NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

Avatar
BijelaCokolada
Postovi: 926
Pridružen/a: 05 feb 2016, 15:58
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la BijelaCokolada » 20 jun 2016, 18:04

rio_Ferdy88 je napisao/la:Inače gledam tekmu, kakvo prvo pol za Draya :tokralju:

Uvjerljivo najbolji igrač na parketu je bio :salut:

Ezeli užasan, sam je krivac za 3-4 promašena zicera na početku :oops:
Sad ces tek vidjeti Ezelija u drugom,i ilustraciju kako sjeba.ti momentum i +6 prednosti za dubse,pa je uzasan blaga rijec u ovom slucaju :mrgreen:

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la adriano_leite » 20 jun 2016, 18:04

bvb je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la: mada je trebao izvesti Jamesa kada smo imali rezultat jer je Irving sam nosio ekipi u 3/4 kada je James na kraju poceo nesto forsirati a umor ga stigao i oni pocese topiti prednost.
Meni nikako nije jasno da jedna ili dvije minute odmora mogu biti toliko bitne i pored silnih timeouta koje imaju. Evo naprimjer sinoc/jutros sredinom zadnje cetvrtine (malo prije nego je James poceo forsirati) ti si pisao da ga treba odmoriti jednu minutu. Moze li time-out posluziti kao odmor jer svakako traje tri minute, a ako se ne varam bio je jedan ili dva u tom periodu, ili je fakat ta dodatna minuta toliko bitna?
Pa evo, znaci poceo je da srlja, vidno umoran, ako ga izvedes 2 minute, ima priliku da vidi sa strane postavku protivnika, da razmisli sta da igra, da iz drugog ugla vidi sta bi moglo proci, zatim da se jednostavno smiri kako fizicki tako i psihicki. Nekad minuta odmora moze biti od velikog znacaja. Kada krene da srlja, bolje ga je odmoriti svakako.

@lumani, Mozgov je i kod njega slabo igrao. Uglavnom, sa kompletnom ekipom, uzeo bi ovo i Blatt prosle sezone ;) .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36514
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Donnie Darko » 20 jun 2016, 18:04

slika

:rol:

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21433
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Epidaurus » 20 jun 2016, 18:06

rio_Ferdy88 je napisao/la:Inače gledam tekmu, kakvo prvo pol za Draya :tokralju:

Uvjerljivo najbolji igrač na parketu je bio :salut:

Ezeli užasan, sam je krivac za 3-4 promašena zicera na početku :oops:
On i čupava ubleha momentum changeri za Cavse čitavu veče bili. Dobro i Kerr koji je iz samo sebi znanog razloga ta dva balvana držao više od 2 minute u igri :facepalm:

Avatar
L-Train
Postovi: 18731
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la L-Train » 20 jun 2016, 18:06

BIHfan je napisao/la:
L-Train je napisao/la:Bihfan-neka vam ne pada na pamet da ne udjete sl. godine u PO :mrgreen: ostao sam uskracen ove godine za mene uvijek posebne serije protiv Bullsa,znaci nema izgovora za sl. sezonu :D
Cestitam i tebi na tituli, mislim da ti je ovo ipak najdraza Lebronova titula.
Slazem se da je falila ta serija izmedju Bullsa i Lebrona. Uvijek ti okrsaji budu zanimljivi, samo da iduce godine izbacimo vise Lebrona, al tesko sa ovom upravom i treneom mekog srca. Vidjecemo.


PS. ziv bio promjeni avatar :lol:
Hvala ti,ali nemoj meni ziv bio cestitati,jos mi samo fali da mi se @lesa navali na kosti s pricom o pravim navijacima :mrgreen:

Ma apsolutno da je najdraza,mnogo vec poznatih stvari utice na to.

Uprava je realno najveci problem Bullsa i to godinama,naravno uz onu povredu Rosea.Jbga valjda se izdignete iznad svega,Bullsi su prevelika fransiza da samo tek tako ostaju bez play offa.

