Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

Krste11
Postovi: 126
Pridružen/a: 05 jun 2018, 08:47
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la Krste11 » 26 feb 2024, 21:34

Do Hrvatske se mora naći amerikanac na poziciji pleja da se Musa malo rastereti, pa znali su francuzi odakle prijeti najveća opasnost pa su ga pritisnuli maximalno u odbrani i odatle i ova promašena slobodna bacanja.

Avatar
DamirT
Postovi: 15068
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la DamirT » 26 feb 2024, 21:36

Sad sa utakmice. Veceras Atic koliko god da je dao poena, mogao je jos toliko da nije glup ko qrc. Defanzivni skokovi nakon njihovih slobodnih nisu postojali. Makar 4 puta su nam ispod naseg kosa uzeli loptu i dali kos. To je 4 poena vise.

Loncaru bi zabranio ulazak u BiH. Kakva oyebina dan te yebo. Lik kao centar ne zna zagradit skok.

Sudije odradile dio posla definitivno. Lik svira faul Penavi, a covjek uzeo ofanzivni skok. Ne bi ih dobili da se ne znam gdje igralo. Korake su na pocetku Francuzi makar 2 puta radili i nista im nije svirao.

Ali onaj kraj prve cetvrtine je za zatvora. Jbt 15-9, 40 sekundi do kraja i napad nas i uspijes 2 trice primit i izgubit cetvrtinu :crazy:

Uglavnom, uz normalnog playa, a kojeg ce nadam se biti (tako @lumani kaze :mrgreen:), definitivno Hrvate u BiH mozemo dobiti 100%.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Madal
Postovi: 3719
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la Madal » 26 feb 2024, 21:40

I realno previse se pljuje Beciragic. Veceras je majstorski postavio odbranu i prvo poluvrijeme za napad. Gegic na postu je vrhunski potez npr.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10198
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la invincible1921 » 26 feb 2024, 21:41

DamirT je napisao/la:
26 feb 2024, 21:36
Sad sa utakmice. Veceras Atic koliko god da je dao poena, mogao je jos toliko da nije glup ko qrc. Defanzivni skokovi nakon njihovih slobodnih nisu postojali. Makar 4 puta su nam ispod naseg kosa uzeli loptu i dali kos. To je 4 poena vise.

Loncaru bi zabranio ulazak u BiH. Kakva oyebina dan te yebo. Lik kao centar ne zna zagradit skok.

Sudije odradile dio posla definitivno. Lik svira faul Penavi, a covjek uzeo ofanzivni skok. Ne bi ih dobili da se ne znam gdje igralo. Korake su na pocetku Francuzi makar 2 puta radili i nista im nije svirao.

Ali onaj kraj prve cetvrtine je za zatvora. Jbt 15-9, 40 sekundi do kraja i napad nas i uspijes 2 trice primit i izgubit cetvrtinu :crazy:

Uglavnom, uz normalnog playa, a kojeg ce nadam se biti (tako @lumani kaze :mrgreen:), definitivno Hrvate u BiH mozemo dobiti 100%.
Nisu dvije trice nego dvije trice i slobodno da bude jos gore :rol:

Izdominirace ih Musa ko Neno u skenderiji :bih:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
DamirT
Postovi: 15068
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la DamirT » 26 feb 2024, 21:41

invincible1921 je napisao/la:
26 feb 2024, 21:41
DamirT je napisao/la:
26 feb 2024, 21:36
Sad sa utakmice. Veceras Atic koliko god da je dao poena, mogao je jos toliko da nije glup ko qrc. Defanzivni skokovi nakon njihovih slobodnih nisu postojali. Makar 4 puta su nam ispod naseg kosa uzeli loptu i dali kos. To je 4 poena vise.

Loncaru bi zabranio ulazak u BiH. Kakva oyebina dan te yebo. Lik kao centar ne zna zagradit skok.

Sudije odradile dio posla definitivno. Lik svira faul Penavi, a covjek uzeo ofanzivni skok. Ne bi ih dobili da se ne znam gdje igralo. Korake su na pocetku Francuzi makar 2 puta radili i nista im nije svirao.

