Armenija-BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

BiH ce u Armeniji:

1) Pobijediti
267
91%
2) Igrati nerijeseno
10
3%
3) Izgubiti
16
5%
 
Ukupno glasova: 293

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Elddar » 05 sep 2009, 21:00

...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Alucard
Postovi: 1626
Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Alucard » 05 sep 2009, 21:19

Ćiro ostavi na golu Supića samo zbog kredita koji ovaj ima, a kako mu se ovaj večeras oduuuži Bože moj! Spaha je beton! Ibričić odličan! Evo ja i dalje ne mogu da skontam odkud i kako da Dzeko puca penal? Al dobro, on ima i previše kredita tako da je ok. Murat može igrati samo jedno poluvrijeme, pa čovjek je crkao kasnije :/


Sve u svemu 2-0 u gostima i tri boda je ono što je najvažnije a protiv Turske naravno da će biti drugačije postavljena igra. + utakmica se igra sa dvanaestim igračem - navijačima!

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Elddar » 05 sep 2009, 21:32

Alucard je napisao/la:Ćiro ostavi na golu Supića samo zbog kredita koji ovaj ima, a kako mu se ovaj večeras oduuuži Bože moj! Spaha je beton! Ibričić odličan! Evo ja i dalje ne mogu da skontam odkud i kako da Dzeko puca penal? Al dobro, on ima i previše kredita tako da je ok. Murat može igrati samo jedno poluvrijeme, pa čovjek je crkao kasnije :/


Sve u svemu 2-0 u gostima i tri boda je ono što je najvažnije a protiv Turske naravno da će biti drugačije postavljena igra. + utakmica se igra sa dvanaestim igračem - navijačima!
sa dvadesetim igracem, vjeruj :D
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la rob do bagro » 05 sep 2009, 22:47

u ovoj danasnjoj tekmi ibricic je bio nas najbolji igrac kao i kapiten Spahic naravno...al Dzeko me iznenadio nista se nije zalagao cekao lopte na tanjir ko da se fura na Ibrahimovica stoji na mjestu,samo mi je zao Ibisevica trudio se stvarno jos je iznudio onaj penal i volio bi da ga je on pucao,al sve u svemu dobro je POBJEDA JE POBJEDA :)
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

djonla
Postovi: 402
Pridružen/a: 26 maj 2009, 20:45
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la djonla » 05 sep 2009, 22:51

a da je Ibisevic sutao i kojim slucajem fulio,bilo bi odmah : gdje ces Ibi sutat,kad je na tebi faul napravljen,pa Ciro znas li zlatno pravilo da faulirani ne suta itd itd :) :)

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la bh hrvat » 05 sep 2009, 22:58

nije bas bila neka igra ali vazna su tri boda. ibriccic jos jednom dokazao da je klasa. dzeko u ovoj utakmici potvrdio malu krizu u kojoj se nalazi kako u repki tako i u bundesligi. bih ima tri jaka pleja kako malo koja reprezentacija, malome pjanicu bi nekako trebalo naci mjesta

Avatar
Fozgen
Postovi: 252
Pridružen/a: 04 avg 2009, 14:51
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Fozgen » 05 sep 2009, 23:37

I dalje kritike po Dzeki.
Ljudi Dzeko je najveca konstanta od igraca, od mlade reprezentacije na ovamo covjek samo napreduje.
Danas kada igra Bundesligu, Kup Njemacke, Kvalifikacije za SP i Ligu Prvaka on ... nevalja :evil:
Eno Villa ofula penal, pa sta nece svijet stat.
Mozete samo zamisliti koliki on pritisak ima, svi al bas svi od njega ocekuju samo najbolje, ne smije da podbaci skoro pa izjave tipa "Da se ja pitam on vise nebi zaigrao".
Kao da oni iz Armenije ne znaju ko je Dzeko pa ga niko nije cuvao, pa nek je odvukao dvojicu, kao sto jest, odradio je svoj dio posla.
Pa mene raduje najvise to sto skoro svi u reprezentaciji mogu dati gol, nemamo jednog ili dvojicu pojedinaca nego kolektiv.
Protiv Turske akBgd u srijedu ce bit loodo, samo da ne izgore.
Ay Che Bostero! Vos Sos Ortiva,
Vos Sos Amigo De La Policía
En Mar Del Plata No Te Plantaste
Con Los Borrachos Como Cobraste
Sos Cagón! Sos Cagón!
Sos Cagón! Sos Cagón!

