FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Avatar
CityCity
Postovi: 1416
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 03 maj 2024, 22:09

plavitc je napisao/la:
03 maj 2024, 22:01
Da bas sam bot, uvjerit ćete se sami uskoro a i ukoliko znate bilo koga od igrača možete ovo da provjerite, a i baš me briga ko vjeruje ko ne,možda sam i ja neko blizak nekome ko trpi sve to. Sretno
Koga briga ko si ti i šta trpite.Došao si ovdje sad na kraju sezone da prosipaš lične frustracije i negativu na temi.U najmanju ruku nepristojno.Gdje si bio ranije?

plavitc
Postovi: 7
Pridružen/a: 19 apr 2023, 17:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la plavitc » 03 maj 2024, 22:15

Pa negativa vlada mjesecima ne prosipam je ja,iznosim samo istinu za one koji razumiju i čitaju,prije ste vi botovi koji pakuju price za 20 maraka. Evo necu se vise javljati sve ce vam se samo reci budite mi zdravi i pozdravljeni

TuzlaCityfighter
Postovi: 812
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 03 maj 2024, 22:15

CityCity je napisao/la:
03 maj 2024, 21:59
TuzlaCityfighter je napisao/la:
03 maj 2024, 21:46
plavitc je napisao/la:
03 maj 2024, 20:02
Mah igračima je preko glave, čovjek voli da ga moliš za svoje pare, jel molite vi na poslu i zovete da vam se uplati? A tih 925 KM na koliko su prijavljeni ni to nije u stanju da im uplati već 5 mjeseci,a tek ugovori preko njegove firme smiješno je to… Šta onda očekuješ? Da ne idem u detalje,nek se bave fudbaleri tim, nadam se da će neko da progovori i istupi javno…
Nek si se ti juce registrovao, da nam danas pises. Kao prvo svaki igrac koji ne primi tri plate pa bile one i 950 km , je automatski slobodan igrac i ne treba mu nicija dozvola da napusti klub. Gdje bi citavu sezonu, kako sad iskoci iz pastete ?
Da, radi se o liku kojem je to prvi post na temi.Odmah po stilu pisanja,tematici i rječniku vidiš da se radi o lažnjaku.Vjerovatno neki bot gorkog.
Ono što je smiješno i čudno je da se neki simpatizeri TC odmah pecaju na zabačenu udicu i prihvataju sve laži i poluistine kao gotovu stvar.
:rol: :rol:
Ma da je moj babo nebi mu precutao da kaze da je jadno sve i pise gluposti.
Elvir Baljic

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2123
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 03 maj 2024, 22:17

Ne vjerujem ja posebno ovom novom kolaču, ali mnoge stvari i mi sami znamo i svjesni smo da ovo nije mnogo daleko od istine.
Jer ja sebi drugačije ne mogu objasniti ovo nezadovoljstvo i nezainteresovanost igraca. Da je zdrava atmosfera oni bi prvo trebali misliti o sebi. Evo mi ćemo ispasti i to je tako, a sta će on? Ko god pogleda kako igra, kakva mu je forma pa ko će ga uzeti? Posle ovakve sezone ovi koji nas na kraju napuste jedino mogu biti interesantni nekog drugom federalcu ili npr Gorkom. To im je vrh sto mogu uspjeti. Znaju oni to bolje nego mi pa sta je onda razlog ovakvog odnosa?

Avatar
CityCity
Postovi: 1416
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 03 maj 2024, 22:19

plavitc je napisao/la:
03 maj 2024, 22:15
Pa negativa vlada mjesecima ne prosipam je ja,iznosim samo istinu za one koji razumiju i čitaju,prije ste vi botovi koji pakuju price za 20 maraka. Evo necu se vise javljati sve ce vam se samo reci budite mi zdravi i pozdravljeni
Sretan put i ne vraćaj se.

