GOAT!

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Petardaa
Postovi: 1035
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la Petardaa » 08 jan 2023, 18:28

Beko023 je napisao/la:
08 jan 2023, 18:24
Anketa fucking portala B92 kao mjerodavna. Rokni se.

Pa tamo je Jokic najveci kosarkas ikad, Novax tenisac, Ilic rukometas i tako dalje i tako dalje. :rol:
Logicno. Isto kao sto bi i kod nas Dzeko dobio glasova koliko i Messi kada bi ga stavili u anketu :rol:

Avatar
Beko023
Postovi: 464
Pridružen/a: 19 dec 2022, 19:55
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la Beko023 » 08 jan 2023, 18:33

Petardaa je napisao/la:
08 jan 2023, 18:28
Beko023 je napisao/la:
08 jan 2023, 18:24
Anketa fucking portala B92 kao mjerodavna. Rokni se.

Pa tamo je Jokic najveci kosarkas ikad, Novax tenisac, Ilic rukometas i tako dalje i tako dalje. :rol:
Logicno. Isto kao sto bi i kod nas Dzeko dobio glasova koliko i Messi kada bi ga stavili u anketu :rol:
Pa gdje ces to s.ranje postavljat. :rol:

Srbi su najjaci po tom pitanju, kraljevi lozenja.

Btw. Dzekica krampica je u ovom trenutku jaci od Messija. :kafa:
🔴 MIA SAN MIA 🔴

6x 🏆 UCL
32x 🏆 Bundesliga
20x 🏆 DFB Pokal

Avatar
Petardaa
Postovi: 1035
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la Petardaa » 08 jan 2023, 18:39

Beko023 je napisao/la:
08 jan 2023, 18:33
Petardaa je napisao/la:
08 jan 2023, 18:28
Beko023 je napisao/la:
08 jan 2023, 18:24
Anketa fucking portala B92 kao mjerodavna. Rokni se.

Pa tamo je Jokic najveci kosarkas ikad, Novax tenisac, Ilic rukometas i tako dalje i tako dalje. :rol:
Logicno. Isto kao sto bi i kod nas Dzeko dobio glasova koliko i Messi kada bi ga stavili u anketu :rol:
Pa gdje ces to s.ranje postavljat. :rol:

Srbi su najjaci po tom pitanju, kraljevi lozenja.

Btw. Dzekica krampica je u ovom trenutku jaci od Messija. :kafa:
Sta sam postavio? Ovdje je govor o fudbalu, a ne tenisu, kosarci ili cemu vec :urnebes:

A na kraju krajeva, Đokovic je mnogo blize da bude GOAT u tenisu (ako vec nije) nego CR u fudbalu...

Avatar
Beko023
Postovi: 464
Pridružen/a: 19 dec 2022, 19:55
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la Beko023 » 08 jan 2023, 18:45

Petardaa je napisao/la:
08 jan 2023, 18:39
Beko023 je napisao/la:
08 jan 2023, 18:33
Petardaa je napisao/la:
08 jan 2023, 18:28


Logicno. Isto kao sto bi i kod nas Dzeko dobio glasova koliko i Messi kada bi ga stavili u anketu :rol:
Pa gdje ces to s.ranje postavljat. :rol:

Srbi su najjaci po tom pitanju, kraljevi lozenja.

Btw. Dzekica krampica je u ovom trenutku jaci od Messija. :kafa:
Sta sam postavio? Ovdje je govor o fudbalu, a ne tenisu, kosarci ili cemu vec :urnebes:

A na kraju krajeva, Đokovic je mnogo blize da bude GOAT u tenisu (ako vec nije) nego CR u fudbalu...
Ovaj drugi red te odao. Trollas ali prelose.

Razumijem da vam je tesko prihvatiti da Messi nikada nece biti najveci jer se na klupskom nivou nije dovoljno pokazao kao Krile.

Mogli bi onda i Pelea staviti na prvo mjesto jer ima najvise Mundijala. Ali na klupskom nivou nije to to bilo. Krile je ostvaren i na klupskom i na reprezentativnom nivou. Kralj, otac, koza. :salut:
🔴 MIA SAN MIA 🔴

6x 🏆 UCL
32x 🏆 Bundesliga
20x 🏆 DFB Pokal

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la OldFashioned » 08 jan 2023, 19:28

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Petardaa
Postovi: 1035
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la Petardaa » 08 jan 2023, 19:33

Beko023 je napisao/la:
08 jan 2023, 18:45
Petardaa je napisao/la:
08 jan 2023, 18:39
Beko023 je napisao/la:
08 jan 2023, 18:33


Pa gdje ces to s.ranje postavljat. :rol:

Srbi su najjaci po tom pitanju, kraljevi lozenja.

