Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1655
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la KonjicBOY » 30 jul 2020, 20:47

U prvom kolu se sastaju:

Bratstvo vs Gorazde
Zvijezda vs Orašje
TOŠK vs Posušje
Jedinstvo vs GOŠK
Travnik vs Radnik
Rudar vs Čapljina
Slaven vs Igman
Budućnost vs Vis


Utakmice 1. kola se igraju 8. / 9. augusta 2020.
Support your local club !

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la SMR187 » 30 jul 2020, 20:59

Prvo je kolo, tesko je to sada nesto precizno analizirati tako da cu stavit samo tipove

Bratstvo vs Gorazde 1
Zvijezda vs Orašje 1
TOŠK vs Posušje X
Jedinstvo vs GOŠK 1
Travnik vs Radnik 2
Rudar vs Čapljina 1
Slaven vs Igman 2
Budućnost vs Vis X
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la 7aprildomemoj » 30 jul 2020, 21:37

Bratstvo vs Gorazde 1
Zvijezda vs Orašje 1
TOŠK vs Posušje X
Jedinstvo vs GOŠK X
Travnik vs Radnik X
Rudar vs Čapljina 1
Slaven vs Igman X
Budućnost vs Vis X
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

dacco
Postovi: 157
Pridružen/a: 04 jun 2008, 11:10
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la dacco » 30 jul 2020, 22:25

Bratstvo-Gorazde x
Zvijezda vs Orašje 1
TOŠK vs Posušje X
Jedinstvo vs GOŠK 1
Travnik vs Radnik 1
Rudar vs Čapljina 1
Slaven vs Igman 2
Budućnost vs

Avatar
harden
Postovi: 23717
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la harden » 30 jul 2020, 22:56

U prvom kolu se sastaju:

Bratstvo vs Gorazde 1
Zvijezda vs Orašje 1
TOŠK vs Posušje X
Jedinstvo vs GOŠK 1
Travnik vs Radnik 1
Rudar vs Čapljina X
Slaven vs Igman 2
Budućnost vs Vis 2
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la Wandelanoite » 30 jul 2020, 23:20

Bratstvo vs Gorazde 1 - Bratstvo dobra ekipa i uz domaci teren bez problema stize do pobjede.

Zvijezda vs Orašje 2 - Orasje uvijek neugodno u Gradaccu, sakrivali su karte u pripremnim mecevima. Imaju dobrih imena i kostur iz proslih sezona. Zvijezda zakasnila s pripremama i sve radi na vrat na nos i to ce im se obiti vec u prvom kolu.

TOŠK vs Posušje 2 - Posusje dobra ekipa, Zdravko Mamic je stao iza njih i prvi su favorit za ulazak ove sezone. TOSK kao Zvijezda dosta turbulentno razdoblje iza njih i nisu jos na 100%, jos ima na klupi sjedi prevara od trenera.

Jedinstvo vs GOŠK X2 - GOSK kvalitetniji tim, Jedinstvo prijeti iz prazne puske, dosta los tim i nemaju ambicije za ulazak. Tigar prodaje maglu po ko zna koji put naivnim Biscanima kako bi ugrabio koji glas za SDA. Poslije izbora raspad u Jedinstvu.

Travnik vs Radnik X - Radnik kvalitetniji tim i ove sezone od njih ocekujem da budu hit prvenstva.

Rudar vs Čapljina 1 - Rudar standardno iz sezone u sezone, Capljina za sada nedorecena i mogli bi nastradati u Kaknju.

Slaven vs Igman 2 - Slaven smijesna ekipa za 4. rang i nize, s druge strane Igman doveo par dobrih imena, ocekujem lagan trijumf.

