FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa je završila: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
sljivo
Postovi: 14364
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 30 apr 2024, 23:29

Uvijek sam mislio da je Tuhel sistemaš, ali sad vidim da je bolji taktičar nego siatemaš, zna postavit ekipu, ovo sto sam upratio rijetko mu se koja ekipa raspadne u jendoj tekmi.
Ono sto mu je mana je sto kad izgubi konce nad ekipom onda nema povratka

Avatar
coelho41
Postovi: 12814
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 30 apr 2024, 23:33

Nema se Tuchelu šta zamjeriti

Avatar
ledar
Postovi: 3860
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 30 apr 2024, 23:38

Gnabry može bit čovjek odluke u Madridu, čim je ušao umjesto Müllera složio im je frku. Naravno da je sve otvoreno, nije Real u nikakvoj prednosti.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17840
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 30 apr 2024, 23:42

Definitivno treba pricati o maestralnoj partiji Laimera koji je ovdje u mnogo slucajeva bio osporavan, naravno s pravom ali vecerasnja partija je izbrisala mnoga losa sjecanja na njega.

Poprilicno sam uvjeren da Kim nece dobiti minute u Madridu pa makar Goretzka morao ponovo glumiti priucenog stopera.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17840
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 30 apr 2024, 23:48

Znam da bi 2:1 bio bolji rezultat jer ides da golom prednosti u Madrid ali mislim da vece sanse imamo u ovom slucaju jer cemo vjerovatno dobiti slicnu igru Reala koji ce pokusati doci do gola kao i veceras, preko svojih brzih igraca i bez previse pritiskanja nase zadnje linije.

U suprotnom bi nas napali na sve moguce nacine koji ukljucuju i prljavu igru koja sigurno u jednom momentu nece izostati.

U Stuttgart povesti omladince i Gnabrya kojem treba dati poluvrijeme i spremiti ga za revanš.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Centre forward
Postovi: 6206
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 30 apr 2024, 23:53

Niko me 'vako nije iznervir' o od Milita Van Buytena.
Branio sam ga sve vrijeme al' vcrs je pokaz'o, bar ono što sam ja gled'o u zadnjih pola sata, da nije materijal za velike stvari.

Šteta što jedan od pokušaja drugog stopera nije završio u golu. Treći gol bi ih već dokusurio. Provuk'o se Real i vcrs, baš ih hoće po tom pitanju.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
effe_sa
Postovi: 7523
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 01 maj 2024, 00:03

Pa jeste razočaravajuće kada na kraju ne zadržiš rezultat, jer nam je to često donosilo u konačnici uspjeh. 2012. godine je ta prednost od 2:1 ipak na kraju značila (iako se na penale prošlo). Ali svakako mora Real imati više posjeda, pa se tu otvaraju mogućnosti da ga iz kontre zabijemo. Protiv Reala ono što ti se pruži moraš iskoristit, a 2-3 dobre promašene šanse na početku su odmah povećale mogućnost da ćemo ga primit. Dosta toga dobro odigrano, ali velika praznina , rupa kroz sredinu ostavljena kod 0:1. Kim svakako tragičar, ali on je borac, ima fizikalije, možda bi on kroz redovnije igranje i mogao postati naš stabilniji stoper. Večeras katastrofalne stvari, ali nisam ga skroz otpisao iz ovog kadra.
Laimer fantastičan, a mislim ja to svo vrijeme govorim. Zna on i s loptom, a kakva samo borbenost, žar, pokrivanje terena, krađa lopti....Musiala i Kane jako bitni za ekipu, dobri i s bitnim scenama. Mazrauoi prilično dobar, a često osporavan.
Dier vidi se da apsolutno ima šlifa za odbrane i on je onako neko ko i povuče ekipu, isto borben. Došao kao rezervista iz Spurs-a pa osporavan, ali dobar stoper.
I opet jedna potvrda da ova ekipa ima kvaliteta, da je zasluženo u top 4 i da su bespotrebno bez ikakvih granica njeni kvaliteti osporavani, gledajući kroz prizmu nastupa u BuLi. Nekad više valjda će se shvatit da neki rezultati nisu odmah odraza toga da je kvalitet kadra loš, nego da imaju drugi faktori koji na to utiču.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

zona072
Postovi: 450
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la zona072 » 01 maj 2024, 00:08

Ma Thomas Tuhel s Dajerom,Kimom,Lajmerom, Mazrauijem i Goretzkom na domak finala, da je to uradio bilo koji drugi trener pričali bi o specijalnim pripremama i famoznom tempiranju forme !
Ali on je još mlad, steći će on slavu i dalje mislim da je i više nego za trenera Bayerna.

Večeras Bayern dobar, pun snage, atomski fubdal po sve drugo lice u odnosu na utakmice protiv Arsenala.
Kane opet bezveze, ono kad je vidio da je gol nakon penala pa onda zapeo...
Real je Real ali Bayern je jedini lijek za njih.
Vjerujem u prolaz !

Aki187
Postovi: 733
Pridružen/a: 08 jun 2019, 13:38
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Aki187 » 01 maj 2024, 00:18

Omerbavarac je napisao/la:
30 apr 2024, 23:42
Definitivno treba pricati o maestralnoj partiji Laimera koji je ovdje u mnogo slucajeva bio osporavan, naravno s pravom ali vecerasnja partija je izbrisala mnoga losa sjecanja na njega.

