FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

husrefbeg
Postovi: 1112
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 29 apr 2024, 20:54

Pitanje za Bolju. Jel i dalje opcija da ne ispadamo? Mislim da je ovim danas porazom kraj PL ali eto...

Jurica95
Postovi: 193
Pridružen/a: 05 jul 2023, 17:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Jurica95 » 29 apr 2024, 21:16

Još samo vratiti izvorni naziv Fk Sloga Simin han i mirna Bosna

TuzlaCityfighter
Postovi: 807
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 29 apr 2024, 21:23

Jurica95 je napisao/la:
29 apr 2024, 21:16
Još samo vratiti izvorni naziv Fk Sloga Simin han i mirna Bosna
Odakle crpite tu negativnu energiju prema nama ? Samo se nemoj unaprijed radovati, kraj je kad bude odigrano zadnje kolo, ili bude teoretski nemoguce opstati u ligi.
Zadnja izmjena: TuzlaCityfighter, dana/u 29 apr 2024, 21:40, ukupno mijenjano 2 puta.
Elvir Baljic

TuzlaCityfighter
Postovi: 807
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 29 apr 2024, 21:27

husrefbeg je napisao/la:
29 apr 2024, 20:54
Pitanje za Bolju. Jel i dalje opcija da ne ispadamo? Mislim da je ovim danas porazom kraj PL ali eto...
Tek kad izgubimo teoretske šanse onda je opcija ispadanje, do tada NE
Elvir Baljic

Beledija
Postovi: 1082
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 30 apr 2024, 08:20

Ma nema Balja od popstanka ništa. Da bi produžili agoniju morali bi trehnuti Želju na Grbavici a da pritom Zvijezda pomete Igman. Dok smo sami odlučivali o svojoj sudbini u meni je postojala neka vjera, sad je to sasvim iscurilo.Što neko napisa da sene ljuti na nikoga i sam sam takav, bilo je lijepo do prošle sezone a hoćeli se kad ponoviti vidjet će mo uskoro. tuzlac kao da je znao pa se ne javlja dugo. Pozdrav za sve forumaše, i ja ću malo apstinirati dok se utisci ne slegnu.Sretan praznik rada svima.

emir012
Postovi: 502
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 30 apr 2024, 08:30

CityCity je napisao/la:
29 apr 2024, 20:24
Pomirio sam se sa ispadanjem odavno i to nije nikakvo iznenađenje ni tragedija i nije došlo odjednom.O tome sam već pisao.Poodavno AH spušta klub u tom pravcu.Lično ne zamjerim mu ništa posebno.Imao je i ima dobru namjeru prema sportu ali u životu se ne odvijaju stvari uvijek prema očekivanjima.Nije jednostavno bacati godinama milione i milione KM iz vlastitog džepa u bunar tj u ovu našu bh dirigovanu raspadnutu ligu.Do sada je on za ovih 10-ak godina spiskao minimum deset a možda i više miliona KM iz svog novčanika u naš "fudbal".
Zahvalan sam mu na ovih 6 prvoligaških sezona TC-a.Prije TC-a sam zadnji put bio na utakmici prve lige Jugoslavije 1992 godine.Nakon rata nikada sve do tog 28.07.2018.g. i utakmice protiv Radnika (0:0).AH me motivisao da se vratim na stadion sa idejom pravljenja bošnjačkog kluba koji neće robovati propalim ideologijama i koji se neće stidjeti ljiljana i znaka Srebrenice.Hvala mu na tome.Hvala mu za sezonu kad smo bili na drugom mjestu i igrali Evropu.U ovih 6 sezona bio sam srcem,dušom i tijelom uz TC i na 90 % domaćih utakmica kao i na velikom broju gostujućih tekmi.Nažalost prethodne tri utakmice nisam gledao ni na TV ni na stadionu, djelimično iz razloga termina odigravanja koji je uvijek u radnom vremenu ponedjeljkom ili petkom ,a i zbog toga što sam uvidjevši tok događanja, izgubio nadu da tu postoje neki izgledi za pozitivan sportski rezultat.Ono što mi se nikad nije svidjelo i što nisam razumio kod AH je to njegovo beskarakterno dodvoravanje drugim klubovima ali eto i to je sad iza nas.
Sve u svemu dolazim ako budem u mogućnosti na posljednju utakmicu sezone protiv Veleža da zatvorim krug i vidim ljude,a onda adio i ko zna gdje i ko zna kad.
Dobro napisano.

