Liverpool FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Da li vjerujete u Kloppa i rebuilding?

1. Da
47
54%
2. Ne
40
46%
 
Ukupno glasova: 87

Torres_9
Postovi: 13479
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 24 apr 2024, 22:58

nerkolfc je napisao/la:
24 apr 2024, 22:49
A I Klopp je usrao otkad Gomez ne igra lijevog beka primamo golove ko na Traci. U rahatluku pogledati ostatak prvenstva i idemo da vidimo sta nudi novi trener.
skotska mazga je veca rupa od trenta, utrpat ga bayernu na ljeto

Avatar
StevieG8
Postovi: 13452
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 24 apr 2024, 22:59

Ne znam sta reci vise poslije svega ovaj raspad komplretne sezone u mjesec dana treba proucavat
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13056
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 24 apr 2024, 22:59

Haman zaboravio kako je izgubiti od ovih Govana, uvijek im je ovo tekma sezone.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 1028
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ArtemisFowl » 24 apr 2024, 23:00

Bilo je lijepo dok je trajalo. Mislio sam da imamo fine šanse za oba trofeja nakon što su pregurali onaj dio pred reprezentativnu pauzu, ali poslije pauze su počele i katastrofalne partije.

Fuerza
Postovi: 1890
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 24 apr 2024, 23:00

StevieG8 je napisao/la:
24 apr 2024, 22:07
Dobro je evo Ashley Younga gotovi su sad
Jesmo.

dinomerlin123
Postovi: 15
Pridružen/a: 28 jan 2024, 19:32
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la dinomerlin123 » 24 apr 2024, 23:02

Jurgen Flopp… jedna velika prevara

Avatar
Venom
Postovi: 348
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Venom » 24 apr 2024, 23:04

Steta sto se ovako zavrsi. Iskreno sam bio uvjeren da ove sezone uzimamo titulu i da tako zaokruzimo karijeru covjeka koji je ovaj klub vratio u sami vrh svjetskog fudbala. Mislio sam da ce se vratiti zbog one nesrece iz sezone 21/22. Ali eto fudbal je stvarno previse surov. Jedina je utjeha da se nije desilo u zadnjem kolu.

Ako nista ovih par katastrofalnih utakmica je pokazalo da ce se rukavi na ljeto morati zasukati i to u fullu. Darwin ne smije ostati prvi napadac ove ekipe. Salaha komotno prodati u Saudiju, lik trenutno ne lici na profesionalnog igraca. Razduzit i ovaj ostali skart da ih ne navodim. Iako imam potpuno povjerenje u Edwardsa, ne ocekujem da sljedece sezone mozemo osvojiti, jer ocigledno ide period tranzicije, a Arsenal i City su vec etablirane ekipe koje imaju kontinuitet.
Srce, čast i ponos!

Avatar
Carti
Postovi: 2204
Pridružen/a: 03 dec 2021, 15:25

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carti » 24 apr 2024, 23:14

ali gomez i tsimikas na 2:0 haha

Fuerza
Postovi: 1890
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 24 apr 2024, 23:18

Ljudi, ne osvajamo.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13452
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 24 apr 2024, 23:33

"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16588
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 25 apr 2024, 00:43

Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
SoloControTutti
Postovi: 300
Pridružen/a: 10 mar 2021, 19:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la SoloControTutti » 25 apr 2024, 07:43

Jedino pozitivno je sto su se pojedinci pokazali koliko vrijede i da su mnogi zreli da napuste klub, dosta sentimenta i stajanja iza igraca cijelo vrijeme bez pokrica i argumenta na kraju, sad su se svima zgadili. Npr Nunez prvi, Diaz takoder, Salah, Tsimikas, Gomez, a dobro razmisliti sta dalje s konstantn povrijedenim Jotom, Konateom, Matipom itd.

Ocistiti sve hladnokrvno.

Klopp je barem iskren prema sebi, odlazi u pravo vrijeme i manjak energije da vodi ovaj tim je ocigledan, sam po sebi je istrosen covjek, ali ova sezona bi skrhala i najjace karaktere.

