FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa je završila: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
ledar
Postovi: 3875
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 09 maj 2024, 13:56

Bayo je napisao/la:
09 maj 2024, 13:26

A tek Kimmich, ako ga je ovaj već dva puta napravio smiješnim jer se kockao i pokušao mu uzeti loptu i ovaj projurio desno, nemoj se kockati još 5 puta nego ga natjeraj da ode lijevo na pomoć koja je tu, ali ne. BVB daje iz kornera gol za prolazak u finale, a ovaj troši lopte iz kornera bezveze, u vezi je teško pušio, na beku je korisniji ali ako koristi mozak kad već nema fizikalije.
Ma prolazio je Vinicious i kroz Kimmicha i de Ligta zajedno i prodavao im tunele, čudo od igrača, puno jači od embabca. Mislim da ne postoji obrambeni igrač na svijetu kojeg ne može proći jedan na jedan.

Ali meni jedna stvar nije jasna: Real je pokretač i veliki zagovornik Superlige i kao takav neprijatelj Uefe, pa kako to da onda još uvijek ima protekciju u Uefinoj sudačkoj organizaciji? Po normalnoj logici trebalo bi bit suprotno, da im sude strožije. To samo znači da je ekipa pod Colinom toliko korumpirana da može otvoreno prkosit svakom, pa dokle tako? DFB bi trebao napravit pritisak u Uefi da se razbuca ova njihova sudačka hajdučija.

Lewy21
Postovi: 715
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lewy21 » 09 maj 2024, 13:58

Inače, priključit ću se Elberu, jer ne želim više da se bavim ekipom za koju se unaprijed zna da će izgubit svaku malo bitniju utakmicu. Do nekih boljih vremena ako ikada dođu, hvala na druženju!

Avatar
Bayo
Postovi: 1408
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 09 maj 2024, 14:00

Uefa im titra muda da ne odu, zašto bi išli kad možete stalno osvajati, evo vam i dvije lopte pa igrajte ako je jedna malo. Uefa, Fifa, sve su to mafijaške organizacije...

Avatar
coelho41
Postovi: 12818
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 09 maj 2024, 14:01

Imamo bolji igrački kadar od BVB-a i Leverkusena. Jedni su u finalu LP, drugi su šampioni Bundeslige. Stvar je kako ih posložiš, motivišeš i iz svakog izvučeš ono najbolje. Ima tu i sreće i individualnosti i hrabrosti i svega pomalo čega nam je nedostajalo.

Avatar
Balon
Postovi: 3088
Pridružen/a: 10 okt 2010, 18:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balon » 09 maj 2024, 14:14

Ma ljudi mi smo jednostavno prokleti protiv Reala. Ako nas sudije ne masakriraju onda su tu nasi vlastiti igraci da nas ukopaju i zavrse posao za njih.

Kad su nas zadnji put dobili na "normalan" nacin? Vjerovatno 2014 kad nas je vodila ona celava katalonska prevara koja je uspjela da primi cetvorku na AA.

Sve ostalo je @Bundesliga objasnio u onom malo duzem postu.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13419
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Rajaz » 09 maj 2024, 14:23

Samo Guardiola može izvući ovaj Bayern iz ponora

Neutral
Postovi: 37926
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 09 maj 2024, 14:26

BenjooJutub je napisao/la:
09 maj 2024, 09:05
Neutral je napisao/la:
09 maj 2024, 02:56
Neuer je vrhunski golman ali sa remontom i on treba ici iamo moze jos min 2 sezone vrhunski braniti.

Pod bitno obnoviti vezni red i krila. Odbrana ce nadoci sa promjenama veznog reda.

Zao mi Kane, dosao u najgorem momentu kod nas.koliko bi lp imali da je on ranije dosao...
Imao si Lewandowskog, bolji napadač nije bio potreban.
Jendo polufinale kad smo top bili nije igrao zbog povrede, uzeli bi garant.

Jednostavno nemamo srece. Uvijek povrede u kljucnim trenucima sezone.

