Ognjen Vranješ

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la OnakoBa » 05 mar 2021, 11:34

retromoos je napisao/la:
05 mar 2021, 09:05
Vranjes je promaha u glavi. On ne bi ni znao da objasni rijec nacionalista, jer je lik teski primitivac i glupan. Njemu se te tetovaze cine "u trendu" zato ih je i radio. Imao je dobrih nastupa za reprezentaciju i tu nema govora, ali svako ko misli da se treba vratiti nazad je jos veci primitivac i glupan od Vranjesa. Vranjesu nisu problem samo tetovaze, jos veci problem je prepucavanje, vrijedjanje, a posebno istrajnost u tome sa navijacima BH. Svako ko drzi makar trun do sebe, ima obraza i integriteta ce reci Vranjesu zauvijek ZBOGOM.
Pa zato se onda njegovi saigraci iz reprezentacije druze sa njim? Jasno.
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Avatar
Vucevich
Postovi: 11250
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Vucevich » 05 mar 2021, 12:29

Ognjen Vranješ neće biti na spisku Zmajeva kojeg Ivaylo Petev objavljuje naredne sedmice
:roll:

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la h1a2s3o4 » 05 mar 2021, 13:13

Pored mladih perspektivnih štopera kojima treba dati šansu da se uigraju neko priziva Vranješa.

Avatar
Nirton
Postovi: 6520
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Nirton » 05 mar 2021, 13:14

Briši temu hahahhaha
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Avatar
JohnKeynes97
Postovi: 2003
Pridružen/a: 26 sep 2020, 15:49
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la JohnKeynes97 » 05 mar 2021, 15:12

Ejs, sto su se ovi samoprozvani navijaci nasli uvrijedjeni. Neka igra momak, za razliku od nekih balerina se borio. Manite se politike. Ako vam se vec pametuje, vratite se pa odavde pametujte, lako je iz vana loziti.
PSPHM

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12046
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la BoixosNois1899 » 05 mar 2021, 16:17

Nemojte onda Peteva kriviti ako doživimo još jedan debakl u kvalifikacijama kada čovjek očito zbog pritiska ne smije pozvati one igrače koje on želi.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

mrAdislic
Postovi: 1048
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la mrAdislic » 05 mar 2021, 16:50

BoixosNois1899 je napisao/la:
05 mar 2021, 16:17
Nemojte onda Peteva kriviti ako doživimo još jedan debakl u kvalifikacijama kada čovjek očito zbog pritiska ne smije pozvati one igrače koje on želi.
Stvarno je ostecen, ne moze nikog pozvat koga zeli radi velikog pritiska :rol:
ČEtrdeset pet🖤❤️

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la WOLF20 » 05 mar 2021, 16:52

Ma jok treba pozvati Besica, Zukanovica, Sarica i ove ostale sto i ne treniraju a kamoli da odigraju par minuta meca.


Tu je selektor i neks pozove koga god on smatra da moze pomoci i na kraju ce on odgovarati za rezultate
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la HarisZe » 05 mar 2021, 22:07

On zove al se niko nejavlja u tom je problem, igraci cekaju neka bolja vremena i nekog drugog selektora
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

CevapiPrijeUtakmice
Postovi: 357
Pridružen/a: 26 dec 2020, 18:16
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la CevapiPrijeUtakmice » 05 mar 2021, 23:20

Petev je pametniji od ovih nasih Jugoslovena koji se vole ulizivati svojoj braci Srbima.
Ne vjerujem da ce pozvati onog debila.
Asmir Begović - Najbolji golman u Bh. historiji

CevapiPrijeUtakmice
Postovi: 357
Pridružen/a: 26 dec 2020, 18:16
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la CevapiPrijeUtakmice » 05 mar 2021, 23:27

Ovi sto prizeljkuju povratak Vranjesa vjerovatno imaju slican naglasak ko u Meme:



"Ćojek koji je natopio dres znojem za rep'staciju... reci majke ti, jesi naciJonalista?"
Asmir Begović - Najbolji golman u Bh. historiji

Avatar
Sheyi
Postovi: 12218
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sheyi » 11 mar 2021, 10:42

Ognjen Vranješ otkrio da su ga zvali iz NFSBiH, ponovo je uvrijedio BH Fanaticose
11 Marta, 2021 09:10


Defanzivac belgijskog Charleroija razriješio je sve češće špekulacije o njegovom povratku u Zmajeve otkako je nacionalni tim BiH preuzeo Bugarin Ivaylo Petev.

