FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa traje do: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
coelho41
Postovi: 12695
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 23 mar 2024, 23:03

Vrijeme će pokazati kakvu smo grešku napravili s Nagelsmannom

Lenaa
Postovi: 610
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 23 mar 2024, 23:16

Tjeranje tabletasa je smijesno, na odnosu na Kroosa.
Vecerasnjom partijom, jos jednom je poprskao utajivaca poreza.

Avatar
Balon
Postovi: 3048
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balon » 25 mar 2024, 00:14

Bayern are hoping to get €50-60m for Davies. Real Madrid want to pay way less than that. Davies' former Bayern teammate David Alaba is one of Real Madrid players trying to lure the Canadian to Madrid [@Plettigoal, @SkySportDE]
Alaba je jedna od najvecih zmija koja je igrala za Bayu. Bas fuj.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 25 mar 2024, 04:39

Dok je bio nagelsman tu, svi smo ga tjerali, ne treba zaliti sada. Imao je i on svojih negativnosti oko nekih stvari. Polako, moze se vratiti nekad, sta znate.

Konacno kimmich na pooziciji na kojoj treba igrati.

Po toj logici i Kroos je zmija, nije htio prihvatiti ugovor u datom trenutku, a pola utakmica kod nas je bio nevidljiv i nije cinio razliku. Da jest dobio bi tada kesa koliko je zelio. Lakse je igrati u Realu kraj strasnih saigraca, u nas tu i tamo dodje neki polovnjak sto se vidi i ove sezone.

Davies se ne uklapa nikako u Minhen, covjek je vise za stenju gradom a ne ledenim Minhenom :mrgreen: Kad Sane ima toliko pare, neshvaljivo je da i Davies ne dobije toliko keša. Ubjeđen sam da je Davies bolji igrač od Sanea na krilu, što mu je i pozicija bila prije dolaska u Bayern.

Boey 30 miliona :clap:

Avatar
coelho41
Postovi: 12695
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 25 mar 2024, 08:56

Ne bih se ja baš složio da smo svi tjerali Nagelsmanna dok je bio tu, ja barem znam dvojicu s ove teme koji nisu :mrgreen:

84 games: 60 W, 14 D, 10 L
71.4% win percentage
1 Bundesliga title
2 German Super Cups
8/8 wins in UCL in 2022-23

Eto za šta čovjek dobi otkaz

Avatar
Bayo
Postovi: 1354
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 25 mar 2024, 09:21

Nakon jedne prijateljske utakmice su Nagelsmann i Kroos odmah trenerčine i igračine.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3669
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 25 mar 2024, 10:06

Šta sad ovaj iz Brajtona glavni da zamjeni neki de Zerbi Tuchela :urnebes: :oops: :roll:

Teška simujurija

Avatar
armando
Postovi: 1381
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 25 mar 2024, 10:26

Bayern@heart je napisao/la:
25 mar 2024, 10:06
Šta sad ovaj iz Brajtona glavni da zamjeni neki de Zerbi Tuchela :urnebes: :oops: :roll:

Teška simujurija
Prije će to biti onaj sa tupeom na glavi, Tuhin smrtni neprijatelj Conte :D

Auserdem, sviđa mi se italo/dojč naglasak :mrgreen:
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 25 mar 2024, 10:27

Coelho jedva dočekao da oštri đoku na Naggya.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
ledar
Postovi: 3818
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 25 mar 2024, 11:52

Naggy pritisnuo dfb oko "reguliranja statusa" tj. produljenja mandata iza Eura. Svi kuju dok je vruće.

Također, sada je jasnije zašto savezu treba izdašniji ugovor sa Nikeom.

Elber111
Postovi: 319
Pridružen/a: 11 feb 2023, 12:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Elber111 » 27 mar 2024, 09:14