Kome smeta ovo umiljato lice :problem: :mrgreen:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Clutch » 20 jun 2016, 18:13

Nema Titove iBogami. Da nije na intenzivnoj zavrsio
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la SlevinKelevra » 20 jun 2016, 18:22

[youtube][/youtube]

lumani
Postovi: 14949
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la lumani » 20 jun 2016, 18:30

adriano_leite je napisao/la:
bvb je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la: mada je trebao izvesti Jamesa kada smo imali rezultat jer je Irving sam nosio ekipi u 3/4 kada je James na kraju poceo nesto forsirati a umor ga stigao i oni pocese topiti prednost.
Meni nikako nije jasno da jedna ili dvije minute odmora mogu biti toliko bitne i pored silnih timeouta koje imaju. Evo naprimjer sinoc/jutros sredinom zadnje cetvrtine (malo prije nego je James poceo forsirati) ti si pisao da ga treba odmoriti jednu minutu. Moze li time-out posluziti kao odmor jer svakako traje tri minute, a ako se ne varam bio je jedan ili dva u tom periodu, ili je fakat ta dodatna minuta toliko bitna?
Pa evo, znaci poceo je da srlja, vidno umoran, ako ga izvedes 2 minute, ima priliku da vidi sa strane postavku protivnika, da razmisli sta da igra, da iz drugog ugla vidi sta bi moglo proci, zatim da se jednostavno smiri kako fizicki tako i psihicki. Nekad minuta odmora moze biti od velikog znacaja. Kada krene da srlja, bolje ga je odmoriti svakako.

@lumani, Mozgov je i kod njega slabo igrao. Uglavnom, sa kompletnom ekipom, uzeo bi ovo i Blatt prosle sezone ;) .

On nista ne bi osvojio , jer je igrao pogresan stil kosarke za ovakvu ekipu.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14918
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la BernardBarnjak » 20 jun 2016, 18:46

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
L-Train
Postovi: 18731
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la L-Train » 20 jun 2016, 18:48

SlevinKelevra je napisao/la:[youtube][/youtube]
Al pazi Mozgova na kraju klipa,frajer izgleda ko da je zaluto na partiju :urnebes:

Highlights njegove sezone je izjava Darka sa SK vezano za njegovo neigranje "jos malo i pocece mu naplacivati ulaz u Quicken Loans areni" :lol:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Clutch » 20 jun 2016, 18:51

[youtube][/youtube]
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41335
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 20 jun 2016, 19:00

BijelaCokolada je napisao/la: Sad ces tek vidjeti Ezelija u drugom,i ilustraciju kako sjeba.ti momentum i +6 prednosti za dubse,pa je uzasan blaga rijec u ovom slucaju :mrgreen:
Evo upravo završio sa tekmom, i bukvalno prvi play u drugom pol opet Ezeli promašuje zicer, onda opet ulazi u zadnjoj čet i prvi play odmah pravi faul i daje Jamesu 3 slobodna, strašno koliko ih je koštao sinoć, Kerru ide na dušu to :oops:

Inače Kyrie preuzeo stvari u svoje ruke u 3 čet i vratio Cavse u život, strašno kako je odigrao, nemoguće je pogađao, posebno onaj 2+1 preko Greena. U zadnjoj čet posljednjih 4-5 min svima drhtale ruke dok on nije zabio onu trojku, festival cigli i sa jedne i sa druge strane, nervoza i umor učinili svoje, a mora se pohvaliti i ona odbrana Lovea nad Curryem kod +3 :salut:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la bvb » 20 jun 2016, 19:12

adriano_leite je napisao/la:Pa evo, znaci poceo je da srlja, vidno umoran, ako ga izvedes 2 minute, ima priliku da vidi sa strane postavku protivnika, da razmisli sta da igra, da iz drugog ugla vidi sta bi moglo proci, zatim da se jednostavno smiri kako fizicki tako i psihicki. Nekad minuta odmora moze biti od velikog znacaja. Kada krene da srlja, bolje ga je odmoriti svakako.
Ma, dobro, jasno mi je to, istina da bi mu mali odmor godio jer je srljao. Nego mi je inace zanimljivo to oko odmaranja. tj. da je tolika vaznost s obzirom da odmaraju dosta na poluvremenu, tokom tajmauta, a i kada se izvode slobodna :D
Isto i za prosjecno vrijeme provedeno na parketu koje se cesto potenciralo kao jako vazno, cak i kad igraci nisu odigrali isti broj utakmica.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la adriano_leite » 20 jun 2016, 19:38

