RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Gr0hot
Postovi: 425
Pridružen/a: 30 dec 2021, 17:30
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Gr0hot » 24 apr 2024, 13:16

vjerujem u minimalno 3/4 jaka pojacanja i da ce to uprava odraditi bez problema. Ide donatorska ubrzo, tu ce se viditi koliko jako cemo uci u ljetne pripreme i izlet u Evropi.

Redred
Postovi: 97
Pridružen/a: 06 okt 2018, 11:56
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Redred » 24 apr 2024, 13:25

GrimReaper je napisao/la:
24 apr 2024, 11:43
Kada se moze ocekivati ova tribina prema "Djuro Salaj" ? I ovo sto sam procitao i ovo sto su mi rekli mi nekako predaleko jbemga te juli te august neki cak kazu i u Septembru. Ali drago mi je da je Bilino prijavljeno ako budem tu kad evropska krenu ce se kupi neka karta.

Rezime vidjenog od sinoc : Malo dosadno, malo vise zatvorenije nego inace, vrijeme ubi boze. Zao mi je Oreca nadam se da nije neka ozbiljnija jer to bi onda bio bas udarac ovih zadnjih 5 do kraja. Edo Vehabovic - Sta se desi sa ovim likom ?? Nekada sam znao toliko popizditi radi nekih njegovih gluposti prosle godine ove sezone je tata jedan od najboljih na terenu. Samo jedinu zamjerku koju imam trenutno je mora malo temperament umanjit dobro razumijem kratak fitilj i tako to ali brate. Grande Ante za njega ne moram nista ni govoriti babo je Chellini u Primeu, Hadzikic sigurno ce dobiti neki poziv za repku. Ovo ostalo jucer je bilo sve vise manje tu i tamo ali lose vrijeme, malo vise nebitnija nego bitnija utakmica.

Gulli se mora naci nacin kako da se otkupi nece on imati mjesta u Sarajevu a jos manje da ce zaigrati tamo.
Ja koliko sam cuo a imam pouzdane informacije da se guli nece dugo zadrzat ni u sarajevu sad kad se vrati sa postudbe jer ima vec 2-3 ozb kluba za njega da ga kupe od sarajeva samo to znam receno mi je tako eh sad ko su sta su nemam pojma

ra1981
Postovi: 1347
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la ra1981 » 24 apr 2024, 13:32

THOMASSHELBY je napisao/la:
24 apr 2024, 12:25
Zna li se sta je sa Orečom?
Nije ozbiljna povreda, neko ovdje reče da je skočni zglob u pitanju.

Direktorcic
Postovi: 1721
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 24 apr 2024, 13:37

Redred je napisao/la:
24 apr 2024, 13:25
GrimReaper je napisao/la:
24 apr 2024, 11:43
Kada se moze ocekivati ova tribina prema "Djuro Salaj" ? I ovo sto sam procitao i ovo sto su mi rekli mi nekako predaleko jbemga te juli te august neki cak kazu i u Septembru. Ali drago mi je da je Bilino prijavljeno ako budem tu kad evropska krenu ce se kupi neka karta.

Rezime vidjenog od sinoc : Malo dosadno, malo vise zatvorenije nego inace, vrijeme ubi boze. Zao mi je Oreca nadam se da nije neka ozbiljnija jer to bi onda bio bas udarac ovih zadnjih 5 do kraja. Edo Vehabovic - Sta se desi sa ovim likom ?? Nekada sam znao toliko popizditi radi nekih njegovih gluposti prosle godine ove sezone je tata jedan od najboljih na terenu. Samo jedinu zamjerku koju imam trenutno je mora malo temperament umanjit dobro razumijem kratak fitilj i tako to ali brate. Grande Ante za njega ne moram nista ni govoriti babo je Chellini u Primeu, Hadzikic sigurno ce dobiti neki poziv za repku. Ovo ostalo jucer je bilo sve vise manje tu i tamo ali lose vrijeme, malo vise nebitnija nego bitnija utakmica.

