FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,Devil,dubrava,Trigger,VanBasten

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 16 jul 2016, 18:35

alan_kardec je napisao/la:Đesi Tribeee :D :D

Tribalian je napisao/la:Ko skinu lapo miliona evropljana sa racuna? :mrgreen: Kak'e su ono optuzbe u medijima? :mrgreen:
Pročitao sam tekst i ništa mi nije jasno. A možda je tako i bolje :think: :mrgreen:
Gde si brate @Alaneeeee. :mrgreen:

Ma ni meni nista nije jasno. :lol: Nisam shvatio ni ko koga optuzuje. :mrgreen:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 16 jul 2016, 18:39

Tribalian je napisao/la:
marconato je napisao/la:Ma pusti to, ja se zabrinuo za tebe, gdje si, sta si :mrgreen:
Tu sam brate,vrucine i zayebancije, ko ce na forum da misli. Nekih koncerata se nakupilo. Potraja ona zima lepo , pa kad je otoplilo k'o skolarac kad se raspusti. :lol:
Znaci, napunio si baterije :)

Ja kako sam ukapirao, SD skinulo s racuna FK-a pola mil od Gazproma... :hmmmmm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14594
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 16 jul 2016, 18:40

evo saopštenja fk
“Crvena Zvezda kao i svi klubovi koji imaju UEFA licencu su dužni da tromesečno podnose izveštaj UEFA, vezano za svoje finansijsko poslovanje. Tako je i naš klub zaključno sa 15. julom bio podložan UEFA monitoringu. Iz tog razloga smo molili našeg generalnog sponzora kompaniju Gazprom da nam godišnju donaciju u iznosu od 500.000 evra uplati ranije da bi ispoštovali naše obaveze za UEFA takmičenje.

S obzirom da je iz formalnih razloga potpisnik ugovora o donaciji SD Crvena zvezda, predstavnici kompanije Gazprom su nas u utorak 12. jula obavestili da su sredstva uplaćena na račun Sportskog društva Crvena zvezda i da ih fudbalski klub može koristiti istog dana u svrhu regulisanja obaveza za UEFA takmičenje. Istog trenutka smo o tome obavestili rukovodstvo SD i dali im nalog da namenska sredstva prebace na račun fudbalskog kluba. Međutim, predstavnici sportskog društva su bez konsultacija i bilo kakvog obaveštenja, ceo iznos koji je kompanija Gazprom namenski uplatila za potrebe fudbalskog kluba utrošili u jednom danu za svoje potrebe, i na taj način stvorili opasnost da FK Crvena zvezda ostane bez UEFA licence.

Iako smo u četvrtak 14. jula ostali šokirani nekorektnim postupkom predstavnika SD Crvena zvezda, i odmah o tome obavestili kompaniju Gazprom, smogli smo snage da ličnim vezama i pozajmicama dođemo do dela neophodnih sredstava, a deo smo opet reprogramirali u poslednjem momentu i na taj način prošli i ovaj kvartalni UEFA monitoring.

S obzirom na ovakav nekorektan postupak od strane predstavnika sportskog društva u trenutku kada su znali da FK Crvena zvezda bije odlučujuće bitke za potpuni oporavak kluba koji bi se pozitivno reflektovao na celokupno sportsko društvo, fudbalski klub će preispitati svoje odnose sa SD Crvena zvezda i o tome zauzeti jasan stav”, stoji u saopštenju našeg kluba koji je potpisao predsednik Svetozar Mijailović.

yebo me svak ako su oni normalni :facepalm: :facepalm: Koji idiotizam :facepalm:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 16 jul 2016, 18:42

marconato je napisao/la:
Ja kako sam ukapirao, SD skinulo s racuna FK-a pola mil od Gazproma... :hmmmmm:
Pa sto su to uradili ???
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 18 jul 2016, 19:52

Prvenstvenu premijeru fudbaleri Crvene zvezde imaće u petak, 22. jula. Crvena zvezda će svoju prvu utakmicu Superlige u novoj sezoni odigrati dan ranije nego što je prvibitno bilo predviđeno. Tri dana nakon revanš utakmice sa Valetom, izabranici Miodraga Božovića će na stadionu „Rajko Mitić“ odmeriti snage sa novim prvoligašem, ekipom Napretka.Ovaj meč biće odigran u noćnom terminu, od 20 časova.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 18 jul 2016, 19:54

