RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11611
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 29 apr 2024, 21:23

VictoriasFikret je napisao/la:
29 apr 2024, 21:20
OnlyLeft22 je napisao/la:
29 apr 2024, 21:13
Bolje je da ne pocnemo pisati o psovkama sa dedare :rol: :rol: :rol:
Više su kletve nego psovke.
Dobro kazes :mrgreen:

Btw gledam malo nase stare sastave i u sezoni 2013/14 smo stvarno imali ok sastav. Zato smo i 5. zavrsili (4 boda od evrope)

Zadnja utakmica protiv Zelje: Bobic, Merzic, Skaljic, Letic, Pejic, Blagojevic, Zolj, Jankovic, Maletic, Hebibovic, Okic.
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1280
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Kulesza » 29 apr 2024, 21:43

OnlyLeft22 je napisao/la:
29 apr 2024, 21:23
VictoriasFikret je napisao/la:
29 apr 2024, 21:20
OnlyLeft22 je napisao/la:
29 apr 2024, 21:13
Bolje je da ne pocnemo pisati o psovkama sa dedare :rol: :rol: :rol:
Više su kletve nego psovke.
Dobro kazes :mrgreen:

Btw gledam malo nase stare sastave i u sezoni 2013/14 smo stvarno imali ok sastav. Zato smo i 5. zavrsili (4 boda od evrope)

Zadnja utakmica protiv Zelje: Bobic, Merzic, Skaljic, Letic, Pejic, Blagojevic, Zolj, Jankovic, Maletic, Hebibovic, Okic.
Treba napravit turnir u Sjevernom, generacije iz 1999 vs 2007 vs 2014, još kad bi dodali četvrtu generaciju u tom periodu prodale bi se ulaznice ko za Evropu :D
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Cernica22
Postovi: 1290
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Cernica22 » 29 apr 2024, 21:45

Kulesza je napisao/la:
29 apr 2024, 21:43
OnlyLeft22 je napisao/la:
29 apr 2024, 21:23
VictoriasFikret je napisao/la:
29 apr 2024, 21:20


Više su kletve nego psovke.
Dobro kazes :mrgreen:

Btw gledam malo nase stare sastave i u sezoni 2013/14 smo stvarno imali ok sastav. Zato smo i 5. zavrsili (4 boda od evrope)

Zadnja utakmica protiv Zelje: Bobic, Merzic, Skaljic, Letic, Pejic, Blagojevic, Zolj, Jankovic, Maletic, Hebibovic, Okic.
Treba napravit turnir u Sjevernom, generacije iz 1999 vs 2007 vs 2014, još kad bi dodali četvrtu generaciju u tom periodu prodale bi se ulaznice ko za Evropu :D
Generacija 2011/12 vs 2015/16 bi na penale poslije 120 minuta zavrsilo 0-0.
Dosadno mu valjda bilo pa Neretvi jednom reče- sjećaš li se sestro draga one stare razglednice, do mene dođe, a na njoj piše- vole te RAja iz Cernice.
19V22

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11611
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 29 apr 2024, 21:48

Cernica22 je napisao/la:
29 apr 2024, 21:45
Kulesza je napisao/la:
29 apr 2024, 21:43
OnlyLeft22 je napisao/la:
29 apr 2024, 21:23


Dobro kazes :mrgreen:

Btw gledam malo nase stare sastave i u sezoni 2013/14 smo stvarno imali ok sastav. Zato smo i 5. zavrsili (4 boda od evrope)

Zadnja utakmica protiv Zelje: Bobic, Merzic, Skaljic, Letic, Pejic, Blagojevic, Zolj, Jankovic, Maletic, Hebibovic, Okic.
Treba napravit turnir u Sjevernom, generacije iz 1999 vs 2007 vs 2014, još kad bi dodali četvrtu generaciju u tom periodu prodale bi se ulaznice ko za Evropu :D
Generacija 2011/12 vs 2015/16 bi na penale poslije 120 minuta zavrsilo 0-0.
I penali bi zavrsili 1:0 ili 2:1

Kroz sta smo mi sve prosli, i onda neko nije zadovoljan sa sitauacijom danas :rol: :rol: :rol:

@kulesza ja licno ne zelim gledati te generacije vise, dosta mi je to sto sam ih godinama gledao, i to po blatu :damn:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 8047
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la *p!p!t@* » 29 apr 2024, 22:03