TuzlaCityfighter
Postovi: 812
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 03 maj 2024, 22:20

plavitc je napisao/la:
03 maj 2024, 22:15
Pa negativa vlada mjesecima ne prosipam je ja,iznosim samo istinu za one koji razumiju i čitaju,prije ste vi botovi koji pakuju price za 20 maraka. Evo necu se vise javljati sve ce vam se samo reci budite mi zdravi i pozdravljeni
Od mogucih 36 bodova, igraci svojom zaslugom uzeli 5 bodova, Široki brijeg ne racunaj, nisu ga dobili oni. Prosle godine ostali zahvaljuci Azmiru. O kojim igracima i karakterima pises, nemaju grama obraza i karaktera. Ako ti ne odgovara, ne zadovoljan, pokupis se i odes , sta te sprijecava ?
Elvir Baljic

husrefbeg
Postovi: 1112
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 03 maj 2024, 22:40

TuzlaCityfighter je napisao/la:
03 maj 2024, 22:20
plavitc je napisao/la:
03 maj 2024, 22:15
Pa negativa vlada mjesecima ne prosipam je ja,iznosim samo istinu za one koji razumiju i čitaju,prije ste vi botovi koji pakuju price za 20 maraka. Evo necu se vise javljati sve ce vam se samo reci budite mi zdravi i pozdravljeni
Od mogucih 36 bodova, igraci svojom zaslugom uzeli 5 bodova, Široki brijeg ne racunaj, nisu ga dobili oni. Prosle godine ostali zahvaljuci Azmiru. O kojim igracima i karakterima pises, nemaju grama obraza i karaktera. Ako ti ne odgovara, ne zadovoljan, pokupis se i odes , sta te sprijecava ?
Tačno je da je Azmir prošle godine na kraju uvezao opstanak. Kriza traje dvije sezone. Ali igrači su trebali na terenu odigrati profesionalno ili zimus napustiti klub ako im se duguje. Zašto danas Buco nije stavio pet juniora. Ja bih ove tri zadnje što više juniora ubacio. Teško je gledati naše igrače. Nukić svaku drugu zbog kartona preskače.

TuzlaCityfighter
Postovi: 812
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 04 maj 2024, 07:25

husrefbeg je napisao/la:
03 maj 2024, 22:40
TuzlaCityfighter je napisao/la:
03 maj 2024, 22:20
plavitc je napisao/la:
03 maj 2024, 22:15
Pa negativa vlada mjesecima ne prosipam je ja,iznosim samo istinu za one koji razumiju i čitaju,prije ste vi botovi koji pakuju price za 20 maraka. Evo necu se vise javljati sve ce vam se samo reci budite mi zdravi i pozdravljeni
Od mogucih 36 bodova, igraci svojom zaslugom uzeli 5 bodova, Široki brijeg ne racunaj, nisu ga dobili oni. Prosle godine ostali zahvaljuci Azmiru. O kojim igracima i karakterima pises, nemaju grama obraza i karaktera. Ako ti ne odgovara, ne zadovoljan, pokupis se i odes , sta te sprijecava ?
Tačno je da je Azmir prošle godine na kraju uvezao opstanak. Kriza traje dvije sezone. Ali igrači su trebali na terenu odigrati profesionalno ili zimus napustiti klub ako im se duguje. Zašto danas Buco nije stavio pet juniora. Ja bih ove tri zadnje što više juniora ubacio. Teško je gledati naše igrače. Nukić svaku drugu zbog kartona preskače.
Da se razumijemo, odgovornost i sramota idu na Azmira i igrace. Obostrano su zakazali i krivi za stanje na tabeli.
Elvir Baljic

Beledija
Postovi: 1083
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 04 maj 2024, 08:31

Svi vide neko nezadovoljstvo koje poistovjećuje sa lošim rezultatima.
Ja gledam malo drugačije, pa krivim loše vođenje ekipe od strane str. štaba i promašenog odabira igrača. Buco vjerovatno nema nikakav autoritet u svlačionici, Migi u trećoj minuti protiv igmana dere se na njega i ljutito mu sugeriše da mijenja Mustafu. Sušić dok je bio mlađi i malo brži vjerovatno je bio malo bolji nego što je sad, sad je katastrofa od lgrača, spor bezidejan,dribla dok ne izgubi loptu, direktan krivac za vodeći gol Želje, Migi nemože meda u ovakoj ekipi, svi ostali nemaju elementarne dvije vještine,umirenje lopte i tačan kratki pas. Buco je šef od 8- og kola, njednom nije izveo isti sastav. Ključan razlog selenja nisu po mom mišljenju nezadoboljstva već loš izbor trenera.
Umjesto Ordagića, Sušića i S. Petrovića da su doveli Dudića sad bi bili u Evropi a ne u federalnoj. Ja nisam upućen ko ovaj novi kolega bot, al nemogu se otet utisku da je nas AH namjerno gurnuo u ambis, iz kojeg razloga ne mogu objasniti.
Iskreno,neće mi biti mrsko pogledati koju, možda sve utakmice na Barama, bit će to za mene novo iskustvo jer još nisam bio na tom stadionu.