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la RK Gradacac » 05 sep 2009, 23:51

Ovo je svjetski fenomen jednog naroda koji jedva ceka neciju gresku da bi ga mogli pocet napadat na najprljavije moguce nacine. Mislim da smo mi bosnjaci u tome neprikosnoveni u svijetu. :oops:

Pa ljudi svakom se desi pad, greska,... a Dzeko je jos uvijek mlad i neiskusan, dajte mu malo prostora.
010 ISN'T JUST A CODE

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la nick » 05 sep 2009, 23:56

meni nije jasno sto gura salihovica i vladavica gdje im nije mjesto fakat ko muhe bez glave letaju jednostavno se ne snalaze na tim pozicijama...dzeko nije dao go ali brate na njemu uvijek 2-3 igraca samo to nismo znali iskoristit jbg i opet je odradio svoj poso ono sto je on dao muslimovicu 90% bi likova opucalo
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
irfan41
Postovi: 736
Pridružen/a: 03 jun 2008, 17:40
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la irfan41 » 06 sep 2009, 00:02

nick je napisao/la:meni nije jasno sto gura salihovica i vladavica gdje im nije mjesto fakat ko muhe bez glave letaju jednostavno se ne snalaze na tim pozicijama...dzeko nije dao go ali brate na njemu uvijek 2-3 igraca samo to nismo znali iskoristit jbg i opet je odradio svoj poso ono sto je on dao muslimovicu 90% bi likova opucalo

pa nije dzeko perka nije vazno ko daje golove samo je bitno da se daju, a znao sam da ce fliti pen, pa u wolfsburgu mu je igrac skino penal
Kada dodje taj trenutak,Kad mi dodje sudnji dan,i pred Bogom ja sam spreman
ljubav da ti dam.Kada umrem i odem
i kad me ne bude,ja cu zaliti samo
sto nisam uz tebe.I na onom svijetu tamo
cut ce se moj glas:Bordo-bijeli cijeli zivot
ja navij'o sam za vas!

Neutral
Postovi: 37875
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Neutral » 06 sep 2009, 00:09


soss
Postovi: 29
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:16
Lokacija: Cazin
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la soss » 06 sep 2009, 00:15

Utakmica protiv Armenije nije bila toliko losa vazno je da smo pobijedili i nismo primili gol.A Supic je bio odlican na golu i treba da i dalje brani a Spahic je jedan od najbolji odbrambeni igraca u Evropi sto je i dokazao,Ibricic je bio isto dobar a ostali su bili onako standardni mogu dati jos vise samo da i Ibisevic proradi i bicemo jos ubitacniji u napadu i naravno Muslimovic je veliki igrac, najbolji joker...SVAKA CAST ĆIRI I SVIM REPREZENTATIVCIMA!!!
Zadnja izmjena: soss, dana/u 06 sep 2009, 00:18, ukupno mijenjano 1 put.

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la drop » 06 sep 2009, 00:16

RK Gradacac je napisao/la:Ovo je svjetski fenomen jednog naroda koji jedva ceka neciju gresku da bi ga mogli pocet napadat na najprljavije moguce nacine. Mislim da smo mi bosnjaci u tome neprikosnoveni u svijetu. :oops:

Pa ljudi svakom se desi pad, greska,... a Dzeko je jos uvijek mlad i neiskusan, dajte mu malo prostora.
u pravu si...pogan smo mi narod,jedva cekamo da Dzeko odigra jednu utakmicu slabo i odmah pocinje pljuvanje po njemu...zaboravilo se brzo onih 7 golova koje je dosad postigao u kvalifikacijama,zaboravilo se kako je Belgiju uništio u Zenici....dakle,jedna loša partija sve to briše...danas si junak i heroj,a vec sutra gubitnik i neznalica.
A dajem glavu da je zabio onaj penal da niko nebi rijeci napisao protiv njega...sad svi pametuju trebao pucati je ovaj ili onaj,ne treba Džeko-a da ga je zabio iz penala nebi imali o cemu pisati i srati...našem naredu treba vrlo malo da pocne izbacivati svoja **** po drugome,ne kaže se džabe Nije se rodio ko je nama ugodio....jbg,izgleda da se penali ne smiju fulati,veceras Villa promašio penal ali sigurno ga u Španiji niko nije pljuvao kao što mi znamo po Dzeki.
Zadnja izmjena: drop, dana/u 06 sep 2009, 00:16, ukupno mijenjano 1 put.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
bayernovac
Postovi: 232
Pridružen/a: 07 avg 2009, 21:34
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la bayernovac » 06 sep 2009, 00:16

Čestitke našim igračima na pobjedi u srijedu ovjera baraža.
zwei Mullers Gerd und Thomas ein Team FC Bayern Munchen

Avatar
revan
Postovi: 1215
Pridružen/a: 13 jun 2009, 22:00
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la revan » 06 sep 2009, 00:27