Btw. Dzekica krampica je u ovom trenutku jaci od Messija. :kafa:
Sta sam postavio? Ovdje je govor o fudbalu, a ne tenisu, kosarci ili cemu vec :urnebes:

A na kraju krajeva, Đokovic je mnogo blize da bude GOAT u tenisu (ako vec nije) nego CR u fudbalu...
Ovaj drugi red te odao. Trollas ali prelose.

Razumijem da vam je tesko prihvatiti da Messi nikada nece biti najveci jer se na klupskom nivou nije dovoljno pokazao kao Krile.

Mogli bi onda i Pelea staviti na prvo mjesto jer ima najvise Mundijala. Ali na klupskom nivou nije to to bilo. Krile je ostvaren i na klupskom i na reprezentativnom nivou. Kralj, otac, koza. :salut:
Takvi kao sto si ti ste sada u velikoj manjini tako da vise nema nikakvog smisla voditi raspravu oko toga...Messi ili Ronaldo...

Sto se tice najveceg svih vremena za mene to ne postoji jer se ne mogu porediti igraci iz razlicitih vremena ali ako vec moram birati rekao bi Maradona i Messi.

Avatar
Beko023
Postovi: 464
Pridružen/a: 19 dec 2022, 19:55
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la Beko023 » 08 jan 2023, 20:02

Petardaa je napisao/la:
08 jan 2023, 19:33
Beko023 je napisao/la:
08 jan 2023, 18:45
Petardaa je napisao/la:
08 jan 2023, 18:39


Sta sam postavio? Ovdje je govor o fudbalu, a ne tenisu, kosarci ili cemu vec :urnebes:

A na kraju krajeva, Đokovic je mnogo blize da bude GOAT u tenisu (ako vec nije) nego CR u fudbalu...
Ovaj drugi red te odao. Trollas ali prelose.

Razumijem da vam je tesko prihvatiti da Messi nikada nece biti najveci jer se na klupskom nivou nije dovoljno pokazao kao Krile.

Mogli bi onda i Pelea staviti na prvo mjesto jer ima najvise Mundijala. Ali na klupskom nivou nije to to bilo. Krile je ostvaren i na klupskom i na reprezentativnom nivou. Kralj, otac, koza. :salut:
Takvi kao sto si ti ste sada u velikoj manjini tako da vise nema nikakvog smisla voditi raspravu oko toga...Messi ili Ronaldo...

Sto se tice najveceg svih vremena za mene to ne postoji jer se ne mogu porediti igraci iz razlicitih vremena ali ako vec moram birati rekao bi Maradona i Messi.
To mozda ti mislis da smo manjina. Nevjerovatno sta jedno prvenstvo uradi. Doduse i da ga nije osvojio vi bi smarali kako je najveci. I to razumijem jer vam je Barcelona u raspadu pa se hvatate za slamku spasa, samo da bi eto neku raspravu vodili.

Ali ne mozes zbog jednog prvenstva obrisati sve sto je Ronaldo uradio. Evo ja cu priznati da je Messi najveci ako obori rekorde Ronalda u LP, ma ako se izjednaci samo. Pa lik otisao u PSG iz mrtve Barce u jos gori klub. Tamo nikad nece osvojiti LP.

Klupska takmicenja su najbitnija jer se igraju svake godine i samim tim tu se vidi forma, vode se statistike i tako dalje. Ronaldo je tu nedokuciv. Osim ako ne mislis da je penaldzija ili ti ga kocionicar Messi bolji na klupskom nivou? Mrzi me traziti one silne trofeje, LP, SC, EPL, LaLiga, Seria A, kupovi itd itd. Uz to ima i EURO i LN. Dakle, Messijeva prednost na reprezentativnom nivou nije ni u pola velika kao Ronaldova razlika na klupskom nivou.