Da se razumijemo niko nije ni ocekivao 4 trofeja ove sezone ako cemo realno, s bozirom na renovaciju i sva desavanja, da ne spominjem povrede okom sezone, ja sam licno ocekivao da Europa Ligu razvale cisto iz ljutnje od prosle sezone i loseg plasmana, to su bili duzi osvojiti, a pored tog sam ocekivao i neki kup da se napadne domaci, uz to mozda i prioritet top4 i Liga Prvaka gdje sma mislio da ce biti tesko jer sma ocekivao dosta vise timova u borbi. Ali kad su se vec nasli u tom mixu i sosu spletom okolnosti u martu da se boris za 4 trofeja odnosno 3 jer si klepio najmanje bitan i da si favorit prvi za neke, a ti na kraju popusis sve onda je to veliki choke cijelog tima. Klimava odbrana i uzasan mozda najgori napad lige u mjesec dana su razlozi raspadu, mentalnom padu, svaki los rezultat je vodio ka jos fragilnijoj odbrani pa si primao sve gluplje golove, a napad tup da tuplji ne moze biti, steta samo sto je Klopp pogubio konce i na kraju pravio i sam greske kod odabira ekipe i izmjena, i on se pogubio u tom sranju.

Odlazi bas na los nacin s gorkim ukusom, nazalost, a zasluzio je mnogo vise.

Avatar
Otelo
Postovi: 33520
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 25 apr 2024, 07:59

Ovo je sramotno što su sinoć pokazali i odigrali i već odavno je sramota kako igraju.

Nuneza sam branio i volim ga, ali nemam više izgovora za njega i za njegove partije. Šanse koje bi napadač iz naše lige zabio on hladno masi. Salah čista kurcobolja, Diaz masi isto sve. Veza ne postoji, nazad rasulo.

Mislim da nas čeka luđački prijelazni rok gdje će veliki broj igrača napustiti klub. Iskreno bih se riješio svakog našeg igrača naprijed.

Diaz, Nunez, Salah out. Jones je isto kritičan. Bez sentimenta, bez osjećaja, bez starih zasluga.

Arnold, Alisson, Szoboszlai i MacAllister sigurni, sve ostalo u izlog.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
SoloControTutti
Postovi: 300
Pridružen/a: 10 mar 2021, 19:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la SoloControTutti » 25 apr 2024, 08:21

Otelo je napisao/la:
25 apr 2024, 07:59

Arnold, Alisson, Szoboszlai i MacAllister sigurni, sve ostalo u izlog.
Dodao bi samo jos Virgila u toj sigurici, ostalo me zaboli krasni qrac ko ce otici iskreno.

Nemojte zaboraviti da Salah prima enormno veliku platu, rijesiti se njega i Thiago s najvecim platama ce biti velika olaksica. Darwina i Diaza ako se moze prodati onda to uradit sto prije moguce. Djeluje nerealno i nemoguce sve to u jedom roku ali postepeno.

U vezi treba vidjeti sa dugorocno s pozicijom pivota jer Endo je bio vise panic buy kad su sve druge opcije propale, kako god odradio je posao pristojno pogotovo u periodu pred novu godinu pa sve do marta ali realno treba ti neka igracina, mladi, s vise energje, generalno upgrade na ovo sto imas.

Sto se tice odbrane Virgil je zasluzio da odigra jednu sezonu sa nekim ko je priblzno njegovog levela i nije povrijeden, covjek je igrao samo ovu sezonu s 4 razlicita stopera, niti s jednim nije igrao mozda mjesec dana u cugu kako treba, a o kvaliteti Gomeza, neiskustvu Qunsaha, van forme zbog povreda Konatea, povredi Matipa da ne pricam. Znaci nazad stopercina, istociti pare koliko treba, isto tako lijevi bek jer Robo nije onaj isti igrac, vise je trenutno za rotacije, najiskrenije, cak jako dobar za rotacije jer moze po potrebi u zavisnosti od tekme da odigra ultraofanzivno i unese energiju, kao takav je najbolji bio ove sezone, znaci pored stopera i lijevu stranu bocnu pokriti.

Ima ovdje dosta posla kad sagledas sve, za Edwardsa ali i za Slota ce biti poprilicno dosta smeca za ocistiti. Kako ce postaviti igru itd sve od toga zavisi, ko mu je potreban. Dobro je sto ce ga boliti qrac za starim zaslugama.

