FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
harden
Postovi: 23599
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 17 apr 2017, 22:38

Mi njega moramo prvi dati, sto prije... Ako ga primimo prvi, gasi mjesalicu i motaj kablove, to je to.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
sljivo
Postovi: 14326
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 17 apr 2017, 23:11

Da bi prošli moramo odigrati tekmu ala Mancester Siti. Moramo napasti a ranjivi nazad... ići minutu po minutu i ne jurcati. Njihov gol nam nista ne znaci jer svakako moramo dati dva tako ako se to desi da se ne pogubimo. Bio bih zadovoljan sa svim odgovorima ekipe osim nekom katastrofom ala dva-tri razlike i slično ili igru iz drugog poluvremena u MInhenu.

Avatar
farinelli123
Postovi: 1279
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 17 apr 2017, 23:15

Ne bih da baksuziram :) al mislim da idemo dalje sutra. Nije bitno nista, ni stoperi ni niko. Mislim da Real nema sanse. Ako je prethodni mec bio etalon za nemoć Bajerna (drugo poluvreme) gde mi se cinilo da je svaki napad Reala bio gol sansa 1/1. Kad nas tada nije abortiralo nece nikad. Al nesto mislim da ce opet biti nekog preokreta uz vodjstvo Reala. Nece bas biti "istanbulskog scenarija" ali neki taj filing imam.

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 17 apr 2017, 23:25

Da je ovo Pepov Bayern nekako bih vise vjerovao u prolaz... Efikasnije mi je djelovala ta ekipa, mada puno poroznija od ove...

Ko ce ga znati, kvalitet imamo sigurno da ih dobijemo, pa cak i sa dva razlike. Lewat mora odigrati dobru utakmicu i imat cemo sansu sigurno
Stern des Südens

Avatar
sljivo
Postovi: 14326
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 17 apr 2017, 23:42

Volio bih da ta sutra tekma sto prije dodje i prodje pa kako god...
Nekako imam vise nade nakon ovog poraza nego da smo pobijedili, nekako ove izjave igraca da ce se boriti i dati sve od sebe daju neku nadu...sad dal nerealnu ili realnu ne znam, da l su to samo rijeci za nas vidjet cemo. Da l jos jedna godina izgubljena na ocekivanja, milion analiza, taktike, statistike i samo na brojeve il na nesto realno a to je borba i ne samo prolaz vec i borba do kraja.
Jbg, razne traume od prijasnjih meceva u Barseloni i Minhenu su ucinile svoje, ne znas ni kad si underdog ni favorit kako da se postavis i sta da ocekujes... ova ekipa nam je ostala duzna jedne historijske utakmice i ako sad to ne naprave nece nikad. Imam nadu i vjeru u tim i Karla opet jer ne mozes toliko osvojiti liga prvaka a da ne znas ili da si naivan.

Eto malo i patetike da ne budu samo "brojke i slova"'.

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la autogol » 18 apr 2017, 00:31

Ma ima dosta nelogicnosti sto se tice prve utakmice,znaci onakav Bayern gdje su se svi igraci usrali u gace nakon crvenog kartona nije moguce 2x vidjeti.
Odigrat cemo dosta bolje nego kod kuce,ali da li ce to biti dovoljno je pitanje na koje ne bih odgovarao...
Ocekujem da nas najbolji igrac bude Robben.

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 18 apr 2017, 00:59

According to SportBild, Mats Hummels & Jerome Boateng finished the final training successfully, and they are expected to start the match vs Real Madrid.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11303
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Dzoni » 18 apr 2017, 01:10

R32 je napisao/la:Ne bih ja rekao da je Real u strasnoj formi, i da ima strasnu klupu. Naprotiv.
Ja sam poprilicno optimistau prolaz, ali nekako sa dozom straha...
Vrhunska forma ni blizu.
Klupa?
O da.
Momci su ove sezone rjesili par teskih utakmica,kao npr.u proslom kolu protiv Sportinga (s kojim su prosle sezone odigrali 0-0).
Izostanak Bejla je po meni plus za Real,jer on jednostavno ne moze da uhvati nikakvu formu.
Previse je staklen.
Na klupi imamo igraca koji je barem 3x bolji od njeg a koji ispasta zbog cjene velsanina.
Isco.
Ukoliko se Real sutra postavi u neku 4-4-2 formaciju sa veznim redom Kroos-Modric-Casemiro-Isco bit ce vam jako tesko.

Ja bih rekao da su sanse 60-40% na strani Reala.
Naravno da nista jos nije rjeseno.

