FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa traje do: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
Bayo
Postovi: 1355
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 19 mar 2024, 19:03

Real je poseban klub (u smislu svega, posebno krađe,) koji privlači posebnu ekipu u glavi i to što vrijedi za njih ne znači da vrijedi za druge tj. ako netko igra dobro tamo (ili ga mediji najhajpaju) ne znači da bi igrao da je ostao u matičnom klubu kao npr. Kroos i sl.

Ja sam siguran da će Davies igrati tamo bolje nego što je igrao u zadnje vrijeme u Bayernu, jednostavno je takav kao i Alaba i Kroos i sl.

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 328
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la TETRAPAK » 19 mar 2024, 19:06

bavaraccccc je napisao/la:
18 mar 2024, 21:35
Pitam se kad je tacno Bayina transfer politika otisla u maternu natrag?!
Ja bi rekao one sezone kada su odlucili da ce u sezonu uci sa prastarim Robbenom, Riberyem i Comanom kao jedinim krilima u ekipi. Ispalo je bas onako kako se moze i pretpostaviti. Ne znam koje god je to bilo 17-18 mozda tako nesto.

Inace u ekipi nema 5 igraca koje treba zaliti a Kimmich i Davies (na zalost) nisu medju njima.

Moje razumijevanje je da ovi koji su polovnjacima poput Goretzke i Gnabrya dali ove nevejrovatne plate su zasluzeno nogu dobili.

korisnik32
Postovi: 122
Pridružen/a: 16 jul 2019, 18:12
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la korisnik32 » 19 mar 2024, 19:13

Ako želi u Real, sretno mu, ali mislim da velike pare nije zaslužio. On da bi uzeo velike pare, on mora biti kao Grimaldo ove sezone i da tako igra svaku sezonu, a ne da njemu Guerrero uzima mjesto u ekipi, a da ne spominjem kakve je greške pravio, pogotovo kod onog gola Werdera, kad ga je onaj slomio i zabio gol za pobjedu.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 19 mar 2024, 19:29

13 miliona je sasvim realna cifra a obzirom da se zna da je skok plate blizu 100%.
To sto Gnabry i Goretzka imaju vecu platu mogu pripisati dobrim sezonama sto nije slucaj sa Daviesom no i on mora znati da ovo nije zadnje povecanje i da ga u najboljem slucaju ocekuje jos jedno produzenje gdje ce zavrijediti trazenih 20 miliona.

Nekada se treba malo spustiti na zemlju i gledati stvari sa realnijeg aspekta.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 19 mar 2024, 19:34

Na osnovu cega je Davies top 5 bekova na svijetu? Daj nemojte se prosipat.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Bayo
Postovi: 1355
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 19 mar 2024, 19:43

Na osnovu toga da će se uvijek moći prodati za 50+ milja kakav god krampus bio, da ne pričamo za koliko su ga mogli prodati poslije Lisabona.

On i Musiala da su ih prodavali na vrijeme bi mogli zajedno dobiti od 200 do 250 milja, a teoretski bi se moglo dogoditi da za njih dvojicu dobiju ispod 100 i to debelo.

Lewy21
Postovi: 662
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lewy21 » 19 mar 2024, 19:50

Ma Daviesa gledam kao nekog ko će me impresionirati u 20. minuti, a kome ću u 40. minuti opsovat nešto od huje zbog gluposti koju je napravio i tako nekako ukrug. Nije savršen i slažem se da će bolje igrati u Realu nego u Bayernu, to me i brine najviše. Ali evo ne žele mu dati previsoku platu, pa će ga prodati ili će otići u 2025. godini i ko će onda igrati lijevog beka? Kratziga ne treba spominjati, talentovana omladina nekad propadne za godinu dana, a nekad pokaže više nego očekivano, nije to nikakva garancija za budućnost. Uzimam u obzir činjenicu da je Bayernova pozicija na tržištu posljednjih godina katastrofalna i da će igrači koji imaju nešto posebno, teško za pronaći na tržištu, prije otići u dosta nekih drugih klubova, pretežno engleskih i španskih, nego u Bayern.