Budućnost vs Vis 2 - Buducnost spoj par staraca i nekih mladih talenata po meni ne sluti na dobro, Vis ekipa za sami vrh tabele krecu furiozno tricom u Banovicima.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Jedinstvo37
Postovi: 203
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:04
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la Jedinstvo37 » 30 jul 2020, 23:45

Zvijezda vs Orašje - neugodno Orašje uzima bod minimum

TOŠK vs Posušje - Posusje tim tip top, tri boda za njih

Jedinstvo vs GOŠK - hendikep sto nece biti publike, ali ocekujem pobjedu i "osvetu" za 2013/14

Rudar vs Čapljina - capljina borba za opstanak

Slaven vs Igman - 2 ko kuca, igman ce biti jako neugodan i u vrhu tabele kroz cijelu sezonu

Avatar
ASD
Postovi: 26247
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la ASD » 30 jul 2020, 23:54

Bratstvo vs Gorazde x ( Ne djeluje mi Bratstvo uvjerljivo)
Zvijezda vs Orašje 1 (Slabo Orašje)
TOŠK vs Posušje 1 (Posušje je odlična ekipa, sami vh tabele, ali rijetko će ko odnijeti bodove iz Tešnja)
Jedinstvo vs GOŠK x (obje jake ekipe, Gošku dajem blagu prednost sa kojom uzimaju bod)
Travnik vs Radnik x (Travnik možda i najslabija ekipa lige, nije ni Radnik puno kvalitetniji, tu je to)
Rudar vs Čapljina 1 (Čapljina dosta slabija nego prošle sezone)
Slaven vs Igman x (Slaven je domaćinska ekipa, a Igman puno kvalitetniji, x je neki kompromis. :D )
Budućnost vs Vis 1 (Trebat će Visu neko vrijeme da se naviknu na ligu. Ne očekujem neki poseban start, ali kako vrijeme bude odmicalo oni će se dizati)

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1310
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la InatSilniBosanski » 31 jul 2020, 00:07

Wandelanoite je napisao/la:
30 jul 2020, 23:20
Bratstvo vs Gorazde 1 - Bratstvo dobra ekipa i uz domaci teren bez problema stize do pobjede.

Zvijezda vs Orašje 2 - Orasje uvijek neugodno u Gradaccu, sakrivali su karte u pripremnim mecevima. Imaju dobrih imena i kostur iz proslih sezona. Zvijezda zakasnila s pripremama i sve radi na vrat na nos i to ce im se obiti vec u prvom kolu.

TOŠK vs Posušje 2 - Posusje dobra ekipa, Zdravko Mamic je stao iza njih i prvi su favorit za ulazak ove sezone. TOSK kao Zvijezda dosta turbulentno razdoblje iza njih i nisu jos na 100%, jos ima na klupi sjedi prevara od trenera.

Jedinstvo vs GOŠK X2 - GOSK kvalitetniji tim, Jedinstvo prijeti iz prazne puske, dosta los tim i nemaju ambicije za ulazak. Tigar prodaje maglu po ko zna koji put naivnim Biscanima kako bi ugrabio koji glas za SDA. Poslije izbora raspad u Jedinstvu.

Travnik vs Radnik X - Radnik kvalitetniji tim i ove sezone od njih ocekujem da budu hit prvenstva.

Rudar vs Čapljina 1 - Rudar standardno iz sezone u sezone, Capljina za sada nedorecena i mogli bi nastradati u Kaknju.

Slaven vs Igman 2 - Slaven smijesna ekipa za 4. rang i nize, s druge strane Igman doveo par dobrih imena, ocekujem lagan trijumf.

Budućnost vs Vis 2 - Buducnost spoj par staraca i nekih mladih talenata po meni ne sluti na dobro, Vis ekipa za sami vrh tabele krecu furiozno tricom u Banovicima.
sta ce ti onda taj X kod dvice ako si tako upucen i siguran :nene:
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la crvenobijeli » 31 jul 2020, 08:14

Bratstvo vs Gorazde 1
Zvijezda vs Orašje x
TOŠK vs Posušje 1
Jedinstvo vs GOŠK 2
Travnik vs Radnik x
Rudar vs Čapljina2
Slaven vs Igman2
Budućnost vs Vis x
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3509
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 31 jul 2020, 08:48

Bratstvo - Goražde X (Goražde dobra ekipa, Bratstvo sam gledao u dvije utakmice i ništa obećavajuće. Mislim da je X najbliži ako Poturalić to ne riješi sam za domaće)

Zvijezda - Orašje X (Zvijezda nepoznanica trenutno. Orašje ima solidnu ekipicu, po viđenom recimo bolju i kvalitetniju od Bratstva iznad, eh sad kako će to posložiti i kako će se odvijati na terenu... X najbliži i ovdje)

