FK Sarajevo - Novi stadion

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Novi stadion

Post Postao/la Mokes » 31 mar 2022, 15:56

NisamInSajder je napisao/la:
31 mar 2022, 14:24
Kako za Zvezdu Marakana nije rupa bez dna?
Zato što ima mnogo veću publiku, nego Sarajevo. Zato jer je Beograd veći grad od Sarajeva. Ljudi igrali CL 2 sezone, prošli 2 puta grupnu fazu EL. Igrali protiv Bayerna, Liverpoola, PSG-a, Napolija, Tottenhama.
Mada bi i njima dobrodošao moderniji stadion.

Koliko puta nakon rata je Koševo bilo puno? Koliko je bilo utakmica s 30k+ posjetom, koliko s 25k+ posjetom?
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3566
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Novi stadion

Post Postao/la NisamInSajder » 01 apr 2022, 00:29

Mokes je napisao/la:
31 mar 2022, 15:56
NisamInSajder je napisao/la:
31 mar 2022, 14:24
Kako za Zvezdu Marakana nije rupa bez dna?
Zato što ima mnogo veću publiku, nego Sarajevo. Zato jer je Beograd veći grad od Sarajeva. Ljudi igrali CL 2 sezone, prošli 2 puta grupnu fazu EL. Igrali protiv Bayerna, Liverpoola, PSG-a, Napolija, Tottenhama.
Mada bi i njima dobrodošao moderniji stadion.

Koliko puta nakon rata je Koševo bilo puno? Koliko je bilo utakmica s 30k+ posjetom, koliko s 25k+ posjetom?
Zaboravljaš da u momentu kad Zvezda počinje priču oko modernizacije Marakane nema tih velikih rezultata i grupnih faza. Zaboravljaš da Zvezda napuni u 5 ili 6 utakmica stadion, na svim ostalim utakmicama je prosjek gledalaca 1000. Dakle, ista situacija kao i kod nas. Izađi u Europu i napunit ćeš Koševo kao i Zvezda Marakani, u domaćoj ligi to nikad neće biti slučaj, takva smo sredina. Ali, mi u domaćem prvenstvu možemo u idealnim uslovima imati po 5-6 hiljada svaku utakmicu, a to Zvezda ne može imati u prvenstvu, imaju posjetu protiv Partizana i to je to.

Kada sam poredio Koševo sa Marakanom, nisam ni mislio na kapacitet i mogućnost da klub napuni stadion, ali eto i to je otišlo na stranu Koševa i našeg kluba. :D
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
Anonjimus
Postovi: 497
Pridružen/a: 31 jul 2018, 16:51
Lokacija: Anonjimusland
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Novi stadion

Post Postao/la Anonjimus » 01 apr 2022, 09:33

Koliko god vi uljepsavali da se može uljepšati Kosevo, ja bi iskreno volio, toliko je to skoro pa nemoguće. Koliko godina pricamo o tome "uljepsavanju" ili kako ga zovu "modenziranju" Koševa. Pa mi nismo još ni ugovor potpisali, taj famozni, koliko ja znam. Vi stvarno mislite da će država ucestvovsti u "uljepsavanju" stadiona kada ona ne ucestvuje u pomaganju osnovnih životnih potreba. Ono što Sarajevo kao klub uloži to je to, može još očekivati neku sadaku od općine i saveza, da zamazu oči,i to je to.

Uglavnom, ja znam da ni novi stadion nije realna opcija, bar ne sad ali bi me radovalo kada bi klub išao više s tom pričom.
I am coming

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Novi stadion

Post Postao/la izdzezveubrazil » 02 apr 2022, 12:28

Pročita li iko Bordo fan, onaj što je dolazio uz člansku? Ima tu dosta rečeno o Koševu, skoro da ga i iz kluba proglasiše rupom bez dna :D

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Novi stadion

Post Postao/la Mokes » 02 apr 2022, 12:33

izdzezveubrazil je napisao/la:
02 apr 2022, 12:28
Pročita li iko Bordo fan, onaj što je dolazio uz člansku? Ima tu dosta rečeno o Koševu, skoro da ga i iz kluba proglasiše rupom bez dna :D
:urnebes:

Saće @Mortem da ih ispravi i proglasi neznalicama. Kako ono reče, standardan spin bez ijednog validnog argumenta. :rol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo - Novi stadion

Post Postao/la MortemHz » 02 apr 2022, 12:37

Mokes je napisao/la:
02 apr 2022, 12:33
izdzezveubrazil je napisao/la:
02 apr 2022, 12:28
Pročita li iko Bordo fan, onaj što je dolazio uz člansku? Ima tu dosta rečeno o Koševu, skoro da ga i iz kluba proglasiše rupom bez dna :D
:urnebes:

Saće @Mortem da ih ispravi i proglasi neznalicama. Kako ono reče, standardan spin bez ijednog validnog argumenta. :rol:
I ne čudi me s obzirom da ti je problem osnovne stvari skontati.
Znači da očekujemo nov stadion jer je isplatnija i realnija opcija :rol: :tokralju: niko sretniji od mene :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: VolimoSarajevo i 45 gostiju.