Tribalian je napisao/la:
marconato je napisao/la:
Ja kako sam ukapirao, SD skinulo s racuna FK-a pola mil od Gazproma... :hmmmmm:
Pa sto su to uradili ???
zatrebalo za izbora moj ti. ista stvar kao kod nas sa sps nekad.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 18 jul 2016, 19:57

DANTES je napisao/la: zatrebalo za izbora moj ti. ista stvar kao kod nas sa sps nekad.
Kome zatrebalo???
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la DANTES » 18 jul 2016, 20:01

Tribalian je napisao/la:
DANTES je napisao/la: zatrebalo za izbora moj ti. ista stvar kao kod nas sa sps nekad.
Kome zatrebalo???
sns ili neko drugi. stara politička muljaža. te pare su maznute možda ranije a sada se otkrilo. vidjećeš nikad se neće utvrditi ko ih je uzeo i za šta
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 18 jul 2016, 20:15

DANTES je napisao/la: sns ili neko drugi. stara politička muljaža. te pare su maznute možda ranije a sada se otkrilo. vidjećeš nikad se neće utvrditi ko ih je uzeo i za šta
Znaci Cicvu , po vasoj prici, daje nama desetine miliona eura, ali nam je i skinuo 500.000 navedene monete.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Grk1234
Postovi: 392
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Grk1234 » 18 jul 2016, 21:27

Nekadašnji napadač CSKA i Mančester Sitija i bivši reprezentativac Brazila Žo dolazi u Crvenu zvezdu! Ovu informaciju fudbalskoj javnosti plasirali su kineski mediji, koji su vijest o dolasku Žoa na Marakanu ”provukli” kroz tekst koji se bavi transferima. Doduše, dodali su da je transfer već završen. Žo je trenutno član kineskog Đangsua u koji je došao početkom ove godine. Najzvučnija imena timova za koje je igrao svakako su CSKA, Mančester Siti, Everton i Galatasaraj, a nosio je dresove još nekoliko klubova u domovini. Bio je član reprezentacije Brazila od 2007. do 2014. godine.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 18 jul 2016, 21:33

Grk1234 je napisao/la:Nekadašnji napadač CSKA i Mančester Sitija i bivši reprezentativac Brazila Žo dolazi u Crvenu zvezdu! Ovu informaciju fudbalskoj javnosti plasirali su kineski mediji, koji su vijest o dolasku Žoa na Marakanu ”provukli” kroz tekst koji se bavi transferima. Doduše, dodali su da je transfer već završen. Žo je trenutno član kineskog Đangsua u koji je došao početkom ove godine. Najzvučnija imena timova za koje je igrao svakako su CSKA, Mančester Siti, Everton i Galatasaraj, a nosio je dresove još nekoliko klubova u domovini. Bio je član reprezentacije Brazila od 2007. do 2014. godine.
Ako je ovo tacno, imacemo 6 napadaca. :)

p.s. Edson napustio klub.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Grk1234
Postovi: 392
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Grk1234 » 18 jul 2016, 21:38

Ma kontam da je suplja,prvo samo nezavisne objavile,drugo ko ce to platiti,frajer igro u Kini vjerujem da ne bi igrao ispod milion godisnje....
A kojih 6 napadaca,realno Zvezdi treba jedan dobar spic.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 18 jul 2016, 21:40

Grk1234 je napisao/la: A kojih 6 napadaca,realno Zvezdi treba jedan dobar spic.
Tu su Hugo, Sikimic, Orlandic i dva klinca.

Trebaju Zvezdi dva vrsna spica ukoliko ima nameru da uradi nesto u Evropi.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Grk1234
Postovi: 392
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Grk1234 » 18 jul 2016, 21:57

Hugo ode,Orlandic povrjedjen a Sikimic panj,za te klince ne znam kakvi su,nisam ih gledao.....

