Formula 1 - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Pobjednik Bahrain Grand Prix 2021 je:

Anketa je završila: 01 apr 2021, 15:13.

Alfa Romeo
0
Nema glasova.
AlphaTauri
1
3%
Alpine
0
Nema glasova.
Aston Martin
1
3%
Ferrari
5
13%
Haas
1
3%
McLaren
1
3%
Mercedes
16
41%
Red Bull
14
36%
Williams
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 39

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la GunnerS » 08 sep 2008, 10:02

Kako god...Hamilton je kažnjen i Massa je osvojio prvo mjesto, dok je Hamilton treći iza Heifilda...
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
Lishche
Postovi: 166
Pridružen/a: 08 maj 2008, 08:21
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lishche » 08 sep 2008, 11:03

GunnerS je napisao/la:Kako god...Hamilton je kažnjen i Massa je osvojio prvo mjesto, dok je Hamilton treći iza Heifilda...
Nadam se da će McLaren uložiti žalbu na ovu sramnu odluku...
http://www.powerplaymanager.com/r219458

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la GunnerS » 08 sep 2008, 13:06

Uložio je žalbu... i sada se čeka odluka sudija, odnosno njihovog vijeća...
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
Lishche
Postovi: 166
Pridružen/a: 08 maj 2008, 08:21
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lishche » 12 sep 2008, 05:34

Alonso i Massa podržali kaznu!? Dvije najveće plačipičke današnje F1 se imaju obraza javiti :roll:
http://www.powerplaymanager.com/r219458

Avatar
edo07
Postovi: 1816
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la edo07 » 12 sep 2008, 10:53

Lishche je napisao/la:
GunnerS je napisao/la:Kako god...Hamilton je kažnjen i Massa je osvojio prvo mjesto, dok je Hamilton treći iza Heifilda...
Nadam se da će McLaren uložiti žalbu na ovu sramnu odluku...

O kakvoj zalbi pricas? Mogu se oni uloziti zalbu al dzaba im! Nema od toga nista. Pravilo je pravilo, ne moze mali crnac biti izuzetak da ne bude kaznjen, a ako cemo po tome ko je trebao osvojiti utrku suvisno je trositi rijeci!!!!
I nemojte dzaba se provaljivati da je odluka sramna!! Ko je kad u F1 koristio precice? NIKO

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Zeher-Mali » 12 sep 2008, 11:05

Lishche je napisao/la:Alonso i Massa podržali kaznu!? Dvije najveće plačipičke današnje F1 se imaju obraza javiti :roll:

sta ti bolan imas reci za Alonsa i Massu,pa nemas ti pojma bolan,cuj placipicke,pa sta je onda onaj Hamilton,momak koji ima vise srece nego cijeli svijet,Alosno i Massa su klasa za tog balavca,koji ima srece ali ne jos zadugo,jer nas ona kad tad napusti!!!
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la obannon » 12 sep 2008, 13:22

Ja se nadam da ce Masa uzeti prvenstvo, a onda neka ga naslijedi Hamilton
Gotivim ih,ali Alonso me nervira, ne znam zasto
- " $...

Avatar
Lishche
Postovi: 166
Pridružen/a: 08 maj 2008, 08:21
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lishche » 12 sep 2008, 14:46

edo07 je napisao/la:
Lishche je napisao/la:
GunnerS je napisao/la:Kako god...Hamilton je kažnjen i Massa je osvojio prvo mjesto, dok je Hamilton treći iza Heifilda...
Nadam se da će McLaren uložiti žalbu na ovu sramnu odluku...

