FK Željezničar (opšte diskusije)

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19422
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la MocMahale444 » 22 apr 2018, 19:31

High je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Pusti nas klub vec si sve rekao sta si mislio, reci nam kako ste vi posteni? kako ste nastali?
Ti kao knjizevnik trebao bi znati da mrznja zaustavlja napredak i oduzima nafaku.
FK Željezničar je radnički sportski klub bogate tradicije i univerzalnih vrijednosti kojeg apsolutno nije moguće dovoditi u vezu sa “namještanjem utakmica” niti špekulacijama u bilo kom segmentu njegovog poslovanja. To je klub koji se ponosi perfektnom organizacijom, posvećenošću i transparentnim i zakonitim radom, koji ne ostavlja ni promil tolerancije za bilo koji vid devijacija koje se kose sa temeljnim vrijednostima kluba.
Radnički klub - dakle apolitičan?
Načelnik Općine Novo Sarajevo Nedžad Koldžo i direktor FK Željezničar Mirsad Šiljak potpisali su danas ugovor kojim Općina podržava izgradnju južne tribine te unapređenje infrastrukture stadiona Grbavica za nastupe seniorske reprezentacije BiH.
Ugovor je vrijedan 200.000 KM, a Koldžo je rekao da se nada da će ove novčana sredstva biti dobra finansijska injekcija Želji.
Univerzalne vrijednosti i nemoguće dovođenje u vezi sa namještanjem utakmica
– Tadašnji treneri Željezničara i Hajduka, Vlatko Konjevod i Milovan Ćirić, takođe su kažnjeni doživotnom diskvalfikacijom.

– Fudbaleri Željezničara Ivica Osim i Drago-Mišo Smajlović kažnjeni su jednogodišnjom zabranom igranja.
Perfektna organizacija
FK Željezničar i N/FS BiH na listi najvećih dužnika ViK Sarajevo
cool shit :urnebes: nego ti izgleda nemas mrznje samo hoces da pomognes :hmmmmm:
Druze High samo lagano desnom stranom.

1 najbolji ste
2 najtrofejniji klub na svijetu, real mala maca za vas.
3 imate svoj stadion jos se renovira.
4 trebaju se svi ugledati na vas.
1921 1921 1921 1921


Idem ja do bara, da vidim koga vidit cu, baunser nesto tripa Hamdo izvali mu vilicu. Ode u zatvor ali pojavi se opet samo trazi nekoga s kim ce da pocne.
Voli te raja, Hamdo “bole me jaja, ja stojim veci nego planina Himalaja”.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la High » 22 apr 2018, 19:36

MocMahale444 je napisao/la:[

cool shit :urnebes: nego ti izgleda nemas mrznje samo hoces da pomognes :hmmmmm:
Druze High samo lagano desnom stranom.

1 najbolji ste
2 najtrofejniji klub na svijetu, real mala maca za vas.
3 imate svoj stadion jos se renovira.
4 trebaju se svi ugledati na vas.
Adet je pomoći komšijama, pogotovo u demistifikaciji i obaranju lagarija. :kafa:

Niti smo najbolji, niti najtrofejniji, ali bar ne pravimo mit o nekom radničkom klubu koji od vlasti ubira novac. Pa to je paradoks - radnički, a ustvari općinski i režimski, a slomiste se pišući parole o drugima kao režimskim. :urnebes:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19422
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la MocMahale444 » 22 apr 2018, 19:40

High je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
cool shit :urnebes: nego ti izgleda nemas mrznje samo hoces da pomognes :hmmmmm:
Druze High samo lagano desnom stranom.