Šta fali da nas Pyunik zapadne u Evropi, samo pritisak na Tarika Isića i prolazimo dalje :rol:
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
rodjak
Postovi: 2271
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 29 apr 2024, 22:24

ako nije bilo ovo sklanjanje radi nekog dila oko Gulasa(to bi nekako razumioi) onda nek se prce i oni i sklanjanje i ovakva igra(posebno prvo poliuvrijeme :puke: ).Nikad mi mentalitetom iz kasabe necemo izaci ovakvim nacinom funkcionisanja.Sarajevo ima dobar roster i ono bi sigurno obezbjediulo evropu bez ikakvog sklanjanja,tako da mi je ovo bezveze :puke: .Igraje bola lopte ,dajte sve od sebe pa makar izgubili i 5:0 jeblo vas bola sklanjanje :puke: ,gadi mi se ovo sve kod nas sta se radi u ligi (mada mi tu najmanje ucestvujemo).Lijepi El Presidente ,nema kod njega nikakvih nedopustenih radja samo igrati posteno pa makar ispali. :nene: zato ga volim i zalim za njim :( .Sve mi se vise ovo gadi ,citav zivot sam uz Velez i fudbal ,puno me Velez kostao svacega ali me ove stvari smaraju da jednostavno sve napustim i kupim sebi mlat i idem u ribu,**** bola ovo vise ,prcim ti ja ovo sve :evil:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

CampobelloDiMazara
Postovi: 3066
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 29 apr 2024, 22:31

Kakve su ovo sizofrenije :tokralju:

Nastavite tako hraniti one koji jedva cekaju da se sve ovo raspadne. Sutra neces smjeti izgubiti od Posusja jer ce se 40 degenerika natovariti da si prodao. Tih 40 ce uvjeriti u to novih 40 i idemo sa scenariom Gosk nakon kojeg smo povjerenje vracali 7-8 godina. A sve to jer smo izgubili sa Zvonicem Suljicem Dzaficem Prsesom Pucom i Vehabovicem protiv tri puta boljeg Sarajeva cija je klupa sinoc bila bolja od nase prve postave :puke:

killafrommanilla
Postovi: 3551
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la killafrommanilla » 29 apr 2024, 22:34

rodjak je napisao/la:
29 apr 2024, 22:24
ako nije bilo ovo sklanjanje radi nekog dila oko Gulasa(to bi nekako razumioi) onda nek se prce i oni i sklanjanje i ovakva igra(posebno prvo poliuvrijeme :puke: ).Nikad mi mentalitetom iz kasabe necemo izaci ovakvim nacinom funkcionisanja.Sarajevo ima dobar roster i ono bi sigurno obezbjediulo evropu bez ikakvog sklanjanja,tako da mi je ovo bezveze :puke: .Igraje bola lopte ,dajte sve od sebe pa makar izgubili i 5:0 jeblo vas bola sklanjanje :puke: ,gadi mi se ovo sve kod nas sta se radi u ligi (mada mi tu najmanje ucestvujemo).Lijepi El Presidente ,nema kod njega nikakvih nedopustenih radja samo igrati posteno pa makar ispali. :nene: zato ga volim i zalim za njim :( .Sve mi se vise ovo gadi ,citav zivot sam uz Velez i fudbal ,puno me Velez kostao svacega ali me ove stvari smaraju da jednostavno sve napustim i kupim sebi mlat i idem u ribu,**** bola ovo vise ,prcim ti ja ovo sve :evil:
Kakvo sklanjanje druze dragi kakvo sklanjanje. Razmisli 5 puta prije nego sto nesto napises, posebo ovdje.

I preporucujem ti da prestanes pratiti Velez ako si ovdje vidio ista sumnjivo. Jednostavno - nemamo kvalitet dovoljan da igramo svaku utakmicu na nivou, i opet smo igrali i tezili fudbalu i imali posjed. Sad to sto imas rahmetli Zvonica koji ni rukama ne moze zaustaviti Catakovica je problem MOSTARA jer evo vidim digli su se vec dezurni kriticari da ga brane.

A kloc ne moze veci bit. Plus nisi imao Oreca i Guliashvilija. Sta si mislio?

