FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa je završila: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Bundesliga
Postovi: 11507
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 25 apr 2024, 15:11

Rangnick :rol: :rol: :rol:

Da li je potreban još kakav dokaz da Bayo ima imbecilnu upravu?
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3678
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 25 apr 2024, 15:22

Mogao je i Savo Milošević sad je slobodan kad već hoće ovog Ragnjika. Imaju isti pristup taktici i strategiji :mrgreen:

Avatar
coelho41
Postovi: 12761
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 25 apr 2024, 15:27

Ma može Rangnick biti dobar trener, ako ga igrači prihvate, kao u Leipzigu, Hoffenheimu i Austriji, problem je bio u UTD ima onaj intervju Ronalda s Piersom Morganom kad kaže da nije znao ko je Rangnick i niko nije znao od igrača ko je taj čovjek, a morali su ga zvati šefom...

Avatar
GefufnaII
Postovi: 208
Pridružen/a: 23 mar 2024, 19:02

Re: FC Bayern München

Post Postao/la GefufnaII » 25 apr 2024, 15:29

Ralf je haos tezak insan i ters. Neki ekstrem cete sa njim definitivno dozivjeti - ili ce prodatiti poznata njemacka disciplina ili ce vas zaviti u crno tako da se, obzirom i na postojece lose stanje, necete dozvati par godina. :mrgreen:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
dirkules
Postovi: 4561
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 25 apr 2024, 15:34

🚨News #Tah: If the 28 y/o would leave Leverkusen now or next year he only wants to join to a top 10 club in Europe!

➡️ His price valuation for a transfer in summer: around €20m with one year left on his contract. Last summer, he had a release clause of €18m. His agent Pini Zahavi is holding talks with potential new clubs.

📍FC Bayern want to sign him as excl. revealed. Talks took place. Eberl and Freund want Tah as an experienced and vocal center-back for the back four. But first, a player must be sold. Upamecano is a candidate. @SkySportDE 🇩🇪
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Bundesliga
Postovi: 11507
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 25 apr 2024, 15:56

Rangnick nikad nije bio dobar trener, čovjek zapravo nije ni trener, u pravu je bio Ronaldo. Ne znam u kojem paralelnom univerzumu ovi Bayini genijalci u odboru misle da je on dobar izbor za TRENERA. Rak rana kluba je uprava, dok se to ne riješi, nema ni ovoga ostalog kao što je trener i igrački kadar.

Btw hoćeš produžiti Musialu, hoćeš kao dovesti Wirtza, produžiti neka bitna imena a dovodiš im Rangnicka kao trenera :urnebes:. Ne bi me čudilo da Musiala sutradan nakon što se objavi Rangnick kao trener zatraži transfer, i s pravom. Dovode još jednog sportskog direktora, ono wtf. Imaju već dva, ali kaže gužva pa ćemo ovog trećeg staviti da bude trener. Također zašto Freund i Eberl rade isti posao? Je li toliko teško da jedan bude zadužen za jednu stvar, a ovaj drugi za omladince. Totalno rasulo i pogubljenost.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Saurman
Postovi: 29529
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 25 apr 2024, 16:16

Kad su ih svi odbili ostao Ragnick zaista prave cirkus od kluba,što kaže kolega @Bundesliga koji igrač željeti doći da ga vodi yebeni Ragnick.Još čitam dobiće dugoročni ugovor jer ipak Ralf nije budala želi se osigurati pa će i njemu kao i Naglesmanu platiti odštetu ako ga ranije pedaliraju.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Bundesliga
Postovi: 11507
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 25 apr 2024, 16:21

Saurman je napisao/la:
25 apr 2024, 16:16
Kad su ih svi odbili ostao Ragnick zaista prave cirkus od kluba,što kaže kolega @Bundesliga koji igrač željeti doći da ga vodi yebeni Ragnick.Još čitam dobiće dugoročni ugovor jer ipak Ralf nije budala želi se osigurati pa će i njemu kao i Naglesmanu platiti odštetu ako ga ranije pedaliraju.
Ma totalno pogubljena uprava. Kao da planski idu u to da odvedu klub u prosječnost. Kako inače shvatiti ovakve poteze. Ako će ih voditi Rangnick, mogao ih je voditi bilo ko. Mogli su staviti Klosea, Demichelisa, koga god. Ne bi bilo razlike.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Elber111
Postovi: 330
Pridružen/a: 11 feb 2023, 12:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Elber111 » 25 apr 2024, 16:46