1 najbolji ste
2 najtrofejniji klub na svijetu, real mala maca za vas.
3 imate svoj stadion jos se renovira.
4 trebaju se svi ugledati na vas.
Adet je pomoći komšijama, pogotovo u demistifikaciji i obaranju lagarija. :kafa:

Niti smo najbolji, niti najtrofejniji, ali bar ne pravimo mit o nekom radničkom klubu koji na tim lažima ubira novac od vlasti. Pa to je paradoks - radnički, a ustvari općinski i režimski, a slomiste se pišući parole o drugima kao režimskim. :urnebes:
aha pa vidi fino od tebe, ne znam tacno koliko smo ti duzni za tu pomoc ali ovaj put moze na veresiju :kafa:
Kako niste najbolji :stop: DiVevi? BH Dinamo.
Nemoj da te lazu ba jeste trofejniji od svih samo vas malo stalo.
1921 1921 1921 1921


Idem ja do bara, da vidim koga vidit cu, baunser nesto tripa Hamdo izvali mu vilicu. Ode u zatvor ali pojavi se opet samo trazi nekoga s kim ce da pocne.
Voli te raja, Hamdo “bole me jaja, ja stojim veci nego planina Himalaja”.

Whiteredangel
Postovi: 333
Pridružen/a: 24 apr 2018, 14:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Whiteredangel » 25 apr 2018, 13:41

Na prvo mjesto stani i ostani!

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Mexico » 25 apr 2018, 14:51

Whiteredangel je napisao/la:
Slabo je to komsija. Evo ti pa drkaj. Poslusaj i kraj drugog da vidis kako grmi na grbavici


:wave:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Whiteredangel
Postovi: 333
Pridružen/a: 24 apr 2018, 14:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Whiteredangel » 25 apr 2018, 15:31

Susjed moj,nije loše mora se priznati,ali nema tu one drazi napetosti jer ste vi i oni bili topla braća,naravno dok ste vi još postojali
Na prvo mjesto stani i ostani!

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Mexico » 25 apr 2018, 18:02

Whiteredangel je napisao/la:Susjed moj,nije loše mora se priznati,ali nema tu one drazi napetosti jer ste vi i oni bili topla braća,naravno dok ste vi još postojali
Ali zato ima komsija napetosti kad vas ode 200-300 u borbi za titulu. Bjezi bola nebi mogli u petak stat u zdenku da je Velez umjesto vas. I da nismo nikad braca bili . To.je samo respekt prema Velezu isto kao nas prema njima. Velez vole svi osim cobana i kamenjara koji su bili u zatocenistvu krsa. Nedavno sam kroz Beograd hodao u dresu Knez Mihajlovom samo se javljaju ljudi gde si mostarac :tokralju: ti da si prosao mislili bi da si neki argentinski turist iz Buenos Airesa
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 25 apr 2018, 18:15

Pastrmka, nadj.ebo si Grimove sa ovom bajkom hahaha
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Mexico » 25 apr 2018, 18:23

belosevic28 je napisao/la:Pastrmka, nadj.ebo si Grimove sa ovom bajkom hahaha
Kakvom bajkom olovljane :lol: zar mislis da nebi iz Mostara doslo 2500-3000 ljudi u petak da nam treba za titulu. Pa bilo bi preko 500 velezovaca samo iz Sarajeva jbte. Ako tipujes na knez mihajlovu 100% istina. Vole Velez svugdje
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Whiteredangel
Postovi: 333
Pridružen/a: 24 apr 2018, 14:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Whiteredangel » 25 apr 2018, 19:23

Mexico je napisao/la:
Whiteredangel je napisao/la:Susjed moj,nije loše mora se priznati,ali nema tu one drazi napetosti jer ste vi i oni bili topla braća,naravno dok ste vi još postojali
Ali zato ima komsija napetosti kad vas ode 200-300 u borbi za titulu. Bjezi bola nebi mogli u petak stat u zdenku da je Velez umjesto vas. I da nismo nikad braca bili . To.je samo respekt prema Velezu isto kao nas prema njima. Velez vole svi osim cobana i kamenjara koji su bili u zatocenistvu krsa. Nedavno sam kroz Beograd hodao u dresu Knez Mihajlovom samo se javljaju ljudi gde si mostarac :tokralju: ti da si prosao mislili bi da si neki argentinski turist iz Buenos Airesa
Je li ti bilo slinavo oko usta nakon tog sna?
Na prvo mjesto stani i ostani!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19422
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la MocMahale444 » 25 apr 2018, 19:24