I objasni mi u kojem dijelu utakmice si vidio sklanjanje?
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Espiritosanto
Postovi: 3053
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 29 apr 2024, 22:46

Mogao se Rainman oglasiti,malo novosti.
Kamp u Blagaju, prelazi rok planovi, očekivanja europa i iduća sezona??
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

Addo1922
Postovi: 379
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Addo1922 » 29 apr 2024, 22:53

rodjak je napisao/la:
29 apr 2024, 22:24
.Lijepi El Presidente ,nema kod njega nikakvih nedopustenih radja samo igrati posteno pa makar ispali. :nene: zato ga volim i zalim za njim
Zato ga sada nema nigdje, pregorio u prevelikoj zelji da sve radi ispravno.

Ovo sto imamo danas je bolje za klub jer ne trpi ni rezultat ni infrastruktura.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11611
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 29 apr 2024, 22:54

Addo1922 je napisao/la:
29 apr 2024, 22:53
rodjak je napisao/la:
29 apr 2024, 22:24
.Lijepi El Presidente ,nema kod njega nikakvih nedopustenih radja samo igrati posteno pa makar ispali. :nene: zato ga volim i zalim za njim
Zato ga sada nema nigdje, pregorio u prevelikoj zelji da sve radi ispravno.

Ovo sto imamo danas je bolje za klub jer ne trpi ni rezultat ni infrastruktura.
Najrealniji post :thumbup:

@espiritosanto slazem se :thumbup: javi se rainman
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
rodjak
Postovi: 2271
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 29 apr 2024, 23:05

killafrommanilla je napisao/la:
29 apr 2024, 22:34


Kakvo sklanjanje druze dragi kakvo sklanjanje. Razmisli 5 puta prije nego sto nesto napises, posebo ovdje.

I preporucujem ti da prestanes pratiti Velez ako si ovdje vidio ista sumnjivo. Jednostavno - nemamo kvalitet dovoljan da igramo svaku utakmicu na nivou, i opet smo igrali i tezili fudbalu i imali posjed. Sad to sto imas rahmetli Zvonica koji ni rukama ne moze zaustaviti Catakovica je problem MOSTARA jer evo vidim digli su se vec dezurni kriticari da ga brane.

A kloc ne moze veci bit. Plus nisi imao Oreca i Guliashvilija. Sta si mislio?

I objasni mi u kojem dijelu utakmice si vidio sklanjanje?
necu dalje u polemiku na ovom forumu (mozda negdje drugo)
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Direktorcic
Postovi: 1924
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 29 apr 2024, 23:14

emil02in je napisao/la:
29 apr 2024, 19:25
Direktorcic je napisao/la:
29 apr 2024, 18:35
Espiritosanto je napisao/la:
29 apr 2024, 17:31

Prvi dio si upravu, ovaj za Alagića ne baš.
Treba biti pošten i reći da je u njegovo vrijeme došao Hadzikić, Hrkać,Oreč,Bruno,Tino Lauš na posudbu ,pa Mahmić kojeg smo svi prizivali.
Da je bilo fula u oba njegova prelazna roka bilo je ali je doveo i neke igrače koji su i danas najbolji.
Dovoljan mi je Wallace samo da znam sta je radio a da je to dobro bilo sigurno bi on direktor ostao,corava koka zrno ubode

Ali pusti to uvjerit ces se brzo kakav ce biti prelazni tako da nam je svaki prelazni rok bio presmijesan :bih: :mrgreen:


Nadam se da je ovo istina,ali koga su zmije klale i guštera se boji.
Ma neko samo logicno razmisljanje,ali opet nam imena nista ne pricaju,uvjerili smo se i sa nama i sa drugim klubovima, mislim da ce ovo ljeto biti pun pogodak

1981ultra
Postovi: 588
Pridružen/a: 13 nov 2020, 16:15
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la 1981ultra » 29 apr 2024, 23:35

slika

Noćna mora svakog Veležovog navijača i tačka. Kakvo pravdanje kakvo patetisanje i romantizacija.

