NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,kad_kako,Pasha

Avatar
L-Train
Postovi: 18715
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la L-Train » 13 okt 2020, 00:11

De preimenujte temu u "LeBron James",mnogo je prikladnije pisanju ovdje nego li PO/finals
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15901
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la BosniaBoston » 13 okt 2020, 00:13

Nek lebron uzme jos 5 prstena inshallah ali nijedan sa Lakersima. Zna se ko treba prvi postat “punoljetan”
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la TheChief » 13 okt 2020, 00:16

BosniaBoston je napisao/la:
13 okt 2020, 00:13
Nek lebron uzme jos 5 prstena inshallah ali nijedan sa Lakersima. Zna se ko treba prvi postat “punoljetan”
Naletih na ovo. Sta mislis ?
Gordon Hayward, Marcus Smart, Robert Williams, 14th First-Round Pick, 20th First-Round Pick for Victor Oladipo and Myles Turner

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la Justin » 13 okt 2020, 00:17

TheChief je napisao/la:
13 okt 2020, 00:16
BosniaBoston je napisao/la:
13 okt 2020, 00:13
Nek lebron uzme jos 5 prstena inshallah ali nijedan sa Lakersima. Zna se ko treba prvi postat “punoljetan”
Naletih na ovo. Sta mislis ?
Gordon Hayward, Marcus Smart, Robert Williams, 14th First-Round Pick, 20th First-Round Pick for Victor Oladipo and Myles Turner
Ne mozes Smarta pustit. Srce ekipe.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15901
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la BosniaBoston » 13 okt 2020, 00:19

TheChief je napisao/la:
13 okt 2020, 00:16
BosniaBoston je napisao/la:
13 okt 2020, 00:13
Nek lebron uzme jos 5 prstena inshallah ali nijedan sa Lakersima. Zna se ko treba prvi postat “punoljetan”
Naletih na ovo. Sta mislis ?
Gordon Hayward, Marcus Smart, Robert Williams, 14th First-Round Pick, 20th First-Round Pick for Victor Oladipo and Myles Turner
Ne bih pristao. 2 dobra i relativno visoka pika, srce ekipe Smart, Williams koji moze biti centar buducnosti i Hayward koji jos uvijek moze dosta mada mu je ugovor prevelik za Oladipa koji ne lici na sebe zadnje 2 godine te Turnera koji nije nivo da na bilo koji nacin uspori najbolje centre.

Sabonis mjesto Turnera i Brogdon mjesto Oladipa bi se vec dalo razgovarat
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
L-Train
Postovi: 18715
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la L-Train » 13 okt 2020, 00:21

Ne znam jeste li vidjeli onu scenu na kraju tekme gdje LeBron i Rondo idu jedan drugom u dugacak zagrljaj,mislim da bi mi jedino cudnije bilo vidjeti kako Bron i Pierce zajedno negdje osvajaju titulu i grle se na kraju,zivot je fkt rollercoaster kad su ova dva uspijeli postali ozbiljni frendovi.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21431
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la Epidaurus » 13 okt 2020, 00:22

TheChief je napisao/la:
13 okt 2020, 00:16
BosniaBoston je napisao/la:
13 okt 2020, 00:13
Nek lebron uzme jos 5 prstena inshallah ali nijedan sa Lakersima. Zna se ko treba prvi postat “punoljetan”
Naletih na ovo. Sta mislis ?
Gordon Hayward, Marcus Smart, Robert Williams, 14th First-Round Pick, 20th First-Round Pick for Victor Oladipo and Myles Turner
Smart je potrebniji od Dipa. Neki trejd s Haywardom, Williamsom i pickovima za Turnera je ono sto treba Bostonu. S njim na 5 bi bili dosta zaj.ebana ekipa, mozda i prvi favorit istoka dogodine.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15901
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la BosniaBoston » 13 okt 2020, 00:33