Sto se prepucavate na Željinoj temi.
1921 1921 1921 1921


Idem ja do bara, da vidim koga vidit cu, baunser nesto tripa Hamdo izvali mu vilicu. Ode u zatvor ali pojavi se opet samo trazi nekoga s kim ce da pocne.
Voli te raja, Hamdo “bole me jaja, ja stojim veci nego planina Himalaja”.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 25 apr 2018, 19:38

Mexico je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Pastrmka, nadj.ebo si Grimove sa ovom bajkom hahaha
Kakvom bajkom olovljane :lol: zar mislis da nebi iz Mostara doslo 2500-3000 ljudi u petak da nam treba za titulu. Pa bilo bi preko 500 velezovaca samo iz Sarajeva jbte. Ako tipujes na knez mihajlovu 100% istina. Vole Velez svugdje
Nije Beograd preko svijeta, znamo da u Knez Mihajlovoj nije sigurno hodati u dresu Zvezde :mrgreen: cuj pozdravljali ga, jesu govorili #bolaa :ljepota:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8126
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Rigoletto » 25 apr 2018, 19:40

Bilo bi auta po dunavu da nisu, naucili su na greskama splicana
goveđigulašmajka

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Mexico » 25 apr 2018, 19:56

belosevic28 je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Pastrmka, nadj.ebo si Grimove sa ovom bajkom hahaha
Kakvom bajkom olovljane :lol: zar mislis da nebi iz Mostara doslo 2500-3000 ljudi u petak da nam treba za titulu. Pa bilo bi preko 500 velezovaca samo iz Sarajeva jbte. Ako tipujes na knez mihajlovu 100% istina. Vole Velez svugdje
Nije Beograd preko svijeta, znamo da u Knez Mihajlovoj nije sigurno hodati u dresu Zvezde :mrgreen: cuj pozdravljali ga, jesu govorili #bolaa :ljepota:
Ti znas pavijane jedan nisi dalje od te selendre olova otisao 20 godina :lol:

Krmak znas i ti prepricavali su ti stare barbe dok pretovarate breskve smokve i grozdje iz camca u camac :) bjeri bola prno si u šišu nekad si znao izvalit satra te taj sezonski voćarski obrt :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 25 apr 2018, 20:02

Joj argumenata u starog pastrmke, pozavidio bi mu sedmogodisnji sin haha
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Mexico » 25 apr 2018, 20:05

belosevic28 je napisao/la:Joj argumenata u starog pastrmke, pozavidio bi mu sedmogodisnji sin haha
Hordas iz olova :lol: a uzmi sjekiru u ruke i sijeci sume nabijem te na racku :rol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 25 apr 2018, 20:09

Mexico je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Joj argumenata u starog pastrmke, pozavidio bi mu sedmogodisnji sin haha
Hordas iz olova :lol: a uzmi sjekiru u ruke i sijeci sume nabijem te na racku :rol:
Na sta ti jadan ''sprca'' tolike godine zivota :D Koja doza kulture, tacno #evropejizam bije iz tebe...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Mexico » 25 apr 2018, 20:12

belosevic28 je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Joj argumenata u starog pastrmke, pozavidio bi mu sedmogodisnji sin haha
Hordas iz olova :lol: a uzmi sjekiru u ruke i sijeci sume nabijem te na racku :rol:
Na sta ti jadan ''sprca'' tolike godine zivota :D Koja doza kulture, tacno #evropejizam bije iz tebe...
Kakva kultura pavijane ja sam stara mostarska lisica. Ukro bi ti novcanik za pola sekude i okrenuo prema Sirokom da pitas za put u Metkovic . Jos bi me poslje toga zagrlio od dragosti i zahvalio mi se kako sam ljubazan :lol: :lol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 25 apr 2018, 20:13

Koji si ti od brace Grim? Pa bola ti osnovcu nemo's sendvic ukrasti, nakazo matora :D
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Mexico » 25 apr 2018, 20:16

belosevic28 je napisao/la:Koji si ti od brace Grim? Pa bola ti osnovcu nemo's sendvic ukrasti, nakazo matora :D
:lol: :lol: bola tebe kao genetski i geografski okarakterisanom pavijanu cu sa parkinsonovom bolesti ukrast novcanik :urnebes: :urnebes:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.