Arsenal

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Invincibles14
Postovi: 283
Pridružen/a: 22 okt 2023, 23:26
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Invincibles14 » 28 apr 2024, 17:13

Ali pisati tamo da su Spursi bili bolji hahahaha
Po cemu su bolji bili, utakmica ujednacena, oni igrali na svom stadionu i logicno da su imali vecu dominaciju, sto ne znaci da su bili bolji.
Kakvih ovdje ima simpatizera kluba, za proucavanja def.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6406
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AshburtonG » 28 apr 2024, 17:13

Brokula je napisao/la:
28 apr 2024, 17:07
AshburtonG je napisao/la:
28 apr 2024, 17:03
feniksptica je napisao/la:
28 apr 2024, 17:01
Koji q meni treba obaj štres nedeljom popodne
Ja pojeo samo jedan tanjir gulasa i pozurio kuci lafo da gledam derbi. Hoce mi izac na nos od nervoze. Samo sam cekao treci gol u 96 minuti i to preko penala opet. Mislio sam da ce Martinelli pokupit sad na kraju lika desno i napravit penal. Da je promasio loptu 100% bi svirao.
Radili plocu kod komsije na vikendici, cijeli dan na mjesalici bio. Zavrsili u 20 do 3 i svi sjeli, a ja pametan kuci da gledam :rol:
Bukvalno i kod mene bila neka akcija. Krecio sa svojim radnicima filijalu. Ova jedna napravila gulas, kupili par piva, desert. Zavrsili u 20 do 3 isto i ja pocijepao tanjir gulasa i tjestenine neke i dosao na sedmoj minuti. Da sam znao, ostao bih sjedit. :rol:

Avatar
Brokula
Postovi: 31195
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 28 apr 2024, 17:14

AA23 pretjeruje sa mikroanaliziranjem utakmica 3 kola prije kraja.

Vise nista nije bitno, samo pobjedjuj kako znas i umijes
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
AA23
Postovi: 16132
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 28 apr 2024, 17:16

deda je napisao/la:
28 apr 2024, 17:06
AA23 je napisao/la:
28 apr 2024, 17:00
Havertz jedini mudonja u ovoj cijeloj ekipi

ostale nabijem na qrac, kakav nafakasni nastup danas u picku materinu sto se napada tice

odbrana nista nije kriva osim retardiranog raye

da nije salibe i gabriela bila bi yebena borba za top 4

saka dobija prolaznu uz havertza, ovo ostalo su teske mentalne patuljcine
Nisam neki veliki navijac Arsenala, simpatizer sam i zelim im zaista titulu da osvoje svim srcem. Ali ne mogu shvatit neke od navijaca Arsenal, klub koji pobijedi gradski derbi, i to jako tezak gradski derbi, klub koji je 3 kola prije kraja 1 na tabeli, da se igraci nazivaju raznoraznim imenima, patuljcima, neznalice i slicni nazivi.

Ne znam sta to navijaci ocekuju, mozda da osvije 100 bodova u sezoni ili da nemaju poraza pa da budu zadovoljni??? Greske se desavaja svima i uvjek ce ih biti, ali ne biti zadovoljan trenutnim stanjem u Arsenalu mi bas djeluje neshvatljivo. Lp bez zamjerke
vidi ja prvi pretjeram i to priznam, nije frka stvarno, napisem u nehatu mnogo stvari koje su bezobrazne prema momcima koji se bore za titulu ove godine, sve znam

ono sto ja ocekujem jeste da u ovakvim momentima, je da pokazu zasto se bore za titulu - danas nismo bolji bili od naseg protivnika, ekipa koja cijele sezone igra najbolji fudbal, ima najbolji napad, ima najbolju odbranu, danas nije bila bolja ekipa? sto?

pa ima jedan jednostavan razlog za to, mentalitet ovih momaka i generalno kluba koji mora da se izmijeni da bi postali prvaci/sampioni i ekipa koja moze da osvoji nesto, to nemamo jos, nemamo sve dok se ne klepi liga ili CL ili neki bitniji trofej

sto se mene tice od borbe za LP do borbe za titulu, skidam kapu svima onima koji su nas doveli do te stanice, na kraju krajeva nije niko nezadovoljan gdje mi stojimo nego su to situacije i momenti gdje se nadas da ce taj tvoj klub konacno napraviti korak naprijed

od mene toliko, lp

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6406
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AshburtonG » 28 apr 2024, 17:20

Opet dosli moralisti i policajci da odredjuju kako ce ko i kad sta pisat. Pise se u afektu i tokom trajanja utakmice. Neko presuti, neko ne bude na forumu tokom tekme, a neko napise ono sto misli u tom trenutku. Onaj ko makar u sebi nije naruzio Rayu nakon glupog poteza ili Ricea za nesmotrenost je letargicna osoba.
Ako vam se ne svidja, jednostavno preskocite post ili gledajte balet.

