Ko će ispasti iz lige 2015/16

Ko će ispasti iz lige 2015/16?

Anketa je završila: 30 maj 2016, 14:43.

Čelik
9
1%
Mladost DK
15
2%
Vitez
33
5%
Željeznicar
41
6%
Slavija
66
10%
Olimpic
60
9%
Rudar
120
17%
Travnik
113
16%
Borac
99
14%
Drina
131
19%
 
Ukupno glasova: 687

WolfOfWallStreet
Postovi: 350
Pridružen/a: 14 maj 2016, 10:06
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la WolfOfWallStreet » 16 maj 2016, 16:15

Mokroguz je napisao/la:
WolfOfWallStreet je napisao/la:Pa naravno da različito pišete kad ste tri različita "personalitya", ko Fight Klub, da pišete istim načinom to bi bio jedan normalan lik, al ovako jedan poremećen lik sa tri ličnsoti koje isplivaju, pabizo se probudi i sjedi ispred trafike ubijeđen da je Sidnejska Opera i da je dan.
Ako pisemo razlicito onda "smo tri razlicita personalitiya u jednoj osobi", pisemo li isto onda smo jedna te ista osoba je li? :roll:
Fajront :salut:
Nisam psihijatar da ti stručno objasnim, fizički ste jedna osoba sa tri različite ličnsoti.
https://hr.wikipedia.org/wiki/Disocijat ... identiteta

WolfOfWallStreet
Postovi: 350
Pridružen/a: 14 maj 2016, 10:06
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la WolfOfWallStreet » 16 maj 2016, 16:24

Dobro je da se igra dovkruzni sistem pa se djeli, ko bi triput igro sa odvratnim timovima poput Olimpica.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la Rokoko87 » 16 maj 2016, 16:26

PiromanBL je napisao/la::urnebes: bice kako odluci sablja i igraci selje, ne kako vi zelite :urnebes: joj Boze smijurije :urnebes:
:salut:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

WolfOfWallStreet
Postovi: 350
Pridružen/a: 14 maj 2016, 10:06
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la WolfOfWallStreet » 16 maj 2016, 16:41

High je napisao/la::urnebes:
Ovakvima treba profi pomoć ne podsmijeh. Prčiji želim da takmičenje napusti na pola sezone pa da ih šutnu u kantonalnu.

Avatar
SuljoNezirovic
Postovi: 40
Pridružen/a: 12 maj 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la SuljoNezirovic » 16 maj 2016, 17:39

@Mokroguz Tvoja ljubav prema ovom klubu je izuzetna :thumbup: No medjutim, tvoj klub nema dva navijaca, koja nisu u rodbinskoj vezi sa igracima, strucnim stabom, upravom kluba :nene: Shvatas li uopste trenutnu nesvrhu postojanja tog kluba? :crazy:

Klub bez navijaca je kao covjek bez duse :puke: Olimpik bi mogao da okuplja sve doselice iz istocne Bosne, Sandzaka, Hercegovine :wtf: To bi mogla da bude ideja oko kluba :hmmmmm: Pretpostavljam da si i ti dosao uslijed nesretnih okolnosti, ili?
"Fašizam je poražen ali nije iskorijenjen. Smrt fašizmu, Sloboda Tuzla!" By Drug Franto Bauzek

Avatar
Thetraphak1921
Postovi: 2195
Pridružen/a: 17 jan 2016, 22:20
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la Thetraphak1921 » 16 maj 2016, 17:40

PiromanBL je napisao/la::urnebes: bice kako odluci sablja i igraci selje, ne kako vi zelite :urnebes: joj Boze smijurije :urnebes:
@Piromane, izbaceni ste. Napusti podforum, Premijer lige BiH !

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la Besic » 16 maj 2016, 17:49

Kad dođe Piroman pa citira pola foruma , samo čekajte. Borac će se vratit jači nego ikad .
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la High » 16 maj 2016, 17:54