bvb je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:Pa evo, znaci poceo je da srlja, vidno umoran, ako ga izvedes 2 minute, ima priliku da vidi sa strane postavku protivnika, da razmisli sta da igra, da iz drugog ugla vidi sta bi moglo proci, zatim da se jednostavno smiri kako fizicki tako i psihicki. Nekad minuta odmora moze biti od velikog znacaja. Kada krene da srlja, bolje ga je odmoriti svakako.
Ma, dobro, jasno mi je to, istina da bi mu mali odmor godio jer je srljao. Nego mi je inace zanimljivo to oko odmaranja. tj. da je tolika vaznost s obzirom da odmaraju dosta na poluvremenu, tokom tajmauta, a i kada se izvode slobodna :D
Isto i za prosjecno vrijeme provedeno na parketu koje se cesto potenciralo kao jako vazno, cak i kad igraci nisu odigrali isti broj utakmica.
A brate akumulirane minute svakako da uticu na svjezinu igraca. Isto kao predjena kilometraza auta, godine imaju svoj uticaj ali i kilometraza :D .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
topnik1
Postovi: 15171
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la topnik1 » 20 jun 2016, 21:23

Čestitke adriano, a pogotovo @rudy , molitve su uslišene :D
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la adriano_leite » 20 jun 2016, 21:35

topnik1 je napisao/la:Čestitke adriano, a pogotovo @rudy , molitve su uslišene :D
Hvala, a rudy brat ibadetio taman uz ramazan :D .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
miki_92
Postovi: 21612
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la miki_92 » 20 jun 2016, 21:56

:salut:
Cavaliers-Warriors Game 7 draws massive 30.8 million average, peak of 44.5 million
The game drew an 18.9 overnight rating, tops in the post-Michael Jordan finals era. Game 7 in 2013 (Heat-Spurs) drew a 17.7 overnight and in 2010 (Lakers-Celtics) an 18.2.

The game drew a 46.3 rating (on average 46.3 % of the homes in Cleveland were watching) and 39.4 rating in San Francisco.
@Bobadilla taj zadnji citat u potpisu nije LBJ nego Rudy Tomjanovich
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

filip13
Postovi: 38330
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la filip13 » 20 jun 2016, 22:03

miki_92 je napisao/la::salut:
Cavaliers-Warriors Game 7 draws massive 30.8 million average, peak of 44.5 million
The game drew an 18.9 overnight rating, tops in the post-Michael Jordan finals era. Game 7 in 2013 (Heat-Spurs) drew a 17.7 overnight and in 2010 (Lakers-Celtics) an 18.2.

The game drew a 46.3 rating (on average 46.3 % of the homes in Cleveland were watching) and 39.4 rating in San Francisco.
@Bobadilla taj zadnji citat u potpisu nije LBJ nego Rudy Tomjanovich[/quote]


da,1995.

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Bobadilla » 20 jun 2016, 22:10

miki_92 je napisao/la::salut:
Cavaliers-Warriors Game 7 draws massive 30.8 million average, peak of 44.5 million
The game drew an 18.9 overnight rating, tops in the post-Michael Jordan finals era. Game 7 in 2013 (Heat-Spurs) drew a 17.7 overnight and in 2010 (Lakers-Celtics) an 18.2.

The game drew a 46.3 rating (on average 46.3 % of the homes in Cleveland were watching) and 39.4 rating in San Francisco.
@Bobadilla taj zadnji citat u potpisu nije LBJ nego Rudy Tomjanovich
Znam da nije ali se svakako pokazao tacnim nakon prozivanja da je mlakonja i cry baby. :)
A evo izbrisao mi post pajdo, a da li je neko napisao curry GOAT kao sto je on radio, to nije pretjerivanje. Na aparatima je epi zajedno sa cokoladom, paskalom, toresom i mnogim drugim hejterima.
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21433
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2016 - kreće lov na Warriorse

Post Postao/la Epidaurus » 20 jun 2016, 22:14

Bobadilla je napisao/la: Znam da nije ali se svakako pokazao tacnim nakon prozivanja da je mlakonja i cry baby. :)
A evo izbrisao mi post pajdo, a da li je neko napisao curry GOAT kao sto je on radio, to nije pretjerivanje. Na aparatima je epi zajedno sa cokoladom, paskalom, toresom i mnogim drugim hejterima.
Kad jednom u životu napišeš nešto korisno i što ima nekog smisla, post ti neće biti obrisan. Ako ovako nastaviš s provociranjem bit ćeš uklonjen.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.