U razgovoru za portal provjereno.info, Banjalučanin je odbacio mogućnost da ponovo obuče dres BiH, prenosi Mondo.

– Tačno je da sam već duže vrijeme vodio razgovore sa ljudima iz Fudbalskog saveza BiH. Oni su izrazili želju da ponovo obučem dres reprezentacije. Međutim, definitivno sam stavio tačku na tu priču. Ne želim da se vraćam u fudbalsku reprezentaciju BiH. Nemam ni snage, ni volje da igram nakon svih negativnih stvari koje su dešavale oko mene, rekao je Vranješ.


Prema njegovim riječima, uvijek je u nacionalnom dresu pružao više od maksimuma, ali je uprkos svemu bio na meti raznih ljudi, koji su o njemu govorili sve najgore.

– Na terenu sam, to znaju svi pravi navijači, uvijek davao sve od sebe. Uvijek sam bio na raspolaganju, dolazio sam i povrijeđen na pripreme, igrao pod bolovima, grizao sam za dres svaku utakmicu i nikada nisam tražio alibi za bilo šta. Ni to nije bilo dovoljno. Uvijek je Ognjen Vranješ bio problem i zato ne želim više da ginem za nekog da bi me poslije toga omalovažavali raznorazni, nebitni, ljudi. Ne želim da se o meni ponovo priča sve najgore. Čovjek jednom mora da podvuče crtu i da kaže kada je dosta. Ja sam svoje rekao na terenu na kojem sam uvijek davao maksimum, pa i dan danas, kažu da sam bio jedan od najpožrtvovanijih igrača u generaciji koja je, da ne zaboravimo, otišla na Svjetsko prvenstvo. Oni kojima to nije bilo dovoljno, mogu samo da kažem, neka im je daleko lijepa kuća i neka bude na njihovu sramotu i takozvanu ljubav prema BiH. Zahvalio sam se na pozivu i poželio reprezentaciji i novom selektoru sve najbolje u budućnosti, rekao je Vranješ koji je tokom karijere reprezentativni dres nosio na 38 utakmica.

Dodao je da je ovo isključivo njegova odluka, koju je donio potpuno mirne glave.

– Niti jedan navijač, niti bilo kakav pritisak javnosti ne može da utiče na mene u bilo kojoj odluci koju donosim u svom životu. Tako je bilo i ovaj put. Ovo je isključivo moja odluka. Jednostavno, ne želim više da me bilo ko omalovažava, nipodaštava moju borbu na terenu i da za bilo kakvu grešku pokazuje prstom na mene kao jedinog krivca. Mogao sam da prihvatim poziv, da gurnem prst u oko svima kojima je Ognjen Vranješ glavna briga u životu. Da se ne lažemo, to bi podiglo ogromnu prašinu i bio bi svojevrstan ‘‘bum‘‘, ali nisam htio to da uradim. Ne zbog toga što mislim da ne mogu, sa igračke strane da pomognem, itekako mogu, igram u odličnoj formi, ali ne želim da me opet provlače po medjima i da se pričaju raznorazne gluposti o meni.


Vranješ je priznao da mu je žao pravih navijača reprezentacije BiH.