FK Borac: Vratit ćemo se jači, organizovaniji, jedinstveniji
Fudbalski klub Borac će se naredne sezone takmičiti u Prvoj ligi RS. To je epilog rezultata jučerašnjeg posljednjeg kola Premijer lige BiH, u kojem je naš tim dva puta imao prednost nad Vitezom, ali na kraju nije uspio da ostvari pobjedu. Rukovodstvo FK Borac želi da se zahvali svim ljudima dobre volje i vjernim navijačima koji su pokazali još jednom da su srce kluba. Kada nam je bilo najteže bili su uz nas, a pogotovo bodreći nas na jučerašnjem susretu, koji je određivao dalju sudbinu našeg kluba. Pobjednici smo, jer smo uspjeli vratiti navijače na stadion, navijače koji su bili naš dvanaesti igrač. Podatak na koji smo vrlo ponosni je taj da je prosječna posjeta po utakmici, u ovoj polusezoni, bila najveća u poslednjih nekoliko godina. Navijači, hvala Vam! Nismo uspjeli da sačuvamo premijerligaški status, a to smo postavili za cilj. Da li je bio realan u januaru, kada smo došli u Klub – nije, da li smo mogli juče da ga ostvarimo – jesmo. No, imajući u vidu kakvo stanje smo zatekli u januaru mjesecu, kada smo preuzeli klub, to je bila gotovo nemoguća misija. Poređenja radi, svi premijerligaši su pripreme počeli oko 10. januara, a mi smo imali Skupštinu tek 19. januara, prvi trening dan poslije. Zatekli smo igrački kadar koji nije mogao da garantuje ostvarenje cilja, ušli smo u rekonstrukciju istog i u ograničenom vremenskom periodu napravile neke greške u izboru igrača. Tokom sezone su nam se redom dešavali pehovi da se kapiten, najbolji strijelac, najiskusniji igrač i mnogi drugi povrede, što nam je značajno otežalo put do cilja – cilja do kog nismo došli. Vrijedi napomenuti da je FK Borac u prvom dijelu sezone u 18 odigranih kola osvojio 18 bodova, dok smo mi u nastavku sezone u 12. odigranih kola osvojili isti broj bodova – 18. Uložili smo maksimum truda i napora da saniramo postojeća dugovanja, jer je FK Borac bio pred stečajem i bez ijednog sponzora. U značajnoj mjeri smo uspjeli u toj namjeri, ali krajnji cilj nije ostvaren i zato već od danas krećemo u reorganizaciju kluba. Vremena za kukanje nema, jer je naša želja evropski, moderan i jak Borac, koji će biti sistemski uređen i organizovan. Naš prioritetni zadatak je da Borac od sezone 2017/18 ponovo igra u Premijer ligi BiH. Već smo sklopili ugovor sa novim proizvođačem sportske opreme Diadora, čije će dresove nositi prvi tim i sve naše mlađe kategorije, a bivšem sponzoru se iskreno zahvaljujemo na dugogodišnjoj saradnji. Pored toga jedan od glavnih ciljeva je izgradnja pomoćnih terena, koji bi prema obećanjima Gradske uprave trebalo da počnu da se grade u narednih nekoliko dana. Radiće se na jačanju Omladinske škole, iz koje će mladi igrači dobijati priliku u seniorskom pogonu, kao i na skautingu talenata i perspektivnih fudbalera iz okruženja. I pored nedovoljne podrške od strane privrednih subjekata uspjeli smo da stabilizujemo prilike u klubu, jer smo naišli na razumijevanje nekolicine sponzora, kojima se ovom prilikom zahvaljujemo. Takođe se zahvaljujemo gradu Banjaluci na dosadašnjoj pruženoj pomoći i nadamo se da će nam u narednom periodu i dalje pomagati, kako bi vratili naš Borac u sam vrh bh. fudbala gdje mu je i mjesto. Ispadali su i veći klubovi od Borca u niži rang takmičenja, ali su se vraćali jači, jedinstveniji, organizovaniji i motivisaniji, što je i naš prevashodni cilj. Početkom naredne sedmice ćemo na pres konferenciji upoznati sportsku javnost o planovima za novu sezonu, koja će biti prekretnica u stvaranju kluba sa jasnom vizijom. S poštovanjem, FK BORAC
:lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
johnnyyK
Postovi: 3224
Pridružen/a: 08 feb 2014, 12:26
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la johnnyyK » 16 maj 2016, 18:21

Golemo nema Veleža u ovoj anketi... :lol:

Avatar
SuljoNezirovic
Postovi: 40
Pridružen/a: 12 maj 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la SuljoNezirovic » 16 maj 2016, 18:45

johnnyyK je napisao/la:Golemo nema Veleža u ovoj anketi... :lol:
Namjestena liga. Znalo se otpocetka da ce Velez ispast :lol:
"Fašizam je poražen ali nije iskorijenjen. Smrt fašizmu, Sloboda Tuzla!" By Drug Franto Bauzek

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la AnelZ » 17 maj 2016, 01:38

SuljoNezirovic je napisao/la:@Mokroguz Tvoja ljubav prema ovom klubu je izuzetna :thumbup: No medjutim, tvoj klub nema dva navijaca, koja nisu u rodbinskoj vezi sa igracima, strucnim stabom, upravom kluba :nene: Shvatas li uopste trenutnu nesvrhu postojanja tog kluba? :crazy:

