R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la jopaa7 » 23 jun 2016, 17:44

Seaman je napisao/la:Portugal je prćiji gori protivnik nego da igraju s Italijom,u subotu se prćija oprašta od Eura,pa onda nek pričaju još 10 godina kako su igrali odlično u skupini :facepalm: tipično za ove ekipe s Balkana nakon par dobrih nastupa, koje odmah padnu u euforiju kao da igraju finale Eura a ne tek prošli skupinu gdje će i završiti svoj nastup na euru,CR i Nani će razjebati onu komediju od obranu koja je šuplja kao švicarski sir :kafa:
Odjavi se :facepalm:

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la SlevinKelevra » 23 jun 2016, 18:16

Poljacima dajem prednost jer izgledaju kao ojacani beton nazad, a to moze biti jako korisno u ko fazi. Vrijeme je i da Lewandowski iskoristi koju sansu i odvede Poljake u cetvrtfinale.

Hrvati aposlutno ne mogu biti zadovoljni protivnikom, ako skontas da su uzeli Spaniju i osvojili grupu. I umjesto da budu nagradjeni nekom Slovackom ili Islandom, zapadne im Ronaldo sa svojom bandom. Da se razumijemo, Hrvatska je bolja ekipa od Portugala, i pokazali su puno vise na Euru, ali ovo sada je jedna tekma, gdje te dobar sut sa 30 metara ili jedan nebeski skok mogu odvesti dalje, a Portugal ima igrace za te mini bravure. Ono sto Hrvatska mora iskoristi je nesigurna, neodgovorna i spora odbrana Portugala koja je popusila 4 gola u valjda 10 ozbiljnih napada protivnika u tri utakmice. Sredina ce voditi veliku borbu sa portugalskim veznjacima, a sasvim legitiman dio taktike moze biti pravljenje prekrsaja u zoni suta, jer se te lopte vec mogu smatrati gol-autima :mrgreen: Svim srcem uz odlicnu Hrvatsku, ovaj Portugal koji glumi nekog taoca Ronaldu ne gotivim nimalo.

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Lillard » 23 jun 2016, 18:21

Mi ćemo zabit, oćemo li primit 2 to je pitanje :cool:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
bojler
Postovi: 2704
Pridružen/a: 01 dec 2014, 15:09
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la bojler » 23 jun 2016, 18:30

Burazeri Hrvati ce da rastave Portugal na kockice taman kako im to i dres pokazuje !

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Kawhi » 23 jun 2016, 19:16

Hrvati uzimaju Portugala. Čaćke je za Santosa Ivica Osim.

Poljska i Švicarska su mi možda i dvije najsimpatičnije ekipe nakon Hrvata tako da mi je svejedno ko ide dalje.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la SiamoNoi » 23 jun 2016, 19:32

Prolazi Prcija samo tako.

U drugom paru nije lako favorita izabrati.Moguće da ću se na kraju ipak prikloniti Poljacima neka mi brat Xherdan oprosti.

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la zigzag » 23 jun 2016, 21:10

Seaman je napisao/la:Portugal je prćiji gori protivnik nego da igraju s Italijom,u subotu se prćija oprašta od Eura,pa onda nek pričaju još 10 godina kako su igrali odlično u skupini :facepalm: tipično za ove ekipe s Balkana nakon par dobrih nastupa, koje odmah padnu u euforiju kao da igraju finale Eura a ne tek prošli skupinu gdje će i završiti svoj nastup na euru,CR i Nani će razjebati onu komediju od obranu koja je šuplja kao švicarski sir :kafa:
CR7 ce dobiti priliku od subote razmisljati samo o plazama i preplanulim curicama..
Zadnja izmjena: zigzag, dana/u 23 jun 2016, 21:15, ukupno mijenjano 1 put.

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la zigzag » 23 jun 2016, 21:14

Interesantno kako neki vide problem u euforiji (koje btw nema kod igraca, samopouzdanje je dakako pozeljan faktor uspjeha) i to kod ekipe koja je odigrala takticki i tehnicki dominatno (kako god zavrsilo u sub), a ne vidi se prenapuhanost onih koji su se provukli a sebe vide u finalu.
Ocigledno da nekima jako tesko pada hrvatski potencijalni uspjeh - e to je tipicno balkanski. Al necete se ovaj put dusmani nasladjivat..

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la DANTES » 23 jun 2016, 21:46

zigzag je napisao/la:
Seaman je napisao/la:Portugal je prćiji gori protivnik nego da igraju s Italijom,u subotu se prćija oprašta od Eura,pa onda nek pričaju još 10 godina kako su igrali odlično u skupini :facepalm: tipično za ove ekipe s Balkana nakon par dobrih nastupa, koje odmah padnu u euforiju kao da igraju finale Eura a ne tek prošli skupinu gdje će i završiti svoj nastup na euru,CR i Nani će razjebati onu komediju od obranu koja je šuplja kao švicarski sir :kafa:
CR7 ce dobiti priliku od subote razmisljati samo o plazama i preplanulim curicama..
hm meni se on uvijek više činio kao tip koji više razmišlja o dječacima... ali opet šta znam
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la zigzag » 23 jun 2016, 21:54

