Zajednički listić-Sigurice dana

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la gaston » 05 nov 2023, 12:08

IceTea je napisao/la:
05 nov 2023, 10:09
gaston je napisao/la:
05 nov 2023, 10:02
Ispratio sam Pegulu, hvala doktore. :salut:

Daj nam za danas nešto. Griša uzima set možda?
Iskreno, mislim da će 2-0 Novak uzet.
Poznato je da Grigor ima te neke blokade u najvećim mečevima, iako igra fenomenalan turnir.

Za večeras je zakazano finale turnira u Cancunu gdje Pegula čeka pobjednicu duela Sabalenka-Swiatek. Meč trebao sinoć biti odigran, al' zbog nevremena prebačen za večeras. Ko god da pobijedi imat će samo par sati odmora pred megdan odmornoj Peguli pa ako neko bude imao volje nek isproba Jessicu da uzima to finale. U zavisnosti od protivnice će se vrtiti kvota oko 2.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
IceTea
Postovi: 2256
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la IceTea » 05 nov 2023, 12:15

gaston je napisao/la:
05 nov 2023, 12:08
IceTea je napisao/la:
05 nov 2023, 10:09
gaston je napisao/la:
05 nov 2023, 10:02
Ispratio sam Pegulu, hvala doktore. :salut:

Daj nam za danas nešto. Griša uzima set možda?
Iskreno, mislim da će 2-0 Novak uzet.
Poznato je da Grigor ima te neke blokade u najvećim mečevima, iako igra fenomenalan turnir.

Za večeras je zakazano finale turnira u Cancunu gdje Pegula čeka pobjednicu duela Sabalenka-Swiatek. Meč trebao sinoć biti odigran, al' zbog nevremena prebačen za večeras. Ko god da pobijedi imat će samo par sati odmora pred megdan odmornoj Peguli pa ako neko bude imao volje nek isproba Jessicu da uzima to finale. U zavisnosti od protivnice će se vrtiti kvota oko 2.
Ma i ja sam siguran za Novaka. Sad kad je prošao ono što je prošao na turniru nema šanse da ne uzme bar 2-1.

Ništa trpat ćemo na Pegulu. Singl jaka uplata i tjt. Mislim da će Aryna biti protivnica. :salut:
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la Raonffa » 05 nov 2023, 12:58

Fiorentina - Juventus (20:45) x2 @1,44

Ako nije kasno za zajednički, evo jedan par od mene. Obje ekipe su u vrhu tabele, obje možda neočekivano visoko ali ovo večeras je vjerovatno derbi kola.

Uglavno, riječ je svakako o derbiju iz perspektive Fiorentine čiji navijači baš i ne podnose Juventus i uvijek su te utakmice popraćene onako nekim dešavanjima van terena.

Zadnjih godina pogotovo s obzirom da su dva vjerovatno najbolja igrača Juventusa (Vlahović i Chiesa) tamo došli iz Fiorentine, a to im domaći navijači ne mogu halaliti :)

Večeras pretpostavljam da će biti paklena atmosfera na Frankiju ali vjerujem da Juventus to neće izgubiti, prevashodno zbog Allegrijeve taktike a onda i te neke tradicije koja kaže da Juventus baš baš rijetko gubi u Firenzi, u zadnjih 20+ godina samo tri poraza, a odigrali su sigurno preko 20 utakmica tamo.

4/10
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
SantiCazorla08
Postovi: 962
Pridružen/a: 22 dec 2016, 08:18
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la SantiCazorla08 » 05 nov 2023, 13:11

4.par

Novak Đoković vs Grigor Dimitrov 1 1.35(15:00)

Finale mastersa u Parizu.Inače ne volim da igram ove velike turnire ali ovdje jednostavno mislim da Đoković dobija ovaj meč i osvaja turnir.Dimitrov ove jeseni naročito igra odlično i zasluženo je u finalu.Đoković se muči čitav turnir ali je uspio da uđe u finale.Dimitrov je samo jednom uspio savladati Đokovića i to u onom čuvenom meču u Madridu prije desetak godina.

17/23

Avatar
IceTea
Postovi: 2256
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la IceTea » 05 nov 2023, 13:27

(20:45) Nice - Rennes 1x & 2+ @1,70

Nica je na drugoj poziciji Ligue 1. Igraju fantastično i pobjedom bi se vratili na vodeću poziciju ispred PSG-a koji ima utakmicu više. Nevjerovatan je podatak da su za 10 kola primili samo 4 gola, a za 5 kući samo 1 (prvo kolo od Lillea). I dalje su bez poraza, 6 pobjeda i 4 neriješene imaju. Kući su na skoru 2/3/0. Mislim da ni ovo neće izgubiti, dobijali su i PSG i Monaco i Marseille.