Klub bez navijaca je kao covjek bez duse :puke: Olimpik bi mogao da okuplja sve doselice iz istocne Bosne, Sandzaka, Hercegovine :wtf: To bi mogla da bude ideja oko kluba :hmmmmm: Pretpostavljam da si i ti dosao uslijed nesretnih okolnosti, ili?
Itekako ima smisao Olimpic jer u omladinskim kategorijama su od nevjerovatnog znacaja za fudbal u Sarajevu posto okupljaju mnogo djece i imas dodatni klub u najvecem rangu omladinskih liga u kojem mogu igrati djeca (ocigledno i veoma dobro jer ih ima dovoljno u gradu) te brusiti formu umjesto da moraju se guzvati u svega dva kluba, te onda imaju i izravan put da se trasiraju u Premijer ligu i budu na tapeti :) mislim da je greska nas kao gradjana Sarajeva sto Olimpic ne podrzimo malo vise, ne navijacki vec cisto da pridodamo paznju istom jer su bitni za sarajevski fudbal. Pa Olimpic je u prvom pretkolu LE protiv jedne Spartak Trnave imao posjetu od 2622 sto uopste nije lose.

Avatar
PiromanBL
Postovi: 479
Pridružen/a: 29 jan 2016, 22:40
Lokacija: / "
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la PiromanBL » 17 maj 2016, 06:48

Besic je napisao/la:Borac će se vratit jači nego ikad .
To si dobro rekao.
У ' $ " " " $!

?'87 - Ф'89 & $ ?!

virtuoz
Postovi: 661
Pridružen/a: 16 mar 2015, 22:59
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la virtuoz » 17 maj 2016, 07:16

AnelZ je napisao/la:Pa Olimpic je u prvom pretkolu LE protiv jedne Spartak Trnave imao posjetu od 2622 sto uopste nije lose.
Lose je. Ne da je lose,nego je katastrofalno. Ogroman grad, najveci uspjeh u povijesti kluba i opet se ne moze skupiti ni 3k ljudi. A i od tih 2622 nekih 80% je doslo samo zbog EL i to im je prvi i zadnji put u zivotu da gledaju Olimpica.
Koliko ljude zanima Olimpic dovoljno govori posjeta tijekom sezone, koja je najgora u i ovako losoj konkurenciji. Ako nista, barem je jednostavno dobiti tocan broj gledatelja, mogu se izbrojati u roku 2 minute ili izracunati formulom "50+ broj gostujucih navijaca" :mrgreen:

Sto se mene tice,klubovi koji nikoga ne zanimaju nemaju sta raditi u Premijer ligi BiH i nadam se da ce iz nje ispasti. Prvi od njih je Olimpic. Eto im druga liga pa nek tamo razvijaju djecu.
Da me netko ne bi krivo razumio, ako izbore ostanak u Premijer ligi na terenu onda naravno da trebaju ostati, to je jedini normalan kriterij. To da ispadnu iz lige je samo moja zelja, nazalost ove sezone neostvarena.

Avatar
PiromanBL
Postovi: 479
Pridružen/a: 29 jan 2016, 22:40
Lokacija: / "
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la PiromanBL » 17 maj 2016, 08:33

virtuoz je napisao/la:
AnelZ je napisao/la:Pa Olimpic je u prvom pretkolu LE protiv jedne Spartak Trnave imao posjetu od 2622 sto uopste nije lose.
Lose je. Ne da je lose,nego je katastrofalno. Ogroman grad, najveci uspjeh u povijesti kluba i opet se ne moze skupiti ni 3k ljudi. A i od tih 2622 nekih 80% je doslo samo zbog EL i to im je prvi i zadnji put u zivotu da gledaju Olimpica.
Koliko ljude zanima Olimpic dovoljno govori posjeta tijekom sezone, koja je najgora u i ovako losoj konkurenciji. Ako nista, barem je jednostavno dobiti tocan broj gledatelja, mogu se izbrojati u roku 2 minute ili izracunati formulom "50+ broj gostujucih navijaca" :mrgreen:

Sto se mene tice,klubovi koji nikoga ne zanimaju nemaju sta raditi u Premijer ligi BiH i nadam se da ce iz nje ispasti. Prvi od njih je Olimpic. Eto im druga liga pa nek tamo razvijaju djecu.
Da me netko ne bi krivo razumio, ako izbore ostanak u Premijer ligi na terenu onda naravno da trebaju ostati, to je jedini normalan kriterij. To da ispadnu iz lige je samo moja zelja, nazalost ove sezone neostvarena.
Sarajevo ima dva kluba, Zelju i Sarajevo. Olimpic je vjestacki, visak, isto tipa igokee, krupe i takvih... Nema navijaca, i ulaganja u klub ce da prestanu izlaskom iz lige, i to je to. Sljedeca sezona ce biti mnogo gora od ove sto se tice kvalitete i klubova koji igraju, unatoc pricama. Olimpic, Vitez, Radnik, krupa, Metaleghe ili kako se vec pise... Nikakav pomak u kvaliteti na bolje. Liga RS ce maltene biti kvalitetnija, a Borac u ligi 12 sa TAKVIM “velikim imenima“ nema potrebe da igra. Cuj krupa, Metaleghe, Olimpic, LIGA 12, ej! Neka vam lige kad je takva kakva je, nama ne treba.
У ' $ " " " $!