Poprilicno sam uvjeren da Kim nece dobiti minute u Madridu pa makar Goretzka morao ponovo glumiti priucenog stopera.
I ja sam ga kritikovao ali ovo veceras je licilo na prime schweinija.
Nur der FCB

Avatar
armando
Postovi: 1492
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 01 maj 2024, 00:31

zona072 je napisao/la:
01 maj 2024, 00:08
Kane opet bezveze, ono kad je vidio da je gol nakon penala pa onda zapeo...
Ovo mi je malo nejasno ( ustvari malo vise :mrgreen: )
Šta si htio reći?
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
Bayo
Postovi: 1398
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 01 maj 2024, 00:36

Omerbavarac je napisao/la:
30 apr 2024, 23:42
Definitivno treba pricati o maestralnoj partiji Laimera koji je ovdje u mnogo slucajeva bio osporavan, naravno s pravom ali vecerasnja partija je izbrisala mnoga losa sjecanja na njega.
Imao je on dvije lošije partije ali je uglavnom pljuvan jer je laka meta, da se većina trudi upola kao on drugačije bi to bilo.

Utakmica preslika zadnjih 11 godina, protivnik odigra na kontre i to im je u pravilu dosta, a kad nije onda se tu igrači Bayerna potrude da bude dosta.

Avatar
armando
Postovi: 1492
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 01 maj 2024, 00:40

Ma nije više ni kontra problem, koliko je očito da će neko zabiti ako iole priprijeti.

Kamara se trenera promijenilo, raznih filozofija i sistema, ali opet isto.
Gol nam visi u zraku kad god neko poželi.

Kako će biti kad Neuer ode...
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
Bayo
Postovi: 1398
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 01 maj 2024, 01:28

Pa primit će kad su magarci s godinama razvili luzerštinu u bitnim utakmicama gdje su mlitavi naprijed a šuplji odozada, koliko puta su bezidejno i bezuspješno kružili oko gola da bi ga u 2 dodavanja primili, iz luzerštine se onda rađaju i crne rupe poput Kima večeras, Upe prošle sezone itd.

bayernmiasanmia
Postovi: 227
Pridružen/a: 28 maj 2023, 00:07
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bayernmiasanmia » 01 maj 2024, 05:04

ledar je napisao/la:
30 apr 2024, 23:38
Gnabry može bit čovjek odluke u Madridu, čim je ušao umjesto Müllera složio im je frku. Naravno da je sve otvoreno, nije Real u nikakvoj prednosti.
Druze zabili su nam 2 gola u Minhenu , sto znaci da u Madridu mogu nam zabiti 3 ili 4 , ne bude li de Ligt bio spreman za revans nemamo sansu za prolazak.
Odbrana suplja kao svicarski sir , kao sto neko vec napisa velika greska sistemasa ili takticara Tuchela sto ne odmori najbolje igrace prosli vikend.
Ta tekma nam nije imala nikakvog znacaja i povrjedi se de Ligt , da je bio veceras umjesto kosookog dobili bi Real .

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17840
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 01 maj 2024, 07:27

To da je igrao De Ligt je u domenu sta bi bilo kad bi bilo, mozda bi sreca bila drugacije naklonjena, mozda bi primili vise golova, mozda ne bi zabili dva itd...

Stoji da je Kim odigrao katastrofalno ali ne treba na te stvari gledati kao na kraj svijeta jer nam preostaje jos jedan mec u kojem imamo priliku ispraviti ucinjene greske.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

CrvenoCrnaArmija
Postovi: 273
Pridružen/a: 29 okt 2023, 15:55
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la CrvenoCrnaArmija » 01 maj 2024, 08:18

Iz de Ligta i Gnabryja, neka odigraju kao i sinoc, ne sumnjam u prolaz. :kralj:

Avatar
farinelli123
Postovi: 1283
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 01 maj 2024, 08:22

Dobar meč sinoć.
Šteta što ne zabismo jedan brzi gol u prvih pet minuta dok smo ih imali. Ovo je klasična šema. Ovako smo ih imali i pre 5-6 godina, poveli 1-0 i imali 2-3 clear cut šanse da se odlepimo i onda posle nešto 2:2 na kraju.
--
Sane se izvukao onim golom, ali nije bio nešto.
Koni Lajmer pokidao.
--
Kim je uvek bio nestabilan, nikad mu nisam verovao sa loptom u nogama, a i ovako.
Južna Koreja je dosad izrodila 2 vrhunska fudbalera.
Juče je Real imao 2 gruba starta za žuti koja su puštena, jedan je bio Kamavinga u kontri 3 na 3 kad je Musiala prošao, a ovaj tek što je ušao. Onda bi se taj mali smirio. Drugi je bilo gaženje Belingema.
--
Oni ne mogu mnogo bolje nego sinoć, to je njihova igra. Kad je mogao Lajpcig da ih nadigra, ne vidim što bismo se mi bojali revanša.
Pa sve i da Upamecano igra :D

Avatar
coelho41
Postovi: 12814
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 01 maj 2024, 09:56

Usto sam jutros nezadovoljan remijem, a i da smo pobijedili 2-1, opet bih bio nezadovoljan jer smo primili onaj prvi gol...Dobro reče farinelli Real ne može bolje, a mi imamo puno prostora za napredak, još im ide titula La Lige za vikend, igraće protiv nas omamljeni slavljem
Zadnja izmjena: coelho41, dana/u 01 maj 2024, 10:08, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
GefufnaII
Postovi: 235
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: FC Bayern München

Post Postao/la GefufnaII » 01 maj 2024, 10:00

not sure if jup or coelho :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Scholl
Postovi: 1450
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 01 maj 2024, 10:06

Kimih nije zatvorio stopera koji je ispratio vinicijusa prema sredini terena i jedini je krivac za prvi gol.
Vec bleji ko tele i ceka sta ce se desiti

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.