Gulli se mora naci nacin kako da se otkupi nece on imati mjesta u Sarajevu a jos manje da ce zaigrati tamo.
Ja koliko sam cuo a imam pouzdane informacije da se guli nece dugo zadrzat ni u sarajevu sad kad se vrati sa postudbe jer ima vec 2-3 ozb kluba za njega da ga kupe od sarajeva samo to znam receno mi je tako eh sad ko su sta su nemam pojma
Guliasvili je jedna ozbiljna riba pa mozda i za bogati FKS da ga zadrze ako ima ponuda. 21 godina onakve kretnje njuh za go, kompletan igrac sve u svemu,na svojoj poziciji ubjedljivo najbplji u ligi

nekazivimostarr
Postovi: 111
Pridružen/a: 24 feb 2024, 23:01
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la nekazivimostarr » 24 apr 2024, 13:57

Evropa na Bilinom Polju. Do sad smo jednom imali uspjeha a jednom ne na njemu. Nadam se da će nam ovo ljeto u slučaju da igrali Evropu na njemu (a ne znam šta se mora desiti da ne igrali) donijeti sreću. :D
Hercegovka loza,hašiš trava,neka živi Mostar naša država!

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3544
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 24 apr 2024, 13:58

Ostvarene su dvije vezane pobjede, u trenutku kada se lomi bitka za Evropu, a dodatna težina je bila u činjenici da su najteže utakmice gdje se bodovi unaprijed upišu.
Zbog toga smo bili oprezni u najavama.
U ove dvije utakmice smo imali dosta problema sa izostancima što se ipak minimalno odrazilo na samu igru.
Najvažnije, nije imalo uticaja na bodove.
Osvrnuo bih se na par komentara.

Apsolutno podržavam eventualno igranje Evrope u Zenici.
Mislim da je apsurdno objašnjavati razloge iste odluke.
Bolje da pomognemo Čelik sa nekim novcima nego ove lopuže, prevarante i manipulatore sa Grbavice.
Očekujem poziv Hadžikiću, i mislim da je to završena stvar. Mislim da nam je samo on direktno donio 10-15 bodova.
Ovo oko radova, boje dasaka ne bih previše.
Uživamo u trenutnoj situaciji koja ima tendenciju rasta.
Svaki komentar nezadovoljstva nema veze sa stvarnošću.
Ekipa sa foruma je dosad bila odlična u prepoznavanju anamo onih..tako da pratimo situaciju ;)
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
GrimReaper
Postovi: 435
Pridružen/a: 23 jun 2023, 00:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la GrimReaper » 24 apr 2024, 14:23

Direktorcic je napisao/la:
24 apr 2024, 13:37
Redred je napisao/la:
24 apr 2024, 13:25
GrimReaper je napisao/la:
24 apr 2024, 11:43
Kada se moze ocekivati ova tribina prema "Djuro Salaj" ? I ovo sto sam procitao i ovo sto su mi rekli mi nekako predaleko jbemga te juli te august neki cak kazu i u Septembru. Ali drago mi je da je Bilino prijavljeno ako budem tu kad evropska krenu ce se kupi neka karta.

Rezime vidjenog od sinoc : Malo dosadno, malo vise zatvorenije nego inace, vrijeme ubi boze. Zao mi je Oreca nadam se da nije neka ozbiljnija jer to bi onda bio bas udarac ovih zadnjih 5 do kraja. Edo Vehabovic - Sta se desi sa ovim likom ?? Nekada sam znao toliko popizditi radi nekih njegovih gluposti prosle godine ove sezone je tata jedan od najboljih na terenu. Samo jedinu zamjerku koju imam trenutno je mora malo temperament umanjit dobro razumijem kratak fitilj i tako to ali brate. Grande Ante za njega ne moram nista ni govoriti babo je Chellini u Primeu, Hadzikic sigurno ce dobiti neki poziv za repku. Ovo ostalo jucer je bilo sve vise manje tu i tamo ali lose vrijeme, malo vise nebitnija nego bitnija utakmica.