?'87 - Ф'89 & $ ?!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la High » 17 maj 2016, 09:37

PiromanBL je napisao/la:
Besic je napisao/la:Borac će se vratit jači nego ikad .
To si dobro rekao.
:urnebes:

Са " $ се ", ? & ". :lol: :lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la NYKnicks Fan » 17 maj 2016, 09:59

Cuj mu sad price :urnebes:

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la High » 17 maj 2016, 10:01

Fino nam reče da će Prva liga RS-a biti kvalitetnija od Premijer lige. :lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la ziher » 17 maj 2016, 11:41

Liga RS ce biti kvalitetnija od PL a iz PL ispala cetiri kluba iz RS, toliko o kvalitetu

Avatar
Thetraphak1921
Postovi: 2195
Pridružen/a: 17 jan 2016, 22:20
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la Thetraphak1921 » 17 maj 2016, 11:48

PiromanBL je napisao/la: Sarajevo ima dva kluba, Zelju i Sarajevo. Olimpic je vjestacki, visak, isto tipa igokee, krupe i takvih... Nema navijaca, i ulaganja u klub ce da prestanu izlaskom iz lige, i to je to. Sljedeca sezona ce biti mnogo gora od ove sto se tice kvalitete i klubova koji igraju, unatoc pricama. Olimpic, Vitez, Radnik, krupa, Metaleghe ili kako se vec pise... Nikakav pomak u kvaliteti na bolje. Liga RS ce maltene biti kvalitetnija, a Borac u ligi 12 sa TAKVIM “velikim imenima“ nema potrebe da igra. Cuj krupa, Metaleghe, Olimpic, LIGA 12, ej! Neka vam lige kad je takva kakva je, nama ne treba.
Jedan od rijetkih slucajeva kada se slazem sa tobom.. Sve je to divno i krasno, samo se ne vracajte. Ako je kako moguce, ispadnite jos jedan rang nize.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Ko će ispasti iz lige 2015/16

Post Postao/la Mokroguz » 17 maj 2016, 15:21

SuljoNezirovic je napisao/la:@Mokroguz Tvoja ljubav prema ovom klubu je izuzetna :thumbup: No medjutim, tvoj klub nema dva navijaca, koja nisu u rodbinskoj vezi sa igracima, strucnim stabom, upravom kluba :nene: Shvatas li uopste trenutnu nesvrhu postojanja tog kluba? :crazy:

Klub bez navijaca je kao covjek bez duse :puke: Olimpik bi mogao da okuplja sve doselice iz istocne Bosne, Sandzaka, Hercegovine :wtf: To bi mogla da bude ideja oko kluba :hmmmmm: Pretpostavljam da si i ti dosao uslijed nesretnih okolnosti, ili?
Ja sam u dijaspori ali porijeklom iz Sarajeva kao i moji roditelji i njihovi itd.
Prije svega mislim da treba biti jasno zasto ne navijam za neki klub iz npr. Moldavije, sto navijam za neki nas klub i iz Sarajeva - jednostavan princip - nasi su. Da bi se nasli Travnik u jednoj grupi u EL jednog dana sa Njemcima, Spancima, Englezima, meni je tu Travnik najdrazi zbog istog principa.

Ako moze samo biti svrhe ako ima navijaca, a samo navijaca moze biti ako ima svrhe, to ide u krug - ali i u tom slucaju sam ja navijac i dao sam svrhu klubu sto se mene tice i sve je u harmoniji. :mrgreen: Da ne navijam za Olimpic nebi vidio svrhu mozda. Podrzavam ih iz istog razloga sto podrzavam rodbinu; nasi su. A volim ih zato sto su samostalni, napreduju uprkos svih onih koji ih mrze i zapinju im, ne daju na se i imaju muda da rade i govore sta god hoce i to ja respektujem. Pa i da bih bio jedini navijac opet cu navijati za Olimpic. Prije Olimpica mi je bh liga bila bezveze, a zasto ne navijam za Zelju ni FKS je duza prica(ali i to se radi o ko je ciji i stav tih klubova, navijaca itd.), za Olimpic su mi simpatije prirodno nadosle, nisam ni razmisljao o tome niti samo jednog dana odabrao. Ljudi obicni u nasem gradu poceli od nicega, niko ih nije podrzao, uspjeli su i u tezim vremenima, dobiju financijsku inekciju koju su zasluzili, napreduju ogromno, sute i rade svoj posao, neki ih pocnu iz cista mira mrziti i to je mene cinilo sve vatrenijim, kad god neko pljune na Olimpic onda budem jos veci navijac. :)
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ i 18 gostiju.