Ali onaj kraj prve cetvrtine je za zatvora. Jbt 15-9, 40 sekundi do kraja i napad nas i uspijes 2 trice primit i izgubit cetvrtinu :crazy:

Uglavnom, uz normalnog playa, a kojeg ce nadam se biti (tako @lumani kaze :mrgreen:), definitivno Hrvate u BiH mozemo dobiti 100%.
Nisu dvije trice nego dvije trice i slobodno da bude jos gore :rol:

Izdominirace ih Musa ko Neno u skenderiji :bih:
Ma eto tu je to. Jos sam pod utiskom pa ne znam sta pisem :rol: :rol:

aBd :pray: :bih:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
invincible1921
Postovi: 10198
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la invincible1921 » 26 feb 2024, 21:45

Madal je napisao/la:
26 feb 2024, 21:40
I realno previse se pljuje Beciragic. Veceras je majstorski postavio odbranu i prvo poluvrijeme za napad. Gegic na postu je vrhunski potez npr.
Ma jedino ako je kriv za amera to mu zamjeram...i onu prodatu loptu protiv Italije dok zadnjeg daha zviota svog halalit necu :D

Ovo vcrs sa ovako limitiranim rosterom nez ni sta je mogo..poginuli su momci vratili se par put iz ponora drzalk ih u sahu dobrih 35minuta....al iz prazne ne puca
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
MElloo
Postovi: 13047
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la MElloo » 26 feb 2024, 21:46

Sve isto kao i utakmica sa poljskom.Isti problemi nista se nije rijesilo.Mozemo samo kopirat postove s te utakmice

Avatar
Madal
Postovi: 3719
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la Madal » 26 feb 2024, 21:49

invincible1921 je napisao/la:
26 feb 2024, 21:45
Madal je napisao/la:
26 feb 2024, 21:40
I realno previse se pljuje Beciragic. Veceras je majstorski postavio odbranu i prvo poluvrijeme za napad. Gegic na postu je vrhunski potez npr.
Ma jedino ako je kriv za amera to mu zamjeram...i onu prodatu loptu protiv Italije dok zadnjeg daha zviota svog halalit necu :D

Ovo vcrs sa ovako limitiranim rosterom nez ni sta je mogo..poginuli su momci vratili se par put iz ponora drzalk ih u sahu dobrih 35minuta....al iz prazne ne puca
Veceras je dobro ovo sve stojalo, defanziva odlicna cak i kad su nam davali poene. A u napadu ne moze on zabijati, imao je par odlicnih poteza i akcija. Raja ga nesto uzela pljuvati previse, mozda bas zbog Italije :D

Atmosfera brutalna veceras, ne znam kako je na TVu izgledalo ali nije igla mogla stati, nadam se makar da su svi usli u dvoranu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1652
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la Zaniolo » 26 feb 2024, 21:56

svrakino1921 je napisao/la:
26 feb 2024, 21:24
Tako je to kad se ode iz kultne dvorane
Pa u ovoj dvorani je gostovao i Real Madrid u košarci i Barcelona u rukometu




slika

slika
kultne dvorane baksuzne ko i grbavica
samo nemoj u sarajevo usmrdjelo
daj bihac tuzlu zenicu gorazde samo ne kod vas

Avatar
Semper
Postovi: 2730
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la Semper » 26 feb 2024, 21:58

Hrvatska ce kući dobiti Francuze jer ce se tako dogovoriti. Nama onda preostaje da dobijemo Hrvate oba puta sto je nemoguća misija.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10198
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la invincible1921 » 26 feb 2024, 21:58

Madal je napisao/la:
26 feb 2024, 21:49
invincible1921 je napisao/la:
26 feb 2024, 21:45
Madal je napisao/la:
26 feb 2024, 21:40
I realno previse se pljuje Beciragic. Veceras je majstorski postavio odbranu i prvo poluvrijeme za napad. Gegic na postu je vrhunski potez npr.
Ma jedino ako je kriv za amera to mu zamjeram...i onu prodatu loptu protiv Italije dok zadnjeg daha zviota svog halalit necu :D