Gulli se mora naci nacin kako da se otkupi nece on imati mjesta u Sarajevu a jos manje da ce zaigrati tamo.
Ja koliko sam cuo a imam pouzdane informacije da se guli nece dugo zadrzat ni u sarajevu sad kad se vrati sa postudbe jer ima vec 2-3 ozb kluba za njega da ga kupe od sarajeva samo to znam receno mi je tako eh sad ko su sta su nemam pojma
Guliasvili je jedna ozbiljna riba pa mozda i za bogati FKS da ga zadrze ako ima ponuda. 21 godina onakve kretnje njuh za go, kompletan igrac sve u svemu,na svojoj poziciji ubjedljivo najbplji u ligi
Ma sigurno jedan od najboljih ako ne i najbolji igrac kojeg je nasa liga a posebno ova nasa ljubav imala u zadnjih cca. 10-tak godina. Mene sad zanima koliko bi bilo skupo njega pokusati uzeti od sarajeva i zadrzati barem 2-3 sezone ? Sigurno bi svotica bila velika i ne cudi me ali nekako mislim da bi on u redovima gdje je sad jos vise procvao ako bi ostao gdje jeste, ne samo radi Veleza nego radi njega samog. Mislim da mu godi ovaj Mostar i Red Army.
Life is temporary, but death is eternal.

You sold our soul, you told us its never gonna happen.

FREE RUI PINTO.

Avatar
Xenophon
Postovi: 104
Pridružen/a: 05 nov 2023, 13:14
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Xenophon » 24 apr 2024, 14:29

Malo pretjerujete oko toga da je najbolji što je ova liga imala. Znam minimalno 20 igrača na prvu koji su bili bolji igrači od njega. Ne čini toliku razliku na terenu, posebno je beskoristan kada mi imamo loptu u posjedu. Njegova snaga je u tranziciji, kontro, gdje pokazuje svoju enormnu brzinu. Upravo zato neće nikad uspjeti u Sarajevu.
Sada kada sve je gotovo, zastave progutala je noć, jedno pitanje je samo ostalo, kojim ću te zvati imenom?
I svemu sad je kraj, tribina nema sjaj, od vaše grupe samo pokušaj!

Republika Bosna i Hercegovina

Direktorcic
Postovi: 1721
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Direktorcic » 24 apr 2024, 14:32

GrimReaper je napisao/la:
24 apr 2024, 14:23
Direktorcic je napisao/la:
24 apr 2024, 13:37
Redred je napisao/la:
24 apr 2024, 13:25


Ja koliko sam cuo a imam pouzdane informacije da se guli nece dugo zadrzat ni u sarajevu sad kad se vrati sa postudbe jer ima vec 2-3 ozb kluba za njega da ga kupe od sarajeva samo to znam receno mi je tako eh sad ko su sta su nemam pojma
Guliasvili je jedna ozbiljna riba pa mozda i za bogati FKS da ga zadrze ako ima ponuda. 21 godina onakve kretnje njuh za go, kompletan igrac sve u svemu,na svojoj poziciji ubjedljivo najbplji u ligi
Ma sigurno jedan od najboljih ako ne i najbolji igrac kojeg je nasa liga a posebno ova nasa ljubav imala u zadnjih cca. 10-tak godina. Mene sad zanima koliko bi bilo skupo njega pokusati uzeti od sarajeva i zadrzati barem 2-3 sezone ? Sigurno bi svotica bila velika i ne cudi me ali nekako mislim da bi on u redovima gdje je sad jos vise procvao ako bi ostao gdje jeste, ne samo radi Veleza nego radi njega samog. Mislim da mu godi ovaj Mostar i Red Army.
Ma pusti tebra sta godi sta me godi,davno je to proslo. Njega ako Ferencvaros trazi za milion eura odstete FKS i 2 do 3 puta vecom platom,mi smo sposobni,kao i svaka ekipa u ovij ligi,da mu se lijepo zahvalimo,damo mu dres i suvenir da ima za uspomenu.

