Hamburger Sport-Verein

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Thioune će:

1. ostati do oktobra
0
Nema glasova.
2. ostati do kraja sezone 20/21
3
13%
3. se proslaviti u HSV-u
2
9%
4. Thioune who?
18
78%
 
Ukupno glasova: 23

Avatar
ledar
Postovi: 3816
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 07 jul 2023, 12:49

Kakav je taj Hadžikadunić? Kod nas će uspjeti ako ima dobru pas igru i brzinu. Pas igru jer nam 50% vremena stoperi razigravaju međusobno i sa golmanom i otvaraju igru, a brzinu jer nas obično love na kontre. To je tzv. Walter ball, s kojim je, iz meni nepoznatog razloga, dosta navijača zadovoljno.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 15 jul 2023, 13:57

Hadzikadunic je poprilican upgrade za Montera, Heyera (ne igra prirodnu poziciju) i Zumberija! Ne znam sta u njemu uopste vide ali eto…

Za danas je valjda najavljeno jos jedno pojacanje i nadam se da im Titz nije Elfadlija uvalio.
075

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 18 jul 2023, 18:06

Hadzikadunic i DHF povrijedjeni napustili danasnji trening kojem uopste Schonlau, Muheim i David nisu prisustvovali :|
Valjda sastave zdravih 11 za prvu tekmu… Spominjao se Castro-Montes kao moguce pojacanje ali ce bit da je posluzio da se popuni tzv Sommerloch

edit
Entwarnung bei Hadzikadunic, hat keine Verletzung. Er ist nur eher in die Kabine gegangen
075

Avatar
ledar
Postovi: 3816
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 18 jul 2023, 20:19

Posudili smo Van Brempta iz Salzburga za desnog braniča, tu je grdo štekalo.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 19 jul 2023, 01:05

ledar je napisao/la:
18 jul 2023, 20:19
Posudili smo Van Brempta iz Salzburga za desnog braniča, tu je grdo štekalo.
Odlican potez Boldta :clap: Dovede igraca bez otkupne klauzule i taman da pomenuti vrati formu i koliko-toliko se uigra dok konzerve iz Salcburga na kraju sezone ne prodaju Dedica.... Mikelbrencis znaci ponovo klupa. Dobro ovo ide sve.
075

Avatar
ledar
Postovi: 3816
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 19 jul 2023, 09:38

@Leon

Mickelbrencis prošle sezone nije puno igrao, ali ono što je igrao je bilo vrlo loše. A ni Heyer nije bio puno bolji. Na lijevoj strani Muheim isto nije neko veselje, još se nadam da ćemo potpisat Katterbacha, mada je sklon ozljedama.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 19 jul 2023, 22:41

ledar je napisao/la:
19 jul 2023, 09:38
@Leon

Mickelbrencis prošle sezone nije puno igrao, ali ono što je igrao je bilo vrlo loše. A ni Heyer nije bio puno bolji. Na lijevoj strani Muheim isto nije neko veselje, još se nadam da ćemo potpisat Katterbacha, mada je sklon ozljedama.
A istog takvog igrača dovode bez mogucnosti otkupa. Mickelbrencis nije ni dobio pravu sansu i misljenja sam da ga je se trebalo ovu sezonu forsirati vise. A to za Katterbacha sam totalno saglasan i mislim da su tu pravo dobre sanse da ga klub i dovede jer mu je i Reha bila u HH, istice mu poprilicno papren ugovor sa Jarčevima te se pise da ga Baumgart i ne gotivi previse.
075

Avatar
ledar
Postovi: 3816
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 20 jul 2023, 00:37

Istina je da Mikelbrencis nije baš nešto igrao, ali ono što je igrao bilo je loše, a očito ni u prijateljskim utakmicama ni na treningu nije ostavio dobar dojam da bi mu Walter vjerovo.

ljevak
Postovi: 641
Pridružen/a: 13 apr 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ljevak » 28 jul 2023, 22:02

Rano je, znam, za prognozu, ali ovo je najbolji HSV od ispadanja. Djeluje kao da je sve poslozeno da odlicnu sezonu. Vcrs kako god zavrsilo x puta su bolje djelovali od Schalkea.
Prvo poluvrijeme 15 udaraca, 4 odbrane golmana Schalkea koji bi kod drugih golmana bili sigurni golovi.

Avatar
ledar
Postovi: 3816
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 29 jul 2023, 00:42

Ma mi svaku sezonu otvorimo dobro, a na kraju šturac. Prije dvije sezone smo tako dobili štrumfove u gostima sa dva razlike a završili iza njih i bremena.

Dobar je ovaj Ignjac iz Salzburga, očito je zaluto u cvajtu.

Avatar
ledar
Postovi: 3816
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 06 avg 2023, 15:43

Nastavljamo tamo gdje smo stali prošle sezone, od gotovine radimo veresiju. Iako je podjela bodova zaslužena imali smo Ksc na pladnju. Dompe i Jatta pokazali su zašto nisu za neku jaču ligu.

Avatar
ledar
Postovi: 3816
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 29 jan 2024, 14:44

Evo da vratim temu malo naprijed. Jučerašnji poraz od naših starih rivala Ksc-a posljedica je Walterballa, ali i individualnih grešaka obrane. Što me vraća na slučaj Vušković. Prošlo je već godinu i dva mjeseca od početka doping afere, ročišta na arbitražnom sudu se stalno odgađaju (prije neki dan je otkazano zadnje bez naznake novog termina) i ispada da je i za njega i za klub bilo bolje da se nagodio na ponuđenih mu godinu dana kazne jer bi već igrao, a ovako će se trakavica nastavit još tko zna koliko dugo.

Ja ga razumijem sa ljudske strane jer je cijeli taj postupak duboko kompromitiran, ali ovako upadaš u škare - s jedne strane medicinska struka koja se između sebe dokazuje o interpretaciji nalaza, a s druge strane birokratsko pravna koja je rigidna već po definiciji. I jedna i druga struka imaju svoju logiku protiv koje se može boriti jedino istim sredstvima, što je jako zahtjevno i dugotrajno.
Meni je najizglednije da mu rebnu 2 godine i da ta presuda bude objavljena baš po isteku te 2 godine (kad se završe ročišta na arbitraži) pa bi mogao zaigrati u proljetnom dijelu iduće sezone.

Avatar
ledar
Postovi: 3816
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 20 feb 2024, 15:48

Došao nam je Baumgart, iza sebe ima rezultata ali nisam baš nešto siguran da je on dobar izbor za nas. No, kako god, sretno herr Steffen!

Avatar
ledar
Postovi: 3816
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 10 mar 2024, 12:40

Pa evo, pokazalo se već nakon 3 utakmice da je skepsa bila opravdana, Baumgart nije stabilizirao defenzivu a ofenziva se urušila ko kula od karata. Što je bilo i očekivano jer je momčad bila bazirana na krilima (Dompe, Jatta), a ne na dva špica, od kojih je jedan tek u procesu traženja (Königsdorfer ili Nemeth). Ipak mislim da se nije puno izgubilo jer ni Walterball ne bi donio promociju. Baumgarta treba ostaviti do kraja da se vidi kolko može/ne može, a onda ćemo vidjet što će vijeće "mudraca" odlučit o Boldtu i Costi.

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.