Da li vas brinu sva ova desavanja u i oko Bayerna.
Od trazenja trenera,obnove ugovora...mogucih odlazaka dolazaka.
Kimich,Ganabry,Sane,Musiala,Goretzka,Upamecano,Davies....
Cak i Zaragoza spominje se Barca.ITD
TRENWRI od Xabija,Zidana dosli smo na DeZerbija,Emerija,Ragnicka
Zubimendi,Zirkzee,Fuhrich,ova djeca iz Benfice itd.
Brate realno koliko god talentovani bili bez iskusnih igraca i ljudi koji su vec prosli vecinu teskih situacija tesko je ocekivati rezultate.
Najbolji primjer su Real i Chelsea nemoze samo.mladi jednostqvno treba imati ljude koji znaju i imaju iskustva.
Bundesliga i bez pojacanja bi bila izgledna ali LP tesko.
Nema vise Robbena i.Riberya da sami.rjesavaju utakmice.
Od nekih vecih imena jedino se Wirtz spominje.
Arauho iskreno ne bih ni volio.da dodje dati tolike pare za njega pored ovoliko.stopera je ludost.
Nece 6 jer ima Pavlovic
Nece napadaca jer ima Kejn
Od svih pozicija mislim da ovom klubu pod hitno treba promjena na krilnim pozicijama i zasicenje je ogromno tu.
Trener ako cemo.DeZerbija ja bih prije vratio Nagelsmana.
Lijevi bek sa Hernandeza prelazimo.na Matsena ili.kqko.se vec zove.
Volio bih vidjeti novog veznjaka ali nekoga tipa Svajni ili Effenberg....ili stqri Kimich.
Na krilu Kvarastelia ili kako se vec zove Leao pa ako ce baciti 80 + mil na Arauha bolje ih dati za novo krilo.
O ugovorima da ne govorim Kimich Sane Musila Davies ako ne produze bice prodani po bagatelnim cjenama jer sw dozvoljava da udju u zadnju godinu i onda panika.
Iskreno ovo ljeto bi moglo biti make or break za Bayern jer bojim se ako se ne pogodi sa pojacanjima i trenerom da ispadamo.iz tog sqmog vrha gdje smo.bili do juce sa Realom i Cityem.
A povratak bi bio jako tezak uz ove bogate Arape bice sve teze dovesti prava pojacanja.
Musialino produzenje bi mogao biti dobar znak...a moj san je da nam.dodje Wirtz i da imamo igrace da se ne bojimo Reala ili.Citya.
Nadam se da je Eberl svjestan da ovo nije Gladbqch i da Fuhrihs sa 26 godina i jednom solidnom sezonom nije pojacanje....kao ni Matsen.
Da De Zerbi nije stigao dalje od Brajtona...i ofanzivnog fudbala bez trofeja.
Nije svaka promjena dobra promjena.
Po meni veliko ime na klupi je neminovno za mir u klubu jer nije isto kada ti.Xabi ili Zidan sjede na klupi ili De Zerbi uz duzno postovanje ali ovakvu svlacionicu nisu ni daleko veca imena mogla kontrolisati

Avatar
ledar
Postovi: 3818
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 27 mar 2024, 14:53

Ja mislim da je de Zerbi samo dimna zavjesa, vjerojatno je Alonso rekao "ako mislite da vam dođem nemojte me uopće spominjat u ovom dijelu sezone", a novinarima je pak trebalo dat malo materijala jer oni od toga žive.

Zlaja83
Postovi: 396
Pridružen/a: 16 feb 2022, 23:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zlaja83 » 28 mar 2024, 14:54

Jesu se ovi naši pogubili, slučaj Zaragoze to najbolje pokazuje.

Znači kupili čovjeka za na ljeto, zbog ozljede Comana sve to ubrzali i dodali para kako bi došao u januaru. Onda čovjek do današnjeg dana odigrao brat bratu 5min, navodno zbog nepoznavanja jezika, pa onda ispade da ga Tuchel ne miriše, te na kraju ispade da ga je samo Freund želio. I na kraju, već se spominje pozajmica na ljeto, kao vidjet će sa novim trenerom njegove želje. Pa što onda nisu vidjeli s postojećim trenerom kad su ga dovodili, stvarno nejasni potezi.

Avatar
ledar
Postovi: 3818
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 28 mar 2024, 15:44

Zaragoza je potpisan kao rezerva za ne daj bože, da se ne bi desilo ko sa Stanišom. Kad su zdravi Sane i Musiala ne može niti Tel dobit priliku a di će onda ovaj Zaragoza.

