RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Addo1922
Postovi: 335
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Addo1922 » 03 maj 2024, 21:47

VictoriasFikret je napisao/la:
03 maj 2024, 20:56
Ovo bi bio šlag na tortu.

Obavezno nam treba neki partner koji ce opremiti fan shop, ovo sto joma radi nije profesionalno. Nikada nisu napunili shop.

Avatar
Xenophon
Postovi: 113
Pridružen/a: 05 nov 2023, 13:14
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Xenophon » 03 maj 2024, 21:49

Direktorcic je napisao/la:
03 maj 2024, 21:46
Xenophon je napisao/la:
03 maj 2024, 21:42
Nije mu velika plata u Širokom, zato je potpisao i na godinu dana da mu bude odskočna daska.

Od mojih pouzdanih izvora, Kpan ima mizernih 2500-3500KM, zaista sam zaboravio tačnu cifru, odličan krilni igrač. Kada kažem mizernih, usporedite sa primanjima Džafića :)
Kpan bi nam dobrodosao a pise da mu je nas miljenik Neven menadzer kao i nasem treneru
Mislim da od toga nema nažalost ništa jer ima još godinu dana ugovor.

Od igrača koji su realna opcija a mogu doprinjeti kvaliteti ekipe jesu Kuprešak i Luka Mamić. Obojici ističe ugovor na kraju mjeseca.

Ne bih se začudio da pređu u Zrinjski, vole oni uzimate tako igrače gdje Velež pokaže interes :)
Republika Bosna i Hercegovina

CampobelloDiMazara
Postovi: 3038
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 03 maj 2024, 21:50

Rodjeni prekrasno ljeto je pred nama. Hvala svima a najvise Klafuricu koji je sa ovim igracima izborio evropu bez zavaljivanja raskidima i dovodjenjem preplacenih zvijezda. Hvala upravnom odboru koji mu je vjerovao da to moze i igracima koji su borbom nadomirivali manjak kvaliteta. Velez je postao jedna velika familija. Sada se pokusati pojacati da evropa ne bude samo izlet. Clanske obavezno za kupovinu ulaznica pa bilo nas na bilinom 3000

Direktorcic
Postovi: 1890
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 03 maj 2024, 21:59

Samo se i pise svasta ovdje,napisa neko danas jucer tako odlucno i tvrdo da sto je Gholami igrao,igrao je kao nece vise i danas odradi utakmicu.Da je neko bez koga ne mozemo i ne bi rekao dosao je nespreman nije bio bas tu svaku utakmicu da je postao"nezamjenljiv".
Ruku na srce fudbal je danas takav,ode svaki prelazni rok 5 igraca dodje novih 5.Ode ti najbolji igrac nekad ne mozes ga sprijeciti jer ima obecanja ponude, sve u svemu bit ce zanimljivo

Avatar
begla
Postovi: 75
Pridružen/a: 02 jun 2010, 12:22
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la begla » 03 maj 2024, 22:17

CampobelloDiMazara je napisao/la:
03 maj 2024, 21:50
Rodjeni prekrasno ljeto je pred nama. Hvala svima a najvise Klafuricu koji je sa ovim igracima izborio evropu bez zavaljivanja raskidima i dovodjenjem preplacenih zvijezda. Hvala upravnom odboru koji mu je vjerovao da to moze i igracima koji su borbom nadomirivali manjak kvaliteta. Velez je postao jedna velika familija. Sada se pokusati pojacati da evropa ne bude samo izlet. Clanske obavezno za kupovinu ulaznica pa bilo nas na bilinom 3000
1.dan prodaja samo uz sezonsku i clansku
2.dan clanske
3.dan clanske
4.dan ako ostane slobodna prodaja
"jedno pitanje je samo ostalo..."