O kakvoj zalbi pricas? Mogu se oni uloziti zalbu al dzaba im! Nema od toga nista. Pravilo je pravilo, ne moze mali crnac biti izuzetak da ne bude kaznjen, a ako cemo po tome ko je trebao osvojiti utrku suvisno je trositi rijeci!!!!
I nemojte dzaba se provaljivati da je odluka sramna!! Ko je kad u F1 koristio precice? NIKO
Nemoj lupati gluposti... Presjeko je šikanu? Živa istina, Kimi je dobro zatvorio i Hamilton je izletio van... Da je nastavio voziti dalje - kazna čista kao sunce... Ali nije... Propustio je kimija ispred sebe i opet ga prešao... Na stazi, momački, po ps-u... Jel' to tvoje pravilo glasi da se ferrari nesmije preticati?
http://www.powerplaymanager.com/r219458

Avatar
Lishche
Postovi: 166
Pridružen/a: 08 maj 2008, 08:21
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lishche » 12 sep 2008, 14:48

Zeher-Mali je napisao/la:
Lishche je napisao/la:Alonso i Massa podržali kaznu!? Dvije najveće plačipičke današnje F1 se imaju obraza javiti :roll:

sta ti bolan imas reci za Alonsa i Massu,pa nemas ti pojma bolan,cuj placipicke,pa sta je onda onaj Hamilton,momak koji ima vise srece nego cijeli svijet,Alosno i Massa su klasa za tog balavca,koji ima srece ali ne jos zadugo,jer nas ona kad tad napusti!!!
Alonzo i Massa su najveće plačipičke F1... Koliko god da to tebi smeta...
http://www.powerplaymanager.com/r219458

Avatar
edo07
Postovi: 1816
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la edo07 » 12 sep 2008, 15:08

Nemoj lupati gluposti... Presjeko je šikanu? Živa istina, Kimi je dobro zatvorio i Hamilton je izletio van... Da je nastavio voziti dalje - kazna čista kao sunce... Ali nije... Propustio je kimija ispred sebe i opet ga prešao... Na stazi, momački, po ps-u... Jel' to tvoje pravilo glasi da se ferrari nesmije preticati?[/quote]


E ovako pametni obozavatelju Hamiltona!!!!!!! Pusti strasti sa strane. U F1 nije dozvoljeno presjecanje sikane, valjda to znas? Poslije ucinjene greske nema te cinidbe koja bi bila dovoljna da sudci oproste tu gresku. A to lupetanje gluposti ne bih zelio da komentarisem, procitaj svoje prethodne postove i procitaj pravila pa ces zakljuciti koje u pravu
Zadnja izmjena: edo07, dana/u 12 sep 2008, 15:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
edo07
Postovi: 1816
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la edo07 » 12 sep 2008, 15:12

Nemoj lupati gluposti... Presjeko je šikanu? Živa istina, Kimi je dobro zatvorio i Hamilton je izletio van... Da je nastavio voziti dalje - kazna čista kao sunce... Ali nije... Propustio je kimija ispred sebe i opet ga prešao... Na stazi, momački, po ps-u... Jel' to tvoje pravilo glasi da se ferrari nesmije preticati?[/quote]


Ferrari se naravno moze preticati al na posten nacin. Ja ako te zanima ne navijam za ferrari, drag mi je Massa. Sto se tice Hamiltona svako ima svoje misljenje u vezi njega al meni nesto ne vozi za svjetskog prvaka tako da mislim da je jos rano za njega, treba mu jos par godina iskustva

Avatar
Lishche
Postovi: 166
Pridružen/a: 08 maj 2008, 08:21
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lishche » 12 sep 2008, 15:23

edo07 je napisao/la: E ovako pametni obozavatelju Hamiltona!!!!!!! Pusti strasti sa strane. U F1 nije dozvoljeno predjecanje sikane, valjda to znas? Poslije ucinjene greske nema te cinidbe koja bi bila dovoljna da sudci oproste tu gresku. A to lupetanje gluposti ne bih zelio da komentarisem, procitaj svoje prethodne postove i procitaj pravila pa ces zakljuciti koje u pravu
Pravila kažu da onaj koji presiječe šikanu mora vratiti tako stečenu poziciju na stazi prije idućeg prelaska preko startne linije, ili prije iduće krivine, šta god došlo prije. Došla je startno ciljna linija, Hamilton je propustio kimija, na prelasku startno ciljne linije je bio 6 km sporiji od kimija i onda ga prešao...
http://www.powerplaymanager.com/r219458

