Reprezentativci (fudbal)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

tomasson20
Postovi: 19
Pridružen/a: 24 dec 2014, 06:50
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la tomasson20 » 26 dec 2014, 11:28

Begovic
Vrsajevic Sunjic Spahic Lulic
Besic
Susic Pjanic
Husejinovic
Dzeko Tankovic

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Head » 26 dec 2014, 21:32

slika
1946

Rusilac
Postovi: 1287
Pridružen/a: 17 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Rusilac » 05 jan 2015, 17:27

Head je napisao/la:slika
Pogledas sliku i sve ti postane jasno,kafancina,stoljnjaci made in 76,sarajka klipa,muzika na uho....
Kao iz Kuduza.Nostalgija je cudo.
Pilav ko Alija Goro.

svaler
Postovi: 83
Pridružen/a: 15 dec 2013, 17:17
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la svaler » 22 jan 2015, 09:27

Kad vidim sta daju od sebi oni rukometaši dodje mi da negledam vise nikad fudbal.naku borbenost nikad nisam vidio od nijednog igraca reprezentacije a u rukometu 4,5 muslimana a fudbaleri 90% a ipak izgleda da oni vole bosnu vise nego ovi umisljeni fudbaleri. Dobro neko ce sad pomisliti nije bitno sta si davno je bio rat i jest tako ali ipak bi dzeku,pjanica i ostale trebalo biti stid kad vide naprimjer dejana malinovica.nadam se da ce sa bazdarevicem ici na bolje jer je susic bio vodja tog hladnog ponasanja sto mi smeta ali neznam

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24551
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Goalgetter » 22 jan 2015, 10:37

4,5 muslimana u rukometnoj, a 90% muslimana u nogometnoj? Jel to neke Arape imamo u ekipi, ne kontam.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17989
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la akisarajevo92 » 22 jan 2015, 11:22

Kicker pise da je Stoke ponudio 5mil za Ibisevica, vrlo moguc transfer.
Don't believe the hype.

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1488
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Ibizevic » 22 jan 2015, 11:24

Ako je istina, ne vjerujem da će to Vedo prihvatiti. Pogotovo u ovim godinama da mijenja ligu mu sigurno ne pada napamet.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17989
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la akisarajevo92 » 22 jan 2015, 11:26

Ibizevic je napisao/la:Ako je istina, ne vjerujem da će to Vedo prihvatiti. Pogotovo u ovim godinama da mijenja ligu mu sigurno ne pada napamet.
Ja bas mislim suprotno, ovu mu je zadnja prilika da se isproba i u Engleskoj, na vecoj sceni protiv top klubova, uz svu cast njemackim klubovima :thumbup:
Don't believe the hype.

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1488
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Ibizevic » 22 jan 2015, 11:37

akisarajevo92 je napisao/la:
Ibizevic je napisao/la:Ako je istina, ne vjerujem da će to Vedo prihvatiti. Pogotovo u ovim godinama da mijenja ligu mu sigurno ne pada napamet.
Ja bas mislim suprotno, ovu mu je zadnja prilika da se isproba i u Engleskoj, na vecoj sceni protiv top klubova, uz svu cast njemackim klubovima :thumbup:
Ma mislim da on ne razmišlja tako, on je više obiteljski čovjek i voli na sigurno da ide, a pogotovo poslije ove povrede. Rekao je jednom da mu je neka želja da bude u timu koji će osvojiti titulu, nije da će to ostvariti u Stuttgartu, niti da će ga dovesti Bayern ali to pogotovo ne bi uspio u Stoke-u još ako ga ne krene ne bi htio da bude na klupi. Imao je on i ranije prilika da ode u Englesku ali i sam je rekao da je navikao tu i da će radije promijeniti sredinu u Njemačkoj nego ići u Englesku.

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Lampard8 » 22 jan 2015, 14:02

Potreban je u fudbalskoj reprezentaciji nekao kao Marković, da kaže:
"Borite se za loptu momci, molim vas :!: "
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

luksss
Postovi: 63
Pridružen/a: 30 dec 2014, 01:30
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la luksss » 22 jan 2015, 23:14

Znam da nije tema,alli ne znam gdje da pisem. Ima li slucajno iko onaj klip s fanatikosima na gostovanju,kad navijaju ono Come ooon motheruckers,pa onda svi Come ooon,trazim to jedno mjesec dana :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 23 jan 2015, 14:32

