HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

HuLYGaN
Postovi: 27
Pridružen/a: 09 jul 2008, 23:35
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la HuLYGaN » 11 avg 2008, 03:36

Prenosit ce Mreza plus, tako da se mozda i moze u Sirokom gledati. Ja navijam za svaki BH klub koji igra u Europi, i ostalo je sve glupost. Sretno svima.

Avatar
bosnia1
Postovi: 86
Pridružen/a: 07 jun 2008, 23:27
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la bosnia1 » 11 avg 2008, 04:08

HuLYGaN je napisao/la:Prenosit ce Mreza plus, tako da se mozda i moze u Sirokom gledati. Ja navijam za svaki BH klub koji igra u Europi, i ostalo je sve glupost. Sretno svima.
Tacno tako, za mene je cista glupost da navijam za tim iz druge zemlje ako igra protiv tima iz BiH nema veze bio to Siroki Zeljo ili Modrica
Navijam za Zelju i za svaki tim koji igra protiv Pitara

Avatar
kasap
Postovi: 135
Pridružen/a: 17 jul 2008, 11:55
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la kasap » 11 avg 2008, 10:30

HuLYGaN je napisao/la:Prenosit ce Mreza plus, tako da se mozda i moze u Sirokom gledati. Ja navijam za svaki BH klub koji igra u Europi, i ostalo je sve glupost. Sretno svima.
trebalo je mozda ukinuti prijenos u Sirokom pa da i sirokobrijezani jednom napune onaj svoj stadion u zivotu, a ovako ce mozda gledati tekmu na tv-u...:) da nekada predju magicnu cifru od 800 gledalaca,heheh...sretno sirokom ali Besiktas dobija obje utakmice, al et sljedece godine ce siroki igrati pretkola lige prvaka najvjerovatnije, jer ove godine je red da prvak bude "hrvatskog" predznaka, zar ne???...zalosno, ali to je nasa realnost,zbog toga mi se gadi ova nasa liga...a et jedina slamka spasa, i uzivancije u pracenju je nasa repka,tu naravno BiH ispred svih,et
...od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si jedina moja domovina
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina....

faba
Postovi: 150
Pridružen/a: 07 jun 2008, 11:41
Lokacija: Aheršenjo RajvoSa
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la faba » 11 avg 2008, 14:42

Ne navijam ni za koga u tom mecu,ali bi mi bilo drago kad bi siroki dobio.
Kazes Marine naopako sto navijaju neki nece navijati za Sirorki.Ok,naopako,ali sta mislis da li je mozda vise naopako to sto ce igraci besiktasa pomisliti da se tekma igra u hrvtaskoj a ne u BiH. ;)

Avatar
kasap
Postovi: 135
Pridružen/a: 17 jul 2008, 11:55
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la kasap » 11 avg 2008, 17:49

faba je napisao/la:Ne navijam ni za koga u tom mecu,ali bi mi bilo drago kad bi siroki dobio.
Kazes Marine naopako sto navijaju neki nece navijati za Sirorki.Ok,naopako,ali sta mislis da li je mozda vise naopako to sto ce igraci besiktasa pomisliti da se tekma igra u hrvtaskoj a ne u BiH. ;)
to faba legendo, ne znam te drug al svaka cast...super razmisljanje, cestitam
...od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si jedina moja domovina
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina....

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la High » 11 avg 2008, 21:11

kad igraju?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Marin
Postovi: 787
Pridružen/a: 01 jul 2008, 15:22
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Marin » 15 avg 2008, 13:46

Bravo Zrinjski za prikazane igre u Europi!

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 15 avg 2008, 14:21

Rezultat daje nadu ali iskreno samo i nadu jer tesko ce biti dati gol a ne primiti niti jedan...cestitke na prikazanoj igri a da je matko bio raspolozen mogao je biti i hladan tus...no sve u svemo cekat cemo jos jedan spektakl na punom stadionu!!!
uz musu i jos jednog stopera opet na ljeto u evropu!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 15 avg 2008, 14:23

zamolio bi upravu zrinjskog da molo prelista novine i da napokon procitaju da fali taj stoper...
maka kralju dogodine bi mogao meni se cini i na gol stati!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 18 avg 2008, 16:49

IGOR MUSA POTPISAO NA DVIJE GODINE ZA HSK ZRINJSKI!!!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 19 avg 2008, 15:53