Ovo vcrs sa ovako limitiranim rosterom nez ni sta je mogo..poginuli su momci vratili se par put iz ponora drzalk ih u sahu dobrih 35minuta....al iz prazne ne puca
Veceras je dobro ovo sve stojalo, defanziva odlicna cak i kad su nam davali poene. A u napadu ne moze on zabijati, imao je par odlicnih poteza i akcija. Raja ga nesto uzela pljuvati previse, mozda bas zbog Italije :D

Atmosfera brutalna veceras, ne znam kako je na TVu izgledalo ali nije igla mogla stati, nadam se makar da su svi usli u dvoranu.
Ma sta ce jbg treba bit realan za napad..bilo je akcija i dobrih lopti, al stas kad mi nemamo igraca da moze tricu ubost..nije ni Bekir glup vidio je sta treba jer pod kos da ides onim mrcinama je smijesno i pricat
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
DamirT
Postovi: 15068
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la DamirT » 26 feb 2024, 22:01

Ma glupost je pisati ista za dvorane kod nas. Da bogdom imamo luksuz kao Francuska, Njemacka i drugi pa da svaku utakmicu igramo u drugom gradu.

Atmosfera veceras vrh bila, meni grlo skroz otislo :urnebes:

Kazem jos jednom, da nadju normalnog stranca, dajem ruku u vatru da Hrvate dobijamo kod nas, gdje god da budemo igrali.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5782
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la JohnCleese » 26 feb 2024, 22:04

invincible1921 je napisao/la:
26 feb 2024, 21:45
Madal je napisao/la:
26 feb 2024, 21:40
I realno previse se pljuje Beciragic. Veceras je majstorski postavio odbranu i prvo poluvrijeme za napad. Gegic na postu je vrhunski potez npr.
Ma jedino ako je kriv za amera to mu zamjeram...i onu prodatu loptu protiv Italije dok zadnjeg daha zviota svog halalit necu :D

Ovo vcrs sa ovako limitiranim rosterom nez ni sta je mogo..poginuli su momci vratili se par put iz ponora drzalk ih u sahu dobrih 35minuta....al iz prazne ne puca
Ja mislio on potrosio sve timeoute jer ga ne poziva od 35 minute dok smo bili jos na minus 5,6, 7 kad bum pozva timeout na 20 sec do kraja kod -12 he he kakva neshvacena mudrost.

Kriv je sto je okupio ekipu bez playa sto ga je vec kostalo na OI turniru kada smo imali mnogo veci kvalitet na okupu pa se vidjelo da opet ne moze bez jedinice.
Znaci nije to morao biti nuzno naturalizovani play ako je vec do zadnjeg trena cekao Johna, ali je morao biti neko drugi.
Sjetimo se kako je Vedran znao iskopati Adamovica za jedan ili dva prozora i posluzio je svrsi.

Kriv je sto je u svojoj eri izgubio igraca kao sto je Sulejmanovic koji je godinama cekao nastup u Bh dresu tako sto nije zelio nastupati za seniore Finske.

Kriv je jer nam antipatican zbog svoje nadmenosti na presicama i lafo filozofiranja kojim nevjesto zeli da sakrije koliko je supalj u pracenju novih potencijalnih reprezentativaca.....
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
bhsport
Postovi: 11342
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la bhsport » 26 feb 2024, 22:06

Madal je napisao/la:
26 feb 2024, 21:40
I realno previse se pljuje Beciragic. Veceras je majstorski postavio odbranu i prvo poluvrijeme za napad. Gegic na postu je vrhunski potez npr.
Ma pljuje se zbog drugih stvari, Suljo je veceras falio i amer.
Ali nije se razmišljalo na vrijeme i zato sada trpimo.
Do Novembra rijesiti amerikanca i naci novog selektora.
Vratiti Sulju.
Sa Hrvatima u Skenderiji, Mejdan je dobio veliku utakmicu i opet poraz.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

djonla
Postovi: 404
Pridružen/a: 26 maj 2009, 20:45
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la djonla » 26 feb 2024, 22:07