– Jedino mi je žao iskrenih navijača reprezentacije BiH koji me vole i poštuje i koji su priželjkivali moj povratak. To su navijači koji žive u ovoj, našoj, napaćenoj BiH, koji se raduju svakom uspjehu reprezentacije i kojima svaki gol ili pobjeda bar malo skrene misli sa sumorne svakodnevnice. Oni znaju da cijene sve one koji daju svoj maksimum na terenu. Od njih sam uvijek imao podršku i sa mnogima sam ostao u drugarskim odnosima. U proteklih par mjeseci dobio sam na stotine poruka. Znam da su imali veliku želju da me ponovo vide u dresu reprezetancije, ali, ponavljam, dođu vremena kada čovjek jednostavno mora da podvuče crtu preko koje ne želi da pređe. Znam da će da razumiju moju odluku, a u svoje ime želim da im se zahvalim za svu podršku tokom karijere u reprezentativnom dresu i da im poručim da nastave da bodre igrače koji sada nose dres BiH.

Ali je imao štošta da kaže i za one tzv. navijače BiH.

– Postoji grupa ljudi, lažnih navijača i patriota koje ja nazivam bauštelcima za koje nikada neću imati niti jednu lijepu riječ. Oni su najveće zlo reprezentativnog fudbala u Bosni i Hercegovini. Ponavljam, podvlačim, i jasno poručujem da ne želim sa ovim izrazom da uvrijedim ljude koji pošteno zarađuju svoj hljeb radeći teške građevinske poslove. Za takve imam najdublje poštovanje. Međutim, ovi drugi, bauštelci, koji se kriju iza imena BH Fanaticos njih ne poštujem i nikada ih neću poštovati. To sam im otvoreno rekao u više navrata. Oni su nebitna grupa koja je sebi dala za pravo da bojkotuje igrače, da bojkotuje selektora, da bojkotuje sve što im padne na pamet kako bi se, bar na trenutak osjetila bitnom, u svom nebitnom životu. Rekao sam više puta, ako im se ne sviđa kako reprezentacija igra neka ostanu kod kuće, otvore flašu vina i uživaju u nekom crtanom filmu, ali neka nađu neki crtani film koji je smiješan poput njih, bez dlake na jeziku je dodao Vranješ.

Banjalučanin je istakao da ne podnesi licemerje koje je glavna odlika lažnih patriota.

– Na stadionu, kada igra reprezentacija, njih niko nije željan. Ni igrači, niti bilo ko od pravih navijača. Oni sebi daju za pravo da se busaju u prsa sa nekim lažnim patriotizmom. Ima ona stara narodna u kojoj se spominju **** i poštenje, pa tako i oni. Žive hiljadama kilometara daleko od BiH, žive daleko od problema sa kojim se suočava narod u BiH, ne brinu brigu običnog naroda koji je ostao da živi u Bosni i Hercegovini, a onda daju sebi za pravo da pričaju kako vole Bosnu i Hercegovinu više nego bilo ko drugi. To je sramota i gnušam se takvog licemerja. Tu njihovu lažnu ljubav i lažni patriotizam odavno su svi prozreli, ali oni i dalje misle da imaju neko pravo da odlučuju o nečemu, a ne znaju, zapravo, koliko su jadni. Njih niko ne shvata ozbiljno. Niti u navijačkom svijetu, znaju oni dobro kako su prošli u Atini sa navijačima AEK-a, a niti bilo gdje drugdje. To je mizerna grupa ljudi koja liječi svoje lične frustracije. Mislim da im je dobro poručio novi selektor kada im je rekao da bi se možda i zabrinuo da ih je na one proteste tokom promocije došlo deset hiljada, a ne šaka jada. Nekada su mi pisali poruke da je moj sat otkucao, da sam persona non grata, međutim, sada je jasno, da su oni te poruke zapravo pisali sami sebi, poručio je Vranješ.

Za kraj se osvrnuo i na svoje igre u belgijskom Charleroiju, u koji je stigao januara ove godine. Za kratko vrijeme vratio se u odličnu formu i smatra da se odlazak iz Anderlechta pokazao kao pun pogodak.