Ibizevic je napisao/la:
akisarajevo92 je napisao/la:
Ibizevic je napisao/la:Ako je istina, ne vjerujem da će to Vedo prihvatiti. Pogotovo u ovim godinama da mijenja ligu mu sigurno ne pada napamet.
Ja bas mislim suprotno, ovu mu je zadnja prilika da se isproba i u Engleskoj, na vecoj sceni protiv top klubova, uz svu cast njemackim klubovima :thumbup:
Ma mislim da on ne razmišlja tako, on je više obiteljski čovjek i voli na sigurno da ide, a pogotovo poslije ove povrede. Rekao je jednom da mu je neka želja da bude u timu koji će osvojiti titulu, nije da će to ostvariti u Stuttgartu, niti da će ga dovesti Bayern ali to pogotovo ne bi uspio u Stoke-u još ako ga ne krene ne bi htio da bude na klupi. Imao je on i ranije prilika da ode u Englesku ali i sam je rekao da je navikao tu i da će radije promijeniti sredinu u Njemačkoj nego ići u Englesku.
Ta ponuda je bila na proslo ljeto i vedo je je odbio.

Avatar
MehmedMesaBazdarevic
Postovi: 35
Pridružen/a: 20 jan 2015, 12:22
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la MehmedMesaBazdarevic » 28 jan 2015, 20:33

Head je napisao/la:slika
Hvala lijepo.

Avatar
schweinsteiger
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 okt 2010, 21:25
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la schweinsteiger » 29 jan 2015, 03:45

Hej,moj Štiliću,šta si ti Bogu zgriješio,pa te ni ovaj forumski selektor ne prati :(
#miasanmia

Avatar
Ibizevic
Postovi: 1488
Pridružen/a: 06 jan 2011, 16:24
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Ibizevic » 31 jan 2015, 15:30

Nije ovo dobro nimalo, Ibišević i Vrančić na klupi dok Mujdža nije ni tu :?

Avatar
corleone87
Postovi: 2344
Pridružen/a: 30 jun 2012, 08:47
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la corleone87 » 31 jan 2015, 16:55

Nadam se da ce Meša obratiti paznju na Mahmutovića.Strasan igrac.Danas 3 gola zabio za PLzen u prijateljskoj protiv Nirnberga koju su dobili 3:2..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

bordobijeli
Postovi: 14288
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la bordobijeli » 01 feb 2015, 19:57

nas je problem sto imamo slicne igrace u sredini samo je besic drugaciji a medunjanin ,sušić ,salihovic,lulic pjanic,hajrovici itd slican tip igraca niko tu ne moze unijeti neku promjenu ritma neku svjezinu trku ,uglavnom dizelasi kojim je sut glavna karakteristika .

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Head » 01 feb 2015, 20:54

Nesto sad gledam i ne znam po cemu smo to mi trenutno neka velesila.

Golman nam standardan u svojoj ekipi, desni bek nije ni na klupi, jedan od 4-5 stopera igra konstantno, lijevi bek povrijedjen haman pola godine. Jedan defanzivni vezni igra koliko toliko standardno, drugi se preselio na klupu. Lijevo krilo van terena mjesec, dva, desno nikako i ne igra u Werderu. Centralni vezni, Miralem konstantan. Prvi napadac grije klupu, a drugi napadac nije dao gol godinu dana.

Kad sve saberes mi imamo 4 konstantna reprezentativca. Begovic, Spahic, Besic, Pjanic. Od toga se jedan oprostio od repke i Bog sami zna hoce li se odazvati Mesi...
1946

Avatar
BaDa12
Postovi: 4411
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la BaDa12 » 01 feb 2015, 23:31

To misliš da se Emir neće vratiti? Ne znam na osnovu čega bi temeljio to. Vratio se Papetu u teškoj situaciji, nimalo nije dvojio, ne znam zašto bi sad iznenada opet povlačio priče o oproštaju kad je jasno da još ne možemo bez njega.

Isto, ko kaže da smo mi velesila, taj je "izgleda zalut'o". To je naš <iz krajnosti u krajnost sindrom>.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Pljuska
Postovi: 34
Pridružen/a: 02 feb 2015, 13:28
Kontakt:

Re: Reprezentativci (fudbal)

Post Postao/la Pljuska » 04 feb 2015, 16:52

MehmedMesaBazdarevic je napisao/la:
Head je napisao/la:slika
Hvala lijepo.
Teferic na startu ha ?
Flasa vina i gajba piva ispred Mehice je malo ? Golemo nam se pise...



Pljus, pljus, pljus.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.