Zlaja83
Postovi: 411
Pridružen/a: 16 feb 2022, 23:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zlaja83 » 09 maj 2024, 14:38

ledar je napisao/la:
09 maj 2024, 13:56
Ali meni jedna stvar nije jasna: Real je pokretač i veliki zagovornik Superlige i kao takav neprijatelj Uefe, pa kako to da onda još uvijek ima protekciju u Uefinoj sudačkoj organizaciji? Po normalnoj logici trebalo bi bit suprotno, da im sude strožije. To samo znači da je ekipa pod Colinom toliko korumpirana da može otvoreno prkosit svakom, pa dokle tako? DFB bi trebao napravit pritisak u Uefi da se razbuca ova njihova sudačka hajdučija.
Onaj slučaj sa opsajdom je eklatantan primjer lopovluka i povlađivanja Realu.

Da se razumijemo, nismo zbog toga ispali, i čini se da je odluka ispravna, ali koliko smo već puta vidjeli da je igrač dobrih 5 metara u opsajdu i sudija pušta kraj akcije, ma ne sjećam se ni kad sam zadnji put vidio da sudija maše zastavicom jer su i naputci takvi, a i lakše im je tako, da ne kažem navikli se na to. I onda on polufinalu LP u 100 i nekoj minuti na u najmanju ruku diskutabilnu situaciju diže zastavicu ko iz topa.

Nisam poklonik teorija zavjere, ali nije vala ni slučajno.

Bilo kako bilo o tom će se pričati dan dva i zaboraviti, pobjednici se jedino pamte, a mi odosmo kući...

Avatar
Bayo
Postovi: 1408
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 09 maj 2024, 14:38

Balon je napisao/la:
09 maj 2024, 14:14
Kad su nas zadnji put dobili na "normalan" nacin? Vjerovatno 2014 kad nas je vodila ona celava katalonska prevara koja je uspjela da primi cetvorku na AA.
Taj debil je postavio temelje luzerstva, nakon njega od španjolca uspjeli su proći samo raspalu Barcu i popušiti čak od Villareala, a Real se uredno istresa dok su prije njega uredno dobijali po njonji.

Vrati se prevaro da dovršiš što si započeo.

Avatar
ledar
Postovi: 3875
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 09 maj 2024, 14:48

Zlaja83 je napisao/la:
09 maj 2024, 14:38

Onaj slučaj sa opsajdom je eklatantan primjer lopovluka i povlađivanja Realu.
Za ono gušenje Kimmicha nije Nachu (mislim da je bio on) ni žuti pokazao, a da ne spominjemo da je gledao snimku pet minuta i iz deset kuteva a iz aviona se sve vidjelo.

Delegiranje ovog Marciniaka nije slučajno, baca na onog Ovreboa što je pokrao Chelsea protiv barcelone, to je ta tipična lopovska faca.

Avatar
Bilall
Postovi: 1428
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bilall » 09 maj 2024, 15:01


navodno po Ancelotiju je zadnja akcija na utakmici jasna.
Mozda nije bilo ofsajda ali glavni sudija se oglasio pistaljkom, liniski takodjer podigao zastavicu i njegovi su igraci prekinuli igru.
Dalje kaze kako je ovaj sudija sudio jedno finale svjetskog prvnstva sto kao znaci da je na visokom niveu ali ako se Bayern zali onda eto mogu i oni na taj gol koji je ponisten Realu. On tvrdi da je bilo obostrano guranje kod one situacije sa Kimmichom. Jedenje govana.


slika

Oni se i ponasaju bahato i bezobrzno godinama zato sto im se gleda kroz prste. Za ovo se normalno pokaze zuti karton, pa ti opet napravi isto i dobiti ces crveni, a da nije bilo VAR tehnologije kao sto je proteklih godina u duelima Bayerna i Reala nije bilo, bio bi to gol za Real

korisnik32
Postovi: 134
Pridružen/a: 16 jul 2019, 18:12
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la korisnik32 » 09 maj 2024, 15:10

Carlo najveći bezobraznik bi ti pozavidio..

Avatar
Bayo
Postovi: 1408
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 09 maj 2024, 15:19

Bio bi to i sad gol uz VAR samo da je bilo malo manje očito, ovako ipak nije mogao priznati gol, a debeli otkad trenira gadove je i sam postao debeli gad.