– Zadovoljan sam dosadašnjim igrama za Charleroi. Od kako sam stigao u ekipi doživjeli smo samo jedan poraz, a dva puta sam biran u tim kola. Sa te strane mogu da budem zadovoljan. Predstoji nam borba za plasman u plej-of belgijskog prvenstva. Ekipa igra dobro. Na žalost, u nekim utakmicama smo propustili priliku da popravimo bodovni saldo, tako da nas do kraj očekuje velika borba za pozicije koje vode na evropsku scenu, zaključio je Vranješ razgovor za

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Maestro » 11 mar 2021, 10:52

Koji idiot. :urnebes:
Nigdje taj BHF ne spominje sranjesa ima vec godinu, dvije a on opet samo o BHF. Lik ne konta koliko je nebitan.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
feniksptica
Postovi: 15456
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la feniksptica » 11 mar 2021, 11:04

Sve u pravu za BHF i koliko su se umisli i koliko veze imaju sa savezom i naravno da su postali sluga saveza.
Govorim za BHF zadnjih godina.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Sindikat12
Postovi: 688
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sindikat12 » 11 mar 2021, 11:08

feniksptica je napisao/la:
11 mar 2021, 11:04
Sve u pravu za BHF i koliko su se umisli i koliko veze imaju sa savezom i naravno da su postali sluga saveza.
Govorim za BHF zadnjih godina.

Ne budi smijesan

Avatar
feniksptica
Postovi: 15456
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la feniksptica » 11 mar 2021, 11:13

Sindikat12 je napisao/la:
11 mar 2021, 11:08
feniksptica je napisao/la:
11 mar 2021, 11:04
Sve u pravu za BHF i koliko su se umisli i koliko veze imaju sa savezom i naravno da su postali sluga saveza.
Govorim za BHF zadnjih godina.

Ne budi smijesan
Izuzev vrijedjanja za ''baustelce'', ostalo manje vise stoji. Ova garnitura BHF smatra se isuvise bitnim. Dodjemo na stadion i ocekujes od njih da povedu stadion da se da podrska igracima oni svoju furku furaju, zive svoj svijet. Il ako se povede to je ono od cega se raju vise povraca..Bosna je sampion ooo.

Nije to to vise. I oni dodju na stadion da odrade utakmicu za sebe i haj kuci
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12046
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la BoixosNois1899 » 11 mar 2021, 11:22

Gospodin ostao do kraja :salut:

Hvala ti Ognjene za sve a tzv. navijači neka gledaju Todorovića i propalitete iz BH lige na poziciji desnog beka kad im ti nisi odgovarao.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Honorar
Postovi: 735
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Honorar » 11 mar 2021, 11:30



Da ne bi fanaticosa ovako bi se navijalo i kad repka igra. Ognjene, umri gnjido!

Avatar
Sheyi
Postovi: 12218
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la Sheyi » 11 mar 2021, 11:31

Mislim da se ipak sam eliminisao postupcima van terena. Nema to veze sa BHF, sad tvrditi drugacije mogu samo nekakva djecurlija trolanjem koje nema veze s vezom kao i nekakvi koji slicno razmisljanje imaju poput Ognjena. Ako mi neko tetovira dio drzave, cije je stvaranje nastalo na genodicu, progonu, silovanju, pljackanju, te tetovira nekakve cetnike, ne moze to niko opravdati i da taj isti nastavi igrati za drzavnu reprezentaciju ne moze doci u obzir.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15456
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Ognjen Vranješ

Post Postao/la feniksptica » 11 mar 2021, 11:57

Sve je to ok. Vjerovatno na kraju krajeva i treba zastiti interese drzave i zrtve rata. Samo kad on takav koji to ima tetovirano s tim idejaama, s tim da ''ne voli BiH'' odigra bolje i borbenije nego dosta mladji, vecih patriota treba se zapitat koliko to na kraju krajeva ima ulogu...
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.