Jedino je Sarajevo malo cudno,daju raskide i rjesavaju se usluga igracima koji im trebaju

Avatar
GrimReaper
Postovi: 435
Pridružen/a: 23 jun 2023, 00:35
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la GrimReaper » 24 apr 2024, 14:34

Direktorcic je napisao/la:
24 apr 2024, 14:32
GrimReaper je napisao/la:
24 apr 2024, 14:23
Direktorcic je napisao/la:
24 apr 2024, 13:37


Guliasvili je jedna ozbiljna riba pa mozda i za bogati FKS da ga zadrze ako ima ponuda. 21 godina onakve kretnje njuh za go, kompletan igrac sve u svemu,na svojoj poziciji ubjedljivo najbplji u ligi
Ma sigurno jedan od najboljih ako ne i najbolji igrac kojeg je nasa liga a posebno ova nasa ljubav imala u zadnjih cca. 10-tak godina. Mene sad zanima koliko bi bilo skupo njega pokusati uzeti od sarajeva i zadrzati barem 2-3 sezone ? Sigurno bi svotica bila velika i ne cudi me ali nekako mislim da bi on u redovima gdje je sad jos vise procvao ako bi ostao gdje jeste, ne samo radi Veleza nego radi njega samog. Mislim da mu godi ovaj Mostar i Red Army.
Ma pusti tebra sta godi sta me godi,davno je to proslo. Njega ako Ferencvaros trazi za milion eura odstete FKS i 2 do 3 puta vecom platom,mi smo sposobni,kao i svaka ekipa u ovij ligi,da mu se lijepo zahvalimo,damo mu dres i suvenir da ima za uspomenu.

Jedino je Sarajevo malo cudno,daju raskide i rjesavaju se usluga igracima koji im trebaju
Ma sigurno, upravu si brate ali ja sam opet pod nekakvim dojmom da bi on zelio ostati tu ali hajd biti ce kako mora da bude.
Life is temporary, but death is eternal.

You sold our soul, you told us its never gonna happen.

FREE RUI PINTO.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4772
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 24 apr 2024, 15:05

Xenophon je napisao/la:
24 apr 2024, 14:29
Malo pretjerujete oko toga da je najbolji što je ova liga imala. Znam minimalno 20 igrača na prvu koji su bili bolji igrači od njega. Ne čini toliku razliku na terenu, posebno je beskoristan kada mi imamo loptu u posjedu. Njegova snaga je u tranziciji, kontro, gdje pokazuje svoju enormnu brzinu. Upravo zato neće nikad uspjeti u Sarajevu.
Pogledaj ponovo golove protiv Željezničara, Borca, Igmana i Širokog Brijega u kupu, sve na postavljenu odbranu. Daleko je on od običnog krila, ima nevjerojatna utrčavanja iza leđa odbrane i osjećaj za gol.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3544
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 24 apr 2024, 15:10

Mislim da će se ići u pravcu nekih pregovora sa Sarajevom, ali na njima je odluka.
Sigurno je u Veležu nabio svoju vrijednost, možda ga i prodaju negdje dalje. Nama bi bio skup za kupovinu, tako da jedino posudba dolazi u pitanje.
Postavlja se dalje pitanje, da li je pametno ići na opciju ponovne posudbe ili traženja drugog igrača (npr stranca) na toj poziciji?
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

mobih
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 jan 2014, 18:32
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la mobih » 24 apr 2024, 15:44

Gr0hot je napisao/la:
24 apr 2024, 13:16
vjerujem u minimalno 3/4 jaka pojacanja i da ce to uprava odraditi bez problema. Ide donatorska ubrzo, tu ce se viditi koliko jako cemo uci u ljetne pripreme i izlet u Evropi.
ja bih radije jedno cijelo pojacanje nego tri cetvrtine pojacanja, ali eto... :lol: salu na stranu...

moramo naci golgetera, to je pod prvo, Haskica je stalo/nece/ne moze, sta li je... ojacati odbranu bar jos jednim dobrim stoperom, pogotovo ako Aref ode, jednog beka i kreativca, previse zavisimo od raspolozenja Prsesa. Zadrzati Hadzikica, Oreca, Hrkaca, ako ikako moze i Gulasa... zahvaliti se balastu tipa Halilovica, Suljica, Dzafica, Zvonica... ali garant za golove je pod moranje, da je neko raspolozeniji za igru od Haskica, imali bi sigurno jos bodova na kontu.