TOŠK - Posušje 1 (Luke neosvojiva tvrđava :hmmmmm: )

Jedinstvo - GOŠK 2 (Zbog uigranosti dajem veće šanse gostima. Teška tekma, vidjeti ćemo šta Jedinstvo može)

Travnik - Radnik 1 (Travnik tanka ekipa, kec čisto zbog domaćeg terena)

Rudar - Čapljina 1 (Tip kola. Čapljina grčevita borba za opstanak vjerovatno. H1)

Slaven - Igman 2 (Ekipa koju Slaven ima je presmiješna stvarno, čudo ih je spasilo od ispadanja a i ove godine ih samo čudo može spasiti. Igman ovo mora iskoristiti, a ima kvalitet)

Budućnost - VIS (Bez tipa. Budućnost se nije Bog zna šta pojačala ali imaju prednost domaćeg terena. Dobar ispit za VIS, da li imaju snage odma krenuti furiozno il će ipak iz kola u kolo se dizati. Ko prvi iskoristi gol priliku, moglo bi bit presudno.)
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1310
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la InatSilniBosanski » 31 jul 2020, 09:17

Bajram Serif Mubarek Olsun svima da budete zivi i zdravi sa svojim najmilijima evo posto pratim Prvu Ligu od kako je Jedinstvo igra poslije rata i mogu reci da sam poprilicno dobro upoznan prilikama

zanima me misljenje ovih sto pisu da je GOSK bolja igracki ekipa, kako i po cemu evo mozemo proci kroz kompletan roster sa tim da ce Jedinstvo dovesti jos jedno pojacanje, jedina prednsot moze biti uigranost koju ja ne sporim ali sto bi Besim Sabic rekao lako je uigrati kad imas nekog ko zna igrati
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
fender13
Postovi: 774
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la fender13 » 31 jul 2020, 09:38

Bratstvo vs Gorazde X
Zvijezda vs Orašje 1
TOŠK vs Posušje X
Jedinstvo vs GOŠK X
Travnik vs Radnik 1
Rudar vs Čapljina 1
Slaven vs Igman 2
Budućnost vs Vis 1

MarkoMaterazzi
Postovi: 264
Pridružen/a: 04 jul 2020, 14:11
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la MarkoMaterazzi » 31 jul 2020, 11:05

InatSilniBosanski je napisao/la:
31 jul 2020, 09:17
Bajram Serif Mubarek Olsun svima da budete zivi i zdravi sa svojim najmilijima evo posto pratim Prvu Ligu od kako je Jedinstvo igra poslije rata i mogu reci da sam poprilicno dobro upoznan prilikama

zanima me misljenje ovih sto pisu da je GOSK bolja igracki ekipa, kako i po cemu evo mozemo proci kroz kompletan roster sa tim da ce Jedinstvo dovesti jos jedno pojacanje, jedina prednsot moze biti uigranost koju ja ne sporim ali sto bi Besim Sabic rekao lako je uigrati kad imas nekog ko zna igrati
Gledajuci igracki kadar Posusje ima najbolji, al velik je problem ne uigranost ekipe.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1417
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 31 jul 2020, 12:40

MarkoMaterazzi je napisao/la:
31 jul 2020, 11:05
InatSilniBosanski je napisao/la:
31 jul 2020, 09:17
Bajram Serif Mubarek Olsun svima da budete zivi i zdravi sa svojim najmilijima evo posto pratim Prvu Ligu od kako je Jedinstvo igra poslije rata i mogu reci da sam poprilicno dobro upoznan prilikama

zanima me misljenje ovih sto pisu da je GOSK bolja igracki ekipa, kako i po cemu evo mozemo proci kroz kompletan roster sa tim da ce Jedinstvo dovesti jos jedno pojacanje, jedina prednsot moze biti uigranost koju ja ne sporim ali sto bi Besim Sabic rekao lako je uigrati kad imas nekog ko zna igrati
Gledajuci igracki kadar Posusje ima najbolji, al velik je problem ne uigranost ekipe.
Po tvom pisanju zaključio sam da si navijač Posušja i nismo diskutovali do sada, da te pozdravim prvo. Posušje ima po imenima respektabilnu ekipu, ali većinu tima čine igrači 30+ čak i preko 35 godina, koji su na zalasku karijere. Vrati se na travnik od prije 2 sezone, Kokot ovaj onaj. Uzeli pare na ruke, povrijeđeni drugo kolo i to bi to.. ne kazem da nije, al može biti mač sa dvije oštrice...