Sretno sutra da sve bude fair play pa ko bude bolji.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la jamesrodriguez » 18 apr 2017, 03:46

Sutra vecer samo strpljivo i pametno , uopce ne treba pozurivati.
Skor je i dalje aktivan i ako ste u minusu , jer vjerujem da ce vam na samom startu prepustiti posjed , naravno s tim i inicijativu.
Pokusat ce to iskoristiti za brz kontranapad , i da poentiraju.
Opet ponavljam vjerujem u vas prolaz , pogotovo sanse su vam vece sa povratkom Leweta , Hummia i Boa !!
Znaci samo pametno i strpljivo i vjerujem u vas prolaz.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8092
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 18 apr 2017, 10:05

Danas Zidane udari 442 romb, i samo ceka da izbaci cr-a u kontru..
Ako bude Xabi u sredini, a bice vjerovatno, nema sanse da nesto uradi, pojesce ga ovaj trojac reala, Modric, Kroos, Casemiro. Ali pred nama je.. Bio sam veci optimista zadnje dve godine nego sada, ali nadam se da grijesim.
Pack mas!!!
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 18 apr 2017, 10:31

Kako stvari stoje spremni su i Hummels i Boateng, Lewandowski svakako. Ukoliko postoji sansa da mogu odigrati cijelu utakmicu, treba ih gurnuti. Ovo je utakmica biti ili ne biti za cijelu ekipu.

PACK MA'S!!!
Stern des Südens

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12691
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Mig_Mig » 18 apr 2017, 10:46

muhamedhulk je napisao/la:Danas Zidane udari 442 romb, i samo ceka da izbaci cr-a u kontru..
Ako bude Xabi u sredini, a bice vjerovatno, nema sanse da nesto uradi, pojesce ga ovaj trojac reala, Modric, Kroos, Casemiro. Ali pred nama je.. Bio sam veci optimista zadnje dve godine nego sada, ali nadam se da grijesim.
Pack mas!!!
Cekah, hoces da kazes da ce Real igrati na kontru vecras? Odnosno da ce se braniti na domacem terenu?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 18 apr 2017, 11:13

Nece se braniti, ali nece ni Bayern. Utakmica ce biti puna tempa i presudit ce ko bude manje grijesio u odbrani...
Bayern ce sigurno imati posjed
Stern des Südens

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 18 apr 2017, 11:21

Eh da bi Sulea večeras
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1418
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 18 apr 2017, 11:24

NIsam stizao da pišem u zadnje vrijeme, ali sam pratio koliko-toliko i ono što je vrlo zamjetno, je to da smo nakon pobjede protiv Dortmunda svi vjerovali u Bayu, a sada 10 dana poslije, razišli se kao opozicija u Rusiji. Šta vam je ljudi? :thumbdown:
I poslije poraza od Barcelona prije 2 godine u polufinalu od 3:0, ja nadu nikada nisam gubio. Čak i kada je 10 minuta prije kraja ostalo, rođaku sam govorio (koji je navijač Barse), ako budemo davali gol svake 3 minute, imamo šanse za prolaz :zviz:
Također, svi zaboravljaju utakmicu protiv Jedinstva iz 2010., kada samo u prvoj utakmici pobijedili 2:1 i onda do 30 i neke minute gubili 3:0. Moj brat, inače veliki Mančesterovac, mi se rugao u lice, a ja ostao miran i onda svi znamo šta se desilo :njanjanja:
Fale nam igrači? Nema problema, imamo klupu. Pitaju se ljudi, koga imamo na klupi? Sjećam se polufinala protiv Reala 2001. kada nam je neko od prve ekipe bio povrijeđen i onda uskoči "početnik" Hargreaves i pojeo je Figa za doručak :njanjanja: I šta mu je bila nagrada? Počeo je utakmicu finala kao starter :wave:

Također, imam neku ludu ideju, da je Carlo koristio rusku taktiku ratovanja u prvoj utakmici. Pusti neprijatelja duboko u svoju teritoriju, sačekaj da zima dođe i onda udri sa svih strana :kralj: :kralj: :kralj: Tako da sam siguran da ćemo večeras skroz drugo lice naše ekipe vidjeti :opaopa:
Sent from my Philips Smart TV.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 18 apr 2017, 11:41

sve te postave, prvotimci i iskusni treneri padaju u vodu ako monolog kaze da bayern pobjedjuje.
dakle, osluskuje se monina prognoza.
ako on kaze da bayo uzima, znajte da cemo ispast pa taman kad bi real igro sa pjetlicima.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Feldmarschall » 18 apr 2017, 11:43

Monolog je banovan. Dohakali mu Juventini. :mrgreen:

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 18 apr 2017, 11:51

Samo da nam ne svira penal... Opast ce nam moral ako profulamo heheheh
Stern des Südens

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 18 apr 2017, 12:32

Real - Bayern: 1-0 Ronaldo, 1-1 Lewandovski do 90-te. 90+3. 1-2 Robben. Produžeci 1-3 Hummels. Penaldo plače i svi su krivi osin njega. :mrgreen:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 18 apr 2017, 12:33

Feldmarschall je napisao/la:Monolog je banovan. Dohakali mu Juventini. :mrgreen:
ma tu je on samo sto ne smije pisat.
jbg., a vrijedilo bi cut njegovu prognozu.
nadam se da je za real.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.