Emery ce nas fakat kostat titule. Mozda je kosmicka pravda time i zadovoljena...
Mi dobijamo sigurno sve do kraja, ali ce to uradit i City.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8296
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la baboedindzeko09 » 28 apr 2024, 17:21

Na stranu Rayina glupost, svaki centaršut je uspješno uhvatio bez većih problema i na tome mu svaka čast, a bilo ih je baš puno. Ramsdale bi u onim situacijama bio zakovan za liniju ko Ibrahim Šehić.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
feniksptica
Postovi: 15498
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la feniksptica » 28 apr 2024, 17:21

Raya uopste nije super golman za top ekipe. Samo jednostavno imamo predobru odbranu
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
AA23
Postovi: 16132
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 28 apr 2024, 17:23

AshburtonG je napisao/la:
28 apr 2024, 17:20
Opet dosli moralisti i policajci da odredjuju kako ce ko i kad sta pisat. Pise se u afektu i tokom trajanja utakmice. Neko presuti, neko ne bude na forumu tokom tekme, a neko napise ono sto misli u tom trenutku. Onaj ko makar u sebi nije naruzio Rayu nakon glupog poteza ili Ricea za nesmotrenost je letargicna osoba.
Ako vam se ne svidja, jednostavno preskocite post ili gledajte balet.
Normalno, ali imaš praktički policajce ovdje da bilježe svaki ispad ili reakciju.

Anyways, daj malo još ove nafakice Notingemu i prelijep vikend :arrow:

Avatar
Brokula
Postovi: 31195
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 28 apr 2024, 17:23

AshburtonG je napisao/la:
28 apr 2024, 17:20
Opet dosli moralisti i policajci da odredjuju kako ce ko i kad sta pisat. Pise se u afektu i tokom trajanja utakmice. Neko presuti, neko ne bude na forumu tokom tekme, a neko napise ono sto misli u tom trenutku. Onaj ko makar u sebi nije naruzio Rayu nakon glupog poteza ili Ricea za nesmotrenost je letargicna osoba.
Ako vam se ne svidja, jednostavno preskocite post ili gledajte balet.

Emery ce nas fakat kostat titule. Mozda je kosmicka pravda time i zadovoljena...
Mi dobijamo sigurno sve do kraja, ali ce to uradit i City.

Bukvalno ovo, kad gledam Arsenal i na forumu sam, komentarisem ko i uzivo, zato su nam postovi cirkus
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Invincibles14
Postovi: 283
Pridružen/a: 22 okt 2023, 23:26
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Invincibles14 » 28 apr 2024, 17:30

Kao sto Brokula kaze, pobijedjuj kako znas i umijes.
Ako se sejci negdje poskliznu, a mi dobijemo sve nitko sretniji od nas sviju ovdje :mrgreen:

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6406
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AshburtonG » 28 apr 2024, 17:37

Ma od sljedecih protivnika samo Tot ima penicilin za Pepa. Medjutim, oni ce do te tekme vjerovatno izgubit sanse za LP i onda lagano pustit Cityu. Imaju 2 tekme manje ali i 7 bodova manje od Ville.

deda
Postovi: 439
Pridružen/a: 04 apr 2008, 19:42
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la deda » 28 apr 2024, 17:39

AA23 je napisao/la:
28 apr 2024, 17:16
deda je napisao/la:
28 apr 2024, 17:06
AA23 je napisao/la:
28 apr 2024, 17:00
Havertz jedini mudonja u ovoj cijeloj ekipi

ostale nabijem na qrac, kakav nafakasni nastup danas u picku materinu sto se napada tice

odbrana nista nije kriva osim retardiranog raye

da nije salibe i gabriela bila bi yebena borba za top 4

saka dobija prolaznu uz havertza, ovo ostalo su teske mentalne patuljcine
Nisam neki veliki navijac Arsenala, simpatizer sam i zelim im zaista titulu da osvoje svim srcem. Ali ne mogu shvatit neke od navijaca Arsenal, klub koji pobijedi gradski derbi, i to jako tezak gradski derbi, klub koji je 3 kola prije kraja 1 na tabeli, da se igraci nazivaju raznoraznim imenima, patuljcima, neznalice i slicni nazivi.