Prijelazni rokovi u posljednje dvije godine su suhi dokaz za ovo iznad što sam napisao. Gdje su završili dragulji koji su Bayernu bili želja i kako sada igraju, a kako su se pokazali oni koji su došli u Bayern i to na velika vrata?

Avatar
Bayo
Postovi: 1355
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 19 mar 2024, 19:58

Dragulji poput Rodrija ili Camavinge i Tchouaménija (ako si na njih mislio) igraju u svojim klubovima dok je škart koji je kupljen umjesto njih završio na otpadu. Tako je kad preplatiš neke igrače pa im ne kupuješ zamjene koje bi im mogle konkurirati...

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 19 mar 2024, 20:00

slika

:P
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Lewy21
Postovi: 662
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lewy21 » 19 mar 2024, 20:03

Bayo je napisao/la:
19 mar 2024, 19:58
Dragulji poput Rodrija ili Camavinge i Tchouaménija (ako si na njih mislio) igraju u svojim klubovima dok je škart koji je kupljen umjesto njih završio na otpadu. Tako je kad preplatiš neke igrače pa im ne kupuješ zamjene koje bi im mogle konkurirati...
Upravo tako, samo što si zaboravio i na Haalanda i Ricea. Nabrojana imena su dokaz koliko loše Bayern stoji na tržištu, a škart koji je doveden je dokaz kakvi se očajnički potezi poduzimaju zbog toga.
Zadnja izmjena: Lewy21, dana/u 19 mar 2024, 20:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ledar
Postovi: 3818
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 19 mar 2024, 20:04

Osobno bih Daviesu ponudio 15 milki + bonusi, u rangu Militaoa i Rüdigera u Realu. Goretzku i Gnabryja ćete morati istrpit još 2 sezone, a Comana još jednu više.

Avatar
Bayo
Postovi: 1355
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 19 mar 2024, 20:20

Lewy21 je napisao/la:
19 mar 2024, 20:03
Upravo tako, samo što si zaboravio i na Haalanda i Ricea. Nabrojana imena su dokaz koliko loše Bayern stoji na tržištu, a škart koji je doveden je dokaz kakvi se očajnički potezi poduzimaju zbog toga.
Haalanda su mogli uzeti jedino da je City uzeo Kanea, ali pošto ga Levy nije htio prodati on je završio kod njih. Rice je previše koštao i Bayern ne daje tolike pare da bi grijao klupu ili se ne daj bože borio za poziciju, za tako nešto se dovode igrači džabe ili za sitne pare.

Dobro neki zato troše beskonačno kršeći sva moguća financijska i ostala pravila, pa nakon bezbroj godina spadnu na to da Lukaku odluči u pola godine počastiti njih i jednu repku da osvoje trofeje, treba i to moći.

Avatar
Balon
Postovi: 3048
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balon » 19 mar 2024, 21:37

Davies je nazadovao u svim kategorijama, to je i statisticki dokazano. Ova cifra 13-14 mil. je sasvim korektna ponuda i svaka cast Eberlu sto je konacno stao u kraj pizdarijama oko ugovora. Hoces, neces, ne moras.

Hasan je imao previse jaranski odnos prema igracima a svi
smo vidjeli kako su mu to igraci vratili.

Avatar
sljivo
Postovi: 14326
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 19 mar 2024, 22:57

Da je Svabo isla bi cvaja ko iz pi..ke

Avatar
harden
Postovi: 23599
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 19 mar 2024, 23:44

sljivo je napisao/la:
19 mar 2024, 22:57
Da je Svabo isla bi cvaja ko iz pi..ke
Samo sam cekao tvoj komentar bgm, znao sam tacno sta ces reci :mrgreen: nije da nisi u pravu, zamisli da je spanac, dali bi mu 50 eura vise nego sto sad ima
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
L-Train
Postovi: 18376
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la L-Train » 19 mar 2024, 23:58

Balon je napisao/la:
19 mar 2024, 21:37
Davies je nazadovao u svim kategorijama, to je i statisticki dokazano. Ova cifra 13-14 mil. je sasvim korektna ponuda i svaka cast Eberlu sto je konacno stao u kraj pizdarijama oko ugovora. Hoces, neces, ne moras.