Sto kazes, vidjelo se vec duze vrijeme da Azmir dize ruke od TC pa mozda i generalno od BH fudbala.

Opet nekako, nada zadnja umire, nadao sam se evo do zadnjeg trena da ce se nesto promjeniti i da ce ga nesto dodatno motivisati da se ponovo posveti TC, ali nazalost to se nije desilo.

Ispadamo potpuno zasluzeno jer ovog proljeca ovih nasih 20--tak igraca (I uglavnom bez trenera) apsolutno ni po kom osnovu ne lici na fudbalsku ekipu.

Razumijem da je ulozio ogromna sredstva, ne bih se iznenadio da su i veca sredstva u pitanju nego sto neki ovdje spominju, ali bez obzira na to, ja ne mogu reci da mu ne zamjerim nista.
Zamjerim mu sto odustaje i zamjerim mu sto nikako nije uspjevao da se potpuno posveti TC nego je uvijek da tako kazem imao jedno oko na komsijama.

Hazre
Postovi: 705
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 30 apr 2024, 08:35

Po meni je ovo kraj. Igman da smo dobili mislio sam da ce mo se izvuci. Ovako tesko. Mozda nam Zrinja pokloni pobjedu ali djaba sve. Sa ovim porazom nema nam spasa. Realno i patnja 2 godine a imas kobajagi neke igrace sto se tice imena. Smrdi tu duboko u klubu. Azmir nije vise u mogucnost kao prije. Tako da sam ocekivao nekako ovo sve. Bicemo nadam se stabilan klub u federalnoj.

TuzlaCityfighter
Postovi: 807
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 30 apr 2024, 13:31

Kraj je kad sudija svira kraj ili mataticki izgubimo sanse za opstanak, do tad nije kraj. Dok postoji 1 % sanse nema predaje.
Elvir Baljic

husrefbeg
Postovi: 1112
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 30 apr 2024, 15:52

TuzlaCityfighter je napisao/la:
30 apr 2024, 13:31
Kraj je kad sudija svira kraj ili mataticki izgubimo sanse za opstanak, do tad nije kraj. Dok postoji 1 % sanse nema predaje.
Slažem se. Možda nam ovi veliki pomognu.

husrefbeg
Postovi: 1112
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 30 apr 2024, 18:36

Tuzlac javi se daj nam ona dva boda od Posušja sve ti je oprošteno. Nije fer pisati samo kad je dobro.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 01 maj 2024, 14:36

husrefbeg je napisao/la:
30 apr 2024, 18:36
Tuzlac javi se daj nam ona dva boda od Posušja sve ti je oprošteno. Nije fer pisati samo kad je dobro.
Pa dobro ,možda Gođk pristane da ispadne ove sezone za dobru gutu.Iduće sezone ispada 4 tima i pametnije ispasti sad a godini se vratiti u pl od 1o klubova.Azmiru je stalo da ostane i zna sa koliko bodova raspolaže do kraja.

husrefbeg
Postovi: 1112
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 01 maj 2024, 19:30

tuzlac je napisao/la:
01 maj 2024, 14:36
husrefbeg je napisao/la:
30 apr 2024, 18:36
Tuzlac javi se daj nam ona dva boda od Posušja sve ti je oprošteno. Nije fer pisati samo kad je dobro.
Pa dobro ,možda Gođk pristane da ispadne ove sezone za dobru gutu.Iduće sezone ispada 4 tima i pametnije ispasti sad a godini se vratiti u pl od 1o klubova.Azmiru je stalo da ostane i zna sa koliko bodova raspolaže do kraja.
Nisam siguran da mu je stalo nakon Zvijezde i Igmana pa i Goška. Sad dal' se šta može promijeniti ove 4 zadnje ostaje brzo da vidimo. Petak ako izgubimo nema više nade.

husrefbeg
Postovi: 1112
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 02 maj 2024, 12:51

Ako se po sudiji da naslutiti teško nam se piše. Željin sudija domaćin Sivac.