Rennes s druge strane igra toplo hladno. Oni su i umorni zbog učešća i utakmica u Evropskoj ligi. U Ligue 1 su na skoru 2/6/2 pa stoga sa 12 bodova zauzimaju tek 10.poziciji na tablici. U gostima na 4 odigrane utakmice imaju samo 3 osvojena boda i to 3 neriješene, dakle bez pobjede su u gostima.

Međusobni su na strani Nice, pogotovo kad se kod njih igra, tad Rennes nema pravi odgovor. Po meni pobjeda Nice ili neriješeno uz 2 gola na utakmici su odlična oklada, pogotovo zbog jake kvote.

Sretno.
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Avatar
IceTea
Postovi: 2256
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la IceTea » 05 nov 2023, 13:31

U 14:45 zaključujemo tiket.
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Avatar
scholsey
Postovi: 1635
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la scholsey » 05 nov 2023, 13:47

Augsburg - Nürnberg (hokej Njemačka) 16:30h

6+ @1,55

Sudar dvije ekipe sa visokim prosjecima golova po meču. Augsburg okruglo 6 (kod kuće 6,2). Nürnberg 7,4 (u gostima 7,8). U zadnje vrijeme su također efikasni i bez problema prelaze ovu granicu. 4/5 zadnjih međusobnih je završilo sa 6+.

9/13
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
IceTea
Postovi: 2256
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la IceTea » 05 nov 2023, 15:08

Listić :

1. Luton - Liverpool (hend.-1,5) 2 @1,59 - Mokes
2. Elfsborg - Degerfors 1 @1,30 - deno_TM87
3. Fiorentina - Juventus x2 @1,44 - Raonffa
4. Đoković - Dimitrov 1 @1,35 - SantiCazorla08
5. Nice - Rennes 1x & 2+ @1,70 - IceTea
6. Augsburg - Nurnberg (hokej) 6+ @1,55 - scholsey

Kvota : 10,55
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la gaston » 05 nov 2023, 23:03

gaston je napisao/la:
05 nov 2023, 12:08
IceTea je napisao/la:
05 nov 2023, 10:09
gaston je napisao/la:
05 nov 2023, 10:02
Ispratio sam Pegulu, hvala doktore. :salut:

Daj nam za danas nešto. Griša uzima set možda?
Iskreno, mislim da će 2-0 Novak uzet.
Poznato je da Grigor ima te neke blokade u najvećim mečevima, iako igra fenomenalan turnir.

Za večeras je zakazano finale turnira u Cancunu gdje Pegula čeka pobjednicu duela Sabalenka-Swiatek. Meč trebao sinoć biti odigran, al' zbog nevremena prebačen za večeras. Ko god da pobijedi imat će samo par sati odmora pred megdan odmornoj Peguli pa ako neko bude imao volje nek isproba Jessicu da uzima to finale. U zavisnosti od protivnice će se vrtiti kvota oko 2.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la Raonffa » 06 nov 2023, 13:31

Novi Pazar - Partizan (15:00h) 3+ @1,75

Vidim da nema danas prijedloga što je i razumljivo jer je ponedjeljak i slabija ponuda, ali evo od mene jedan prijedlog. Dakle riječ je o utakmici srpske lige.

Nekako je u pitanju derbi kola s obzirom da je Partizan prvi, a NP je u zaletu i sklopili su finu i skupu ekipu na ljeto. U NP danas imaju 3-4 igrača koja su nekada igrali u Partizanu (Ljalić, Soumah, Šćepović...) i vjerujem da će imati želju da se dokažu i pokažu.

Ovo je svakako neka vrsta derbija i mimo stanja na tabeli, s obzirom na svima poznate okolnosti, ali danas u Pazaru neće biti publike zbog suspenzije.

Mislim da je to dobra stvar i očekujem nešto otvoreniju utakmicu jer vjerujem da bi to bilo više na nož da je publika na stadionu. U prošlosti su ove utakmice znale donositi golove ali interesantno na zadnja četiri meča nije bilo više od dva gola.

Pazar igra onako otvoreno, čak mislim da im na utakmicama pada malo golova s obzirom da igraju prilično otvoreno, dok je Partizan ekipa sa solidnim ofanzivnim potencijalom. Po meni vrijedi probati po ovoj kvoti, doduše nije sigurica kako stoji u naslovu ali eto nećete mi zamjeriti.

5/11
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la Raonffa » 06 nov 2023, 16:58

Raonffa je napisao/la:
06 nov 2023, 13:31
Novi Pazar - Partizan (15:00h) 3+ @1,75

Vidim da nema danas prijedloga što je i razumljivo jer je ponedjeljak i slabija ponuda, ali evo od mene jedan prijedlog. Dakle riječ je o utakmici srpske lige.