Avatar
Lishche
Postovi: 166
Pridružen/a: 08 maj 2008, 08:21
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Lishche » 12 sep 2008, 15:41

edo07 je napisao/la: Ferrari se naravno moze preticati al na posten nacin. Ja ako te zanima ne navijam za ferrari, drag mi je Massa. Sto se tice Hamiltona svako ima svoje misljenje u vezi njega al meni nesto ne vozi za svjetskog prvaka tako da mislim da je jos rano za njega, treba mu jos par godina iskustva
Nemoraš mi dva puta odgovarati na post... Ja nisam nikakav "obožavatelj" Hamiltona, ja sam navijač mclaren mercedes-a od još od doba kad je u mclarenu sjedio senna...
http://www.powerplaymanager.com/r219458

Mitsubishi
Postovi: 10
Pridružen/a: 13 sep 2008, 17:38
Lokacija: BEC-Tuzla
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Mitsubishi » 14 sep 2008, 10:54

JA sam samo za Hondu i Toyotu a od vozaca gotivim Massu :lol:

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Zeher-Mali » 14 sep 2008, 11:59

Ferrari je najaca momcad u F1 i nema vise sta da se prica...proslu utrku Hamilton je kaznjen opravdano,jer je presjekao sikanu,a nije dozvolio Kimiju da se odmah vrati na svoje mjesto,svaka cast FIA jer je napravila sjajnu kaznu i naravno postenu prema svima...taj Hamilton ima srece vise nego iko morala je i njega sad napustiti,kad se samo sjetiv VN Madjarske,eksplodira motor Massi u zadnjem krugu,pa nidje veze i ovaj usljo Hamilton dobije utrku,nakon sto ga je masa na startu isprasio kao beba zvecku...danas je Monza Massa ponovo uzima 1 mjesto!!!
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

Avatar
edo07
Postovi: 1816
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la edo07 » 14 sep 2008, 12:05

Na jucerasnjim kvalifikacijama Luis Hamilton je dobio pravi samar! Govorio je kako Raikonnen nema "muda" da odveze dobar krug po kisi a na kraju Q2 bio je posljednji i to skoro sa 2 sekunde zaostatka za Raikonnenom koji je bio pretposljednji u Q2. Mislim da to sve govori kakav je Hamilton vozac, apsolutno nema sportskog duha u njemu a nakon sto je kaznjen u prosloj utrci nije ispao fer sto nije priznao pogresku pa je poceo kritikovati mnogo iskusnijeg i boljeg vozaca od sebe - Kimija Raikonana!!!!!!!

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la romeo » 14 sep 2008, 12:06

Ma bit ce danas zanimljivo...
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
Zeher-Mali
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 jul 2008, 21:43
Lokacija: Brcko DC
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Zeher-Mali » 14 sep 2008, 12:24

Roterdam je napisao/la:Ma bit ce danas zanimljivo...

ma nemas problema,ono sto ce biti najzanimljivije je to sto ce Massa uzeti 1 mjesto,,,volio bi danas da pada kisa pa da svi gledamo zanimljivu trku!!!
Zeher-Mali voli,sebe i svoje jarane!!!!!!!

Volim te BiH takvu kakva si!!!!

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la GunnerS » 14 sep 2008, 12:33

Bit če zanimljivo i jedva čekam da pođe trka... doduše još 2 sata ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
Butmiran
Postovi: 795
Pridružen/a: 13 sep 2008, 11:42
Kontakt:

Re: Formula 1

Post Postao/la Butmiran » 14 sep 2008, 15:38

Joj Vettela kralja kako majstorski pobijedi.
Svijet kada ruši se grade nisi sam, uvijek uz tebe sam ja spreman život da ti dam!


R.I.P. VEDRAN PULJIĆ

Zaključano

Natrag na “Auto-moto”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.