Epidaurus je napisao/la:
13 okt 2020, 00:22
TheChief je napisao/la:
13 okt 2020, 00:16
BosniaBoston je napisao/la:
13 okt 2020, 00:13
Nek lebron uzme jos 5 prstena inshallah ali nijedan sa Lakersima. Zna se ko treba prvi postat “punoljetan”
Naletih na ovo. Sta mislis ?
Gordon Hayward, Marcus Smart, Robert Williams, 14th First-Round Pick, 20th First-Round Pick for Victor Oladipo and Myles Turner
Smart je potrebniji od Dipa. Neki trejd s Haywardom, Williamsom i pickovima za Turnera je ono sto treba Bostonu. S njim na 5 bi bili dosta zaj.ebana ekipa, mozda i prvi favorit istoka dogodine.
Dobar centar i odlican rim protector ali ne vidim način kako njegov dolazak( pogotovo uz odlazak Haywarda i Williamsa koji konstantno napreduje) može donijeti titulu. Najveći ili 2. najveći problem Celticsa je labilnost na skoku a Turner je tu rang braće Lopez skoro. Ofanzivno je relativno versatilan ali nije upgrade u odnosu na Theisa što se toga tiče jer je Nijemac bolji šuter i dodavač.

Zaštiti će obruč svakako što nama treba, ali ne donosi mnogo osim toga u odnosu na Theisa. Prihvatio bi trejd Hayward i pikovi( i ništa više!) za njeg čisto radi rasterećenja capa mada iskreno ne vidim kako bi mogli preko Lal/Lac(kada ne glume šizofreničare).
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21431
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la Epidaurus » 13 okt 2020, 00:40

Pa lik je bukvalno ono sto treba Bostonu da mogu ugrozit Lakerse. Vrhunski defanzivac, jedan od najboljih zastitnika obruca u ligi. Odlican u napadu i kao strech opcija. U Pacersima sa Sabonisom je igrao u napadu vise vani jer je bolji suter. U odnosu na skracenog Theissa je upgrade za klasu u i po najmanje. I Bostonu i Houstonu bi bio strasan fit. Jos ce bit dostupan ispod realne vijene vrlo vjerovatno jer taj tip visokog sposoban sirit teren i vrhunski branit obruc danas zlata vrijedi.

Williams je vrhunski atleta ali i intelektualno ozbiljno limitiran. Nema laznjaka na koji on nece skocit.

dark44
Postovi: 2169
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la dark44 » 13 okt 2020, 00:54

Daj nam Valanciunasa i ja zadovoljan. Sto se tiče smanjenja kepa za to nisam jer je Ainge najavio da cemo biti Luxury ekipa i apsolutno sam za to.

Avatar
miki_92
Postovi: 21611
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la miki_92 » 13 okt 2020, 09:15

holly cringe, je moze jos koji story :rol:


slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7303
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la Kobe Bryant » 13 okt 2020, 09:22

TheChief je napisao/la:
13 okt 2020, 00:16
BosniaBoston je napisao/la:
13 okt 2020, 00:13
Nek lebron uzme jos 5 prstena inshallah ali nijedan sa Lakersima. Zna se ko treba prvi postat “punoljetan”
Naletih na ovo. Sta mislis ?
Gordon Hayward, Marcus Smart, Robert Williams, 14th First-Round Pick, 20th First-Round Pick for Victor Oladipo and Myles Turner
#1 svatko ko trguje sa Aingeom ce prvo 2x mjeriti pa tek onda trgovati , napravio je budalama par puta GM i smjenio par , zbog toga i nije bilo velikih trgovanja Bostana u zadnje vrijeme.