Nekako je u pitanju derbi kola s obzirom da je Partizan prvi, a NP je u zaletu i sklopili su finu i skupu ekipu na ljeto. U NP danas imaju 3-4 igrača koja su nekada igrali u Partizanu (Ljalić, Soumah, Šćepović...) i vjerujem da će imati želju da se dokažu i pokažu.

Ovo je svakako neka vrsta derbija i mimo stanja na tabeli, s obzirom na svima poznate okolnosti, ali danas u Pazaru neće biti publike zbog suspenzije.

Mislim da je to dobra stvar i očekujem nešto otvoreniju utakmicu jer vjerujem da bi to bilo više na nož da je publika na stadionu. U prošlosti su ove utakmice znale donositi golove ali interesantno na zadnja četiri meča nije bilo više od dva gola.

Pazar igra onako otvoreno, čak mislim da im na utakmicama pada malo golova s obzirom da igraju prilično otvoreno, dok je Partizan ekipa sa solidnim ofanzivnim potencijalom. Po meni vrijedi probati po ovoj kvoti, doduše nije sigurica kako stoji u naslovu ali eto nećete mi zamjeriti.

5/11

Edit: Šta su sve promašili i jedni i drugi, nerealno al' dobro Bože moj :yawn:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
IceTea
Postovi: 2256
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la IceTea » 07 nov 2023, 10:58

Ajde za večeras šta da bacimo. Evo od mene nešto :

21:00 Porto - Antwerp 1 & 2+ @1,49

Nema se šta analizirati. U Belgiji ih je Porto rasturio 4-1. Pobjedom bi se primakli KO fazi s obzirom da će Shakhtar vjerovatno izgubiti bodove protiv Barcelone koja će ganjati da bude prva u grupi. Porto ovo mora dobiti bez ikakvih problema.
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Avatar
FCB1986
Postovi: 2662
Pridružen/a: 21 jan 2020, 21:10
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la FCB1986 » 07 nov 2023, 17:46

21:00 Atletico M. - Celtic 1 1,40

Atletico, Lazio, Fejenord su vrlo blizu na tabeli, razlike su po bod, tako da Atletico mora dobiti da ne bi opet doslo do kompliciranja stvari i zavrsetka takmicenja vec u grupi. Kvalitetnija su ekipa definitivno, tako da pobjeda ne bi trebala izostati.
⚽FK Garaže⚽

Avatar
Zaniolo
Postovi: 999
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la Zaniolo » 08 nov 2023, 12:31

psv - lens g-da gost daje gol 1.43kv start 21.00

Avatar
IceTea
Postovi: 2256
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la IceTea » 08 nov 2023, 17:51

21:00 Bayern - Galatasaray zbroj kornera (-8,5+) više @1,44

Bayern ekipa poznata kao napadačka, stvaraju mnogo šansi, samim tim se napravi i dosta udaraca iz ugla. Mislim da će i večeras krenuti odmah svim silama. Na prošloj utakmici između ove dvije ekipe u Turskoj, bilo je 11 kornera. Sretno.
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Avatar
RoninX
Postovi: 1943
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la RoninX » 08 nov 2023, 18:15

J.Randle 19,5 - manje, 1.85 kv.

Randle igra katastrofalnu sezonu glede procenata suta https://www.nydailynews.com/2023/11/ ... thibodeau/ a veceras ga ceka direktni okrsaj sa Wembanyamom, pa uprkos dobroj prosloj partiji, vjerovatno ide under. Osim ako bas silovao pa uzme 25 pokusaja.

Avatar
scholsey
Postovi: 1635
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la scholsey » 08 nov 2023, 18:17

Nekakva mi bahilska ponuda. Ništa mi se nešto pretjerano ne sviđa pa će večeras biti sitni ulog čisto da se prati..

Kopenhagen - Manchester korneri +9,5 @1,75

Nemam vala neku specijalnu analizu. U prvoj tekmi ih je bilo 14. Bitna utakmica za oba tima pa su mi golovi rizični. Svakako fina kvota za probati.

10/14
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
IceTea
Postovi: 2256
Pridružen/a: 12 avg 2023, 19:10
Kontakt:

Re: Zajednički listić-Sigurice dana

Post Postao/la IceTea » 08 nov 2023, 21:50

Zajednički listić :

1. PSV - Lens gost daje gol - DA @1,43 - Zaniolo
2. Bayern - Galatasaray (korneri) 8+ @1,44 - IceTea
3. J. Randle (-19,5+) manje @1,85 - RoninX
4. Copenhagen - Man.Utd (korneri) 10+ @1,75 - scholsey

Kvota : 6,66
𝐒𝐋𝐎𝐁𝐎𝐃𝐀 𝐓𝐔𝐙𝐋𝐀

𝐅𝐔𝐊𝐀𝐑𝐄 𝟏𝟗𝟖𝟕

𝐅𝐑𝐄𝐄 𝐏𝐀𝐋𝐄𝐒𝐓𝐈𝐍𝐄

Odgovori

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.