Damir Dzidic u pregovorima sa Zrinjskim?!
o ne.
Pa tek smo ga se lani rijesili...iskreno momak stvarno ne zna igrati nogomet i nekako je se probijo da NK Zagreba ali i sami vidimo kako je tamo uspijo samo gdje ga vrag opet u Zrinjski posla! :o
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la High » 19 avg 2008, 15:55

antipolitika je napisao/la:Damir Dzidic u pregovorima sa Zrinjskim?!
o ne.
Pa tek smo ga se lani rijesili...iskreno momak stvarno ne zna igrati nogomet i nekako je se probijo da NK Zagreba ali i sami vidimo kako je tamo uspijo samo gdje ga vrag opet u Zrinjski posla! :o
Što ono zaskasnite na Koševo?
Zadnja izmjena: High, dana/u 01 maj 2013, 02:00, ukupno mijenjano 1 put.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la calcio » 20 avg 2008, 12:54

dajte ljudi smirite se i budimo civilizovani :idea:

ul_zri_mo
Postovi: 73
Pridružen/a: 20 avg 2008, 15:45
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la ul_zri_mo » 20 avg 2008, 15:47

VOLIM TE ZRINJA
Rekoh sebi voljet nikad neću,ali brate sad bi i život dao za to.Nebi žalio sekundu.ŽIVOT SVOJ ZA GRB TVOJ! UM DO GROBA.....

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 22 avg 2008, 15:13

samo cu se nasmijati na ova sva brisanja tekstova...demokracija na dijelu!
SVAKA CAST!
:D
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
Marin
Postovi: 787
Pridružen/a: 01 jul 2008, 15:22
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Marin » 23 avg 2008, 20:27

Svaka čast HŠK Zrinjski na pobjedi, nije lako donijeti bodove sa strane. Odigrali su plemićki.

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 24 avg 2008, 22:40

Braga u cetvrtak ,bit ce spektakl.eh da je proci u prvo kolo pa cekat npr Milana ,Ronaldinha i Kaku ...ma pusta zelja ali valja se nadati...cestitke na pobjedi cini se da ova jadna liga ipak ide na bolje barem sto se proljeca tice...npr ako ostanu velez i travnik u velikom zaostatku za ostalim prvenstvo bi moglo biti regularno cak i na jesen.
PS:ne moraju biti velez i travnik,navedeno kao primjer!
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
antipolitika
Postovi: 281
Pridružen/a: 24 apr 2008, 23:29
Kontakt:

Re: HSK Zrinjski Mostar

Post Postao/la antipolitika » 24 avg 2008, 23:54

do kada nk????
pitanje za sportsport ba?
Zar Vam toliko smeta sluzbeni naziv?
Ako jeste nek ostane nk,ali sluzbeni naziv je sluzbeni naziv.
Vas da na trazilici ukucamo sphortsphort.ba vjerujte mi nebi vas nasli jer je sluzbeni nazi sportsport ba!
Izvolite pa opet izbrisite tekst!
Mrznja prema drugima ne vodi nicemu a jos manje suzivotu kojim se toliko neki dice iz sarajeva.
I kad izgube i kad pobjede uvjek pjevamo Zrinjski volim te ,Zrinjski volim teeeeeee

Avatar
Nantess
Postovi: 257
Pridružen/a: 06 avg 2008, 18:07
Lokacija: 071 SA 071
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Nantess » 25 avg 2008, 08:03

Ma ko spominje mržnju prema ikome..halo opusti se malo...sit sam više dušebrižnika kao što si ti..temu o suživotu nisi kompetentan da vodiš...Zrinjski odavno nije jednonacionalni klub,tako malo razmisli kako je ostalima,kad već pričaš o suživotu..u čet igrate meč godine,a ti kontaš o nazivu...e navijača i sile... :oops:
svi su reg na forumu kao fk ili nk...i tako ti je...na kraju to je sasvim nešto nebitno..pozz
.... ljubav za tebe mjere nema .... MCMXLVI ....

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: NK Zrinjski Mostar

Post Postao/la admin » 25 avg 2008, 15:57

Naziv teme je promijenjen kada su standardizirane sve teme o fudbalu. greškom moderacije je ubačeno NK, a na vašu žalbu, vraćamo naziv koji ste unijeli prilikom otvaranja teme. Obzirom da se klub zaista tako i zove, jedino je fer da naziv teme ostane u originalu.

ovim putem se izvinjavamo što ovo nije odmah primjećeno.

molimo vas da ne politizirate teme na ovom forumu, jer će zbog toga biti ugašene.

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.