Hazre
Postovi: 711
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 04 maj 2024, 08:52

Beledija je napisao/la:
04 maj 2024, 08:31
Svi vide neko nezadovoljstvo koje poistovjećuje sa lošim rezultatima.
Ja gledam malo drugačije, pa krivim loše vođenje ekipe od strane str. štaba i promašenog odabira igrača. Buco vjerovatno nema nikakav autoritet u svlačionici, Migi u trećoj minuti protiv igmana dere se na njega i ljutito mu sugeriše da mijenja Mustafu. Sušić dok je bio mlađi i malo brži vjerovatno je bio malo bolji nego što je sad, sad je katastrofa od lgrača, spor bezidejan,dribla dok ne izgubi loptu, direktan krivac za vodeći gol Želje, Migi nemože meda u ovakoj ekipi, svi ostali nemaju elementarne dvije vještine,umirenje lopte i tačan kratki pas. Buco je šef od 8- og kola, njednom nije izveo isti sastav. Ključan razlog selenja nisu po mom mišljenju nezadoboljstva već loš izbor trenera.
Umjesto Ordagića, Sušića i S. Petrovića da su doveli Dudića sad bi bili u Evropi a ne u federalnoj. Ja nisam upućen ko ovaj novi kolega bot, al nemogu se otet utisku da je nas AH namjerno gurnuo u ambis, iz kojeg razloga ne mogu objasniti.
Iskreno,neće mi biti mrsko pogledati koju, možda sve utakmice na Barama, bit će to za mene novo iskustvo jer još nisam bio na tom stadionu.
Dudic je trebao doci prije godinu i po dana, ali vidio da je ovo sve ne ozbiljno. A vidimo da je najbolji trener iz BiH!

husrefbeg
Postovi: 1112
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 04 maj 2024, 10:27

TuzlaCityfighter je napisao/la:
04 maj 2024, 07:25
husrefbeg je napisao/la:
03 maj 2024, 22:40
TuzlaCityfighter je napisao/la:
03 maj 2024, 22:20


Od mogucih 36 bodova, igraci svojom zaslugom uzeli 5 bodova, Široki brijeg ne racunaj, nisu ga dobili oni. Prosle godine ostali zahvaljuci Azmiru. O kojim igracima i karakterima pises, nemaju grama obraza i karaktera. Ako ti ne odgovara, ne zadovoljan, pokupis se i odes , sta te sprijecava ?
Tačno je da je Azmir prošle godine na kraju uvezao opstanak. Kriza traje dvije sezone. Ali igrači su trebali na terenu odigrati profesionalno ili zimus napustiti klub ako im se duguje. Zašto danas Buco nije stavio pet juniora. Ja bih ove tri zadnje što više juniora ubacio. Teško je gledati naše igrače. Nukić svaku drugu zbog kartona preskače.
Da se razumijemo, odgovornost i sramota idu na Azmira i igrace. Obostrano su zakazali i krivi za stanje na tabeli.
Boli briga igrače. Njima je važno da naplate posao koji nisu odradili. A.H. vjerovatno ima razlog što spušta klub u federalnu. Ako je plan odmah ući u PL - OK. Skupa je ovo igračka za jednog čovjeka dosta je izdržao 6 godina. Valja platit sve počev od korištenja domaćeg terena.
Možda ima planive i prema Slobodi.

dzemil
Postovi: 146
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la dzemil » 04 maj 2024, 11:38

Mene čudi ova situacija oko TC. Od ekipe koja je krenula veoma potentno nakon ulaska u PL, očekivao sam da će se klub dalje razvijati i biti jedan od glavnih faktora u ligi, ali očito da sam se prevario. Uvijek čovjek treba krenuti od vrha kada traži krivce. Krivac je možda jaka riječ s obzirom da se radi o ličnom ulaganju, ali očto se radi o promjeni plana i napuštanju investicije ili o nekim drugim igrama i planovima koje ne poznajemo.