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14594
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 20 jul 2016, 11:40

Nakon ovoga sinoć, Bugari mogu da trljaju ruke, imaju i zbog čega.
Iako vjerujem u Grofa i ekipu, gledajući naše jade u odbrani + očajan vezni red, nemam razloga biti optimista za mečeve protiv Ludogoreca.
Onakve stvari će svaka iole ozbijnija ekipa da iskažnjava najstrašnije.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Mokes
Postovi: 15027
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Mokes » 20 jul 2016, 11:51

alan_kardec je napisao/la:Nakon ovoga sinoć, Bugari mogu da trljaju ruke, imaju i zbog čega.
Iako vjerujem u Grofa i ekipu, gledajući naše jade u odbrani + očajan vezni red, nemam razloga biti optimista za mečeve protiv Ludogoreca.
Onakve stvari će svaka iole ozbijnija ekipa da iskažnjava najstrašnije.
Bas losa Zvezda, Valeta imala 2-3 zicera. Ipak mislim da ih je Zvezda bas podcijenila i da ce mnogo ozbiljnije uci u tekmu s Bugarima. Ovaj Ludogorec u zadnje 4 godine, 3 puta igra s srpskim timovima u ovoj fazi :lol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 20 jul 2016, 12:12

Bice to sasvim drugaciji mec sa Ludogorecom! Nismo blistali u ove 2 utakmice, to svi vidimo, van forme, neuigrani smo, odbrana posebno, ali kazem, sam pristup i taktika protiv Bugara ce biti drugacija...

Pored neuigranog stoperskog tandema, nas osnovni problem je osovina Donald-Le Talek, gdje su obojica defanzivno jaki, kada stoje u bloku ispred odbrane (sto sinoc nisu radili), ali napadacki (kreativno) nemaju mnogo toga da ponude! Protiv, uslovno receno, slabijih ekipa, dovoljan je samo jedan od njih dvojice na terenu i to da strogo pokriva samo nasu polovinu terena i bude tzv osigurac, a ne da glume gore Pirla i Iniestu, pa izmedju njih i stopera ostane krater, sto protivnici vrlo dobro koriste!
Prosle sezone smo imali jednog Grujića koji je napadacki dimenzija vise od obojica, pravi box-to-box igrac koji je pravio razliku na terenu i ne bez razloga zavrsio u Liverpoolu!

Protiv Bugara pomenuta 2-ka ce imati smisla, jer cemo sigurno igrati zatvorenije i na kontru (pogotovo tamo), ali igrati kuci sa 2 klasicna zadnja vezna protiv objektivno slabijeg tima je po meni nepotrebno... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
dscile
Postovi: 6175
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 20 jul 2016, 14:34

Pazite kad vam kazem da cemo dosta bolje odigrati sa Bugarima, nego sto smo sa Maltezanima. Ja sam siguran u to.

Nismo favoriti, ali mozemo proci.. da je uvaliti barem jedan gol tamo..

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Tribalian » 20 jul 2016, 20:47

Mokes je napisao/la: Bas losa Zvezda, Valeta imala 2-3 zicera. Ipak mislim da ih je Zvezda bas podcijenila i da ce mnogo ozbiljnije uci u tekmu s Bugarima. Ovaj Ludogorec u zadnje 4 godine, 3 puta igra s srpskim timovima u ovoj fazi :lol:
Nikad gora. A ubedjen sam da je razlog ovo sto sam uvecao. Mislili su da ce biti 6-0 za nas, igrali ili se setali po terenu. A to kao sto smo videli ne ide bas tako.

Zato je i @dscile u pravu kad kaze da mec sa Bugarima sigurno nece izgledati ovako i da ce igraci mnogo ozbiljnije pristupiti u tom duelu.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14594
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 22 jul 2016, 16:25

dscile je napisao/la:Pazite kad vam kazem da cemo dosta bolje odigrati sa Bugarima, nego sto smo sa Maltezanima. Ja sam siguran u to.

Nismo favoriti, ali mozemo proci.. da je uvaliti barem jedan gol tamo..



Iskreno se nadam da je tako.




Katai se dogovorio sa Seltom. :( Tako španski mediji pišu. Zvezdi oko 2,5 miliona. Fina cifra s obzirom da je došao za DŽ.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.