DANTES je napisao/la:
zigzag je napisao/la:
Seaman je napisao/la:Portugal je prćiji gori protivnik nego da igraju s Italijom,u subotu se prćija oprašta od Eura,pa onda nek pričaju još 10 godina kako su igrali odlično u skupini :facepalm: tipično za ove ekipe s Balkana nakon par dobrih nastupa, koje odmah padnu u euforiju kao da igraju finale Eura a ne tek prošli skupinu gdje će i završiti svoj nastup na euru,CR i Nani će razjebati onu komediju od obranu koja je šuplja kao švicarski sir :kafa:
CR7 ce dobiti priliku od subote razmisljati samo o plazama i preplanulim curicama..
hm meni se on uvijek više činio kao tip koji više razmišlja o dječacima... ali opet šta znam
Haha, pa često je okružen "curicama", sad što mu je u glavi,.., manje bitno :lol:

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la zigzag » 23 jun 2016, 21:57

bojler je napisao/la:Burazeri Hrvati ce da rastave Portugal na kockice taman kako im to i dres pokazuje !
:thumbup: :bow:

Hvala na podršci ! Strah me nekako to reći naglas (ispada opet bahata euforija kao itd), ali imam osjećaj da je ovaj Portugal s pregršt rupa i rupica zreo za jednu katastrofu konačno i da završimo tu priču s Kikicom & Co.

majmun3
Postovi: 97
Pridružen/a: 13 jun 2016, 08:37
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la majmun3 » 23 jun 2016, 22:00

Hettrik strinića

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Galion » 23 jun 2016, 22:30

Nemoguce da momcad poput Portugala u 4 utakmice nikog ne dobije tako da...

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la zigzag » 23 jun 2016, 23:16

Galion je napisao/la:Nemoguce da momcad poput Portugala u 4 utakmice nikog ne dobije tako da...
Nemoguće da ovakva ekipa Portugala u 4 utakmice ne izgubi ni jednu tako da...

Avatar
bojler
Postovi: 2704
Pridružen/a: 01 dec 2014, 15:09
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la bojler » 23 jun 2016, 23:19

zigzag je napisao/la:
bojler je napisao/la:Burazeri Hrvati ce da rastave Portugal na kockice taman kako im to i dres pokazuje !
:thumbup: :bow:

Hvala na podršci ! Strah me nekako to reći naglas (ispada opet bahata euforija kao itd), ali imam osjećaj da je ovaj Portugal s pregršt rupa i rupica zreo za jednu katastrofu konačno i da završimo tu priču s Kikicom & Co.
Ma znas kako ja to burazeru ko Bosanac i Hercegovac kazem ma Hebat cemo im majku ima da skocim na go Modrica ko da ga sam ga ja dao :lol:

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Prijedor » 24 jun 2016, 00:44

Realno portugal je najgori moguci protivnik po Hrvatsku jedina ekipa na prvenstvu koja igra pravi napadacki fudbal i naprijed su prestrasni samo im fali malo sportkse srece i koncentracije u zavrsnici... Nani i Ronaldo su tesko zaustavljivi i nikako se ne slazem da je Hrvatska favorit. Svica i Poljska dosta izjednacena tekma mirisi na tekmu bez golova.
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la zigzag » 24 jun 2016, 09:41

Slazem se da je Por nepoželjan protivnik.
Mislim da je pripisivanje favorita bilo kome besmisleno jer nitko ne moze znat sto ce se dogadjat u glavama i nogama tih 22 covjeka. Medjutim bazirano na trenutnim okolnostima i svemu vidjenom puno vise tih pozitivnih elemenata je na strani Hrv.
To sto Por igra tako napadacki je jaako dobro za nas jer u tom slucaju, a s obzirom na nasu sposobnost presinga i okomitosti oni su u poziciji da uvijek prime gol vise nego sto daju. Pogotovo uzimajuci u obzir njihovu nediscipliniranost iza i sporije vracanje.
Bit ce zanimljivo vidjeti jer jos nisu igrali s ovako takticki i tehnicki jakom ekipom - ili ce nadmasit sami sebe ili tesko stradat. Vi procjenite sto je izglednije..

Avatar
UltrasNotRed
Postovi: 953
Pridružen/a: 14 apr 2015, 12:30
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la UltrasNotRed » 24 jun 2016, 12:21

Hrvatska Portugal prekid, u inat zakonima. Steta sto nije Italia, da ih vip Horvatincic pregazi.
Vita est militia

Sto misli djecak iz Bosne kad vidi,
Kako ludi punker po Londonu skace?

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la Evolve » 24 jun 2016, 13:01

:| Utakmica protiv Spanjolaca je pokazala da Hrvatska na Euru rusi tradicije protiv ekipa koje nam "nepasu". Ako budemo na nivou kao prethodne utakmice, moze Ronaldo samo da se :guz:
NK Široki Brijeg

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5744
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: R16: Švicarska - Poljska / Hrvatska - Portugal

Post Postao/la JohnCleese » 24 jun 2016, 13:26

Jedina dva sigurna para u 1/8 finala po pitanju ko prolazi.
Par Hrvatska-Poljska koji dolazi u 1/4 finalu ustvari je i prekretnica ko iz ovog dijela zrijeba ulazi u finale
Zadnja izmjena: JohnCleese, dana/u 24 jun 2016, 13:33, ukupno mijenjano 1 put.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Zaključano

Natrag na “UEFA Euro 2016”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.