam da Magath "miriše" takve tipove.
Dejagah je po meni odličan za tu desnu stranu, ne kontam što ga drži na klupi.
Kad ga uvede u igru, malo se pogubi u želji da impresionira pa komplikuje bezveze, slično kao prije Ibišević.
upravo to ,previsuje komplikuje, vise volim na toj poziciji nekog igraca koji je prodoran sa dobrim centarsutem, mislim da dejagah nije igrac s kim mozes igrati 4-finale lige prvaka
Pa Dejagah je prodoran i ima ok centaršut.
U Herti je razvaljivao.
Međutim, ovo sjedenje na klupi ga hebe, kad uđe kako sam već rekao, izgubi glavu.
Doduše ne bi se ljutio kad bi doveli npr Marina.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

dzenidm
Postovi: 703
Pridružen/a: 16 mar 2009, 23:14
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la dzenidm » 03 maj 2009, 14:54

VanBasten je napisao/la:
dzenidm je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:Ma nema veze što ima 31 godinu, za tu pozicijiju možda i idealne godine.
ne znam Jones je dobar al prgav igrač, indijanac pravi, sumnjam da Magath "miriše" takve tipove.
Dejagah je po meni odličan za tu desnu stranu, ne kontam što ga drži na klupi.
Kad ga uvede u igru, malo se pogubi u želji da impresionira pa komplikuje bezveze, slično kao prije Ibišević.
upravo to ,previsuje komplikuje, vise volim na toj poziciji nekog igraca koji je prodoran sa dobrim centarsutem, mislim da dejagah nije igrac s kim mozes igrati 4-finale lige prvaka
Pa Dejagah je prodoran i ima ok centaršut.
U Herti je razvaljivao.
Međutim, ovo sjedenje na klupi ga hebe, kad uđe kako sam već rekao, izgubi glavu.
Doduše ne bi se ljutio kad bi doveli npr Marina.
marin je sjajan igrac, on bi bio idealno pojacanje, ali mislim da on nece ostati u bundesligi, jer je isuvise dobar

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8237
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la geronimo » 03 maj 2009, 21:29

Wolfsburg ako sta zezne oko osvajanja prve titule u bundesligi, bice da je ovaj teatar oko Magathovog ostanka/odlaska. Trener koji je poznat da ga ne drzi mjesto i ovaj put to potvrdjuje!
Pokusavao je sve ovo u vezi Schalkea drzati u tajnosti, bar do kraja sezone. Medjutim, to je sve izaslo na vidjelo, tako da sad k'o fol i igraci Schalkea traze alibi za zadnji neuspjeh...u neizvjesnoj buducnosti :shock:
Sam Felix-sretni je izjavio da ce konacnu odluku reci u toku naredne sedmice...
Vom Jäger zum Gejagten

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.