Kako je krenulo, mislio sam da će Tc biti jedan od redovnih učesnika nekog evropskog takmičenja, ali očito nije tako.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2123
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 04 maj 2024, 14:34

dzemil je napisao/la:
04 maj 2024, 11:38
Mene čudi ova situacija oko TC. Od ekipe koja je krenula veoma potentno nakon ulaska u PL, očekivao sam da će se klub dalje razvijati i biti jedan od glavnih faktora u ligi, ali očito da sam se prevario. Uvijek čovjek treba krenuti od vrha kada traži krivce. Krivac je možda jaka riječ s obzirom da se radi o ličnom ulaganju, ali očto se radi o promjeni plana i napuštanju investicije ili o nekim drugim igrama i planovima koje ne poznajemo.

Kako je krenulo, mislio sam da će Tc biti jedan od redovnih učesnika nekog evropskog takmičenja, ali očito nije tako.
Teško je reći krivac, bas tako.
Nije ovaj klub zbog publike, pomoći grada, sponzora i sl igrao Evropu. Nego isključivo zbog ulaganja i entuzijazma jednog čovjeka. Mi smo za ovo par godina doživjeli više sreće i uspjeha nego li npr 95% trenutno živih navijača Gorkog ukoliko im oduzmemo eru sa Husićem.
Mi sm igrali 3 polufinala kupa zaredom. Prošli pretkola u Evropi, nanosili poraze Želji, Sarajevu, Zrinjskom kao mnogo većim klubovma od nas.

Avatar
Mokes
Postovi: 14962
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Mokes » 04 maj 2024, 14:49

dzemil je napisao/la:
04 maj 2024, 11:38
Mene čudi ova situacija oko TC. Od ekipe koja je krenula veoma potentno nakon ulaska u PL, očekivao sam da će se klub dalje razvijati i biti jedan od glavnih faktora u ligi, ali očito da sam se prevario. Uvijek čovjek treba krenuti od vrha kada traži krivce. Krivac je možda jaka riječ s obzirom da se radi o ličnom ulaganju, ali očto se radi o promjeni plana i napuštanju investicije ili o nekim drugim igrama i planovima koje ne poznajemo.

Kako je krenulo, mislio sam da će Tc biti jedan od redovnih učesnika nekog evropskog takmičenja, ali očito nije tako.
Jednostavno, TC je klub bez neke veće baze navijača. I kao takav je osuđen na propast. Bilo je i ranija pokušaja poput Žepče Limorada, Gracića s Olimpikom, Mušija s Mladosti (mada su tu druge stvari u pitanju) i slično, ali svi su imali manje više isti epilog. Tu i tamo se ostvari neki dobar rezultat, ali dugoročno je to neodrživo. Barem s ovim načinom vođenja kluba.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2123
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 04 maj 2024, 14:52

I još da dodam, da ne bude nekog branim i veličam.
Kako je zaslužan za sve uspjehe tako je zaslužan i za ovo stanje sad. On i sada ulaže pa smo tu gdje smo. On i sad određuje SD pa smo tu gdje smo. On postavlja trenere i određuje koga forsirati pa smo tu gdje smo. Nista se u klubu ne dešava a da on nije odobrio.

Beledija
Postovi: 1083
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 04 maj 2024, 15:06

Mokes je napisao/la:
04 maj 2024, 14:49
dzemil je napisao/la:
04 maj 2024, 11:38
Mene čudi ova situacija oko TC. Od ekipe koja je krenula veoma potentno nakon ulaska u PL, očekivao sam da će se klub dalje razvijati i biti jedan od glavnih faktora u ligi, ali očito da sam se prevario. Uvijek čovjek treba krenuti od vrha kada traži krivce. Krivac je možda jaka riječ s obzirom da se radi o ličnom ulaganju, ali očto se radi o promjeni plana i napuštanju investicije ili o nekim drugim igrama i planovima koje ne poznajemo.