Avatar
Xenophon
Postovi: 113
Pridružen/a: 05 nov 2023, 13:14
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Xenophon » 03 maj 2024, 22:19

Kad smo kod igrača, Tuzla, koja ispada, ima par zanimljivih igrača. Nije lako Upravi zajedno sa trenerom dovesti adekvatne igrače koji će nastavit sa razvojem klub u igračkom smislu.
Republika Bosna i Hercegovina

ra1981
Postovi: 1354
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la ra1981 » 03 maj 2024, 22:21

MostarskiSin je napisao/la:
03 maj 2024, 21:26
Xenophon je napisao/la:
03 maj 2024, 21:18
Kupreščak nam treba bit prvo pojačanje ako ode Šturm, s tim da može igrati i kao krilni igrač.
Dva nova krilna igrača, veznjak, možda kreator te dodatni napadač.
Po zadnjim informacijama koje imam od covjeka bliskog Kevelju, moglo bi doci do preokreta sto se tice Sturma. Postoji mogucnost da produzi ugovor ali bez obzira na to opet bih pokusao dovesti Kupresaka, neka konkurencije a ne vjerujem da ima bas veliku platu.

Sto se desnog beka tice, ne znam vrijedi li i dalje dogovor Klafurica i Karla Isasegija. On je trebao jos zimus doci kao konkurencija Orecu ali ga nije klub pustio jer ima ugovor do kraja sezone.

Najvjerovatnije da ce nam trebati 3 krila za iducu sezonu jer se na Pecu ne racuna i vjerovatno ce biti sporazumni raskid ugovora. Za Guliashvilija vec znamo da se nazalost vraca u Sarajevo.

Jos jedan kvalitetan veznjak i spic jer ce Haska biti zamjena iducu sezonu.
Navodno je Karlo završen.

nekazivimostarr
Postovi: 140
Pridružen/a: 24 feb 2024, 23:01
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la nekazivimostarr » 03 maj 2024, 22:34

ra1981 je napisao/la:
03 maj 2024, 22:21
MostarskiSin je napisao/la:
03 maj 2024, 21:26
Xenophon je napisao/la:
03 maj 2024, 21:18
Kupreščak nam treba bit prvo pojačanje ako ode Šturm, s tim da može igrati i kao krilni igrač.
Dva nova krilna igrača, veznjak, možda kreator te dodatni napadač.
Po zadnjim informacijama koje imam od covjeka bliskog Kevelju, moglo bi doci do preokreta sto se tice Sturma. Postoji mogucnost da produzi ugovor ali bez obzira na to opet bih pokusao dovesti Kupresaka, neka konkurencije a ne vjerujem da ima bas veliku platu.

Sto se desnog beka tice, ne znam vrijedi li i dalje dogovor Klafurica i Karla Isasegija. On je trebao jos zimus doci kao konkurencija Orecu ali ga nije klub pustio jer ima ugovor do kraja sezone.

Najvjerovatnije da ce nam trebati 3 krila za iducu sezonu jer se na Pecu ne racuna i vjerovatno ce biti sporazumni raskid ugovora. Za Guliashvilija vec znamo da se nazalost vraca u Sarajevo.

Jos jedan kvalitetan veznjak i spic jer ce Haska biti zamjena iducu sezonu.
Navodno je Karlo završen.
Ako je to istina,onda super
Hercegovka loza,hašiš trava,neka živi Mostar naša država!

Dariovfc
Postovi: 96
Pridružen/a: 05 jun 2019, 06:37
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Dariovfc » 03 maj 2024, 22:41

Xenophon je napisao/la:
03 maj 2024, 22:19
Kad smo kod igrača, Tuzla, koja ispada, ima par zanimljivih igrača. Nije lako Upravi zajedno sa trenerom dovesti adekvatne igrače koji će nastavit sa razvojem klub u igračkom smislu.
Vedad Garcevic i Mirzad Mehanovic sigurno interesantni. Mozda pantelic kao neka rezervna opcija iako nije nesto pokazao kod nas prvi put. Nukic takodje iskusan u premijer ligi ne los kao rezervna opcija.