Sve čestitke reprezentativcima. Džeki se uopće ne treba zamjeriti što je fulao jedanesterac. Svakom se događa, a pokazao je svoj karakter kada je uradio sve i na kraju nije pucao u golmana(kao što bi 90% drugih napadača u bilo kojoj repki uradilo) nego je dodao Muslimoviću. Uostalom bio je i non-stop pokriven, a opet je prilika imao, ali nekad lopta jednostavno neće u gol. Također ako je iko zaslužio kredit onda je to on. Vjerujem da će ga protiv Turske sigurno ubaciti.
Hope is the first step on the road to disappointment - Ordo Malleus

Avatar
Edo_Majka
Postovi: 640
Pridružen/a: 19 mar 2008, 23:02
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la Edo_Majka » 06 sep 2009, 00:28

Ma mozete vi svi Dzeki ........ on je nas dijamant i da njega nije bilo igrali bi danas protiv Armenije samo za prestiz a ne za 2. mjesto, svi koji pljuju po Dzeku su oni koji su uz repku samo kad pobjedjuje, Dzeko nije bio danas nesto posebno ali odma ovakvi komentari :roll:
Tracy McGrady!!!

nemam.nick
Postovi: 125
Pridružen/a: 07 avg 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la nemam.nick » 06 sep 2009, 00:40

revan je napisao/la: Svakom se događa, a pokazao je svoj karakter kada je uradio sve i na kraju nije pucao u golmana(kao što bi 90% drugih napadača u bilo kojoj repki uradilo) nego je dodao Muslimoviću.
Pa i nije smio drugačije uraditi, nakon profulanog penala.

Avatar
bayernovac
Postovi: 232
Pridružen/a: 07 avg 2009, 21:34
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la bayernovac » 06 sep 2009, 00:47

DŽEKO LEGENDA
DŽEKO BOSANSKI DIJAMANT
Zadnja izmjena: bayernovac, dana/u 06 sep 2009, 00:50, ukupno mijenjano 1 put.
zwei Mullers Gerd und Thomas ein Team FC Bayern Munchen

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la velez_mostar » 06 sep 2009, 00:49

Utakmica protiv Armenije se pred pocetak smatrala tezom nego sto je to bilo,mislili smo da ce oni kuci moci nesto,medjutim razlika u kvaliteti je prevagnula.Ono sto zelim istaci je katastrofalna postavka od strane naseg trenera,ne pisem to jer ga ne volim,nego je stvarno napravio niz gresaka.
Ovako,Igrali smo sa 3 igraca pozadi,koji su korektno odradili svoj dio posla,pogotovo nas kapiten koji je stvarno pokazao svjetsku klasu,fenomenalan je ..najbolji igrac susreta definitivno,i moze se reci da je bilo dovoljno sa ta tri CB-a.ali su igraci sa strana,naime njihova podrska Vladavic i Salihovic,totalno bili na neprirodnim pozicijama,i nisu do izrazaja nikako dolazili.
Salihovic inace igra naprijed,pa se uvlaci u sredinu ,nikako nije za one bocne pozicije,u defanzivi je katastrofalan,i pri centarsutevima se vidi da mu ne odgovara ta pozicija,dok Vlada u Salzburgu igra cak vise po lijevoj strani i to dalje od linije,tj vise u sredini..ali se prebacuje i na desnu ,ali nikako kao bek,u defanzivi uzas!
Sto se tice ostalih igraca,izdvojio bi veliku gresku stavljanja Muratovica,koji je spor,i nikako nije mogao praviti kvalitetnu destrukciju u ovoj utakmici,ispadao je ,pasovi mu nisu bili upotrebljivi,jednom rijecju ispod svog nivoa.
Iskreno se nadam da ovaj sastav,i ova postava nece istrcati na Bilino Polje jer ,moje misljenje,cemo na taj nacin jako pogrijesiti..Turci su ,naime najjaci u sredini i necemo im moci parirati.Slazem se da treba staviti i Muratovica i Rahimica,ali i dodati jos jednog igraca u vezu,na ustrb zadnje linije ,gdje ce i 4 igraca biti dovoljna,Znaci ,igrati 4-4-2,ili cak 4-5-1.
Znam da je pobjeda najbitnija ,i da ce neki napisati kako se svak pravi pametan,nogometni strucnjak,bla bla,mozda to i jest tako,ali i nogometni laik moze vidjeti kako smo danas staticni bili,pas igra nam je bila na niskom nivou,igraci su se gubili na neprirodnim pozicijama,nismo imali potrebnu rutinu,u pojedinim trenucima kad bi prenijeli loptu na protivnicku polu nismo znali sta sa njom..i jos niz drugih problema koji ce se ,nadam se,otkloniti pred Tursku.

Avatar
avenija
Postovi: 13685
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Armenija-BiH

Post Postao/la avenija » 06 sep 2009, 00:55

danas dzeko ibisevic i muratovic daleko ispod loseg !
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.