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1310
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la InatSilniBosanski » 31 jul 2020, 15:10

HeliosIzDomzala je napisao/la:
31 jul 2020, 12:40
MarkoMaterazzi je napisao/la:
31 jul 2020, 11:05
InatSilniBosanski je napisao/la:
31 jul 2020, 09:17
Bajram Serif Mubarek Olsun svima da budete zivi i zdravi sa svojim najmilijima evo posto pratim Prvu Ligu od kako je Jedinstvo igra poslije rata i mogu reci da sam poprilicno dobro upoznan prilikama

zanima me misljenje ovih sto pisu da je GOSK bolja igracki ekipa, kako i po cemu evo mozemo proci kroz kompletan roster sa tim da ce Jedinstvo dovesti jos jedno pojacanje, jedina prednsot moze biti uigranost koju ja ne sporim ali sto bi Besim Sabic rekao lako je uigrati kad imas nekog ko zna igrati
Gledajuci igracki kadar Posusje ima najbolji, al velik je problem ne uigranost ekipe.
Po tvom pisanju zaključio sam da si navijač Posušja i nismo diskutovali do sada, da te pozdravim prvo. Posušje ima po imenima respektabilnu ekipu, ali većinu tima čine igrači 30+ čak i preko 35 godina, koji su na zalasku karijere. Vrati se na travnik od prije 2 sezone, Kokot ovaj onaj. Uzeli pare na ruke, povrijeđeni drugo kolo i to bi to.. ne kazem da nije, al može biti mač sa dvije oštrice...
prva sezona ambiciozno nisu se dugo trosili dok ih sudije uzmu dok potrose na ruke i na plate sljedeca ce biti ekipa za opstanak one tamo ispadaju to je najcesci slijed dogadaja eto primjer Metalleghe koji je duze izdrzao zbog toga sto je onaj Talijan ih toliko napunio kesom da im je trebalo t god da spiskaju
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

MarkoMaterazzi
Postovi: 264
Pridružen/a: 04 jul 2020, 14:11
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la MarkoMaterazzi » 31 jul 2020, 17:38

InatSilniBosanski je napisao/la:
31 jul 2020, 15:10
HeliosIzDomzala je napisao/la:
31 jul 2020, 12:40
MarkoMaterazzi je napisao/la:
31 jul 2020, 11:05

Gledajuci igracki kadar Posusje ima najbolji, al velik je problem ne uigranost ekipe.
Po tvom pisanju zaključio sam da si navijač Posušja i nismo diskutovali do sada, da te pozdravim prvo. Posušje ima po imenima respektabilnu ekipu, ali većinu tima čine igrači 30+ čak i preko 35 godina, koji su na zalasku karijere. Vrati se na travnik od prije 2 sezone, Kokot ovaj onaj. Uzeli pare na ruke, povrijeđeni drugo kolo i to bi to.. ne kazem da nije, al može biti mač sa dvije oštrice...
prva sezona ambiciozno nisu se dugo trosili dok ih sudije uzmu dok potrose na ruke i na plate sljedeca ce biti ekipa za opstanak one tamo ispadaju to je najcesci slijed dogadaja eto primjer Metalleghe koji je duze izdrzao zbog toga sto je onaj Talijan ih toliko napunio kesom da im je trebalo t god da spiskaju
Pozdrav Ne bitno hoće li se raspast ili ne, ali najavili ste Fajića koda je ne znam sta i najavljujete borbu za titula a u Posusju igraju 3 -4 igraca koja su imala bolju karijeru od Fajića, Barišić, Landeka, Lučić ...a sto se tiče starosti igrača u ovu ligu niko nece doć ko je dobar a mlad i Fajić nebi doša u Jedinstvo da ima 25 god.