Kako je krenulo, mislio sam da će Tc biti jedan od redovnih učesnika nekog evropskog takmičenja, ali očito nije tako.
Jednostavno, TC je klub bez neke veće baze navijača. I kao takav je osuđen na propast. Bilo je i ranija pokušaja poput Žepče Limorada, Gracića s Olimpikom, Mušija s Mladosti (mada su tu druge stvari u pitanju) i slično, ali svi su imali manje više isti epilog. Tu i tamo se ostvari neki dobar rezultat, ali dugoročno je to neodrživo. Barem s ovim načinom vođenja kluba.
Ko to ima značajnu bazu navijača. Sarajevo i Željezničar imaju nešto značajniji broj navijača( ne značajan već nešto značajniji) cirka 5000 ljudi. Velež i POSUŠJE DONEKLE PRATE ostalo je sve boranija i još sitnija boranija.I ovi gore nabrojani da su imali donacije gradova kao Zrinjski, Velež, Sloboda Čelik i SARAJLIJE Isad bi nešto značili. ivećina nabrojanih nema rezultate. Jedini način za parajlije je da prave igrače a ne da menadžerišu i sl.

dzemil
Postovi: 146
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la dzemil » 04 maj 2024, 16:31

Glupo je što postoji animoziteti između gradskih klubova, baš glupo. Problem kod Tc je što nema neku tradiciju u odnosu recimo na Slobodu itd. Tradicija daje publiku, a i rezultati. Vjerujem da bi jedan dio navijača Slobode, a i ne moraju biti navijači, dao podršku TC ako bi imao kontinuitet igranja u Evropi i ako bi se sam klub podigao na viši nivo i imao dugoročnu viziju što podrazumijeva ulaganja, izgradnju stadiona, ali je to preveliki projekat ako se nema dodatna podrška od gradskih vlasti i sličnih strukturu, da to bude jedan zajednički projekat a ne samo jednog čovjeka.

Žalosno je da se nema vizije u vezi sporta, ne mora to biti TC, može Sloboda ili bilo koji klub. Jedan Borac je projekat, kao i Zrinjski, ali kod nas nema nikakvih vizija ni projekata. Nema ni kod SDA, ali nema ni kod SDP, niti drugih. Sve ista politika-

TuzlaCityfighter
Postovi: 812
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 04 maj 2024, 17:39

dzemil je napisao/la:
04 maj 2024, 16:31
Glupo je što postoji animoziteti između gradskih klubova, baš glupo. Problem kod Tc je što nema neku tradiciju u odnosu recimo na Slobodu itd. Tradicija daje publiku, a i rezultati. Vjerujem da bi jedan dio navijača Slobode, a i ne moraju biti navijači, dao podršku TC ako bi imao kontinuitet igranja u Evropi i ako bi se sam klub podigao na viši nivo i imao dugoročnu viziju što podrazumijeva ulaganja, izgradnju stadiona, ali je to preveliki projekat ako se nema dodatna podrška od gradskih vlasti i sličnih strukturu, da to bude jedan zajednički projekat a ne samo jednog čovjeka.

Žalosno je da se nema vizije u vezi sporta, ne mora to biti TC, može Sloboda ili bilo koji klub. Jedan Borac je projekat, kao i Zrinjski, ali kod nas nema nikakvih vizija ni projekata. Nema ni kod SDA, ali nema ni kod SDP, niti drugih. Sve ista politika-
Nazalost kako ocekivati neku viziju ako znas de ne mozes biti prvi (osim kad ti to savez/predsjednik odobri) Liga koja ima previse neregularnih stvari, tako da je tesko ocekivati da neko nesto ulaze, a unaprijed zna da nisu cista posla. Imamo cist primjer Azmira koji je skrkao brdo para (licnih) uzecemo i Slobodu kako ja je skrsila brdo para (budjet) sta mozes protiv ostvariti protiv saveza . Jednostavno probao ke Musija, evo Azmir pa i neki drugi , ali nisu uspjeli. Postujem tradiciju, ali mislim da nije presudna u uspjehu kluba, evo ti Zrinjski, nema on nikakve tradicije, ali uspjeha ima. Spletom okolnosti oko Azmira i njegovih losih zivotnih odluka, ali ja ti garantujem zivoton, da bi vec imali jedan-dva trofeja. Takodje sta god da se desi, ovo nije kraj TC-a.
Elvir Baljic

dzemil
Postovi: 146
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la dzemil » 04 maj 2024, 19:00