1. CR7
2. Pele
3. Messi/Maradona :salut:

Hocemo li doziviti @OldFashioneda, maskotu foruma?
🔴 MIA SAN MIA 🔴

6x 🏆 UCL
32x 🏆 Bundesliga
20x 🏆 DFB Pokal

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la enobarca » 08 jan 2023, 20:18

Airwayes je napisao/la:
16 dec 2022, 22:35
Cekamo nedjelju i konacni obracun. Vrijeme je da se Messi odstrani iz rasprave oko goat-a jer ne moze biti to ako nema Mundijal. :salut:
Goretzka de bar pamti sta pises glupane forumski, Mundijal prije 20 dana bio bitan a sad nije :rol:

Avatar
Beko023
Postovi: 464
Pridružen/a: 19 dec 2022, 19:55
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la Beko023 » 08 jan 2023, 20:23

enobarca je napisao/la:
08 jan 2023, 20:18
Airwayes je napisao/la:
16 dec 2022, 22:35
Cekamo nedjelju i konacni obracun. Vrijeme je da se Messi odstrani iz rasprave oko goat-a jer ne moze biti to ako nema Mundijal. :salut:
Goretzka de bar pamti sta pises glupane forumski, Mundijal prije 20 dana bio bitan a sad nije :rol:
Nisam ja ovo pisao. Trolla neko poprilicno. Pecate se lagano.
🔴 MIA SAN MIA 🔴

6x 🏆 UCL
32x 🏆 Bundesliga
20x 🏆 DFB Pokal

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la enobarca » 08 jan 2023, 20:44

Beko023 je napisao/la:
08 jan 2023, 20:23
enobarca je napisao/la:
08 jan 2023, 20:18
Airwayes je napisao/la:
16 dec 2022, 22:35
Cekamo nedjelju i konacni obracun. Vrijeme je da se Messi odstrani iz rasprave oko goat-a jer ne moze biti to ako nema Mundijal. :salut:
Goretzka de bar pamti sta pises glupane forumski, Mundijal prije 20 dana bio bitan a sad nije :rol:
Nisam ja ovo pisao. Trolla neko poprilicno. Pecate se lagano.
Sori onda

Avatar
Petardaa
Postovi: 1035
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la Petardaa » 08 jan 2023, 21:28

Beko023 je napisao/la:
08 jan 2023, 20:02
Petardaa je napisao/la:
08 jan 2023, 19:33
Beko023 je napisao/la:
08 jan 2023, 18:45


Ovaj drugi red te odao. Trollas ali prelose.

Razumijem da vam je tesko prihvatiti da Messi nikada nece biti najveci jer se na klupskom nivou nije dovoljno pokazao kao Krile.

Mogli bi onda i Pelea staviti na prvo mjesto jer ima najvise Mundijala. Ali na klupskom nivou nije to to bilo. Krile je ostvaren i na klupskom i na reprezentativnom nivou. Kralj, otac, koza. :salut:
Takvi kao sto si ti ste sada u velikoj manjini tako da vise nema nikakvog smisla voditi raspravu oko toga...Messi ili Ronaldo...

Sto se tice najveceg svih vremena za mene to ne postoji jer se ne mogu porediti igraci iz razlicitih vremena ali ako vec moram birati rekao bi Maradona i Messi.
To mozda ti mislis da smo manjina. Nevjerovatno sta jedno prvenstvo uradi. Doduse i da ga nije osvojio vi bi smarali kako je najveci. I to razumijem jer vam je Barcelona u raspadu pa se hvatate za slamku spasa, samo da bi eto neku raspravu vodili.

Ali ne mozes zbog jednog prvenstva obrisati sve sto je Ronaldo uradio. Evo ja cu priznati da je Messi najveci ako obori rekorde Ronalda u LP, ma ako se izjednaci samo. Pa lik otisao u PSG iz mrtve Barce u jos gori klub. Tamo nikad nece osvojiti LP.

Klupska takmicenja su najbitnija jer se igraju svake godine i samim tim tu se vidi forma, vode se statistike i tako dalje. Ronaldo je tu nedokuciv. Osim ako ne mislis da je penaldzija ili ti ga kocionicar Messi bolji na klupskom nivou? Mrzi me traziti one silne trofeje, LP, SC, EPL, LaLiga, Seria A, kupovi itd itd. Uz to ima i EURO i LN. Dakle, Messijeva prednost na reprezentativnom nivou nije ni u pola velika kao Ronaldova razlika na klupskom nivou.