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1310
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la InatSilniBosanski » 31 jul 2020, 18:35

MarkoMaterazzi je napisao/la:
31 jul 2020, 17:38
InatSilniBosanski je napisao/la:
31 jul 2020, 15:10
HeliosIzDomzala je napisao/la:
31 jul 2020, 12:40


Po tvom pisanju zaključio sam da si navijač Posušja i nismo diskutovali do sada, da te pozdravim prvo. Posušje ima po imenima respektabilnu ekipu, ali većinu tima čine igrači 30+ čak i preko 35 godina, koji su na zalasku karijere. Vrati se na travnik od prije 2 sezone, Kokot ovaj onaj. Uzeli pare na ruke, povrijeđeni drugo kolo i to bi to.. ne kazem da nije, al može biti mač sa dvije oštrice...
prva sezona ambiciozno nisu se dugo trosili dok ih sudije uzmu dok potrose na ruke i na plate sljedeca ce biti ekipa za opstanak one tamo ispadaju to je najcesci slijed dogadaja eto primjer Metalleghe koji je duze izdrzao zbog toga sto je onaj Talijan ih toliko napunio kesom da im je trebalo t god da spiskaju
Pozdrav Ne bitno hoće li se raspast ili ne, ali najavili ste Fajića koda je ne znam sta i najavljujete borbu za titula a u Posusju igraju 3 -4 igraca koja su imala bolju karijeru od Fajića, Barišić, Landeka, Lučić ...a sto se tiče starosti igrača u ovu ligu niko nece doć ko je dobar a mlad i Fajić nebi doša u Jedinstvo da ima 25 god.
to ko je imao bolju karijeru je subjektivno misljenje Fajic je na primher igrao LS sa Mariborom, mada to nema nikakve veze jel ova liga je nesto posebno i puno faktora tu utice jos ste vi friski

a to kakav je Galja igrac vidjece te na prvoj utakmici u tvom Posusju, ako vas bude makar 10 bilo :kafa:
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la combe80 » 31 jul 2020, 18:52

Bratstvo vs Gorazde 1:0 domacinska ekipa dobija
Zvijezda vs Orašje 1:1 Orasje sa sudijama uzima nam bod
TOŠK vs Posušje 2:0 rutinska pobjeda domacih
Jedinstvo vs GOŠK 0:0 trvrda uzakmica
Travnik vs Radnik 1:0 na vrat na nos kec
Rudar vs Čapljina 2:1 Capljina tanka
Slaven vs Igman 0:1 Dvojka ovde ganjam malo izmenadjenje
Budućnost vs Vis 2:1 Neugodni Banovici kod kuce

MarkoMaterazzi
Postovi: 264
Pridružen/a: 04 jul 2020, 14:11
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2020/2021 - 1. kolo

Post Postao/la MarkoMaterazzi » 31 jul 2020, 19:57

InatSilniBosanski je napisao/la:
31 jul 2020, 18:35
MarkoMaterazzi je napisao/la:
31 jul 2020, 17:38
InatSilniBosanski je napisao/la:
31 jul 2020, 15:10

prva sezona ambiciozno nisu se dugo trosili dok ih sudije uzmu dok potrose na ruke i na plate sljedeca ce biti ekipa za opstanak one tamo ispadaju to je najcesci slijed dogadaja eto primjer Metalleghe koji je duze izdrzao zbog toga sto je onaj Talijan ih toliko napunio kesom da im je trebalo t god da spiskaju
Pozdrav Ne bitno hoće li se raspast ili ne, ali najavili ste Fajića koda je ne znam sta i najavljujete borbu za titula a u Posusju igraju 3 -4 igraca koja su imala bolju karijeru od Fajića, Barišić, Landeka, Lučić ...a sto se tiče starosti igrača u ovu ligu niko nece doć ko je dobar a mlad i Fajić nebi doša u Jedinstvo da ima 25 god.
to ko je imao bolju karijeru je subjektivno misljenje Fajic je na primher igrao LS sa Mariborom, mada to nema nikakve veze jel ova liga je nesto posebno i puno faktora tu utice jos ste vi friski

a to kakav je Galja igrac vidjece te na prvoj utakmici u tvom Posusju, ako vas bude makar 10 bilo :kafa:
10 nas nece biti jer se utakmice igraju bez gledatelj :bale:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.