Beledija
Postovi: 1082
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 02 maj 2024, 18:30

husrefbeg je napisao/la:
02 maj 2024, 12:51
Ako se po sudiji da naslutiti teško nam se piše. Željin sudija domaćin Sivac.
Husrefbeže, nama se počelo crno pisati gubitkom zadnje tri utakmice od autsajdera. Nas može spasiti samo ako neko od premijerligaša odustane od lige. Sloboda ako ne dobije licencu ulazi Olovo. Balja je ozbiljan forumaš, ipak ovo oko nema predaje je neozbiljno i neutemeljeno. Četiri ozbiljna igrača( Migi,Kobiljar,Ćosić i Garčević s klupe) i tuce poluproizvoda nemogu meda.

TuzlaCityfighter
Postovi: 807
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 02 maj 2024, 21:46

Beledija je napisao/la:
02 maj 2024, 18:30
husrefbeg je napisao/la:
02 maj 2024, 12:51
Ako se po sudiji da naslutiti teško nam se piše. Željin sudija domaćin Sivac.
Husrefbeže, nama se počelo crno pisati gubitkom zadnje tri utakmice od autsajdera. Nas može spasiti samo ako neko od premijerligaša odustane od lige. Sloboda ako ne dobije licencu ulazi Olovo. Balja je ozbiljan forumaš, ipak ovo oko nema predaje je neozbiljno i neutemeljeno. Četiri ozbiljna igrača( Migi,Kobiljar,Ćosić i Garčević s klupe) i tuce poluproizvoda nemogu meda.
Ne znam sta je neozniljno ako kazem da se ne treba predavati. Da ima jos sanse, da treba zapeti protiv Zelje i na 1-2 boda si od Igmana i Goska. Usput kako ostastmo prosle godine, ni prosle godine nismo bili nesto plaho bolji, isto zasluzili da ispadnemo
Elvir Baljic

Beledija
Postovi: 1082
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 02 maj 2024, 23:14

Dobro, nemam ja pravo da pobijam ničiji optimizam pa stoga upućujem izvinjenje Balji. Moje mišljenje se temelji ako nismo odradili luzere kako to uraditi ozbiljnijim ekipama. Da bi skupili 8 bodova treba 2 pobjede i dva remija a ni 35 poena ne garantuje ništa. Borac i Zrinjski neće dati bodove ako nisu obeznijeđeni Velež svakako neda a Željo sutra hoće potvrdu opstanka. Sutra se može igrati rasterećeno pa šta bude.

TuzlaCityfighter
Postovi: 807
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 03 maj 2024, 08:01

Beledija je napisao/la:
02 maj 2024, 23:14
Dobro, nemam ja pravo da pobijam ničiji optimizam pa stoga upućujem izvinjenje Balji. Moje mišljenje se temelji ako nismo odradili luzere kako to uraditi ozbiljnijim ekipama. Da bi skupili 8 bodova treba 2 pobjede i dva remija a ni 35 poena ne garantuje ništa. Borac i Zrinjski neće dati bodove ako nisu obeznijeđeni Velež svakako neda a Željo sutra hoće potvrdu opstanka. Sutra se može igrati rasterećeno pa šta bude.
Nema potrebe za izvinjenjem, apsolutno razumijem sta si htio napisati.
Elvir Baljic

Hazre
Postovi: 705
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 03 maj 2024, 18:48

Koje smece od ekipe...nikakave borbe, osnovne stvari...smecari

husrefbeg
Postovi: 1112
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 03 maj 2024, 18:51

Ovo treba čim prije rastjerati. Hodžić, Hadžić i kompanija. Jel ih sramota tv prenosa

plavitc
Postovi: 7
Pridružen/a: 19 apr 2023, 17:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la plavitc » 03 maj 2024, 18:59

Nije ih sramota jer je većina tražila da ide jos davno,cim imas nezadovoljnog igraca dobijes ovo,a obzirom da nisu nikog drugog mogli dovesti bili su primorani ostati,ko je god dolazio bježao je glavom bez obzira,imate situaciju sa Mrkaicem trenirao 10 dana i zbrisao vidio na cemu je. Tako da vas neko opasno laže i pakuje. Ne mogu dovesti pojačanje jer je na lošem glasu shvatite… Pozdrav

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.