1. CR7
2. Pele
3. Messi/Maradona :salut:

Hocemo li doziviti @OldFashioneda, maskotu foruma?
Pa i bez osvojenog SP, Messi bi postao najtrofejniji igrac u historiji fudbala. Ali meni su trofeji nebitni bez obzira na to. Ja gledam kako ko igra, a trofeji manje-vise. Pa Maradona nije osvojio ni pola trofeja kao Messi ili Ronaldo pa ga opet dosta ljudi smatra za najboljeg igraca ikada. Meni je prvom on drazi od Messija jer vise volim takve likove, nego Messija koji je povucen i miran.

Inace, sto se tice kluba...


slika

:rol:

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la OldFashioned » 08 jan 2023, 21:42

Reče lik sa 100000-im nickom :urnebes: :urnebes:
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Petardaa
Postovi: 1035
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la Petardaa » 08 jan 2023, 21:57

OldFashioned je napisao/la:
08 jan 2023, 21:42
Reče lik sa 100000-im nickom :urnebes: :urnebes:
Jos uz to je bio i kanta godine :urnebes:

Avatar
Beko023
Postovi: 464
Pridružen/a: 19 dec 2022, 19:55
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la Beko023 » 08 jan 2023, 22:51

Hahahahahajaha pa ti si Petarda za izucavanja bas kao i ostali Culesi.. Gori sam ja sto se raspravljam sa nemacima pojma :rol:

Najnebitnija statistika ikad - man of the match :rol: mene bi bilo sramota to postavit. Nista trofeji carko, golovi i to? :rol:

Lige nista sto je uzimao i kupove i u Spaniji i u Engleskoj i u Italiji?
Penaldzija otisao u Francusku da se skrasi :rol: i tamo jos kolo vode Mbappe i favelas.

@oldfashioned brat me prati i smara po forumu. Klasicna pedofilcina kojem se citav forum smije. Uz to i mostarska ubleha koja je sisla sa okolnog krsa pa kao navija za Velez. :rol:
🔴 MIA SAN MIA 🔴

6x 🏆 UCL
32x 🏆 Bundesliga
20x 🏆 DFB Pokal

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la OldFashioned » 08 jan 2023, 23:01

Nema tebi ništa bez novog trajnog izgleda. Nepopravljivi imbecil.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8131
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la baboedindzeko09 » 09 jan 2023, 02:19

Je li realno da je lik za 20 dana svaku temu usrao sa svojim pojavljivanjem po ko zna koji put na forumu? Čovjeku IP ban podhitno lupiti, nevjerovatno kakva individua
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Shategabri
Postovi: 14626
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la Shategabri » 09 jan 2023, 08:27

baboedindzeko09 je napisao/la:
09 jan 2023, 02:19
Je li realno da je lik za 20 dana svaku temu usrao sa svojim pojavljivanjem po ko zna koji put na forumu? Čovjeku IP ban podhitno lupiti, nevjerovatno kakva individua
IP ban odavno ništa ne riješava. Nema statičkog IP.
Klonere bi trebalo banovati čim prvi post napišu i skontaš ko je.
No, nije to naš posao.
Stavi na ignore, još kad ih ne bi niko citirao, bilo bi učinkovitije.
Koševo Zapad

Avatar
denimen99
Postovi: 1636
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la denimen99 » 09 jan 2023, 08:57

Niko Kranjčar je imao klasu kakvu nemaju niti Ronaldo niti Messi.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Avatar
Shategabri
Postovi: 14626
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la Shategabri » 09 jan 2023, 08:59

denimen99 je napisao/la:
09 jan 2023, 08:57
Niko Kranjčar je imao klasu kakvu nemaju niti Ronaldo niti Messi.
Ejs, Said Husejnović je Pape za sirotinju bio.

A tek Pape...bolji i od Maradone, al eto nije bio u fokusu kao ovaj.
Koševo Zapad

Avatar
denimen99
Postovi: 1636
Pridružen/a: 05 maj 2022, 19:01
Kontakt:

Re: GOAT!

Post Postao/la denimen99 » 09 jan 2023, 10:43

Žao mi je ove forumske mlađarije što nije gledala prime Niku u Hajduka, Portsmoutha i Tottenhama. Neki igrači trebaju samo malo da pokažu, da bi se vidjelo da su koze.

Evo Messi i Ronaldo se satraše od posla, pa opet je 50-50 ako pitamo masu. Za Niku niko nikada nije rekao da ne zna lopte igrati. Možda nekad nije bio u formi, zapravo većinu karijere nije bio u formi, ali znanje - neupitno, izvedba - tango, flamengo, balet, valcer kombinacija.

:p
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆

Odgovori

Natrag na “Međunarodni fudbal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.