nekazivimostarr
Postovi: 140
Pridružen/a: 24 feb 2024, 23:01
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la nekazivimostarr » 03 maj 2024, 22:47

Dariovfc je napisao/la:
03 maj 2024, 22:41
Xenophon je napisao/la:
03 maj 2024, 22:19
Kad smo kod igrača, Tuzla, koja ispada, ima par zanimljivih igrača. Nije lako Upravi zajedno sa trenerom dovesti adekvatne igrače koji će nastavit sa razvojem klub u igračkom smislu.
Vedad Garcevic i Mirzad Mehanovic sigurno interesantni. Mozda pantelic kao neka rezervna opcija iako nije nesto pokazao kod nas prvi put. Nukic takodje iskusan u premijer ligi ne los kao rezervna opcija.
Imamo mi svojih Garčevića
Hercegovka loza,hašiš trava,neka živi Mostar naša država!

Mostarac45
Postovi: 1172
Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac45 » 03 maj 2024, 23:29

Niko da pohvali mlinarica, zadnji nekoliko utakmica dosta solidan decko koji je vecinu sjedio na klupi nije se bunio marljivo radio cekao prilike koje iskoristi ima sa njim jos radit i vidi sw napredak

nekazivimostarr
Postovi: 140
Pridružen/a: 24 feb 2024, 23:01
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la nekazivimostarr » 03 maj 2024, 23:48

Mostarac45 je napisao/la:
03 maj 2024, 23:29
Niko da pohvali mlinarica, zadnji nekoliko utakmica dosta solidan decko koji je vecinu sjedio na klupi nije se bunio marljivo radio cekao prilike koje iskoristi ima sa njim jos radit i vidi sw napredak
Mlinarić je kod Feje bio meni ponajbolji igrač,onda dolaskom klafa je preselio na klupu,al evo vraća se,meni je iskreno bolji nego dino halilovic
Hercegovka loza,hašiš trava,neka živi Mostar naša država!

Avatar
GrimReaper
Postovi: 454
Pridružen/a: 23 jun 2023, 00:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la GrimReaper » 03 maj 2024, 23:54

Mlinaric babo kako odjednom proradi covjek zadnjih nekoliko utakmica.

Haskic napokon odcepio falim te boze. Ona Edina precka se ja mislim jos uvijek trese kako je frajko zakuca.

Moja jedina zelja sad je da Hadzija ostane na golu..... Manuel Neuer iz prime dana mame mi.

A nista RAja cekamo to evropsko ljeto nema nam druge :njanjanja: :njanjanja:
Life is temporary, but death is eternal.

You sold our soul, you told us its never gonna happen.

FREE RUI PINTO.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11593
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 03 maj 2024, 23:56

Hadzikicu trebamo ponuditi 10 milja eura mjesecno ako bude trebalo. Jedino ga treba pustiti ako bude neka ponuda 500+ milja eura

Najbolji golman poslije rata
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
GrimReaper
Postovi: 454
Pridružen/a: 23 jun 2023, 00:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la GrimReaper » 04 maj 2024, 00:06

OnlyLeft22 je napisao/la:
03 maj 2024, 23:56
Hadzikicu trebamo ponuditi 10 milja eura mjesecno ako bude trebalo. Jedino ga treba pustiti ako bude neka ponuda 500+ milja eura

Najbolji golman poslije rata
Zasigurno ne znam zasto ali mene on malo na Bandovica podsjeca i jedan i drugi su bili klasa samo sto je Hadzija klasa i jos ono ostatka za legende.

Ma dati mu sta god da trazi i neka te ljudino kad si masina
Life is temporary, but death is eternal.

You sold our soul, you told us its never gonna happen.