Avatar
ledar
Postovi: 3875
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 09 maj 2024, 15:43

Moglo bi se reći da ste primili nesretno eto 2 minute pred kraj, ali ja, ne da mislim nego garantiram, da bi se uz ovog nazovi suca igralo još 20 minuta, tako da je to bilo još jako jako daleko od stvarnog kraja.

Inače, guranje je jedno, a davljenje nešto sasvim drugo, za to ide najmanje žuta karta, a ja bi ovakvim likovima sa osobitim zadovoljstvom dao crvendaća, za uspomenu i dugo sjećanje. Iako nije davljenje u pravom smislu, dvije ruke nemaju šta radit na licu i glavi protivnika. Dodatno je uznemirujuće što je sudac to proučavao sto godina, kao da nastoji pronaći argument da prizna pogodak.

Lenaa
Postovi: 650
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 09 maj 2024, 16:06

Za onaj sinoc nastup Kimmicha, ne postoje rijeci.
Najgora utakmica nekog igraca godinama unazad.

Brazilski firaun ga je unistio na dijelove.
The club is not optimistic Davies would sign a new deal.
:arrow:

Avatar
Jup
Postovi: 1198
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 09 maj 2024, 16:41

Lenaa je napisao/la:
09 maj 2024, 16:06
Za onaj sinoc nastup Kimmicha, ne postoje rijeci.
Najgora utakmica nekog igraca godinama unazad.

Brazilski firaun ga je unistio na dijelove.
The club is not optimistic Davies would sign a new deal.
:arrow:
pozz .momci ,sta kazati nakon sinocnje tekme i ispadanja .Emocije ,razocarenje je i dalje prisutno ,napisat cu uskoro nekom prilikom ,svoje misljenje u vezi svega ovoga ,ovu sezonu ,ligu prvaka .Iskreno momci ,mene je sve ovo malo umorilo . :| :shifty: Mislim da je vrijeme doslo ,za moju skoriju penziju sto se tice foruma .
Pravda za Tyson Furya

Avatar
bavaraccccc
Postovi: 788
Pridružen/a: 20 mar 2009, 15:02
Lokacija: Blagaj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaraccccc » 09 maj 2024, 17:02

Na kraju dana- ipak častan oproštaj Bayerna od Lige prvaka. To mora nešto značiti. Sjetite se degutantnih i očajnih zgoda kroz koje je klub prolazio tokom sezone. Dignuti ekipu i doći na centimetar od finala (koje bi spasilo sezonu) i nije bila tako lagana stvar za postići.
Napominjem kako mnogi od forumaša nisu davali ni pet posto šanse za prolaz protiv Arsenala a kamoli protiv Reala, koji izbacuje monstruozno dobar City a opet, sinoć je finale bilo tako blizu.

Kriviti nekoga osobito je ludost. Problemi su počeli mnogo ranije i sistematske su prirode i ne mogu se pripisivati pojedinačnim pomračenjima uma. (tipa kada Manu, arguably najbolji ikada međ stativama ispusti loptu tri minute do kraja)

****. To je fudbal i zato ga volimo. Bayernu treba svježa krv. To je jasno. Biće zanimljivo pratiti sve te promjene i evoluciju kluba. Slutim da predstoji dosta rada, podvala i sekiracije ali i pokoji trofej. Mia san Mia kako god okreneš. :salut:
27.02 1900 FC BAYERN Cant you just feel the love

Avatar
armando
Postovi: 1502
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 09 maj 2024, 17:11

Jeste, tako je. Evo već najavljuju da uzvraćaju udarac za narednu sezonu.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
Centre forward
Postovi: 6211
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 09 maj 2024, 17:24

Kako dobri moj kolega? Invazijom na Poljsku. :mrgreen:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

lumani
Postovi: 14918
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la lumani » 09 maj 2024, 18:33

thomashasler je napisao/la:
09 maj 2024, 04:48
lumani je napisao/la:
09 maj 2024, 02:07
Jbt ,ovi pricaju o golu gdje su igraci Reala stali i gledali :rol:
Ja eto stajali u muda češkili skupa s golmanom. Jesu li bas stali? Realno ili su pak nastavili igrati kao i Miler i De Light?
Pogledaj snimak.

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.