Hrvati dobijaju Francuze i to je to

Avatar
Madal
Postovi: 3719
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la Madal » 26 feb 2024, 22:09

Za Amerikanca ako je do njega kriv je 1/1 i to bi imali velike sanse veceras sa nekim tipa Robertsona koji je Slovence na EB prelomio.
Za Sulejmanovica ne znam sta bi rekao, ni prvi ni zadnji trener koji nekog igraca prekrizi, svakako da je bolje da je tu ali nema ni on nekih odlicnih partija u reprezentaciji, ako je trebao na njemu gradit strogocu onda nek je jbg.

Za nove potencijalne, ne mogu se sjetiti za koga ste mu ****.li familiju sto nije imao minute na EB pa kad udje ispostavilo se da je parmak teski. Ili je mozda i prije EB to bilo.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37711
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 feb 2024, 22:10

Mozda bi mi i dobili u ovoj atmosferi da imamo rotaciju od 12 igraca. Ne moraju biti nesto ni ekstra vec samo da im mozes pustiti da odigraju po 10ak minuta kvalitetno.

Vec kod nas imas nekih 7 8 igraca koji pocnu grijesiti jer nema rotacije.

Atic je super igrac, ne mogu se oteti dojmu da je mogao napraviti bolju karijeru od ove sto je imao.

Francuska sa druge strane ima 12 igraca, svi igraju, svako moze zabiti, svi su aktivni, igraju cesto jace utakmice. Kada su 7 minuta prije kraja bili u kanalu, fino timeout i pod kos trpaj. Klasicna Francuska borbena ekipa.

Avatar
DamirT
Postovi: 15068
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la DamirT » 26 feb 2024, 22:10

A fakat, ne kontam sto je lik trazio time out kad je rijesena utakmica, a nije zvao kad je bilo -4 da malo smiri igrace kad se krenulo u promasaje?

Bas citam hrvatski forum, upravu su ljudi kad kazu da smo jedna od fizicki najjacih reprezentacija u Evropi, ali smo jedna od najgorih sto se tice suteva.

Atic suta 4 otvorene trice i sve promasuje. Alibegovic podbacio ponajvise. Musa jbg ne moze sam, ali je i sam u par navrata debelo pogrijesio. Pred kraj utakmice krenu u kontru i umjesto da zavrsi polaganjem, on vrati Aticu loptu ja mislim i napravi faul u napadu...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la holyman » 26 feb 2024, 22:11

Odlicna utakmica uz previse sudijskih gresaka za ovaj nivo, na kraju je kratka klupa i nas umor presudio koji za sobom vodi mnostvo gresaka.

Mejdan jos jednom pokazao da je za Sarajevo druga planeta.
NEMA NAZAD

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 501
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za EUROBASKET 2025

Post Postao/la muharemovicdzelo » 26 feb 2024, 22:11

Suđenje je bilo jako loše, bruka loših odluka, laici su mogli vidjeti da je to što oni sude besmisleno.

Atmosfera je bila vrhunska. Prije 5 sam došao radi mjesta, u 6 nisi imao gdje sjesti (tribina B), po jedno mjesto ako je bilo i dobro i jest. Nadam se i da ćemo susjede dočekati u Mejdanu, meni daleko bolja atmosfera nego u Skenderiji.

Koreografija na početku, vrh, osim scene Muse na kraju i onog incidenta među BHF, nema se šta reći. Grlo je otišlo do kraja.

Nažalost, nije se mogla ispratiti motorika, drugačije bi bilo da su Nurkić i Robertson bili tu. Nema se šta pričati, playmaker je ogroman nedostatak, to što prije treba riješiti jer je Musa preopterećen. Igrali su okej, solidno, moglo je i puno bolje, ali Bože moj.

Puno su grešaka radili, bacali lopte u bunar, onaj sramotan šut Atića, kad je profulao tablu kompletnu.

Nadam se da ćemo riješiti pleyku do meča sa susjedima.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.