TuzlaCityfighter je napisao/la:
04 maj 2024, 17:39
dzemil je napisao/la:
04 maj 2024, 16:31
Glupo je što postoji animoziteti između gradskih klubova, baš glupo. Problem kod Tc je što nema neku tradiciju u odnosu recimo na Slobodu itd. Tradicija daje publiku, a i rezultati. Vjerujem da bi jedan dio navijača Slobode, a i ne moraju biti navijači, dao podršku TC ako bi imao kontinuitet igranja u Evropi i ako bi se sam klub podigao na viši nivo i imao dugoročnu viziju što podrazumijeva ulaganja, izgradnju stadiona, ali je to preveliki projekat ako se nema dodatna podrška od gradskih vlasti i sličnih strukturu, da to bude jedan zajednički projekat a ne samo jednog čovjeka.

Žalosno je da se nema vizije u vezi sporta, ne mora to biti TC, može Sloboda ili bilo koji klub. Jedan Borac je projekat, kao i Zrinjski, ali kod nas nema nikakvih vizija ni projekata. Nema ni kod SDA, ali nema ni kod SDP, niti drugih. Sve ista politika-
Nazalost kako ocekivati neku viziju ako znas de ne mozes biti prvi (osim kad ti to savez/predsjednik odobri) Liga koja ima previse neregularnih stvari, tako da je tesko ocekivati da neko nesto ulaze, a unaprijed zna da nisu cista posla. Imamo cist primjer Azmira koji je skrkao brdo para (licnih) uzecemo i Slobodu kako ja je skrsila brdo para (budjet) sta mozes protiv ostvariti protiv saveza . Jednostavno probao ke Musija, evo Azmir pa i neki drugi , ali nisu uspjeli. Postujem tradiciju, ali mislim da nije presudna u uspjehu kluba, evo ti Zrinjski, nema on nikakve tradicije, ali uspjeha ima. Spletom okolnosti oko Azmira i njegovih losih zivotnih odluka, ali ja ti garantujem zivoton, da bi vec imali jedan-dva trofeja. Takodje sta god da se desi, ovo nije kraj TC-a.
Zrinjski je hrvatski projekat i imaju pare, pošto su projekat. Borac isto tako.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2123
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 04 maj 2024, 23:15

Mokes je napisao/la:
04 maj 2024, 14:49
dzemil je napisao/la:
04 maj 2024, 11:38
Mene čudi ova situacija oko TC. Od ekipe koja je krenula veoma potentno nakon ulaska u PL, očekivao sam da će se klub dalje razvijati i biti jedan od glavnih faktora u ligi, ali očito da sam se prevario. Uvijek čovjek treba krenuti od vrha kada traži krivce. Krivac je možda jaka riječ s obzirom da se radi o ličnom ulaganju, ali očto se radi o promjeni plana i napuštanju investicije ili o nekim drugim igrama i planovima koje ne poznajemo.

Kako je krenulo, mislio sam da će Tc biti jedan od redovnih učesnika nekog evropskog takmičenja, ali očito nije tako.
Jednostavno, TC je klub bez neke veće baze navijača. I kao takav je osuđen na propast. Bilo je i ranija pokušaja poput Žepče Limorada, Gracića s Olimpikom, Mušija s Mladosti (mada su tu druge stvari u pitanju) i slično, ali svi su imali manje više isti epilog. Tu i tamo se ostvari neki dobar rezultat, ali dugoročno je to neodrživo. Barem s ovim načinom vođenja kluba.
Ja ne znam o kakvim ti bazama navijača govoriš. Sport generalno gubi publiku pa tako i fudbal. Evo npr danas jedna niželigaška ekipa iz našeg grada igra utakmicu, bore se za veći rang, kupili sezonu, izmišljaju im penale i jedva 70tak ljudi na tribini. To je nesto malo više od nas. Rodbina, prijatelji igrača, par redara i to je to. Nije to glavna snaga za napredak u sportu danas. Bitnije su neke druge stvari koje su kod nas ove sezone zakazale.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.