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1581
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la JimmyPage » 24 apr 2024, 16:08

Guliashvili je dobar igrač ali daleko od onoga kako se predstavlja.
Ekipa i kolektiv je taj koji izbaci igrača, Ovčina je kod nas bio Dani Alves, a evo gdje je sada tako da... lagano.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11428
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 24 apr 2024, 16:25

Mi trebamo gledati da sredimo još jednog U21 igrača, treba nam još neko uz Sikala sljedeće sezone
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Gr0hot
Postovi: 425
Pridružen/a: 30 dec 2021, 17:30
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Gr0hot » 24 apr 2024, 17:53

mobih je napisao/la:
24 apr 2024, 15:44
Gr0hot je napisao/la:
24 apr 2024, 13:16
vjerujem u minimalno 3/4 jaka pojacanja i da ce to uprava odraditi bez problema. Ide donatorska ubrzo, tu ce se viditi koliko jako cemo uci u ljetne pripreme i izlet u Evropi.
ja bih radije jedno cijelo pojacanje nego tri cetvrtine pojacanja, ali eto... :lol: salu na stranu...

moramo naci golgetera, to je pod prvo, Haskica je stalo/nece/ne moze, sta li je... ojacati odbranu bar jos jednim dobrim stoperom, pogotovo ako Aref ode, jednog beka i kreativca, previse zavisimo od raspolozenja Prsesa. Zadrzati Hadzikica, Oreca, Hrkaca, ako ikako moze i Gulasa... zahvaliti se balastu tipa Halilovica, Suljica, Dzafica, Zvonica... ali garant za golove je pod moranje, da je neko raspolozeniji za igru od Haskica, imali bi sigurno jos bodova na kontu.
Cilj za narednu sezonu je dosta veci nego je bio ove sezone.

Idu pojacanja, nista ne brini.
Donatorska koja je ubrzo, dosta toga ce nam reci. :bih:

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4772
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 24 apr 2024, 17:55

Saliman dao gol glavom protiv Tuzle, Vadze dosta opasan... Volio bih da dovedemo bar jednog od njih dvojice.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

nekoIzMostara
Postovi: 4090
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la nekoIzMostara » 24 apr 2024, 18:52

Bazinga12345 je napisao/la:
24 apr 2024, 17:55
Saliman dao gol glavom protiv Tuzle, Vadze dosta opasan... Volio bih da dovedemo bar jednog od njih dvojice.
I onaj iz Stupcanice, nmg sad imena da mu se sjetima, msm da bi bio pun pogodak.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Cernica22
Postovi: 1216
Pridružen/a: 30 sep 2020, 11:10
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la Cernica22 » 24 apr 2024, 18:55

nekoIzMostara je napisao/la:
24 apr 2024, 18:52
Bazinga12345 je napisao/la:
24 apr 2024, 17:55
Saliman dao gol glavom protiv Tuzle, Vadze dosta opasan... Volio bih da dovedemo bar jednog od njih dvojice.
I onaj iz Stupcanice, nmg sad imena da mu se sjetima, msm da bi bio pun pogodak.
Odinaka, uh kako bi legao.
19V22

nekoIzMostara
Postovi: 4090
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: RŠD Velež Mostar

Post Postao/la nekoIzMostara » 24 apr 2024, 18:56

Cernica22 je napisao/la:
24 apr 2024, 18:55
nekoIzMostara je napisao/la:
24 apr 2024, 18:52
Bazinga12345 je napisao/la:
24 apr 2024, 17:55
Saliman dao gol glavom protiv Tuzle, Vadze dosta opasan... Volio bih da dovedemo bar jednog od njih dvojice.
I onaj iz Stupcanice, nmg sad imena da mu se sjetima, msm da bi bio pun pogodak.
Odinaka, uh kako bi legao.
Njega i ovog iz zvijezde 09 po strani, bas bi bilo dobro za gledati :bih:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.