Ragnik sigurno nije najveci trener....ili najbolji takticar...ima svojih mana ali imao ih je i Van Gal dolaze u slicnim periodima ocekuje se rekonstrukcija tima.
Ragnick je nwko ko gaji taj presing brzu igru ....od njega realno ocekujemo da napravi tu tranziciju postavi neke temelje zeljwne igre pokusa neke igrace vratiti u zivot.
Poznat je po davanju prilike mladjim igracima.
Jasno je da nasi zele Klopa i da je on prelazno rjesenje ....sta da se radi nije dosao Alonso radi se ono sto moze....i neznam cemu tolika kuknjava pa do juce ste samo govorili n3ka ide Tuchel daj bilo koga.
Ako je on prelazno rjesenje do Klopa covjek bukvalno uveo Klopa u ovaj sistem realno moze spremiti ovaj tim savrs3no da Klop jednostavno dodje i nastavi sa svojim fudbalom.
Pa brate sta treba Alegri Konte ....hvala jq ne bih
Flick brate covjek je poznat kao neko ko slabo gura mlade igrace ....kiksao u njemackoj tvrdoglav tezqk nije za ono sto nam treba
Rqgnick nije idealno rjesenje daleko od toga ali u situaciji kada napokon trrba rjesavati igracki kadar prelazno rjesenje koje moze biti pun pogodak a ako nebude rralno svi cekamo Klopa taman da se ovaj tim iskristalise i dodje u pravo stanje

Bundesliga
Postovi: 11507
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 25 apr 2024, 16:51

Kakvo prelazno rješenje, dat će mu ugovor od 2 ili 3 godine. I kako si ga uspio hljeba ti uporediti sa Van Gaalom, koji je prvo bio profesor Tjelesnog, pa onda i trener. A Rangnick je sportski direktor koji je neki priučeni trener, trener na baterije ko što bi rekli naši ljudi.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
harden
Postovi: 23648
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 25 apr 2024, 18:18

Rangnick bi mogao stvarno biti priprema terena za Kloppa. Ralf je covjek koji je jedan od zacetnika gegenpressa na kojem je Jurgen izgradio karijeru. Kod njega sada vlada malo recency bias gdje mu se sudi samo po rezultatima iz raspalog Uniteda, a i tamo bi mnogo stvari napravio da su ga ostavili kao sportskog direktora. To je covjek koji zna posloziti klub od cistacice do vrha sto se tice organizacije i strukture, i nije to pokazao samo jednom. Trenerskih uspjeha mu ne manjka, i sada vodi Austriju odlicno, medjutim zao mi je sto nikad nije vodio veci klub mimo Uniteda jer sam siguran da bi napravio rezultat. Jako zanimljiv nogometni um o kojem se moze pisati do sutra, ali naravno ovdje je vec oznacen kao neznalica :tokralju:

Inace, Rangnick je prepoznao dobar dio trenutne Bayernove ekipe.
• Joshua Kimmich: obojica se poznaju i cijene više od desetljeća. Rangnick je mentor Kimmicha, doveo ga je u Leipzig iz Stuttgarta 2013., predvidio da će biti budući kapetan Bayerna dvije godine nakon prelaska u München, a podržao ga je nedavno kada je kritiziran u javnosti.
• Leon Goretzka: Rangnick visoko ocjenjuje Goretzku i jednom ga je opisao kao 'najboljeg box-to-box igrača na svijetu'. - OK, ovdje pisemo minus Ralfu :mrgreen:
• Konrad Laimer: neprikosnoveni starter pod Rangnickom za Austriju. Ragnick ga je i doveo u Leipzig iz Salzburga 2017. godine.
• Dayot Upamecano: Francuz je svoj prvi susret s Rangnickom opisao kao 'najvažniji trenutak u mojoj karijeri'. Kada je Rangnick napustio Leipzig 2019., Upamecano je rekao: 'Teško mi je što više ne mogu raditi s njim'.
• Manuel Neuer: Rangnick ga je promovirao u prvu momčad Schalkea 2005. i bio jedan od prvih koji ga je nazvao 'najboljim golmanom na svijetu'.
• Thomas Müller: Rangnick je bio jedan od prvih izvan Bayerna koji je primijetio njegov talent i bio je blizu toga da ga dovede u Hoffenheim 2008. - sve dok Hermann Gerland i Uli Hoeneß nisu stavili veto na potez.
• Leroy Sané: Rangnick ga je pratio i bio zainteresiran za njega čak i prije nego što je počeo trenirati s prvom momčadi Schalkea.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Saurman
Postovi: 29529
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 25 apr 2024, 18:23