Ne znam sta to navijaci ocekuju, mozda da osvije 100 bodova u sezoni ili da nemaju poraza pa da budu zadovoljni??? Greske se desavaja svima i uvjek ce ih biti, ali ne biti zadovoljan trenutnim stanjem u Arsenalu mi bas djeluje neshvatljivo. Lp bez zamjerke
vidi ja prvi pretjeram i to priznam, nije frka stvarno, napisem u nehatu mnogo stvari koje su bezobrazne prema momcima koji se bore za titulu ove godine, sve znam

ono sto ja ocekujem jeste da u ovakvim momentima, je da pokazu zasto se bore za titulu - danas nismo bolji bili od naseg protivnika, ekipa koja cijele sezone igra najbolji fudbal, ima najbolji napad, ima najbolju odbranu, danas nije bila bolja ekipa? sto?

pa ima jedan jednostavan razlog za to, mentalitet ovih momaka i generalno kluba koji mora da se izmijeni da bi postali prvaci/sampioni i ekipa koja moze da osvoji nesto, to nemamo jos, nemamo sve dok se ne klepi liga ili CL ili neki bitniji trofej

sto se mene tice od borbe za LP do borbe za titulu, skidam kapu svima onima koji su nas doveli do te stanice, na kraju krajeva nije niko nezadovoljan gdje mi stojimo nego su to situacije i momenti gdje se nadas da ce taj tvoj klub konacno napraviti korak naprijed

od mene toliko, lp
Izvini druze ne mislim nista lose niti samo konktetno tebi ovaj post mislio da je napisan, nego uopsteno navijacima arsenala. Asolutno su upravu u ovome sto si napisao. Za mentalitet pobjednika mora se osvojiti LP ili prvenstvo.
Isto tako ne mislim nikakve moralne vrijednosti ovdje ispoljavati, naravno da treba reci kad sta nije ok, Reya i Rice su gluposti velike napravili. Ali sam samo rekao da ne treba osudjivati odmah. Nadamo se kiksu City kako god.

Avatar
VGS
Postovi: 8870
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 28 apr 2024, 17:55

AshburtonG je napisao/la:
28 apr 2024, 17:37
Ma od sljedecih protivnika samo Tot ima penicilin za Pepa. Medjutim, oni ce do te tekme vjerovatno izgubit sanse za LP i onda lagano pustit Cityu. Imaju 2 tekme manje ali i 7 bodova manje od Ville.
Ja mislim da bi oni prije ispali iz lige nego da Arsenalu donesu titulu a kamoli da popuse jednu sezonu Lige Prvaka. Al nase je da dobijemo sve, moze se city i negdje drugo okliznuti.

Avatar
Brokula
Postovi: 31195
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 28 apr 2024, 17:58

Ja samo kazem dobijte sve do kraja i nek casno okoncaju prvenstvo.

Ona blamaza od prosle godine je nedopustiva
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
VGS
Postovi: 8870
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 28 apr 2024, 18:03

Ma Arsenal ce pregaziti ligu iduce sezone. Ova ekipa moze samo biti bolja i zrelija u buducnosti.

Avatar
Brokula
Postovi: 31195
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 28 apr 2024, 18:12

Havertz je prava stvar :salut:
Nervirace te proti Lutona u Oktobru, al zato ne grijesi u derbijima 3 kola prije kraja.
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13575
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 28 apr 2024, 18:30

ista situacija ko i prosle sezone, cekamo kiks ovih mostarskih monstruma


slika
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Brokula
Postovi: 31195
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 28 apr 2024, 18:34

:urnebes:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Barcod
Postovi: 1730
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Barcod » 28 apr 2024, 20:36



:rol:
Arsenal All The Way !

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13575
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 28 apr 2024, 22:42

kad se ovako pogleda nasa forma moras biti 100/100 protiv citya da bi uzeo

krivo ce mi samo biti ako oni kiksnu jednu, a i mi da kiksamo protiv uniteda (uzet u obzir da bournemouth i everton kuci su pobjede koje moras ostvariti)

ma daj titulu na old traffordu pred ten hagovim ocima da je slavimo :rol:

slika
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.