300 utakmica 200 utakmica gdje je imo najmanje po dva kiksa tokom utakmice, 30 utakmica za desetku i 70 utakmica mrtva prolazna šestica ili sedmica

nekazivimostarr
Postovi: 142
Pridružen/a: 24 feb 2024, 23:01
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la nekazivimostarr » 29 apr 2024, 23:46

1981ultra je napisao/la:
29 apr 2024, 23:35
slika

Noćna mora svakog Veležovog navijača i tačka. Kakvo pravdanje kakvo patetisanje i romantizacija.

300 utakmica 200 utakmica gdje je imo najmanje po dva kiksa tokom utakmice, 30 utakmica za desetku i 70 utakmica mrtva prolazna šestica ili sedmica
Nit je znao prije,nit zna sad,nit će znat ikad. Ne znam zašto se on vise drzi u velezu osim ako nadjemo pricat kako je on velezovo dijete i te price za malu djecu. Mislim da je krajnje vrijeme da se predje preko toga,zahvali mu se i pozeli mu se sreca u nastavku karijere. Ako je mogao Leo Messi iz Barcelone moze i Denis Zvonic iz Veleza,ha ja
Hercegovka loza,hašiš trava,neka živi Mostar naša država!

1981ultra
Postovi: 588
Pridružen/a: 13 nov 2020, 16:15
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la 1981ultra » 29 apr 2024, 23:58

nekazivimostarr je napisao/la:
29 apr 2024, 23:46
1981ultra je napisao/la:
29 apr 2024, 23:35
slika

Noćna mora svakog Veležovog navijača i tačka. Kakvo pravdanje kakvo patetisanje i romantizacija.

300 utakmica 200 utakmica gdje je imo najmanje po dva kiksa tokom utakmice, 30 utakmica za desetku i 70 utakmica mrtva prolazna šestica ili sedmica
Nit je znao prije,nit zna sad,nit će znat ikad. Ne znam zašto se on vise drzi u velezu osim ako nadjemo pricat kako je on velezovo dijete i te price za malu djecu. Mislim da je krajnje vrijeme da se predje preko toga,zahvali mu se i pozeli mu se sreca u nastavku karijere. Ako je mogao Leo Messi iz Barcelone moze i Denis Zvonic iz Veleza,ha ja
Tako je a i ta priča djeca Veleža je toliko neosnovana i nerealna guraju je samo zlobnici kluba, slažem se ja da bi najbolje bilo da igraju djeca lokalna i da klub pravi pare, smanjuje troškove da ta ista djeca ginu itd. Međutim realnost je surova, imamo prije svega NAŠE trenere koji su goli ku..., a zatim i ta priča kako naša djeca barem ginu nije istinita, evo Tarik Šikalo je odigrao 50 utakmica za Velež svi ovdje evo slozit ćemo se da i nismo bas vidjeli tu "pogibiju na terenu". Ovaj Milak je odron od igrača što je prošlu domaću debitirao i to vide svi. Svima je jasno, sinoć sa tribine gledam kako se mali Puce zagrijava, odmah mozes vidjeti da je to nonšalantno kao on je već neka ugledna ličnost neka igračina ma joooj a samo liči na igrača i daj Bože da uspije. Ostalu našu djecu i juniore neću komentarisati, bojim se da je i Klafurić svijestan da tu nema materijala, ali uprava i ova i ona podliježe pritisku javnosti oko naše djece. Mi moramo dovesti sa strane stručnjake ako hocemo da pravimo igrače od naše djece, ili nema profita od naše djece. Ne idu u istu rečenicu uspjeha naši domaci lokalni treneri kojekakve mahalske legende kluba i naša djeca NIKAKO. I treba stati u kraj već jednom narativu legenda koja je klub do smrti zaduzila, **** bola od Veleža nikom Velež ništa nije dužan.

Gr0hot
Postovi: 474
Pridružen/a: 30 dec 2021, 17:30
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Gr0hot » 30 apr 2024, 00:41

1981ultra je napisao/la:
29 apr 2024, 23:58
nekazivimostarr je napisao/la:
29 apr 2024, 23:46
1981ultra je napisao/la:
29 apr 2024, 23:35
slika

Noćna mora svakog Veležovog navijača i tačka. Kakvo pravdanje kakvo patetisanje i romantizacija.