Avatar
Finn
Postovi: 9199
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 25 apr 2024, 11:28

Kad se vratimo u august, primarni cilj je bio povratak u top 4 i jedan trofej :mrgreen:

Nego, da mi ne bottlamo ovaj top 4? :think:

Avatar
StevieG8
Postovi: 13452
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 25 apr 2024, 12:08

Benfica nam je prodala lažnog Nuneza ko zna gdje je pravi

"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
JayCatwright
Postovi: 2476
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la JayCatwright » 25 apr 2024, 12:43

Darwin glavni scapegoat :tokralju:

Je.bo Salaha koji regularno nestane zadnja 3 mjeseca svake sezone od dolaska u klub, j3bo Diaza kojeg nigdje nije bilo dok se Barca nije zainteresovala za njega, jbo Szoboszlaia koji osim prvih par utakmica ništa nije pokazao, jbo Robertsona koji je bivši igrač već dvije sezone, a jbo i Konatea koji se povrijedi, pa mu treba 10 utakmica da uhvati ritam, pa kad konačno odigra 5 dobrih utakmica, povrijedi se opet i po starom, a jbo i Kloppa koji je jako loše pripremao ekipu za završnicu ovih takmičenja, jako loše rotirao i sl.

Naravno da je i Darwin kriv za promašaje zicera i za onu teleću facu nakon svakog promašenog zicera, ali da je glavni i jedini krivac, e bgm ni blizu toga.

Salah - najplaćeniji igrač u historiji kluba, partije na nivou Joe Colea.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13452
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 25 apr 2024, 14:36

JayCatwright je napisao/la:
25 apr 2024, 12:43
Darwin glavni scapegoat :tokralju:

Je.bo Salaha koji regularno nestane zadnja 3 mjeseca svake sezone od dolaska u klub, j3bo Diaza kojeg nigdje nije bilo dok se Barca nije zainteresovala za njega, jbo Szoboszlaia koji osim prvih par utakmica ništa nije pokazao, jbo Robertsona koji je bivši igrač već dvije sezone, a jbo i Konatea koji se povrijedi, pa mu treba 10 utakmica da uhvati ritam, pa kad konačno odigra 5 dobrih utakmica, povrijedi se opet i po starom, a jbo i Kloppa koji je jako loše pripremao ekipu za završnicu ovih takmičenja, jako loše rotirao i sl.

Naravno da je i Darwin kriv za promašaje zicera i za onu teleću facu nakon svakog promašenog zicera, ali da je glavni i jedini krivac, e bgm ni blizu toga.

Salah - najplaćeniji igrač u historiji kluba, partije na nivou Joe Colea.
Covjek je promasio preko 40 gol sansi i smijesno ga je porediti sa Salahom.



Ako se nesto moze zamjeriti Kloppu to je raskol sa Edwardsom i preuzimanje transfera pod svoje.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
JayCatwright
Postovi: 2476
Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la JayCatwright » 25 apr 2024, 15:28

StevieG8 je napisao/la:
25 apr 2024, 14:36
JayCatwright je napisao/la:
25 apr 2024, 12:43
Darwin glavni scapegoat :tokralju:

Je.bo Salaha koji regularno nestane zadnja 3 mjeseca svake sezone od dolaska u klub, j3bo Diaza kojeg nigdje nije bilo dok se Barca nije zainteresovala za njega, jbo Szoboszlaia koji osim prvih par utakmica ništa nije pokazao, jbo Robertsona koji je bivši igrač već dvije sezone, a jbo i Konatea koji se povrijedi, pa mu treba 10 utakmica da uhvati ritam, pa kad konačno odigra 5 dobrih utakmica, povrijedi se opet i po starom, a jbo i Kloppa koji je jako loše pripremao ekipu za završnicu ovih takmičenja, jako loše rotirao i sl.

Naravno da je i Darwin kriv za promašaje zicera i za onu teleću facu nakon svakog promašenog zicera, ali da je glavni i jedini krivac, e bgm ni blizu toga.

Salah - najplaćeniji igrač u historiji kluba, partije na nivou Joe Colea.
Covjek je promasio preko 40 gol sansi i smijesno ga je porediti sa Salahom.
Salah je i placen tri put vise, a njegova beskrvna igra vec pola godine skoro mi je puno gora od masenja zicera.

Avatar
Venom
Postovi: 348
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Venom » 25 apr 2024, 15:43

Oni transeri iz ljeta 2018 su bili doktorska disertacija. Isto nam treba i ovo ljeto.
Srce, čast i ponos!

Odgovori

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.