Indiana nema razloga da dadne Turnera sa extra ugovorom , jeste da se preklapa sa Sabonisom ali nek se nauce da zajedno igraju .... Oladipo je vec problem jer zeli da bude ponovo njegova ekipa a tu je Brogdon koji je play tu je statsao Warren i ne samo da nije prva opcija nego se ne zna jel uopce opcija kad imas Brogdon - Warren - Sabonis , eh sad do njega je mentalno jel zeli u neku ekipu da opet bude serif ili da se prilagodi u uzme ulogu a Indiana treba i trenera dorog , na papiru stvarno imaju dobrih 5 igraca prve postave , tu vidim velicinu npr. Pop-a kada je zamolio Ginobilija da ode na klupu , mogao bi i Oladipo to uraditi u Inidani i vjerovatno bi bili jos bolji , ali problem je sto Inidana nema lidera ...

A za trade, jedino da idu na small ball pa da bude Brogdon - Smart - Warren - Hayward - Sabonis , mozda i ima smisla da se rjese Oladipa koji je nezadovoljan ali dati Turnera da ne dobijes te pikove i Smarta ne bi se isplatilo , hajde Williams centar za par minuta.
Koliko god Bostonu treba Smart toliko i smeta Tatumu i Brownu , jer tipa kao Green u sve se petlja recimo on je kriv za poraz protiv Miamia sta on ima da suta onoliko trica , ne kazem on ti dadne sav efort u odbrani je extra , motivator ali nekada nema mjeru .
Da se pita Tatuma on bi pristao
Kemba - Oladipo - Brown - Tatum - Turner , boli glava kakva postava ;)

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13309
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la nerkolfc » 13 okt 2020, 09:22

Jel se broji ova titula kad se prođe zapad a gazda bi povrijeđen čitavu sezonu i nije igrao?
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Brokula
Postovi: 31413
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la Brokula » 13 okt 2020, 09:29

L-Train je napisao/la:
13 okt 2020, 00:21
Ne znam jeste li vidjeli onu scenu na kraju tekme gdje LeBron i Rondo idu jedan drugom u dugacak zagrljaj,mislim da bi mi jedino cudnije bilo vidjeti kako Bron i Pierce zajedno negdje osvajaju titulu i grle se na kraju,zivot je fkt rollercoaster kad su ova dva uspijeli postali ozbiljni frendovi.
Ne znam sto se cudis, pa to najbolje znas po sebi, i ti si istu navijacku karijeru imao :rol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la bombaysaphire » 13 okt 2020, 09:36

nerkolfc je napisao/la:
13 okt 2020, 09:22
Jel se broji ova titula kad se prođe zapad a gazda bi povrijeđen čitavu sezonu i nije igrao?
O kojem gazdi ti pišeš?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la Omark » 13 okt 2020, 09:41

miki_92 je napisao/la:
13 okt 2020, 09:15
holly cringe, je moze jos koji story :rol:


slika
:rol: :tokralju:

Tek sam nakon pedesetog shvatio da je osvojio titulu.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la Clutch » 13 okt 2020, 10:47

Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la amerosm » 13 okt 2020, 11:05

Konačno smo prestigli one sa istoka...

U svim ovim analizama, ovdje na forumu i od strane analitičara, niko nije pohvalio Vogela, jer je čovjek cijelu sezonu radio pod velikim pritiskom.

Kao prvo nametnuli su mu ugovor, kao drugo nametnut mu je stručni štab gdje se je samo čekao neki njegov kiks kako bi isti preuzeo ekipu i kao treće treba biti realan i priznati da su i navijači bili skeptični prema njemu.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15901
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la BosniaBoston » 13 okt 2020, 11:07

Stigli, ne prestigli :mrgreen:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Lillard
Postovi: 26339
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA Bubble Play-in/Playoffs/Finals

Post Postao/la Lillard » 13 okt 2020, 11:14

BosniaBoston je napisao/la:
13 okt 2020, 11:07
Stigli, ne prestigli :mrgreen:
Ne moze se to ni usporedjivat. Boston je osvojio 1 titulu u 30 godina. 3 nivoa ispod Lakersa.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.