Hasan je imao previse jaranski odnos prema igracima a svi
smo vidjeli kako su mu to igraci vratili.
Pa nece covjek da trci za male pare,zato ce doci u Real koji vec priprema ekipu za stafetu 4×100.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
sljivo
Postovi: 14326
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 20 mar 2024, 00:22

Ne znam, mozda grijesim, ali postoji taj neki obrazac gdje se vidi da se to vrednuje, bez obzira na igre. To mi smeta, jer klub nije nicije privatno vlasnistvo pa da sprovodi neke zakone i pravila, jedino mjerilo koje bi trebalo da se gleda je fudbal i sta sve ide uz to. Na primjer i francuzi, bajern bi gu.ze dao za francuza, dok ovo sto god je juzno tjeraju **** motkom.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8092
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 20 mar 2024, 09:45

dosta mu je 13-14m + bonusi. pa nek podere za dvije sezone i eto produzenja uz vecu platu. al nije mu zamjeriti, kad imaju i drugi sto i ja ne bih imao? jbg, nema ljubavi samo poso i vece pare. prokletstvo danasnjice.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Elber111
Postovi: 319
Pridružen/a: 11 feb 2023, 12:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Elber111 » 20 mar 2024, 09:47

Nesvatam ovdje pricu nekih ljudi nikako.
Kimich moze ici preplacen je jer igra losu sezonu.
Davies steta ako ode treba mu dati 20 mil zbog starih zasluga.
Ako tako gledamo onda Kimichu treba dati 25 mil.
Da se razumijemo niti Kimich zasluzuje ovih 20 a pogotovo Davies 20 mil.
Za Kimicha znamo da mu je plafon world class i ako ga novi tr3ner vrati imacemo top Kimicha opet.
Davies u sezoni kada ga niko nije znao odigrao top sve ostalo ispod prosjeka.
Real koristi da ucjenjuje klub,Kimich otpustio menadzera i sam pregovarao o ugovoru.
Koji to **** bek ima atu 20 mil....a cime je Davies zasluzio tih 20 ove sezone ocaj kao i vecina igraca.
Sanea tjeramo nakon lose polusezone.....Davisu daj 20 mil igrao je dobro predriblao Semeda.
Pa bolje Musiali dati 25 nego Davisu 20.
Brate plafon Davisa je nepoznat covjek je od one sezone triplete daleko ispod nivoa,da ne kazem da je u godinama kad bi trebao napredovati a ne nazadovati.
A sto se tice prodaje igraca ....mislim da he nemoguce da svi odu pa nismo Celzi jbt stq treba promjeniti cijeli tim.
Odlazak Kimicha Sanea ili Ganabrya plus pqr manje bitnih igraca eventualno Goretzke po meni jedino logican ako skupljamo novac za Wirtza....ostlo nema smisla.
I ovakav kqkv jest Kimich je zvijer za LqimerA.....Ako Musiala ostane na krilu o da nam tr3ba taj broj 10 i Wirtz bi bio ono top top igrac ali s kim da igra sa Pqvlovicem i Laimerom sa Bojeom sa Nouerom od 40 god
Zaragoza evo vec se pise o odlasku ako je istina ko god ga je doveo i tako lose procjenio treba da odgovara.
A prodaja 10 igraca da bi se dovelo novih 10 nec3 dobro donijeti sigurno

Avatar
Bayo
Postovi: 1355
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 20 mar 2024, 11:12

Jedina brojka 20 koja treba većini je broj udaraca nogom u dupe, ili za kaznu i motivaciju ili za pravac iz kluba van.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.