Elber111
Postovi: 319
Pridružen/a: 11 feb 2023, 12:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Elber111 » 28 mar 2024, 15:46

Bas tako ovo sa Zaragozom je tuga prava....covjek bez prilike za igru a ako nije do sad igrao tesko je i pomisliti da ce igrati protiv Arsenala ili Dortmunda.
Bacene pare,neigra pada mu cijena....u biti gubitak za klub i to jw to.
Ja se nadam.da nas ceka ljeto kao nekada kada su nas uli i rumeni znali bas iznenaditi top igracima.
Odlasci ako ode toliko prvotimaca bojim se da nas ceka par godina sklapanja tima i borbe za taj vrh u evropi opet.
Mada ja iskreno ne otpisujem LP mislim da imamo tim sposoban da uz maksimalnu ozbiljnost i izbaci Arsenal i potuce se sa Realom ili Cityem.
Sto da ne da prvi put odbranimo nakon toliko godina LP u Minhenu naredne godine.
Odlasci ako se dese po meni Ganabry,Choupo,Sar,Nubel,
Mozda Coman,Upqmecano,i jedan od dvojice Goretzka ili Kimich
Davies brate toliko mi je pao u ocima da se nadam da ce otici jer on da ceka da vidi kako ce se Bayern razvijati da bi produzio pa neigras u **** Stutgartu igras za top klub na svijetu ti lafo cekas ko da je prajm Ribbery.
Naredne sezone nadati se da ce Pavlovic nastaviti kao do sada sa razvojem,...q ne bi skodilo da i Zvonarek ili Waner dobiju priliku.
Od ostalih Wirtz bi bio vrh sve ostalo plus

Avatar
dirkules
Postovi: 4493
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 28 mar 2024, 17:08

🚨Exclusive Max Eberl - The new Bayern boss about the schedule in the search for a coach:

„As soon as possible! We're now entering April. It would be nice if we could manage it in April. Without having an ultimate day. If it takes longer, then it takes a bit longer. We want to make the best decision.“

📍Xabi Alonso remains the absolute desired solution. A top candidate, should Alonso decline, is Roberto De Zerbi.
Uli Hoeneß says signing Xabi Alonso this summer will be difficult: "It will be very difficult, not to say probably impossible. I can certainly imagine him staying in Leverkusen. As I got to know him, he would be more inclined to carry on because he wouldn't want to leave it behind now. He is now working at a club that is currently in the process of becoming German champions. He has a lot to thank this club for, and so does the club. If he had two or three years more success, it would probably be easier to get him out of there. We would like to sign him. But if that doesn't work, it will be the task of the club's management to look for and find alternatives" [@DasErste]
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Lenaa
Postovi: 610
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 28 mar 2024, 19:57

Ralf Rangnick is Bayern's first alternative in the event Xabi Alonso decides against a move to Munich.
:rol: Gdje iskopase ovog gubitnika :puke:

Avatar
coelho41
Postovi: 12695
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 28 mar 2024, 21:32

Kaže Eberl: Pušiću dok ne crknem :mrgreen:


slika

Avatar
dirkules
Postovi: 4493
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 29 mar 2024, 00:27

Xabi Alonso is unlikely to feature on Liverpool's final shortlist to replace Klopp as LFC believe the Spaniard will not be available and is minded to stay at Leverkusen [@_pauljoyce]

Bayern and Liverpool expect Xabi Alonso to stay at Bayer Leverkusen beyond this season and are pursuing other managerial targets [@David_Ornstein, @JamesPearceLFC]

Liverpool and Bayern Munich have been dealt a blow in their search for a new manager after both received strong discouragement in their quest to appoint Xabi Alonso, with the Spaniard now likely to stay at Bayer Leverkusen [@LewisSteele_]

Xabi Alonso is expected to continue at Bayer Leverkusen for one more season [@FabrizioRomano]

Xabi Alonso has not made a final decision yet, but everything indicates that he'll stay in Leverkusen next season [@MatteMoretto]

Xabi Alonso is not expected to be on Liverpool's shortlist this summer, with the Premier League side expecting him to stay at Bayer Leverkusen. Bayern also believe Alonso will stay with Leverkusen [@SkySports 🇬🇧]

Bayern have not received a rejection from Xabi Alonso yet, and therefore he remains the club's plan A. If he decides to leave Leverkusen this summer, Alonso would join Bayern [@Plettigoal]


Ako ovo Pletti wina :rol:
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
dirkules
Postovi: 4493
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 29 mar 2024, 11:33





Znači sad attack na De Zerbija.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.