FREE RUI PINTO.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11593
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 04 maj 2024, 00:11

GrimReaper je napisao/la:
04 maj 2024, 00:06
OnlyLeft22 je napisao/la:
03 maj 2024, 23:56
Hadzikicu trebamo ponuditi 10 milja eura mjesecno ako bude trebalo. Jedino ga treba pustiti ako bude neka ponuda 500+ milja eura

Najbolji golman poslije rata
Zasigurno ne znam zasto ali mene on malo na Bandovica podsjeca i jedan i drugi su bili klasa samo sto je Hadzija klasa i jos ono ostatka za legende.

Ma dati mu sta god da trazi i neka te ljudino kad si masina
Slazem se. Imamo finu ekipu, 6-7 pojacanja na ovo i ocekuje nas fina sezona

Svaka cast upravi, Klafuricu, igracima i ss na ovoj sezoni :salut:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
GrimReaper
Postovi: 454
Pridružen/a: 23 jun 2023, 00:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la GrimReaper » 04 maj 2024, 00:15

OnlyLeft22 je napisao/la:
04 maj 2024, 00:11
GrimReaper je napisao/la:
04 maj 2024, 00:06
OnlyLeft22 je napisao/la:
03 maj 2024, 23:56
Hadzikicu trebamo ponuditi 10 milja eura mjesecno ako bude trebalo. Jedino ga treba pustiti ako bude neka ponuda 500+ milja eura

Najbolji golman poslije rata
Zasigurno ne znam zasto ali mene on malo na Bandovica podsjeca i jedan i drugi su bili klasa samo sto je Hadzija klasa i jos ono ostatka za legende.

Ma dati mu sta god da trazi i neka te ljudino kad si masina
Slazem se. Imamo finu ekipu, 6-7 pojacanja na ovo i ocekuje nas fina sezona

Svaka cast upravi, Klafuricu, igracima i ss na ovoj sezoni :salut:
Ma kapa do poda Sir Klafu i mafiji i ss i upravi bukvalno :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Sad 6-7 pojacanja malo puno radi kohezije ali 4-5 vec i moze ali neka ce da vidimo. Pa da punimo i te stadione dalje a vala i Arenu da zakucavamo :bow: :bow: :bow:
Life is temporary, but death is eternal.

You sold our soul, you told us its never gonna happen.

FREE RUI PINTO.

Direktorcic
Postovi: 1890
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 04 maj 2024, 00:17

OnlyLeft22 je napisao/la:
03 maj 2024, 23:56
Hadzikicu trebamo ponuditi 10 milja eura mjesecno ako bude trebalo. Jedino ga treba pustiti ako bude neka ponuda 500+ milja eura

Najbolji golman poslije rata
Pitanje druze sta je u ugovoru,on je potpisao novi,njemu ne istice na ljeto on ostaje nas igrac,a u dobrim je godinama da se okusa negdje "ozbiljnije" ima za to potencijal.Svakako da je mozda i najmanji problem podebljat platu,ali ako su nesto drugo njegovi prioriteti to moze biti opasno po nas onda.treba biti fer u svakom slucaju i zadovoljiti obe strane

Avatar
Balorda
Postovi: 3632
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Balorda » 04 maj 2024, 00:39

U posljednje četiri sezone je samo Borac više puta od nas osigurao evropska takmičenja. Lijepo, baš lijepo.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

nekazivimostarr
Postovi: 140
Pridružen/a: 24 feb 2024, 23:01
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la nekazivimostarr » 04 maj 2024, 01:24

Balorda je napisao/la:
04 maj 2024, 00:39
U posljednje četiri sezone je samo Borac više puta od nas osigurao evropska takmičenja. Lijepo, baš lijepo.
A do prije iste 4 sezone derbi bio Olimpik, i valjali se po blatu federacije. A vidi nas sad. Kako volim što pored cijele države navijam baš za Velež i što sam rođen u Mostaru. :ljepota: Odan do groba!!
Hercegovka loza,hašiš trava,neka živi Mostar naša država!

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: minimalist i 16 gostiju.