300 utakmica 200 utakmica gdje je imo najmanje po dva kiksa tokom utakmice, 30 utakmica za desetku i 70 utakmica mrtva prolazna šestica ili sedmica
Nit je znao prije,nit zna sad,nit će znat ikad. Ne znam zašto se on vise drzi u velezu osim ako nadjemo pricat kako je on velezovo dijete i te price za malu djecu. Mislim da je krajnje vrijeme da se predje preko toga,zahvali mu se i pozeli mu se sreca u nastavku karijere. Ako je mogao Leo Messi iz Barcelone moze i Denis Zvonic iz Veleza,ha ja
Tako je a i ta priča djeca Veleža je toliko neosnovana i nerealna guraju je samo zlobnici kluba, slažem se ja da bi najbolje bilo da igraju djeca lokalna i da klub pravi pare, smanjuje troškove da ta ista djeca ginu itd. Međutim realnost je surova, imamo prije svega NAŠE trenere koji su goli ku..., a zatim i ta priča kako naša djeca barem ginu nije istinita, evo Tarik Šikalo je odigrao 50 utakmica za Velež svi ovdje evo slozit ćemo se da i nismo bas vidjeli tu "pogibiju na terenu". Ovaj Milak je odron od igrača što je prošlu domaću debitirao i to vide svi. Svima je jasno, sinoć sa tribine gledam kako se mali Puce zagrijava, odmah mozes vidjeti da je to nonšalantno kao on je već neka ugledna ličnost neka igračina ma joooj a samo liči na igrača i daj Bože da uspije. Ostalu našu djecu i juniore neću komentarisati, bojim se da je i Klafurić svijestan da tu nema materijala, ali uprava i ova i ona podliježe pritisku javnosti oko naše djece. Mi moramo dovesti sa strane stručnjake ako hocemo da pravimo igrače od naše djece, ili nema profita od naše djece. Ne idu u istu rečenicu uspjeha naši domaci lokalni treneri kojekakve mahalske legende kluba i naša djeca NIKAKO. I treba stati u kraj već jednom narativu legenda koja je klub do smrti zaduzila, **** bola od Veleža nikom Velež ništa nije dužan.
Bravo. lokalni treneri koji nemaju potrebno trenersko znanje su jedna od vecih gresaka uprave kluba - def.

ElimGarak
Postovi: 101
Pridružen/a: 04 feb 2024, 12:15
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la ElimGarak » 30 apr 2024, 01:08

Informacije za stadion - tema o stadionu.

Proljeće 2027. dolazimo :opaopa:

Poklon uprave - kompletiran stadion s 8.800 mjesta i svim natkrivenim tribinama za 105 godina kluba

:opaopa: :opaopa: :opaopa:

Avatar
emil02in
Postovi: 3719
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 30 apr 2024, 06:28

Jašta sklonili se Sarajevu sa 3 100% šanse koje smo fulili,sa onolikom Osmanovim odbranama bez kojih bi bio potop.Kakvih samo ima budala to je ozbiljno izučavanje!
Niko od ovih što pišu o sklanjanju nisu ništa pisali kada su nas "naša" djeca po sudu ganjala!!!Kad su naš naše "legende" skoro ugasile,već sa njima kafe ispijaju.A sad našli srat o nekom sklanjanju,majke vam gledate li se u ogledalo ujutro kad se umijete u kupatilu???I ovaj pojam "naša" djeca treba zabraniti da se spominje ikako,ja kad ga pročitam muka mi dođe.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

1981ultra
Postovi: 588
Pridružen/a: 13 nov 2020, 16:15
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la 1981ultra » 30 apr 2024, 06:35

emil02in je napisao/la:
30 apr 2024, 06:28
Jašta sklonili se Sarajevu sa 3 100% šanse koje smo fulili,sa onolikom Osmanovim odbranama bez kojih bi bio potop.Kakvih samo ima budala to je ozbiljno izučavanje!
Niko od ovih što pišu o sklanjanju nisu ništa pisali kada su nas "naša" djeca po sudu ganjala!!!Kad su naš naše "legende" skoro ugasile,već sa njima kafe ispijaju.A sad našli srat o nekom sklanjanju,majke vam gledate li se u ogledalo ujutro kad se umijete u kupatilu???I ovaj pojam "naša" djeca treba zabraniti da se spominje ikako,ja kad ga pročitam muka mi dođe.

Tako je brate i naša djeca i naši treneri i naše legende i meni se želudac okrene kad čujem patetisanje i moralisanje u vezi toga

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.