Rangnick prepoznao kvalitet u trenutnoj ekipi čitam imena kad tamo Upamecano. :rol:

Čovjek je više sportski direktor nego trener i oni će ga dovesti da pravi tim.Genijalno nema šta.Opet će im se vratiti kao bumerang sve loše odluke koje su uradili u zadnjih par sezona.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
armando
Postovi: 1429
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 25 apr 2024, 18:48

Hardene, sjeti se kako je peckao Bayern dok je jurišao sa Hoffom :mrgreen:
A taman stvaram sebi listu kojih igrača bi se Bayo trebao rješiti. Na prvom mjestu Upamecano, pa onda Goretzka... :D
Daleko je on od neznalice, naprotiv. Ali ima psihoza i izgorio je. Zato i bježi sa trenerske klupe, povlači se i radi posao menadžera i direktora. Kao što @ gefufna kaže, težak ko zemlja i hoće da se pita za sve.
Kao takvog ga ne vidim kao prelazno rješenje.
Osim toga treba ga otkupiti, treba Tuchelu odštetu platiti ( osim ako odmah ne nađe angažman)
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Avatar
Arvid
Postovi: 17270
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Arvid » 25 apr 2024, 19:23

harden je napisao/la:
25 apr 2024, 18:18
Rangnick bi mogao stvarno biti priprema terena za Kloppa.
Nešto ne vjerujem da će Klopp više imati/tražiti neki ozbiljniji angažman. Lik izgleda baš iscijeđeno, ali eto dese se promjene u jednom danu a ne za godinu dana pa ćemo vidjeti. Ja ga jedino mogu zamisliti na klupi Elfa...
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1099
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zaniolo » 25 apr 2024, 19:25

Nece doci Rangnick. Vraca se Niko Kovac.

Avatar
Bayo
Postovi: 1367
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 25 apr 2024, 19:30

Možda će Rangnicka gurnuti u upravu ako naiđe netko vruć sljedeće godine...

Avatar
armando
Postovi: 1429
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 25 apr 2024, 19:32

Zaniolo je napisao/la:
25 apr 2024, 19:25
Nece doci Rangnick. Vraca se Niko Kovac.
Ovim si potvrdio da si @goretzka ako je iko i sumnjao :rol:
@osim, logično je da mu to slijedi, ali evo naggy ima ugovor 4 godine, savez nema para za bacanje (nike potvrdio :mrgreen: ) ide to lagano ka Bayi. Jedno sedam - osam godina kod nas i taman onda za selektora.
Daj da ga i mi iscjedimo.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Lenaa
Postovi: 627
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 25 apr 2024, 19:49

Sta sve "napise" onaj Elber, tacno da ti oci iskrvare od pokusaja da procitas.
Koliko samo baljezgarija u jednom postu, to je za izucavanja.
Ragnick dobiva ugovor na 3 sezone, najveca sreca za sve sto ce dobiti nogu u roku od 12 mjeseci max.

Avatar
harden
Postovi: 23648
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 25 apr 2024, 19:56

Arvid je napisao/la:
25 apr 2024, 19:23
harden je napisao/la:
25 apr 2024, 18:18
Rangnick bi mogao stvarno biti priprema terena za Kloppa.
Nešto ne vjerujem da će Klopp više imati/tražiti neki ozbiljniji angažman. Lik izgleda baš iscijeđeno, ali eto dese se promjene u jednom danu a ne za godinu dana pa ćemo vidjeti. Ja ga jedino mogu zamisliti na klupi Elfa...
Godina dvije refresha i spreman je da preuzme ono sto je uvijek htio :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
armando
Postovi: 1429
Pridružen/a: 15 feb 2009, 20:40
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la armando » 25 apr 2024, 20:22

Xavi ostaje u Barsi, slijedi li promjena mišljenja i kod Tuchela?
Vjerujem da se čeka rasplet sa Realom i onda je sve moguće.
Potvrda tome je status quo još jednu sedmicu.
Ubi Concordia, Ibi Vicktoria

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.